سالن زیبایی تکتم

رتبه این صفحه
کاشت ناخن، کاشت مژه، خدمات ابرو، رنگ مو، رنگ ریشه، لایت مو و کراتین مو

شماره تماس و شبکه های اجتماعی ثبت نشده!

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی تکتم

بدیهی است که برای بسیاری از خانم ها رفتن به یک آرایشگاه مدرن و مطرح یک دغدغه مهم باشد. اما تمامی آرایشگاه هایی که در نزدیکی خانه شما وجود دارد می تواند بهترین باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت خیر، همه آرایشگاه ها کیفیت بالا و آن دلسوزی که ما انتظار داریم را ندارند، بنابراین باید چه کرد؟ اگر در پاسداران هستید می توانید به سراغ سالن زیبایی تکتم بروید. شما با مراجعه به این سالن زیبایی می توانید از خدمات با کیفیت در کنار دلسوزی کادر این آرایشگاه استفاده کنید.

خدمات سالن زیبایی تکتم

شما می توانید با مراجعه به سالن زیبایی تکتم از خدمات متنوع و با کیفیت آن استفاده کنید. شما با مراجعه به تکتم می توانید از خدماتی چون کاشت ناخن، کاشت مژه، خدمات ابرو، رنگ مو، رنگ ریشه، لایت مو و کراتین مو استفاده نمایید.

خدمات ناخن سالن زیبایی تکتم

شما می توانید با استفاده از خدمات ناخن سالن زیبایی تکتم به آنچه که در نظر دازید دست پیدا کنید. برای این منظور شما می توانید تمامی مدل هایی که در پینترست و اینستاگرام مشاهده کرده اید را به طراخ ناخن خود نشان دهید تا همان طرح را بر روی ناخن شما نقاشی کند. به خاطر داشته باشید که شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از خدماتی چون کاشت ناخن با ژل، کاشت ناخن با پودر، ژلیش ناخن، لمینت ناخن و پارافین تراپی استفاده نمایید.

موقعیت و محلات نزدیک به سالن زیبایی تکتم

خیابان پاسداران، نبش بوستان سوم، پلاک 219

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *