سالن زیبایی ولوریا

5/5 - (1 امتیاز)
خدمات تخصصی ناخن، مو، ابرو، مژه و پوست

رسانه اول نظر هویت این کسب و کار را تایید می کند.

شماره تماس

شبکه های اجتماعی

معرفی سالن زیبایی ولوریا

بدون شک سالن زیبایی می تواند تاثیر زیادی بر روی زیبایی خانم ها داشته باشد. بنابراین شما می توانید با انتخاب یک سالن زیبایی حرفه ای و عالی کار را برای خود آسان کنید. در این میان اگر در محدوده یوسف آباد ساکن هستید می توانید برای کارهای زیبایی خود به سالن زیبایی ولوریا مراجعه کنید. شما در این سالن می توانید از خدمات با کیفیت و در عین حال به روز استفاده کنید. در این سالن زیبایی در تمامی لاین ها افراد حرفه ای و کارشناس مشغول به کار بوده و در همه حال در تلاش هستند تا لبخند رضایت را بر روی لب های شما بنشانند.

خدمات سالن زیبایی ولوریا

خدماتی که در این سالن زیبایی به مشتریان ارائه می شود جزو خدمات با کیفیت و به روز بوده و بسیاری از خانم ها از سایر مناطق تهران برای استفاده از خدمات ویژه این سالن زیبایی به آنجا می روند. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از خدماتی چون کاشت ناخن، کاشت مژه، کراتین مو، کوپ، رنگ مو، هایلایت مو و فیشیال پوست صورت استفاده نمایید.

خدمات ناخن سالن زیبایی ولوریا

اگر از خدمات کاشت ناخن استفاده می کنید، بهتر است سالن زیبایی ولوریا را انتخاب کنید. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از خدماتی چون کاشت ناخن با پودر، کاشت ناخن با ژل، ژلیش ناخن، لمینت ناخن، ریمو ناخن و ترمیم ناخن استفاده کنید.

موقعیت و محلات نزدیک به سالن زیبایی ولوریا

خیابان جهان مهر کوچه بوعلی سینا غربی پلاک ۷۱ واحد ۱۶ طبقه ۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *