براش های مناسب برای آرایشی زیبا چه ویژگی دارند؟

اگر به صورت حرفه ای آرایش کنید، می دانید که وجود براش ها تا چه میزان می توانند بر روی زیبایی شما تاثیر بگذارند. از طرفی بسیاری از میکاپ آرتیست ها، در تلاش هستند تا با خریدن ست های براش ها در همه حال هنر خود را به صورت کامل و جامع به منصه ظهور بگذارد. حال در این میان افرادی که در خانه آرایش می کنند نیازی به تامین تمامی براش ها ندارند و می توانند تنها با خرید چندین براش ضروری برای خود، میکاپ روزانه خود را انجام دهند. اگر قصد دارید به صورت روزانه ارایش کنید، بهتر است چند عدد براش ضروری را برای خود خریداری کنید. اگر از کرم پودر در آرایش روزانه خود استفاده می کنید می توانید براش مخصوص ان را خریداری کرده و با براش کرم پودر مورد نظر خود را بر روی پوست خود بزنید. داشتن براش مخصوص برای سایه چشم، ابرو و پنکیک الزامی است. چرا که تمامی محصولاتی که به صورت پودری هستند تنها با براش قابل استفاده هستند. بنابراین اگر قصد دارید براش های ضروری را تهیه کنید، بهتر است برای میکاپ چشم، ابرو و مواد پودری خود براش لازم آن را تهیه نمایید.

براش های لازم برای آرایش

براش های لازم برای کرم پودر، کانسیلر و پودر فیکس

شما می توانید برای استفاده از کرم پودر، کانسیلر و پودر فیکس از انواع براش های ضروری برای آن استفاده کنید. بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند کرم پودر را که عمدتا به صورت مایع است را به خوبی بر روی سطح صورت خود پخش کنند، از براش های نرم و سرکج برای پخش کردن آن استفاده می کنند. در این میان برخی دیگر از افراد برای پخش کردن کرم پودر بر این باورند که کرم پودرهایی که به صورت مایع هستند را بهتر است با اسفنج هایی که به صورت اشک است باید پخش کرد. کانسیلر یکی دیگر از مواد آرایشی مهم برای داشتن یک آرایش حرفه ای به شمار می رود. شما می توانید با داشتن یک براش سر صاف به راحتی کانسیلر را بر روی بینی، محل رویش موها و روی گونه های خود پخش کنید، پس از زدن کانسیلر می توانید با استفاده از اسفنج های اشکی کانسیلرها را روی پوست خود محو کنید. پودر فیکس یا پنکیک یکی دیگر از محصولات مهمی است که در آرایش های حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع شما برای خشک کردن کرم پودر و کانسیلر خود، نیاز به پودر فیکس یا پنکیک دارید. بنابراین شما می توانید با استفاده از براش مخصوص آن این کار را انجام دهید.

براش لازم برای کرم پودر

براش های لازم برای سایه چشم چه ویژگی هایی دارد؟

اگر شما هم مانند من فکر می کنید، ارایش چشم بسیار تاثیر گذار است، بهتر است با دقت این بخش را بخوانید تا بتوانید با انتخاب براش مورد نظر خود برای آرایش چشم، زیبایی خود را چندین برابر کنید. ابتدا باید با آرایش چشم آشنا شوید، تا بدانید که کدامیک از براش ها می تواند برای آرایش چشم شما مناسب باشد. شما می توانید از سایه کم رنگ برای روی پلک خود استفاده کنید که در این صورت به براش نرمی برای فید کردن نیاز دارید. سپس بهتر است برای اینکه سایه ای تیره تر را گوشه چشم خود بکشید، از یک براش کج و کمی سفت برای کشیدن سایه تیره استفاده کنید سپس سعی کنید آن را فید کنید تا با سایه بالا که کم رنگ تر بوده محو بشود. اگر علاقه دارید تا از سایه های براق استفاده کنید، بهتر است سایه را با نوک انگشت خود بر روی پلک خود بمالید در این صورت سایه شما تمیزتر خواهد بود.

براش های چشم

براش های ابرو چه ویژگی هایی دارد؟

ابرو یکی از مهمترین بخش های صورت به شما می رود، که آراستگی آن برای بسیاری از خانم ها مهم تلقی می شود. بنابراین اگر ابروان شما پراکنده و نامرتب است شما می توانید با استفاده از روش های گوناگون، ابروان خود را آرایش کنید. شما می توانید برای اینکه ابروهای خود را زیبا کنید، در گام اول اضافات ابروهای خود را به وسیله یک موچین تمیز کنید، سپس اگر حس میکنید ابروهایتان بلند شده است آن را توسط قیچی کوتاه کنید، ولی بهتر است به این نکته اشاره کنیم که این روزها ابروهای پهن و پرپشت بیشتر از همیشه در بین دختران جوان به یک سبک مدرن تبدیل شده است. حال شما می توانید با استفاده از یک سایه ابرو یا ژل ابرو ابروان خود، رنگی و زیبا کنید. استفاده از سایه ابرو و ژل ابرو رنگی می تواند برای افرادی که ابروهای آنها رنگی است مناسب باشد. ولی شما می توانید از آن ها برای پر کردن ابروهای خود استفاده کنید. برای اینکه بتوانید سایه را بر روی ابروهای خود بزنید بهتر است از یک براش سفت، کوتاه و کج برای کشیدن هاشور درون ابروهای خود استفاده کنید. اگر از ژل یا کرم ابرو استفاده میکنید، استفاده از براش های مخصوص خط چشم می تواند گزینه خوبی باشد. بسیاری از افراد پس از اینکه ابروهای خود را سایه زدند، سعی می کند با استفاده از صابون ابرو ژل ابرو ابروان خود را به سمت بالا بکشند، بنابراین برای اینکار به براش هایی که درون ریمل ها است و سر کجی دارد نیاز پیدا می کنید.

براش های ابرو

بنابراین

اگر می خواهید که آرایش زیبایی داشته باشید، بهتر به قدرت بالای براش های آرایشی پی ببرید. چرا که این براش ها هستند که مواد آرایشی مختلف را بر روی پوست شما متراکم می کنند. بنابراین شما می توانید با خرید مهمترین براش ها برای آرایش صورت، چشم و ابروان خود زیبایی خیره کننده ای را به صورت خود هدیه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *