بیوتی بلندر یا براش آرایشی کدامیک بهتر است؟

بسیاری از ما برای اینکه زیباتر به نظر بیاییم سعی می کنیم تا با آرایش کردن و خودآرایی خود را زیباتر نشان دهیم. حال در این میان وسایل و ابزارهایی برای آرایش کردن وجود دارد که هر فردی می تواند با توجه به نیاز خود یکی از انواع آن را برای خود آرایی انتخاب کند. بیوتی بلندر یکی از ابزارهای مهم برای پخش کردن موادی چون کرم پودر به شمار می رود که شما می توانید به راحتی با استفاده از این ابزار کاربردی کرم پودر را به راحتی بر روی پوست صورت خود پخش کنید. حال در این میان برخی دیگر سعی می کنند تا با استفاده کردن از براش های آرایشی کرم پودر، هایلایتر، پودر فیکس و سایر مواد آرایشی را بر روی پوست خود پخش کنند. این روزها بسیاری از بیوتی بلاگرها با تبلیغ کردن این دو محصول سعی دارند تا افراد را به خرید هریک از این دو محصول علاقه مند کنند. حال برای اینکه شما نیز از این دوراهی خارج بشوید، بهتر است تا انتهای این مقاله همراه ما باشید، تا بتوانید یکی از این دو محصول را برای میکاپ خود انتخاب کنید. 

بیوتی بلندر یا براش آرایشی کدامیک بهتر است؟

بیوتی بلندر چیست؟

اگر تا به امروز از این محصول استفاده نکرده باشید برایتان این سوال ایجاد می شود که به راستی بیوتی بلندر چیست ؟ و چرا این روزها بیشتر خانم ها برای آرایش کردن از آن استفاده می کنند. بیوتی بلندر در اصل یکی از ابزارهای آرایشی بوده که بسیاری از خانم ها برای پخش کردن مواد آرایشی بر روی پوست خود از آن استفاده  می کنند. بیوتی بلندر در اصل یک ابزار اسفنجی بوده که نداشتن لبه در آن سبب شده تا بتوان میکاپ را به بهترین شکل انجام داد. همانطور که میدانید نرم بودن این محصول سبب شده تا شما بتوانید به راحتی مواد آرایشی چون کرم پودر را به راحتی بر روی پوست خود پخش کنید. 

بیوتی بلندر اصل چه ویژگی هایی دارد؟

این روزها به دلیل تحریم بودن کشور، احتمال اینکه محصولات فیک و تقلبی در بازار به مشتریان ارائه شود بسیار بالا بوده و بهتر است با دانستن ویژگی های بیوتی بلندر اصل، نسبت به خرید آن اقدام نمایید. بیوتی بلندر اصل و فیک این روزها در بازار بیشتر دیده می شود و شما می توانید با آگاهی بیشتر نسبت به خرید آن اقدام کنید.

رنگ های بیوتی بلندرها شاهدی بر اصل بودن آن است

اگر می خواهید یک محصول اصل و با کیفیت را خریداری کنید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که رنگ های این محصول می تواند گواهی بر اصل یا فیک بودن این محصول باشد. بیوتی بلندر های اصل رنگ های صورتی، نود، مشکی، سفید، سفید مات و سبز فسفری است. حال در این میان هر یک از این رنگ ها برای یک کاربرد خاص طراحی شده است و شما می توانید از این طریق به اصل یا فرع بودن یک محصول با کیفیت دست پیدا کنید. 

بسته بندی بیوتی بلندر را جدی بگیرید

در بسیاری از موارد بسته بندی می تواند گواهی بر اصل یا فیک بودن یک محصول باشد. حال در این میان بسته بندی اسفنج های  اصل به این صورت بوده است که در یک بسته بندی پلاستیکی شفاف قرار گرفته و نشان پروانه ای مانند این محصول در کنار نام ان درج شده است. 

تغییر سایز بیوتی بلندر های اصل

یکی از آسان ترین روش برای تشخیص اصل بودن بیوتی بلندرها این است که هنگامی که شما آن را خیس می کنید این محصول سایز و اندازه اش دو برابر می شود ولی اگر این محصول فیک باشد در صورت خیس شدن اندازه آن هیچ تغییری نمی کند. 

بیوتی بلندر اصل سفت و متراکم است

اگر به دنبال یک محصول اصل هستید بهتر است بدانید که یک اسفنج اصل سفت و متراکم بوده و بیوتی بلندر های تقلبی کاملا نرم بوده و نیازی به استفاده ندارد تا نرم شود. 

بیوتی بلندر اصل تخم مرغی 

اگر به دنبال یک بیوتی بلندر اصل هستید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که یک بیوتی بلندر اصل به شکل تخم مرغ بوده و هر محصول فیکی می تواند شکل دیگری به جز شکل تخم مرغی داشته باشد. 

بیوتی بلندر کوچک چه ویژگی هایی دارد؟

بسیاری از افراد به جای استفاده از بیوتی بلندرهای بزرگ سعی می کنند تا از بیوتی بلندرهای کوچک استفاده کنند. این ابزار کوچک به دلیل کوچک بودنش می تواند برای بسیاری از افراد دلخواه و مورد پسند باشد. حال در این میان سایز این بیوتی بلندرها به قدری کوچک بوده است که هر فردی نمی تواند از آن استفاده کند. بنابراین اگر به سایز کوچک این ابزار نیاز دارید آن را تهیه کنید. 

بیوتی بلندر کوچک چه ویژگی هایی دارد؟

بیوتی بلندر سیلیکونی

این روزها وسایل سیلیکونی بیشتر از گذشته در بین افراد جایگاه بسیار خوبی پیدا کرده است. از این رو شما می توانید از این نوع بیوتی بلندرها در کنار فیس براش های مخصوص آن استفاده کنید. بیوتی بلندر سیلیکونی در یک جعبه کوچک به همراه فیس براش قرار گرفته تا شما بتوانید  از این دو محصول در کنار یکدیگر استفاده کنید. بیوتی بلندرهای سیلیکونی از جنس پلاستیکی به نام سیلیکون بوده که شما می توانید به راحتی با استفاده از آن مدت ها نیاز به خرید بیوتی بلندر نداشته باشید. 

نحوه شستن بیوتی بلندر

همه ما پس از اینکه آرایش کردیم نیاز داریم تا وسایل و تمامی ابزارها از جمله بیوتی بلندرها و براش های آرایشی خود را بشوییم. در این میان نحوه شستشوی این محصول بسیار مهم بوده و همه ما سعی داریم تا بیوتی بلندر های خود را به گونه ای شستشو دهیم که عمر ان کم نشود. بنابراین برای اینکه این محصول را اصولی بشورید، بهتر است که با نحوه شستشو ان بیشتر آشنا شوید. برای شستشوی این محصول چند روش ساده وجود دارد که شما می توانید با انجام دادن هر یک از آنها بیوتی بلندر های خود را به خوبی بشویید.

 • شستشوی آسان با صابون
 • خیس کردن اسفنج آرایشی 
 • کمک گرفتن از مایکروویو
 • ترکیب روغن زیتون و مایع ظرفشویی 
 • استفاده از محلول های تمیز کننده 

شستشوی آسان با صابون

شما می توانید برای اینکه اسفنج خود را به آسانی بشویید از صابون برای تمیز کردن ان استفاده کنید. برای اینکار کافی است که اسفنج را درون آب گرم قرار داده تا خیس بخورد و سپس صابون را به آن آغشته کنید. سپس بیوتی بلندر را در دست خود چرخش دهید تا تمامی مواد آرایشی که درون ان رفته با حرکات دست شما خارج شود و سپس ان را آبکشی کرده و در معرض هوای آزاد قرار دهید تا خشک شود. 

خیس کردن اسفنج آرایشی

در صورتی که بیوتی بلندر شما زیاد کثیف نشده باشد، شما می توانید تنها با خیساندن آن در آب گرم به راحتی آن را تمیز کنید. 

کمک گرفتن از مایکروویو

برای اینکه بتوانید اسفنج را تمیز کنید، بهتر است که این روش را در کنار سایر روش ها امتحان کنید. برای اینکار می توانید اسفنج مورد نظر خود را در آب گرم و صابون خیس کرده و سپس اسفنج را فشار داده و دوباره ان را خیس کنید. سپس یک ظرف پر از آب را درون مایکروویو بگذارید و 5 دقیقه فرصت بدهید تا آب خنک شود و سپس بیوتی بلندر را درون ان قرار دهید. شستن پد آرایشی در ماکروفر یکی دیگر از مواردی است که این روها توسط کاربران بیشترین میزان جستجو را به خود اختصاص داده است. 

ترکیب روغن زیتون و مایع ظرفشویی 

یکی از بهترین روش های آنتی باکتریال استفاده از محلول روغن زیتون و مایع ظرفشویی است. این روش سبب می شود تا شما به راحتی تمامی لکه ها و آلودگی های درون بیوتی بلندر های خود را تمیز کنید. برای اینکار کافیست که از محلول روغن زیتون و مایع ظرفشویی برای تمیز کردن بیوتی بلندر های خود استفاده کنید. 

بیوتی بلندر مک چه ویژگی هایی دارد؟

یکی دیگر از برندهای بیوتی بلندر که این روزها بسیاری از افراد به خصوص میکاپ کارها از آن استفاده می کنند، بیوتی بلندر مک است. این وسیله به دلیل داشتن ویژگی های زیر توانسته است نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. 

 1. زیبایی 
 2. خوش دست بودن 
 3. جذب کم مواد آرایشی 
 4. شستشوی آسان 
 5. استفاده از فرمولاسیون جدید
 6. بیوتی بلندر مک

نحوه استفاده از بیوتی بلندر

برای استفاده از بیوتی بلندر شما می توانید با مرطوب کردن آن و آغشته کردن ان به کرم پودر و مواد فیکس به راحتی ان را بر روی پوست خود کشیده و ان را پخش کنید. مرطوب کردن بیوتی بلندر سبب شده تا شما بتوانید به راحتی کرم پودر را بر روی پوست خود پخش کنید، مهمترین نکته ای که در رابطه با استفاده از این محصول باید به آن توجه شود، این است که شما می توانید به صورت ضربه ای اسفنج را به پوست خود بزنید تا کرم پودر به راحتی بر روی پوست شما پخش شود. 

انواع بیوتی بلندر

این روزها بسیاری از افراد از انواع بیوتی بلندرها برای زیباتر شدن خود استفاده می کنند. حال در این میان بیوتی بلندرها نیز انواع گوناگونی دارند که هر فردی می تواند با توجه به نیاز خود یکی از انواع ان را انتخاب کرده و از ان استفاده نماید. 

 • پد آرایشی مثلثی
 • اسفنج آرایشی خامه ای 
 • پد آرایشی صاف و تخت 
 • اسفنج مخروطی بسیار کوچک
 • اسفنج مخروطی تخم مرغی یا بیوتی بلندرها
 • پد آرایشی مخروطی با یک سطح صاف 
 • انواع بیوتی بلندر

چگونه اسفنج آرایشی درست کنیم؟

بسیاری از افراد سعی می کنند تا بسیاری از وسایل آرایشی را در خانه درست کنند، ساختن اسفنج آرایشی یا همان بیوتی بلندرها نیز در خانه کار سختی نیست و شما می توانید به راحتی با استفاده از یک اسفنج بسیار نرم و یک قیچی بیوتی بلندر مورد نیاز خود را بسازید. برای این کار شما به یک اسفنج بسیار نرم نیاز دارید تا هنگام برخورد با پوست صورت شما مشکلات پوستی برای شما ایجاد نکند. بنابراین در انتخاب اسفنج مورد نظر دقت کنید. برای این کار کافی است که شما شکل پد یا بیوتی بلندر مورد نظر خود را بر روی اسفنج نرم رسم نموده و سپس با استفاده از یک قیچی آن را برش زده و اسفنج آرایشی خود را شکل دهید. 

بیوتی بلندر یا براش آرایشی

اگر می خواهید بدانید که کدامیک از این دو محصول می تواند برای آرایش کردن مناسب باشد، بهتر است بدانید که براش ها و استفاده از ست های آن می تواند این امکان را به شما بدهد که یک آرایش حرفه ای داشته باشد. از طرفی شما با استفاده از براش آرایشی می توانید آرایش چشم، صورت، لب و گونه ها را به راحتی انجام دهید ولی بیوتی بلندر تنها یک وسیله خاص برای پخش کردن کرم پودر، پنکیک و رژگونه به شمار می رود. حال در این میان وجود یک ست براش در هر خانه ای الزامی است ولی بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که شما  می توانید تنها به وسیله یک بیوتی بلندر می توانید راحت و آسان تر از کرم پودر و پنکیک استفاده کنید. بنابراین توصیه ما این است که در کنار داشتن براش آرایشی با داشتن یک بیوتی بلندر اصل آرایش خود را تکمیل تر کنید. 

در آخر 

 • بیوتی بلندرها به شما کمک می کنند تا راحت تر کرم پودر را بر وی پوست صورت خود پخش کنید.
 • بیوتی بلندرها می توانند پوست شما را شاداب و جوان تر نشان دهند. 
 • استفاده از بیوتی بلندرها سبب شده تا شما از هدر رفت مواد آرایشی خود جلوگیری کنید.
 • در هنگام استفاده از این اسفنج ها بر روی حرکات ضربه ای تمرکز کنید.

در آخر نیز شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص این محصول کاربردی با ما در میان بگذارید، تا افرادی که تا به امروز از این محصول استفاده نکرده اند آن را خریداری کنند. 

رتبه این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *