ترمیم ناخن روشی برای بازسازی ناخن های کاشت

ترمیم ناخن یکی از روش های بوده است که شما می توانید از طریق ان ناخن های کاشت شده خود را دوباره به حالت اولیه خود بازگردانید، همانطور که می دانید اگر شما کاشت ناخن انجام دهید نیاز دارید که پس از گذشت مدت زمان مشخصی برای ترمیم ناخن های خود به آرایشگاه مراجعه نمایید و ناخن های خود را ترمیم نمایید. زیبایی ناخن های دستان شما این کمک را به شما می کند تا اعتماد بنفس شما بالاتر رود. این روزها تنها زیبایی افراد به زیبایی صورت و لباس هایی که به تن می کنند ربطی ندارد، بلکه موارد بسیاری این روزها می تواند بر روی زیبایی خانم ها تاثیر گذار باشد. ناخن ها یکی از مهمترین بخش های بدن هر فردی است که زیبایی آن می تواند بر روی استایل افراد و از همه مهمتر حس خوب آن ها تاثیر گذار باشد.

ترمیم ناخن روشی برای بازسازی ناخن های کاشت

ترمیم ناخن چیست؟

اگر بخواهیم توضیحی در خصوص ترمیم ناخن بدهیم بهتر است این نکته را خاطر نشان کنیم که کاشت ناخن در اصل یکی از روش هایی بوده که شما از طریق آن مواد کاشت را بر روی صدف ناخن خود قرار میدهید که همین موضوع سبب می شود که با رشد ناخن شما به همان میزان صدف ناخن شما نیز رشد کند و همین موضوع سبب می شود تا موادی که بر روی ناخن شما قرار گرفته است پس از مدتی از ریشه ناخن شما جدا شده و نیاز باشد که دوباره برای بخش پایینی ناخن خود از مواد کاشت استفاده کنید تا فضای خالی به وجود آمده را پر کنید.

ترمیم ناخن شکسته به چه صورت انجام می شود؟

بسیاری از ما بنا بر دلایلی سعی می کنیم تا از کاشت ناخن استفاده نکنیم و سعی می کنیم تا با مراقبت درست از ناخن های دست و پای خود نیازی به کاشت ناخن نداشته باشیم. بسیاری از ما در اثر برخورد و ایجاد فشار دچار شکستگی ناخن هایمان می شویم که این موضوع می تواند برای ما آزاردهنده باشد، حال در این میان باید برای ترمیم ناخن های شکسته خود کاری کنیم که ما قصد داریم تا در این بخش شما را با متداول ترین روش های ترمیم و بازسازی ناخن هایتان آشنا کنیم.

 • ترمیم ناخن شکسته با چای کیسه ای
 • ترمیم ناخن شکسته با ژل ناخن
 • ترمیم ناخن شکسته با دستمال کاغذی
 • ترمیم ناخن شکسته با چسب شیشه ای

ترمیم ناخن شکسته با چای کیسه ای

یکی از آسان ترین روش ها برای بازسازی ناخن های شکسته شما استفاده از یک چای کیسه ای است که در واقع ما به کیسه آن نیاز داریم نه چای درون آن، برای اینکار کافی است که ابتدا محتویات داخل کیسه را خالی کنید و سپس از کیسه به اندازه میزان شکستگی ناخن هایتان برش دهید، سپس سعی کنید سطح روی ناخن شکستان را زبر کنید تا کیسه برش خورده به راحتی بر روی ناحیه شکسته شده بنشیند و بدون هیچ حرکتی اتصال پیدا کند سپس با استفاده از چسب کیسه را به ناخن بچسبانید و با استفاده از یک پولیش سطح روی ناخنتان را صاف و یکدست نمایید.

ترمیم ناخن شکسته با ژل ناخن

اگر ناخن شما لب پر شده باشد این روش می تواند کمک زیادی به آن بکند. برای این کار کافیست تا با استفاده از یک پولیش سطح ناخن خود را صاف و یکدست نمایید و سپس با استفاده از یک محلول پاک کننده تمامی چربی ها و آلودگی های روی سطح ناخن خود را از بین ببرید. در این مرحله شما باید ناخن خود را به وسیله چسب مخصوص قالب گیری کنید و سپس مقداری از ژل را بر روی چسب زده و سپس چسب را از روی سطح ناخن خود جدا نمایید. شما می توانید با استفاده از این روش ترمیم ناخن های ترک خورده را به راحتی انجام دهید.

ترمیم با دستمال کاغذی

این روش کاملا شبیه به روش ترمیم با استفاده از چای کیسه ای بوده و شما در این روش به جای استفاده از کیسه از دستمال کاغذی برای بازسازی ناخن خود استفاده می کنید. ترمیم ناخن جویده شده با این روش به راحتی انجام می شود.

ترمیم با چسب شیشه ای

شما می توانید با استفاده از یک چسب شیشه ای به اندازه ناخن خود، محل شکسته را پر کنید برای اینکه در بین ناخن و چسب شیشه ای حبابی ایجاد نشود بهتر است که پس از اتصال آن با سطح ناخن خود با اعمال فشار زیاد آن منطقه را کامل بپوشانید. سپس برای فیکس شدن چسب از یک چسب قوی استفاده کنید تا مشکلی برایتان ایجاد نشود.

ترمیم ناخن شکسته به چه صورت انجام می شود؟

ترمیم ناخن کاشت

آن دسته از افرادی که ناخن های کاشت دارند برای ترمیم به روش های تخصصی تری نیاز دارند که ما قصد داریم تا در این بخش شما را با نحوه ترمیم  آشنا نماییم.

وسایل ترمیم را آماده کنید

برای هر کاری آماده کردن وسایل آن در اولویت قرار دارد، بنابراین شما می توانید با خرید و تهیه این وسایل به راحتی اقدام به ترمیم ناخن های کاشت خود نمایید.

 • سوهان برقی
 • سر سوهان مانیکور اشکی یا کاجی
 • سر سوهان الماسه مخروطی یا استوانه سرگرد
 • سر سوهان الماسه استوانه
 • سر سوهان مانیکور استوانه دورگیر
 • سر سوهان کاغذی نرم
 • سوهان دستی
 • لیکوئید نیمه چرب
 • ضد قارچ
 • قلم کاشت
 • پودر کاشت
 • پرایمر

مرحله اول کوتاه کردن اندازه ناخن

قبل از شروع به کوتاه کردن قد ناخن بهتر است که لاک ناخن مشتری را پاک کنید و سپس با استفاده از سوهان الماسه استوانه قد ناخن مشتری را کوتاه کنید فقط به این موضوع دقت داشته باشید که سر سوهان باید عمود بر روی ناخن باشد و با فشار کمی آن را بر روی ناخن او حرکت دهید. از دیگر نکات مهمی که بهتر است به ان توجه شود این است که به هیچ عنوان قد ناخن را بیش از حد کوتاه نکنید، چرا که اگر مشتری بخواهد تا فرم ناخن آن را به گلدانی و نوک تیز تغییر دهید نمی توانید با قد کوتاه این کار را انجام دهید. ترمیم ناخن شکسته کاشت تنها از طریق انجام دادن این مراحل انجام می شود. ترمیم ناخن کوتاه نیز یکی از روش های بازسازی ناخن های کاشت بوده که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند.

مرحله دوم نازک کردن سطح ناخن

در این مرحله بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که اگر روی ناخن مشتری شما لاک ژل وجود دارد ابتدا باید آن را پاک کنید، برای این کار نیاز است که با استفاده از سر سوهان الماسه مخروطی روی ناخن را بخراشید و سپس ئپس از بین بردن لاک بهتر است سطح روی ناخن را تا حدی از بین ببرید برای این کار شما با استفاده از سوهان روی ناخن را نازک می کنید ولی این کار نباید به گونه ای باشد که مشتری احساس داغی کند.

هواگیری ناخن فراموش نشود

یکی از مهمترین مواردی که بهتر است به ان توجه شود، هواگیری ناخن است چراکه در صورت انجام نشدن این مرحله امکان بروز بسیاری از مشکلات برای افرادی که ترمیم را انجام می دهد به وجود می آید. برای هواگیری کردن از یک سر سوهان الماسه مخروطی استفاده می کنند. شما می توانید قسمت هایی که هوا گرفته است را به راحتی با چشم خود مشاهده نمایید و سپس با استفاده از سر سوهان و حرکت دادن آرام آن این قسمت ها را هواگیری کنید.

زیرسازی ناخن پس از هواگیری

برای زیرسازی ناخن ابتدا با استفاده از یک مانیکور ناخن به روش خشک می توان سطح ناخن را تمیز و برای مواد گذاری آماده کرد. برای انجام دادن مانیکور خشک ابتدا با استفاده از یک عقب زن سعی کنید پوست های اضافی که کنار ناخن شما وجود دارد را به کنار بزنید و سپس با استفاده از سر سوهان مانیکور کاجی شکل کوتیکول ها را ز روی سطح ناخن مشتری جدا نمایید. در گام بعدی شما با استفاده از نیپر می توانید پوست های اضافه دور ناخن را از بین ببرید و در نهایت با استفاده از یک سوهان کاغذی روی ناخن را سوهان بکشید.

مواد گذاری ترمیم ناخن

استفاده از ضد قارچ قبل از مواد گذاری توصیه می شود. سپس با استفاده از یک پرایمر سعی میکنیم تا احتمال هواگیری و بلند شدن ناخن را کم کنیم . برای مواد گذاری باید از خط ترمیم شروع به مواد گذاری کنیم برای اینکار سعی می کنیم با استفاده از قلم مخصوص کاشت مواد را از خط ترمیم به سمت پایین می کشیم.

مواد گذاری ترمیم ناخن

دورگیری مرحله اخر ترمیم است

در این مرحله شما باید با استفاده از سر سوهان مانیکور برای دور گیری می توانید به ناخن مشتری شکل بدهید و سپس با استفاده از سر سوهان الماسه استوانه فرمی که مشتری می خواهد را می توانید به ناخن او بدهید. سپس با استفاده از سوهان کاغذی تمامی ردهایی که از سوهان گرد مانده را از بین ببرید.

ترمیم ناخن در منزل به چه صورت انجام می شود؟

برخی از افراد در صورت ایجاد مشکل برای ناخن هایشان به این فکر می افتند تا با ترمیم کردن آن مشکلات خود را از بین ببرند. حال اگر قصد دارید که ناخن های خود را ترمیم کنید بهتر است ابتدا به این موضوع توجه داشته باشید که ناخن های شما کاشت شده است یا خیر؟ اگر ناخن های شما کاشت باشد بهتر است از روش فوق که در بالا به طور کامل ان را به شما آموزش دادیم استفاده کنید و این که این کار کاملا تخصصی بوده و شما باید این کار را نزد یک فرد حرفه ای و کاربلد انجام دهید تا مشکلاتی نظیر قارچ و هواگیری هایی که ایجاد می شود برای ناخن های شما ایجاد نشود. حال اگر خودتان به صورت حرفه ای ترمیم ناخن کاشت را بلد هستید بهتر است با تهیه کردن موادی و ابزارهایی که به آن نیاز دارید ترمیم ناخن را انجام دهید. حال اگر ناخن های شما کاشت نبوده شما می توانید با تریمی ناخن ساده دوباره زیبایی را به ناخن های خود بازگردانید.

ترمیم ناخن در منزل به چه صورت انجام می شود؟

آموزش ترمیم ناخن با قالب

ترمیم با قالب یکی از روش هایی بوده که بسیاری از افراد با استفاده از این روش میتوانند به راحتی ناخن های مشتریان خود را ترمیم کنند. حال این روش نیز کاملا شبیه سایر روش های ترمیمی بوده ولی در این روش با استفاده از قالب می توان به راحتی مواد را بر روی سطح ناخن فرد پخش کرد و عملیات ترمیم را انجام داد. برای این کار بهتر است به یک مرکز ناخن تخصصی مراجعه نمایید تا آنها بتوانند به راحتی این کار را انجام دهند. تقویت ناخن بعد از کندن کاشت یکی از مواردی است که پیش از انجام دادن هر کاری برای ناخن ها توصیه می شود.

آموزش ترمیم ناخن با قالب

ترمیم ناخن در منزل تهران

این روزها با شیوع بیماری کرونا بسیاری از افراد ترجیح می دهند که بسیاری از خدمات ناخن را در منزل خود دریافت نمایند. در این میان بسیاری از سایت های معروف کوشیده اند تا با ایجاد خدمات آرایشگاهی کار را برای این افراد راحت کنند.  شما می توانید بسیاری از خدمات از جمله کاشت ناخن، ریمو ناخن، لمینت ناخن و ژلیش ناخن را به راحتی در منزل خود دریافت نمایید. کاشت ناخن در منزل مشتری یکی از عبارت های پر جستجو در موتور جستجو گوگل بوده و سبب شده تا بسیاری از ناخن کارهایی که تا دیروز در آرایشگاه خدمات خود را به مشتریان ارائه می کردند به ناخن کار سیار تبدیل شوند. خدمات ناخن در منزل باعث شده تا بسیاری از افراد دیگر دغدغه انجام دادن کارهایی نظیر ترمیم و ریمو را نداشته باشند.

مدت زمان ترمیم کاشت ناخن

معمولا  پس از 21 روز ناخن های کاشت شده شما نیاز به ترمیم دارند. بنابراین اگر پس از 21 روز به ناخن کار خود مراجعه نمایید، او می تواند به راحتی ناخن های شما را ترمیم نماید. برای این کار ناخن کار باید زمانی حدود 90 دقیقه برای هر مشتری بگذرد تا ترمیم ناخن آن ها به درستی انجام شود. البته که زمان رشد ناخن هر فردی با دیگری متفاوت است و این زمان 21 روزه می تواند بسته به میزان رشد ناخن هر فردی مختلف باشد.

قیمت ترمیم ناخن

اگر می خواهید با قیمت خدمات ناخن آشنا شوید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که عوامل بسیار زیادی می تواند بر روی قیمت ترمیم ناخن تاثیر بگذارد، چراکه نحوه کاشت و نوع کاشت ناخنی که شما انتخاب می کنید می تواند هزینه ترمیم ناخن شما را تحت تاثیر بگذارد. بنابراین اگر می خواهید با قیمت دقیق ترمیم ناخن بیشتر آشنا شوید، بهتر است به سایت های معتبری مراجعه نمایید تا با قیمت های مناسب آشنا شوید.

در آخر

 • ترمیم ناخن کاشت هر 21 روز یکبار انجام میشود.
 • ترمیم ناخن سبب می شود تا دوباره چهره ناخن های شما زیبا شود.
 • قیمت ترمیم ناخن برای هر نوع کاشتی متفاوت خواهد بود.
 • ترمیم ناخن طبیعی راحت تر و کم هزینه تر از ناخن های کاشت است.

در آخر اگر شما هم کاشت ناخن انجام داده اید و هر 21 روز یکبار برای ترمیم ناخن به آرایشگاه می روید، بهتر نظرات خود را در خصوص این موضوع با اول نظری ها در میان بگذارید تا ناخن کارها با نظرات شما در خصوص ارتقای کیفیت کار خود بیشتر آشنا شوند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *