بهترین مارک تونر چیست؟

اگر زیبایی و سلامت پوست صورت تان برایتان مهم باشد قطعاً از یک روتین پوستی استفاده خواهید کرد. همانطور که می دانید تونر در روتین پوستی نقش مهمی داشته و به عنوان تکمیل کننده شستشوی صورت از آن استفاده می شود. تونر به عنوان تنظیم کننده ph پوست پس از شستشو با شوینده مخصوص مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر میخواهید با بهترین مارک تونر آشنا شوید بهتر است از محصولات زیر استفاده کنید.

 •  تی تری بادی شاپ
 •  زردچوبه Clear And Soothe نوتروژینا
 •  سیوید بادی شاپ
 •  رز و آلوئه ورا تایرز
 •  Miracle سام بای می
 • گلو GLOW پیکسی
 • جمع کننده منافذ تاچا
 • پاک کننده Blackhead Eliminating نوتروژینا
 • شماره 3 پوست مختلط تا چرب کلینیک

بهترین مارک تونر چیست؟

تونر چیست و طرز استفاده؟

در مورد تونر یک محصول بهداشتی بوده که با استفاده از آن می توان پوست را پاکسازی کرد و ph پوست را به نقطه متعادل آن رساند. همانطور که می دانید که ph پوست بر اثر شستشو با مواد شوینده دچار تغییر می شود از این رو بهتر است که با استفاده از یک محصول متعادل ساز این ph را به ph اصلی پوست رساند. برای استفاده از این محصول به صورت خود را با شوینده مناسب شستشو داده و پس از خشک کردن صورت با یک حوله نه کمی از آن را بر روی پد آرایشی زده و سپس بر روی صورت و گردن خود بمالید. به یاد داشته باشید که شما باید از تونر مناسب با نوع پوست خود استفاده کنید.

بهترین تونر روشن کننده پوست

عکسی از افراد به دنبال سفید و روشن کردن پوست خود هستند، همانطور که می دانید با گذشت زمان و افزایش ۳ برخی از افراد دچار تیرگی پوست می‌شوند از این رو این افراد سعی دارند تا با استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی پوست خود را روشن کنند. در واقع ماهیت استفاده از تونر به عنوان یک متعادل ساز ph پوست معرفی می شود ولی با این حال افرادی که در روتین پوستی خود از محصولات سفید کننده استفاده می کنند می توانند در انتخاب تونر پوست از محصولات روشن کننده استفاده کنند. برای انتخاب بهترین تونر روشن کننده پوست می توانید از محصولات زیر استفاده کنید.

 • روشن کننده پوست ویتامین سی نیپ اند فاب
 •  لایه بردار و روشن کننده گلیکولیک اسید اوردینری
 • روشن کننده و ویتامین سی پیکسی
 •  لایه بردار و روشن کننده گلوتونیک پیکسی
 •  زردچوبه نیتروژنا

بهترین تونر روشن کننده پوست

آیا بعد از استفاده از تونر باید صورت را شست؟

اگر از این محصول استفاده کردید نیازی به شستشو ندارد. چراکه این محصول کف نکرده و شما می توانید پس از شستشوی صورت خود را با استفاده از یک پد آرایشی آن را به صورت خود مالیده و چند دقیقه صبر کنید تا جذب پوست شود. در نظر داشته باشید که استفاده از این محصول سبب شده تا شستشوی صورت شما کامل شود از این رو سعی کنید یک محصول مناسب با نوع پوست خود انتخاب کرده و از آن استفاده کنید. در یک شستشوی دو مرحله ای ابتدا از شوینده مناسب و سپس ازاین محصول استفاده می شود.

قیمت بهترین مارک تونر چیست؟

اگر می خواهید از یک تونر مناسب برای شستشوی صورت خود استفاده کنید می توانید به سراغ این محصولات بروید.

 • لافارر شماره ۲ مدل آبرسان قیمت ۱۱۸ هزار تومان
 •  صورت ویتالیر قیمت ۹۵ هزار تومان
 •  لافارر شماره ۱ قیمت ۱۱۸ هزار تومان
 • دیپ سنس قیمت ۵۷ هزار تومان
 •  نوتروژینا قیمت ۲۳۸ هزار تومان

بهترین تونر برای بستن منافذ باز پوست

اگر منافذ باز بر روی پوست خود دارید میتوانید از محصولات مناسب برای بستن منافذ باز صورت خود استفاده کنید. یکی از بهترین محصولات شناخته شده در این زمینه برند فارماسی بوده که علاوه بر تنظیم کردن ph پوست قابلیت این را دارد که منافذ باز روی پوست شما را بسته و از بروز جوش های سرسیاه جلوگیری کند. از دیگر برندهای مطرح برای بستن منافذ باز صورت میتوان به برندهای چون بیوآکوا، بادی شاپ، ایوروشه، نوتروژینا و تی تری بادی شاپ اشاره کرد. استفاده از این محصول سبب شده که چربی روی پوست برای افرادی که پوست چرب دارند به صورت متعادل ترشح شود و همین موضوع سبب می‌شود تا به دلیل کاهش سطح چربی بر روی اپیدرم پوست منافذ باز پوست کاهش پیدا کند. با کاهش پیدا کردن منافذ باز صورت طبیعی است که تعداد جوش ها بر روی پوست صورت کاهش پیدا میکند.

بهترین تونر برای بستن منافذ باز پوست

تونر خانگی

بسیاری از افراد با استفاده از تونر خانگی سعی می‌کنند تا از مواد شیمیایی استفاده نکنند. استفاده از تونر خانگی برای افرادی که پوست حساسی دارند می‌تواند مناسب باشد ولی خاصیت متعادل سازی آن در مقایسه با نمونه های شیمیایی کمتر است. شما می‌توانید با استفاده از برخی از مواد غذایی در خانه خود یک تونر خانگی بسازید.

تونر آلوورا

برای ساخت این محصول می توانید در ابتدا نصف فنجان گلاب را با نصف فنجان آلوورا ترکیب کرده و سپس مواد را به خوبی مخلوط کرده و در یک ظرف شیشه ای ریخته و پس از آن با استفاده از یک بد آرایشی از آن استفاده کرد.

تونر گلاب

برای ساخت این تونر یک قاشق غذاخوری گلاب را با یک قاشق غذاخوری فندق جادویی یا نارون کوهی ترکیب کرده و سپس یک قاشق چای خوری به آن آبلیمو اضافه کنید و به خوبی ترکیب کنید و درون یک ظرف شیشه ای ریخته و از آن استفاده کنید.

حسن ختام

استفاده از تونر به عنوان یک متعادل ساز ph پوست به تمیزی و شستشوی کامل پوست صورت شما کمک می کند. در نظر داشته باشید که تونر حتماً باید مناسب با نوع پوست شما باشد. استفاده از تونر بعد از شوینده مناسب توصیه می شود. برخی از تونر ها برای بستن منافذ باز پوست مورد استفاده قرار می گیرد، اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که منافذ باز صورت دارید و یا جوش سر سیاه شما را اذیت میکند میتوانید از این نوع تونر ها استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *