جکوزی پا چیست؟

بسیاری از ما در طول روز به دلیل سرکار رفتن خسته می شویم و همین موضوع سبب می شود که شب ها پس از بازگشت به خانه در ناحیه پای خود احساس درد و خستگی کنیم. حال راه چاره چیست ؟ در پاسخ به این سوال بهتر است بگوییم که شما می توانید از جکوزی پا استفاده کنید. در واقع جکوزی پا یک وسیله کاربردی بوده که با ماساژ دادن پاهای شما در یک لگن مخصوص احساس آرامش را به پاهای شما می دهد. وجود غلطک های مخصوص در این وسیله سبب شده تا پاهای شما در هنگام استفاده از این محصول ماساژ داده شود. از این رو تمام خستگی که شما در طول روز با خود حمل کرده اید در پایان شب در این جکوزی تخلیه خواهد شد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به اعمال فشار بر روی پا و سبک بودن آن اشاره کرد. داشتن آب در این لگن سبب شده تا شما احساس خوبی از قرار دادن پاهای خود در آب داشته باشید. از دیگر ویژگی های مهم این محصول می توان در برطرف کردن استرس از بدن و پا اشاره کرد.

جکوزی پا چیست؟

جکوزی پا سالنی

اگر در سالن زیبایی کار پدیکور پا و کفسابی پا را انجام می دهید بهتر است بدانید که داشتن این مدل جکوزی ها می تواند برای سالن شما واجب باشد. استفاده از این محصول سبب شده تا شما بتوانید به راحتی پدیکور خیس انجام دهید. از طرفی جکوزی پا به دلیل داشتن غلطک های ماساژ در زیر پا سبب شده تا شما احساس آرامش داشته باشید. در نظر داشته باشید که جکوزی پا سالنی در مقایسه با جکوزی های خانگی بزرگتر بوده و شما می توانید از آن برای کارهایی چون پدیکور اسپا، کف سابی پا و پارافین تراپی پا استفاده نمایید.

قیمت جکوزی پا سالنی

پیش از صحبت در خصوص قیمت این محصول باید اشاره کنیم که استفاده از این محصول برای افرادی که قصد مانیکور نداشته اند نیز می تواند مناسب باشد، چراکه وجود غلطک هایی ککه در زیر کف هر دو پا تعبیه شده می تواند ماساژ دهنده خوبی برای کف پای شما به شمار برود. از طرفی برای  پدیکور در خانه نیز می توان از این محصول کمک گرفت. همانطور که می دانید برای پدیکور خیس، پاهای شما برای مدت چند دقیقه در آب ولرم می ماند و سپس به آب نمک حمام یا همان کوکتل های پدیکور پا اضافه می شود. در واقع برای نرم شدن و تحریک سلول های مرده روی پا باید از آب ولرم و نمک حمام در پدیکور اتفاده شود. حال اگر قصد دارید تا این محصول را برای سالن خود تهیه کنید باید بدانید که قیمت جکوزی پا سالنی در اسفند ماه 1401، از 13000000 شروع شده و تا 15000000 می رسد. با توجه به نیاز خود می توانید یک جکوزی مناسب برای سالن خود تهیه کنید.

قیمت جکوزی پا سالنی

جکوزی پا سرامیکی

جکوزی پا در انواع مختلفی تولید شده که شما با توجه به نیاز خود یکی از انواع آن را برای کار خود خریداری کنید. جکوزی پا سرامیکی از این نظر بهتر است که ماندگاری و دوام آن به نسبت سایر جکوزی ها بالا تر است. از طرفی سرامیک در مقایسه با جکوزی پا سنگی به راحتی تمیز می شود و شما می توانید پس از هربار استفاده آن را به آسانی بشورید. جکوزی پا سرامیک و جکوزی پا سنگی جزو مدل های پرطرفدار سالنی بوده که بسیاری از ناخن کارهای از این دو مدل برای سالن های خود استفاده می کنند. حال اگر قیمت این محصول برای شما مهم است می توانید از نمونه های پلاستیکی آن خریداری کنید. استفاده از نمونه های پلاستیکی برای مصارف خانگی نیز بهترین گزینه است.

وان پدیکور پا

اگر می خواهید برای سالن خود وان پدیکور پا و صندلی پدیکور پا تهیه کنید. بهتر است ابتدا فضای آن را در نظر بگیرید. همانطور که میدانید اگر بخواهید خدمات پدیکور پا، کفسابی پا و پدیکور اسپا را به مشتریان خود ارائه کنید باید فضای کافی برای اینکار داشته باشید. شما می توانید برای این منظور از وان های مخصوص پدیکور که روی زمین قرار دارد استفاده نمایید. برای اینکار شما باید لوله کشی مخصوص و لوله کشی فاضلاب را در محل مورد نظر خود انجام دهید، پس از آن می توانید وان پدیکور را به همراه صندلی مخصوص آن جایگذاری کنید. فقط در نظر داشته باشید که جنس این وان باید از مصالحی باشد که شستشوی آن برای شما راحت باشد و پس از هربار پدیکور آن را بشویید. در نظر داشته باشید که در برخی از مغازه های فروش مبلمان سالن های زیبایی وان و صندلی به صورت یکجا بوده و شما می توانید تنها با خرید یکی از آنها سالن خود را به این مبلمان مجهز نمایید.

وان پدیکور پا

حسن ختام

در این مقاله ما شما را با یکی از وسایل مهم پدیکور در خانه و سالن آشنا کردیم. شما می توانید اگر در منزل خود پدیکور پا انجام می دهید با خرید یک جکوزی کوچک خانگی این کار را در منزل خود انجام دهید. توصیه ما این است که برای مصارف خانگی حتما از نمونه های پلاستیکی استفاده کنید. حال اگر قصد دارید این محصول را برای سالن خودتهیه کنید باید بدانید که شما می توانید با خرید نمونه های سرامیکی و سنگی از داشتن یک جکوزی پا حرفه ای بهره مند شوید. مهم ترین نکته ای که باید بدانید این است که وان پدیکوری که برای سالن خود انتخاب می کنید حتما باید به دکوراسیون سالن شما بیاید. از این رو شما می توانید با مراجعه به سایت های فروش مبلمان سالن های زیبایی یکی از بهترین ها را برای سالن خود تهیه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *