خدمات عروس

بسیاری از دختر خانم های جوان به تازگی عروس شده اند و یا در روزهای آتی مراسم ازدواج آنها برگزار خواهد شد. این دسته از افراد تلاش می‌کنند تا با انتخاب یک سالن زیبایی معروف از تمامی خدمات مربوط به عروس استفاده کنند. شما می توانید در صورتی که می خواهید از تمامی خدمات مربوط به عروس استفاده کنید در قراردادی که بین شما و سالن منعقد می شود در خصوص تمامی خدمات عروس صحبت کرده و خدماتی را که به آن نیاز دارید را انتخاب کنید‌. شما میتوانید از خدماتی چون میکاپ عروس، شینیون، کاشت ناخن، لنز، تاج و رنگ مو استفاده کنید. در نظر داشته باشید که پیش از انتخاب نوع آرایش و شینیون خود ابتدا باید با میکاپ آرتیست خود در خصوص نوع پوست خود، میزان علاقه مندی شما به یک سبک خاص از آرایش و رنگ موی پیشنهادی خود صحبت کنید.

خدمات عروس

پکیج عروس شامل چیست؟

اگر میخواهید از پکیج مخصوص عروس استفاده کنید باید بدانید که در این پکیج چه خدماتی با چه نوع کیفیت و چه میزان مبلغی به شما ارائه خواهد شد. به طور کلی در سالن های زیبایی لوکس خدماتدعروس در سه رده به مشتریان ارائه می شود.

پکیج  vip عروس

اگر به دنبال استفاده از پکیج vip هستید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که هزینه این پکیج بسیار بالا بوده و شما در استفاده از این پکیج از بهترین میکاپ آرتیست ها و مواد با کیفیت استفاده خواهید کرد. به طور کلی این پکیج شامل میکاپ ویژه عروس، شینیون ویژه عروس، تاج، لنز چشم در صورت نیاز، رنگ مو در صورت صلاح دید شما، پاکسازی پوست، خدمات ناخن، اپلاسیون، فن بدن و خدمات اصلاح صورت است.

پکیج شماره ۲ عروس(پکیج نقره ای)

در برخی از سالن های زیبایی برخی از خدمات به صورت محدود تر به مشتریان ارائه می شود. در این پکیج شما می توانید از خدمات ای چون میکاپ عروس، شینیون عروس، تاج، پاکسازی پوست، کاشت ناخن عروس که عمدتا به صورت ناخن مصنوعی بوده و اصلاح صورت استفاده نمایید. در این پکیج برای آرایش صورت عروس از یک میکاپ آرتیست نیمه حرفه ای کمک گرفته می شود، چرا که در اکثر سالن های زیبایی لوکس بهترین میکاپ آرتیست ها در پکیج وی آی پی به نوعروس ها خدمات ارائه می‌کنند.

پکیج شماره ۳ عروس (پکیج برنزی)

در برخی از سالن های زیبایی پکیج شماره ۳ نیز به مشتریان ارائه می شود. در این پکیج آرایش شما یک آرایش ساده و معمولی بوده و در قرارداد شما خدماتی چون میکاپ صورت،شینیون و ناخن مصنوعی نوشته خواهد شد. شما می توانید از این پکیج برای آرایش فرمالیته و یا نامزدی خود استفاده کنید. فقط در نظر داشته باشید که این پکیج در حد پکیج طلایی نبوده و صرفا از یک مواد معمولی برای میکاپ شما استفاده می شود.

پکیج عروس شامل چیست؟

خدمات vip عروس شامل چیست؟

خدمات vip عروس می تواند شامل یک میکاپ ویژه به همراه میکاپ آرتیست حرفه ای یک سالن باشد. ناخن کاشت، لنز، تاج، رنگ مو، هایلایت مو، ریسه، شینیون حرفه ای و پاکسازی پوست جزو خدمات وی‌آی‌پی عروس به شمار می رود. در واقع قیمت خدمات وی‌آی‌پی نسبت به سایر خدمات بالاتر بوده و محصولاتی که در میکاپ شما استفاده می شود جزو مواد درجه یک و باکیفیت بازار به شمار می رود.

فرق ارایش معمولی با وی ای پی

اگر به دنبال فرق آرایش معمولی با وی آی پی هستید باید بدانید که فرق اساسی این دو در مواد استفاده شده در آن و فردی که این کار را برای شما انجام می دهد می باشد. در یک آرایش معمولی میکاپ آرتیست برای پاکسازی پوست شما وقتی صرف نمی کند و صرفاً با استفاده از یک پرایمر و کرم پودر سطح پوست شما را پوشانده و میکاپ را شروع میکند. در میکاپ وی آی پی میکاپ آرتیست پس از پاکسازی پوست به سراغ استفاده از مرطوب کننده، پرایمر و کرم پودر با کیفیت می رود. در یک میکاپ وی آی پی میکاپ آرتیست با انجام دادن کانتور صورت سعی دارد تا نواقص صورت شما را برطرف نماید. اما در آرایش معمولی کانسیلر و کانتور جایی در آرایش صورت ندارد. کانتور کردن صورت می تواند سبب شود تا صورت شما لاغر تر و یا چاق تر دیده شود. کانتور بینی برای افرادی که بینی بزرگی دارند، مناسب تر است.

فرق ارایش معمولی با وی ای پی

فرق گریم با میکاپ

یکی از مهمترین سوالاتی که برای نو عروس ها پیش می آید این است که تفاوت گریم با میکاپ در چیست؟ در مورد میکاپ و آرایش ساده بود که به وسیله موادی چون کرم پودر، خط چشم و سایه چشم می توان صورت را آرایش کرد. ولی کریم به زاویه سازی و فرم دهی به صورت گفته می شود که می توان گفت کانتور و زاویه سازی جزو گریم بوده و می توان از آن برای برطرف کردن خطای دید، چاقی، لاغری و فرورفتگی برخی نقاط استفاده کرد. استفاده از گریم برای افرادی که تیرگی زیر چشم، گودی چشم، جوش عمیق، بینی بزرگ، لب های کوچک و قوز بینی دارند بسیار مناسب است. بنابراین بهتر است اگر برای مراسم نزدیکان خود به آرایشگاه رفتید در صورت داشتن این نواقص با گریم صورت خود را زیبا کنید.

آرایش عروس قیمت مناسب

این روزها با افزایش قیمت دلار قیمت مواد آرایشی خارجی، رنگ موی خارجی و به طور کلی تمامی مواد آرایشی و بهداشتی افزایش پیدا کرده است. طبیعی است که همین موضوع بر روی قیمت سالن های زیبایی نیز تاثیرگذار باشد. آرایش عروس قیمت مناسب در برخی از آرایشگاه های محلی امکان پذیر است. به طور کلی این روزها در اینستاگرام بسیاری از میکاپ آرتیست ها به شهرت خوبی دست پیدا کرده اند که همین موضوع سبب شده است که هزینه آرایش عروس افزایش پیدا کند. ولی اگر شما آرایشگاه های کوچک را برای آرایش انتخاب کنید می توانید از خدمات عروس با قیمت مناسب استفاده کنید. مراجعه به آرایشگاه های کوچک به این معنا نیست که کار این افراد در سطح افراد مشهور و حرفه ای نیست. بلکه ممکن است در این آرایشگاه ها افرادی کار کنند که میزان دلسوزی آنها برای کار شما بیشتر از افراد مشهور باشد.

آرایش عروس قیمت مناسب

وی ای پی ارایشگاه یعنی چه؟

وی آی پی به کلمه انگلیسی بوده که این روزها بسیاری از افراد برای کارهای لوکس از آن استفاده می کنند. در واقع اگر در یک آرایشگاه خدمات وی آی پی به مشتریان ارائه شود به این معنا است که در آن لاین افراد متخصص مشغول به کار هستند. به طور کلی سالن های زیبایی وی آی پی دارای محیطی منحصر به فرد برای انجام یکی از خدمات آرایشی به شمار می رود. اگر در یک سالن زیبایی گفته شود خدمات عروس وی آی پی این بدین معنا بوده که در این سالن یک محیط منحصر به فرد برای خدمات عروس تهیه شده و تمامی خدمات عروس در همان محیط ارائه می شود.

قیمت وسایل میکاپ عروس

اگر می خواهید با قیمت وسایل میکاپ عروس آشنا شوید باید بدانید که همه چیز به برند محصولاتی که از آن استفاده می‌کنید بستگی دارد. به طور کلی اگر در یک سالن زیبایی از محصولات خارجی استفاده شود به دلیل بالا رفتن کیفیت میکاپ قیمت آرایش عروس نیز به فراخور آن افزایش پیدا میکند. این روزها با بالا رفتن قیمت دلار قیمت وسایل میکاپ عروس در صورتی که از برندهای خارجی باشد بسیار بالا خواهد بود. بنابراین با توجه به این موضوع نمی توان قیمت ثابتی برای وسایل میکاپ عروس در نظر گرفت. فقط اگر می خواهید این وسایل را خریداری کنید از فروشگاههای مورد اعتماد آنها را تهیه کنید.

قیمت وسایل میکاپ عروس

میکاپ در منزل

برخی از افراد زمانی که به یک مجلس عروسی دعوت می شوند برای میکاپ و شینیون خود به سالن زیبایی می روند ولی برخی دیگر در خانه صورت خود را آرایش می کنند. برای این منظور شما می توانید با تهیه برخی از محصولات آرایشی به راحتی در خانه یک آرایش حرفه ای داشته باشید. برای این کار یک کرم مرطوب کننده، پرایمر، کرم پودر، کانسیلر، کانتور، رژگونه، هایلایتر، خط چشم، سایه چشم، سایه ابرو و بیوتی بلندتر تهیه کنید. برای این کار ابتدا صورت خود را به وسیله پرایمر و کرم پودر آرایش کرده و سپس با استفاده از کانتور و کانسیلر نواقص صورت خود را برطرف کنید. در نظر داشته باشید که برای فید کرم پودر و کانسیلر بهتر است از بیوتی بلندتر استفاده کنید. پس از کانتور نوبت به آرایش چشم و لب ها می رسد. بنابراین شما به راحتی می توانیدذیک آرایش حرفه ای در منزل داشته باشید.

هزینه آرایش عروس

اگر به دنبال این هستید که بدانید هزینه آرایش عروس در شهرهای بزرگی چون تهران به چه میزان است باید بدانید که محله و میکاپ آرتیست تاثیر زیادی بر روی مبلغی که شما پرداخت می کنید می گذارد. اگر قصد داشته باشید که آرایش صورت شما توسط افرادی چون شبنم نظیف، سارا حسینی، مریم رهنما، لی لی رضایی، شیرین مقدم و شیرین فشندی انجام شود باید بدانید که برای استفاده از خدمات این افراد باید مبلغ بالایی را پرداخت کنید. ولی اگر در محله خود به سراغ یک سالن زیبایی متوسط بروید هزینه آرایش عروس برای شما بین ۸ میلیون تا ۱۵ میلیون برآورد خواهد شد. باز هم تاکید می‌کنیم محله و میزان شهرت میکاپ آرتیست بر روی هزینه تاثیر می گذارد.

هزینه آرایش عروس

آرایشگاه های لاکچری تهران

اگر در تهران ساکن هستید و به دنبال بهترین آرایشگاه ها می گردید. بهتر است از بین این افرادی که به شما معرفی می کنیم یکی را برای میکاپ شب عروسیتان انتخاب نمایید.

  • شبنم نظیف
  • عسل خباز
  • مریم رئوف
  • سارا حسینی
  • مریم رهنما
  • لی لی رضایی
  • مریم دربندی
  • کیمیا رضایی
  • سارا عسگری

شما می توانید در صورتی که از سبک میکاپ این میکاپ آرتیست ها خوشتان می آید برای آرایش صورت خود در شب عروسی خود یا عزیزانتان به سالن زیبایی این افراد مراجعه کنید.

قیمت ارایش عروس برای عقد

بسیاری از نو عروس ها برای مراسم عقد خود به سالن زیبایی می روند که این مراسم می تواند عقد محضری باشد و یا نامزدی، شما می توانید برای مراسم عقد خود اگر در محضر برگزار شود از خدماتی چون میکاپ صورت، شینیون مو و خدمات ناخن استفاده کنید. اگر می خواهید برای مراسم نامزدی خود از خدمات سالن های زیبایی استفاده کنید بهتر است بدانید که شما می توانید به راحتی با داشتن یک میکاپ ساده، یک تاج یا یک ریسه، شینیون و یک ناخن مصنوعی ساده با کمترین قیمت برای مراسم نامزدی خود آماده شوید. برای اینکار شما می توانید مبلغی بین ۲ میلیون تومان تا ۷ میلیون تومان پرداخت نمایید. در نظر داشته باشید که آرایش مراسم عقد یک آرایش نسبتاً ساده بوده و از سبک های عربی و آرایش های غلیظ برای این مناسبت استفاده نمی شود.

آرایشگاه عروس کجا برم؟

شما می‌توانید برای مراسم عروسی خود با توجه به بودجه ای که دارید می توانید یکی از سالن‌های زیبایی مطرح در شهر خود را انتخاب کنید ‌. در نظر داشته باشید که مطرح بودن میکاپ آرتیست شاید برای بسیاری از نوعروس ها مهم باشد ولی میکاپ صورت شما در شب عروسی و ماندگاری آن برای ۸ ساعت روی پوست شما مهمتر از اسمو رسم میکاپ آرتیست انتخابی شما است. بنابراین از شما می‌خواهیم تا در صورت تمایل در بازدید عروس سالن های زیبایی مختلف شرکت کرده با میکاپ آرتیست انتخابی خود صحبت کنید. ما در این بخش به شما نمی گوییم که کدام یک از میکاپ آرتیست های شهر تهران بهترین هستند اما این آگاهی را به شما می دهیم که هر میکاپ آرتیست مشهوری بهترین نیست. بهتر است اگر به یک مراسم عروسی دعوت شدید با عروس آن شب در خصوص میکاپ و میکاپ آرتیست اش صحبت کنید هنوز هم صحبت کردن بهتر است پست های اینستاگرام به درد میخورد. یکی دیگر از توصیه های ما این است که پیش از انتخاب میکاپ آرتیست مورد نظر خود در مورد در گوگل جستجو کرده و نظرات افرادی که از خدمات او استفاده کردند را بررسی کنید. یادتان باشد که شما شاید فقط در شب عروسی خود آرایش کنید و یک لباس مجلل بپوشید و عکس بگیرید و دیگر هیچ وقت این امکان برای شما ایجاد نشود که چنین هزینه‌ای برای یک شب انجام دهید از این رو گول پست های اینستاگرام را نخورید و با بررسی دقیق یک میکاپ آرتیست حرفه ای و در عین حال دلسوز را انتخاب کنید.

آرایشگاه عروس کجا برم؟

حسن ختام

ما در این مقاله در خصوص خدمات عروس، پکیج وی آی پی عروس و بهترین میکاپ آرتیست های عروس صحبت کردیم. حال شما می توانید با در نظر گرفتن تمامی جوانب و بررسی نمونه کارهای برخی از میکاپ آرتیست های محله خود، برای شب عروسی خود یکی از بهترین ها را انتخاب کنید. درنظر داشته باشید که ماندگاری آرایش بر روی پوست شما آن هم به مدت طولانی بسیار مهم است، از این رو از میکاپ آرتیست خود بخواهید که از مواد با کیفیت برای آرایش صورت شما استفاده کند. در آخر باید گفت که گول ظواهر، پست های اینستاگرام و تعریف های فریب دهنده افراد را نخورید و برای شب عروسی خود به دنبال فردی باشید که رضایت مشتریان او اعتبار سالنش باشد نه صرفا تعداد دنبال کنندگان اینستاگرام.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *