درمارولر چیست؟

با افزایش سن کم کم همه افراد به فکر این می افتند تا با استفاده از محصولات مدرن و روش های جوانسازی زیبایی و جوانی را به خود هدیه کنند. شما می توانید با استفاده از برخی روش های جوانسازی پوست از جمله مزوتراپی صورت و مزوتراپی مو به درمان و تحریک کلاژن پوست کمک کنید. درمارولر یکی از وسایلی بوده که در مزوتراپی صورت و مو مورد استفاده قرار می گیرد. شما با استفاده از این وسیله می توانید پوست صورت ومو را برای جذب مواد معدنی، ویتامین ها و سایر آنزیم ها کاربردی برای پوست آماده کنید. در واقع درمارولر یک وسیله ای بوده که به دلیل داشتن سوزن های بسیار ریز، سوراخ های کنترل شده ای روی پوست صورت شما ایجاد می کند. از این رو با ایجاد زخم های ریز بر روی پوست، کلاژن های پوست تحریک شده و سبب می شود تا سلول های جدید دوباره رشد کنند. درمارولر در واقع یک غلطک است که با چرخاندن آن روی پوست می توان روی سح پوست زخم های ریزی به وجود آورد.

درمارولر چیست؟

معایب درمارولر

اگر می خواهید با معایب این محصول آشنا شوید بهتر است بدانید که تمامی روش های جوانسازی پوست در کنار فوایدی که برای پوست شما دارد می تواند مضراتی نیز داشته باشد. به عنوان مثال برخی از پزشکان زیبایی بر این باورند که استفاده از درمارولر برای برخی از افراد می تواند سبب بروز خشکی پوست، قرمزی پوست، التهابات پوستی، حساس شدن به نور خورشید، بروز عفونت های پوستی، بروز خونریزی،احساس درد و احساس کبودی و کوفتگی در فرد شود. از این رو باید توجه داشت که این عوارض تنها در برخی از افراد اتفاق می افتد و همین موضوع می تواند سبب شود که برخی از افراد که پوست حساس تری دارند از این روش برای جوانسازی پوست خود کمک نگیرند. بهتر است نوع پوست خود را بشناسید تا در صورت حساس بودن پوست خود از این وسیله استفاده نکنید.

درمارولر برای لک صورت

دیدن لک و تیرگی بر روی پوست می تواند آزار دهنده باشد. از این رو بهتر است هرچه سریع تر نسبت به از بین بردن آن اقدام نمایید، می توانید برای اینکار از درمارولر و انجام دادن مزوتراپی صورت استفاده نمایید. شما می توانید با استفاده از درمارولر روی پوست صورت خود زخم های سطحی ایجاد نمایید و سپس با استفاده از مزو کوکتل به پوست خود ویتامین رسانی کنید. رساندن ویتامین های مورد نیاز برای مزوتراپی صورت و مو سبب شده که بسیاری از لک و تیرگی های روی پوست با چندین جلسه مزوتراپی از بین خواهد رفت. درمارولر یکی از وسایل جوانسازی پوست بوده که اگر می خواهید در خانه مزوتراپی صورت را انجام دهید می توانید بسیار کمک کننده باشد.

درمارولر برای لک صورت

درمارولر خانگی

درمارولر خانگی و یا صنعتی وجود ندارد. شما می توانید با خرید یک درمارولر مناسب برای خود، در خانه مزوتراپی صورت و مزوتراپی مو را به آسانی انجام دهید. برای اینکار می توانید با توجه به جنسیت و کاربری آن، یک محصول مناسب را خریداری کنید. به عنوان مثال اگر خانم هستید و می خواهید برای نواحی زیر چشم از این محصول استفاده کنید بهتر اس از سایز 0.5 و اگر آقا هستید می توانید از سایز 1 استفاده کنید. درمارولر خانگی با استفاده از کوکتل مزو که در برخی از داروخانه ها می فروشند می تواند یکی از روش های مزوتراپی صورت در خانه به شمار برود. در نظر داشته باشید که هر فردی باید درمارولر شخصی خود را داشته و زمانی که می خواهید از کوکتل مزو استفاده کنید باید دست های شما تمیز باشد.

بعد از درمارولر چی بزنیم؟

اگر می خواهید از درمارولر برای جوانسازی پوست خود استفاده کنید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که هدف شما از استفاده از آن چیست؟ اگر می خواهید مزوتراپی مو وصورت را انجام دهید ، قطعا باید بعد از درمارولر از کوکتل مزو استفاده کنید. حال اگر برای اهداف دیگری می خواهید از این وسیله استفاده کنید می توانید با توجه به نیاز پوستی خود یکی از مواد مورد نیاز برای پوست و موی خود را استفاده نمایید. به طور کلی پوست شما مواد معدنی، آنزیم ها و برخی از ویتامین ها را کم دارد و شما می توانید با استفاده از آنها کمبودهای پوست و موی خود را تامین نمایید. در کنار این ها شما می توانید از این مواد نیز برای درمان و جوانسازی پوست خود استفاده نمایید.

  • سرم پپتید‌های مس
  • سرم اسید هیالورونیک
  • سرم‌های تسکین‌دهنده مراقبت از پوست بعد از درمارولر
  • سرم نیاسینامید
  • سرم ویتامین سی
  • اسکراب صورت
  • AHA/BHA
  • رتینول (مکمل ویتامین A)
  • روغن‌های کومدوژنیک برای مراقبت از پوست

تعداد دفعات استفاده از درمارولر

یکی از مهم ترین سوالاتی که بسیاری از افراد از ما می پرسند این است که از یک درمارولر در هربار مزوتراپی چند بار می توان استفاده کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که شما با توجه به میزان تحمل پوست خود 8 الی 10 بار در هر طرف صورت خود باید از آن استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که اگر می خواهید از این وسیله بر روی پوست صورت خود استفاده کنید باید صورت را به سه بخش تقسیم کرده و پس از آن این وسیله را به صورت حرکت رفت در یک جهت بر روی این سه نواحی صورت خود بکشید. در نظر داشته باشدی که پس از اینکه این وسیله را بر روی پوست خود کشیدید نوبت به قرمزی پوست شما می رسد. نگران نشوید این کاملا طبیعی بوده و بعد از آن پوست شما برای جذب هر نوع مواد معدنی آماده است.

تعداد دفعات استفاده از درمارولر

حسن ختام

درمارولر یک وسیله کاربردی برای جوانسازی و تحریک کلاژن های پوست صورت شما به شمار می رود. شما می توانید با استفاده از این وسیله به راحتی بر روی پوست خود زخم های ریزی ایجاد کرده تا از این طریق کلاژن پوست شما تحریک شده و شما می توانید به راحتی مواد معدنی، انواع ویتامین ها و آنزیم ها را بر روی پوست خود ریخته و ماساژ دهید تا این مواد جذب پوست شما شوند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *