ریمل ابرو لیفت

یکی از محصولاتی که بسیاری از خانم ها به دنبال آن هستند ریمل ابرو است. این محصول ویژگی های بسیاری دارد که با استفاده از آن می توان به راحتی ابروهای خود را لیفت کرده و به سمت بالا نگه دارید. ریمل ابرو می تواند در رنگ های مختلفی در بازار به مشتریان ارائه شود. شما می توانید با در نظر داشتن رنگ ابروی خود یکی از انواع آن ها را لیفت آبروان خود انتخاب نمایید. ریمل ابرو لیفت این امکان را به شما می دهد که به راحتی ابروهای خود را به سمت بالا نگه داشته و بتوانید به راحتی فرم عروس چهره خود را از بین ببرید.

ریمل ابرو لیفت

ریمل ابرو لیفت

ریمل ابرو بی رنگ

بسیاری از خانم ها سعی دارند تا با استفاده از ریمل ابرو بی رنگ به ابروهای بی حالت خود حالت دهند. برای این منظور این افراد می توانند به راحتی با استفاده از این مدل ریمل ها بدون اینکه رنگ ابروهای خود را تغییر دهند، آن ها را لیفت کنند‌. استفاده از ریمل بی رنگ بهتر است از ریمل های رنگی چراکه بسیاری از افراد از پخش شدن رنگدانه های اضافی در ابروهای خود خوششان نمی آید و سعی می کنند تا با رنگ کردن ابروهای خود رنگ آن ها را عوض کنند. شما می توانید با استفاده از این محصول به آسانی ابروهای خود را حالت داده و به سمت بالا شانه کنید.

"</p

"</h2

ریمل ابرو مشکی

بسیاری از خانم ها این روزها تمایلی به رنگ کردن ابروهای خود ندارند. این افراد به چهره طبیعی خود علاقه مند هستند و سعی دارند تا با دوری کردن از هرگونه مواد شیمیایی از چهره طبیعی خود لذت ببرند. شما نیز اگر از این دسته از افراد هستید می توانید از ژل ابرو بی رنگ و یا همان ریمل مشکی که فاقد رنگدانه بوده استفاده کنید. برای این منظور ابتدا ابروهای خود را به سمت پایین شانه کرده و سپس آن ها را به سمت بالا شانه کنید تا ابروهای شما حالت بگیرد.

"</p

"</p

چگونه ریمل ابرو بزنیم؟

اگر می خواهید از ریمل استفاده نمایید بهتر است به این موضوع توجه کنید که برخی از ریمل ها و ژل های ابرو متاسفانه بر روی ابروهای شما دانه های سفید برجای می گذارند، بنابراین شما بهتر است از برندهای معتبر این محصول را خریداری کنید. برای این منظور شما می توانید به راحتی با زدن یک ریمل ابرو به ابروهای تان ابتدا آن را به سمت پایین شانه کرده و سپس ابروهای خود را به سمت بالا شانه نمایید. به یاد داشته باشید که شما می توانید از ژل ابرو و یا صابون ابرو نیز استفاده نمایید. ولی استفاده از صابون ابرو می تواند احتمال بروز دانه های سفید بر روی ابروهای شما را بالا ببرد. بنابراین توصیه ما این است که به جای استفاده از صابون از ریمل بی رنگ استفاده نمایید.

عوارض ریمل ابرو

همانطور که می دانید تمامی محصولات آرایشی در کنار اینکه می توانند به شما زیبایی را هدیه کنند می توانند عوارضی داشته باشند که شما از آن بی خبر هستید. برخی از ریمل های ابرو به دلیل داشتن مواد بی کیفیت می تواند سبب شکسته شدن ابروهای شما شود. در برخی از موارد دیده شده که افراد پس از استفاده از این ریمل ها دچار ریزش ابرو شده اند. از این رو این افراد باید استفاده از این محصول را قدغن کنند. برخی از افراد پس از استفاده از این محصول دچار خشکی و التهاب ابرو می شوند از این رو توصیه می شود که این افراد از این محصولات استفاده نکنند.

"عوارض

ریمل ابرو فلورمار

یکی از برند های مطرح در دنیا برند فلورمار است. شما می توانید با استفاده از این محصول به راحتی ابروهای خود را لیفت کرده و به آن رنگ نیز بدهید. ریمل ابرو فلورمار به دلیل داشتن خاصیت لیفت توانسته در بین رقبای خود نام خود را بر دهان همه بیاندازد. شما می توانید به دلیل مواد ترکیبی خوب در این محصول از یک ریمل با کیفیت استفاده نمایید.

"</p

آموزش تصویری کشیدن ریمل ابرو

برای اینکه با نحوه استفاده از این محصول آشنا شوید می توانید به راحتی با استفاده از یک ریمل به چهره عبوس خود زیبایی و طراوت را هدیه کنید. برای این منظور شما می توانید به راحتی با استفاده از یک ریمل و اسپولی ابروهای خود را به سمت بالا لیفت کنید. برای این منظور ریمل ابرو را ابتدا به سمت پایین ابرو شانه کرده و سپس ابروهای خود را به سمت بالا شانه کنید. توصیه ما این است که از ریمل بدون رنگ استفاده نمایید. شما می توانید به راحتی با استفاده از این ریمل، ابروهای خود را به صورت هاشور ابرو درآورده و به ابروهای خود حالت زیبایی بدهید. به یاد داشته باشید که استفاده از مداد ابرو و سایه ابرو باید پس از استفاده از این محصول صورت بگیرد. بنابراین شما می توانید پس از هاشور ابرو جاهای خالی ابروی خود را به وسیله یک سایه و یا مداد ابرو پر نمایید.

نتیجه گیری

داشتن یک ریمل می تواند تا حد زیادی به زیبایی ابروان شما کمک کند. شما می توانید از یک ریمل بی رنگ برای این کار استفاده نمایید. داشتن ابروهای هاشور شده و روبه بالا این روزها به عنوان آرایش ابرو معرفی می گردد. شما می توانید به آسانی با استفاده از این محصول به داشتن یک آرایش روزانه زیبا و به روز شده کمک کنید. اگر ابروهای شما رنگ شده است بهتر است به جای استفاده از مداد ابرو از ریمل ابرو رنگی برای لیفت و پرکردن ابروهای خود استفاده نمایید.

4.7/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *