9 سالن زیبایی برتر در پونک

سالن زیباییمقالاتویژه هاتوجه به زیبایی، ظاهر، اندام و اعتماد به نفس در یک خانم می تواند تا حد زیادی به اعتماد بنفس او کمک کند. زیبایی ظاهر یکی از مهمترین مسائلی است که بسیاری از خانم ها به آن توجه ویژه ای دارند. بسیاری از خانم ها به دلیل نداشتن مهارت کافی در رنگ کردن موها، میکاپ صورت و بسیاری از خدمات آرایشی ترجیح می دهند که اگر شما هم به زیبایی مو، پوست، صورت و بهداشت شخصی خود توجه دارید و در کنار تمامی این موارد در محله پونک ساکن هستید، به شما توصیه داریم تا با 9 سالن زیبایی برتر در پونک بیشتر آشنا شوید.

9 سالن زیبایی برتر در پونک

آرایشگاه زنانه بلوار همیلا

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در یک منطقه بزرگی چون پونک مناطق بسیاری وجود دارد که شما می توانید برای انجام بسیاری از خدمات آرایشی و بهداشتی خود به آنجا بروید، ولی مهمترین موضوعی که می تواند ذهن بسیاری از افراد را به خود درگیر کند نزدیکی مسیر و از همه مهمتر تامین جای پارک است. از این رو اگر شما هم در پونک به ویژه بلوار همیلا زندگی می کنید بهتر است تا با آرایشگاه های معروف و شناخته شده این محل بیشتر آشنا بشوید.

سالن زیبایی زهرا زارع

اگر در بلوار همیلا ساکن هستید و می خواهید به یکی از بهترین سالن های زیبایی برای مراقبت از پوست و موی خود بروید، می توانید به سالن زیبایی زهرا زارع مراجعه کنید. سالن زیبایی زهرا زارع واقع در پونک یکی از معروفترین سالن های زیبایی بوده که بسیاری از افراد برای بسیاری از مراقبت های ضروری پوست خود به آنجا می روند.

سالن زیبایی زهرا زارع

آدرس سالن زیبایی زهرا زارع

شما می توانید برای مراجعه به سالن زیبایی زهرا زارع به آدرس تهران , میدان پونک , ضلع شمال شرقی , نبش کوچه رمضانی ( یکم ) , پلاک ۳۰ طبقه ۳, رمضانی مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی زهرا زارع

اگر می خواهید از قبل از این سالن زیبایی وقت بگیرید، بهتر است با شماره 44479891 تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام سالن زیبایی زهرا زارع

اگر می خواهید با نمونه کارهای زهرا زارع بیشتر آشنا شوید، بهتر است به اینستاگرام او به آدرس zahrazare_makeup@ مراجعه کرده و با نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا شوید.

سالن زیبایی کیانا

یکی دیگر از معروفترین سالن های زیبایی در محدوده پونک، سالن زیبایی کیانا است. شما می توانید برای انجام بسیاری از خدمات آرایشی و بهداشتی به این سالن زیبایی معروف در بلوار هملیا مراجعه نمایید.

سالن زیبایی کیانا

آدرس سالن زیبایی کیانا

برای مراجعه به سالن زیبایی کیانا بهتر است به آدرس پونک، روبروی بلوار همیلا، بلوار میرزا بابایی مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی کیانا

برای مراجعه به سالن زیبایی کیانا می توانید با شماره تماس های 09360563341 و 44429448 تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام و نمونه کارهای سالن زیبایی کیانا

اگر می خواهید با نمونه کارهای سالن زیبایی کیانا بیشتر آشنا بشوید، بهتر است که به اینستاگرام آن به آدرس kiana_beautysalon@ مراجعه کنید.

اینستاگرام و نمونه کارهای سالن زیبایی کیانا

اینستاگرام و نمونه کارهای سالن زیبایی کیانا

اینستاگرام و نمونه کارهای سالن زیبایی کیانا

اینستاگرام و نمونه کارهای سالن زیبایی کیانا

آرایشگاه زنانه - سردار جنگل

بسیاری از افراد در محدوده سردار جنگل زندگی می کنند و می خواهند نزدیکترین و بهترین آرایشگاه های خوب را پیدا کنند. در محدوده سردار جنگل آرایشگاه های زیادی وجود دارد که شما می توانید به آن جا برای انجام شدن بسیاری از خدمات آرایشی و بهداشتی مراجعه نمایید.

سالن زیبایی سولارنو

یکی از معروفترین سالن هایی زیبایی در محدوده سردار جنگل، سالن زیبایی سولارنو بوده که بسیاری از افراد و خانم های خوش سلیقه برای استفاده از خدمات آرایشی به آنجا می روند. شما می توانید برای رنگ مو، مش، خدمات ناخن، براشینگ، شینیون و میکاپ به این سالن زیبایی معروف در سردار جنگل بروید.

سالن زیبایی سولارنو

آدرس سالن زیبایی سولارنو

شما می توانید برای مراجعه به سالن زیبایی سولارنو به آدرس بلوار میرزا بابایی تقاطع سردار جنگل نبش بهشت, پلاک 2 مراجعه نمایید. بهتر است برای مراجعه به این سالن زیبایی حتما از قبل وقت خود را رزرو کرده باشید.

شماره تلفن سالن زیبایی سولارنو

بهتر است برای گرفتن وقت قبلی با شماره 44463906 تماس حاصل فرمایید.

سالن زیبایی گلایل صورتی

یکی از معروفترین و شناخته شده ترین سالن های زیبایی در محدوده سردار جنگل، سالن زیبایی گلایل صورتی بوده که شما می توانید برای انجام دادن بسیاری از کارهای خود به این مجموعه حرفه ای مراجعه نمایید.

سالن زیبایی گلایل صورتی

آدرس سالن زیبایی گلایل صورتی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به آدرس پونک سردار جنگل مراجعه کنید.

شماره تلفن سالن زیبایی گلایل صورتی

اگر می خواهید خدمات متنوعی را از این آرایشگاه و سالن زیبایی دریافت نمایید، بهتر است با شماره تلفن 09126388277 تماس بگیرید.

آرایشگاه آنیل سردار جنگل

شما می توانید برای استفاده از بسیاری از خدماتی چون میکاپ، شینیون، کوتاهی مو و خدمات ناخن به این سالن مراجعه کنید. سالن زیبایی آنیل یکی از بهترین و معروفترین سالن های زیبایی در سردار جنگل پونک بوده که افرادی که در این محدوده ساکن هستند می توانند به این آرایشگاه مراجعه کنند. آرایشگاه آنیل با اسم سابق خود در موتور جستجو گوگل جستجو می شود، ولی امروزه مدیریت این آرایشگاه تغییر کرده و فردی بنام خانم سمیرا ندرلو این سالن زیبایی را اداره می کند.

آدرس آرایشگاه آنیل سردار جنگل

اگر می خواهید به سالن زیبایی آنیل واقع در سردار جنگل مراجعه نمایید، بهتر است به آدرس اتوبان همت غرب، خیابان سردار جنگل، نبش کوچه سعیدنیا، پلاک ۲، واحد ۴ مراجعه نمایید.

شماره تماس آرایشگاه آنیل سردار جنگل

اگر می خواهید از این آرایشگاه وقت قبلی بگیرید، بهتر است با شماره تماس 44602098 تماس حاصل فرمایید.

نمونه کارهای آرایشگاه آنیل سردار جنگل

برای مشاهده نمونه کارهای سمیرا ندرلو می توانید به سایت او مراجعه نمایید. ما در این قسمت بخشی از هنر افرادی که در این مجموعه کار می کنند را به شما نشان میدهیم تا با نمونه کارهای هر حوزه بیشتر آشنا شوید.

نمونه کارهای آرایشگاه آنیل سردار جنگل

نمونه کارهای آرایشگاه آنیل سردار جنگل

نمونه کارهای آرایشگاه آنیل سردار جنگل

آرايشگاه پونك چهارديواري

اگر در محدوده چهار دیواری پونک ساکن هستید و به دنبال یکی از بهترین سالن های زیبایی در این محدوده هستید، ما در این بخش قصد داریم تا شما را با بهترین و معروفترین سالن های زیبایی در این محدوده آشنا کنیم.

سالن زیبایی آفتاب

یکی از بهترین ها در این محدوده سالن زیبایی آفتاب است. در این سالن زیبایی بسیاری از خدمات آرایشی و بهداشتی به افراد ارائه می شود. شما می توانید بسیاری از خدمات از جمله خدمات ناخن، لمینت ناخن، ناخن کاشت، ژلیش ناخن طبیعی و میکاپ را از این سالن زیبایی دریافت نمایید.

آدرس سالن زیبایی آفتاب

اگر می خواهید در این سالن زیبایی خدمات آرایشی و بهداشتی خود را دریافت کنید، بهتر است با آدرس دقیق این سالن زیبایی آشنا باشید.
اشرفی اصفهانی نرسیده به سیمون بولیوار نبش میرطاهری شش طبقه 4 پلاک 21

شماره تماس سالن زیبایی آفتاب

شما می توانید برای گرفتن وقت قبلی با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید.
09123096603
02144803959

اینستاگرام سالن زیبایی آفتاب

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی آفتاب بهتر است با آدرس اینستاگرام این آرایشگاه معروف در چهاردیواری بیشتر آشنا شوید.
aftab__salon@

نمونه کارهای سالن زیبایی آفتاب

سالن زیبایی آفتاب در بسیاری از خدمات آرایشی در محدوده چهار دیواری شناخته شده و معروف بوده است. از این رو ما در این بخش قصد داریم تا شما را با نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی آفتاب

نمونه کارهای سالن زیبایی آفتاب

نمونه کارهای سالن زیبایی آفتاب

سالن زیبایی سارا مددی

یکی از بهترین سالن های زیبایی در محدوده چهار دیواری سالن زیبایی سارا مددی بوده که بسیاری از ساکنین این محدوده به این سالن زیبایی می روند. در این سالن زیبایی بسیاری از خدمات آرایشی و بهداشتی به افراد ارائه می شود. برای آشنایی بهتر با این سالن زیبایی بهتر است با آدرس، شماره تماس و اینستاگرام آن بیشتر آشنا شوید.

سالن زیبایی سارا مددی

آدرس سالن زیبایی سارا مددی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به آدرس پونک، چهاردیواری، خیابان اقبالپور،نبش کوهسار مرکزی، 2 مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی سارا مددی

اگر می خواهید با سالن زیبایی سارا مددی تماس بگیرید، بهتر است با شماره تماس 09125406027 تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام سالن زیبایی سارا مددی

شما میتوانید برای مشاهده نمونه کارهای فراوان به آدرس اینستاگرام سالن زیبایی سارا مددی مراجعه نمایید.
saramadadi_beautysalon@

نمونه کارهای سالن زیبایی سارا مددی

برای مشاهده نمونه کارهای فراوان می توانید در این بخش با نمونه کارهای عروس این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

نمونه کارهای سالن زیبایی سارا مددی

نمونه کارهای سالن زیبایی سارا مددی

نمونه کارهای سالن زیبایی سارا مددی

نمونه کارهای سالن زیبایی سارا مددی

آرایشگاه شیرین پونک

آرایشگاه شیرین پونک یکی از معروفترین آرایشگاه ها در این محدوده بوده که بسیاری از افراد برای انجام دادن بسیاری از خدمات آرایشی خود به آنجا مراجعه می کنند.

آدرس آرایشگاه شیرین پونک

پونك.انتهاي اشرفي اصفهاني بين معين و اقبالپور پ٢١ط٢ سالن شيرين بيوتي آدرس سالن زیبایی شیرین پونک است.

شماره تماس آرایشگاه شیرین

شما می توانید برای گرفتن وقت قبلی از آرایشگاه پونک به خصوص آرایشگاه شیرین از قبل وقت خود را رزرو نمایید. برای این کار بهتر است با شماره های 44826401 و 09380277183 تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام آرایشگاه شیرین

برای مشاهده نمونه کارهای شیرین مرتضوی بهتر است به اینستاگرام او به آدرس nailshirinmortazavi@ مراجعه نمایید.

نمونه کارهای آرایشگاه شیرین

نمونه کارهایی از لاین ناخن و بافت مو شیرین مرتضوی

نمونه کارهای آرایشگاه شیرین

آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در پونک

کوتاهی مو یکی از مقوله هایی است که برای هر خانمی مهم بوده و آن ها همواره می کوشند تا برای رفع موخوره، جلوگیری از ریزش موهای خود، آن ها در زمان مناسبی کوتاه کنند. کوتاهی مو علاوه بر اینکه می تواند به موهای شما نظم دهد می تواند به جذاب شدن چهره شما نیز کمک کند. بنابراین اگر شما در محدوده پونک ساکن هستید به شما پیشنهاد می کنیم که برای کوتاهی موهای خود به سراغ سالن های زیبایی بروید که ان ها را به شما معرفی می کنیم.

سالن زیبایی خوب در پونک شمالی

اگر در پونک شمالی ساکن هستید و به دنبال یکی از بهترین سالن های زیبایی برای کوتاهی موهای خود هستید، پیشنهاد ما به شما این سالن ها هستند.
سالن زیبایی پریماه
سالن زیبایی نگار
سالن زیبایی لیلیوم
سالن زیبایی آناهل
سالن زیبایی زن روز

سالن زیبایی خوب در پونک جنوبی

اگر در پونک جنوبی ساکن هستید و به دنبال بهترین سالن های زیبایی برای کوتاهی مو هستید، پیشنهاد ما به شما سالن های زیبایی زیر است.
سالن زیبایی خاتون
سالن زیبایی سمیرا ندرلو
سالن زیبایی پریا
سالن زیبایی فلورانس

آرایشگاه میدان عدل

میدان عدل یکی از مهمترین و شناخته شده ترین میدان های واقع در محدوده پونک است. از این رو اگر به دنبال بهترین سالن های زیبایی در میدان عدل هستید بهتر است به سراغ آرایشگاه های معتبر و شناخته شده در این محدوده بروید.

سالن زیبایی نیکی خلعتبری

اگر می خواهید به یکی از بهترین ها در میدان عدل بروید، پیشنهاد ما سالن زیبایی نیکی خلعتبری است. شما می توانید بسیاری از خدمات از جمله خدمات ناخن، شینیون، براشینگ، میکاپ و بسیاری از خدمات را به بهترین شکل دریافت نمایید.

سالن زیبایی نیکی خلعتبری

آدرس سالن زیبایی نیکی خلعتبری

اگر می خواهید به سالن زیبایی نیکی خلعتبری بروید، به آدرس ضلع جنوب شرقی میدان عدل مراجعه کنید.

شماره تماس سالن زیبایی نیکی خلعتبری

شما می توانید برای مراجعه به سالن زیبایی نیکی خلعتبری با این شماره ها تماس حاصل فرمایید.
۴۴۶۱۸۰۰۵-۶
۰۹۳۶۴۴۴۴۱۵۱

اینستاگرام سالن زیبایی نیکی خلعتبری

برای مشاهده نمونه کارهای نیکی خلعتبری در هر لاین می توانید به آدرس اینستاگرام او به آدرس niki.khalatbari@ مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی نیکی خلعتبری

شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای نیکی خلعتبری در لاین عروس برای خدماتی چون میکاپ و شینیون به این سالن زیبایی مراجعه کنید.

نمونه کارهای سالن زیبایی نیکی خلعتبری

نمونه کارهای سالن زیبایی نیکی خلعتبری

نمونه کارهای سالن زیبایی نیکی خلعتبری

نمونه کارهای سالن زیبایی نیکی خلعتبری

در آخر

اگر در محدوده پونک ساکن هستید و به دنبال بهترین ها در نواحی میدان عدل، چهار دیواری، همیلا، سردار جنگل و اشرفی اصفهانی هستید، ما در این مقاله بهترین ها را به شما معرفی کردیم. شما می توانید با مراجعه به اینستاگرام های این سالن های زیبایی و با مشاهده نمونه کارهای آن ها به راحتی با توجه به نیاز خود، یکی از بهترین سالن های زیبایی پونک را برای دریافت خدمات گوناگون انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر