انواع سر سوهان دورگیری

بسیاری از افراد به کاشت ناخن علاقه مند بوده و تمایل دارند که با تمامی مباحت کاشت پودر و کاشت با ژل بیشتر آشنا شوند. در واقع در هر نوع کاشتی یکی از پای ثابت ها، سوهان برقی و سر سوهان ها بوده که بدون اغراق بخش مهم ناخن کاشت به شمار می رود. استفاده از سرسوهان های مخصوص به شما این امکان را می دهد که به راحتی سوهان کشی، دورگیری و ایجاد خط و خش بر روی ناخن را انجام دهید. شما می توانید با استفاده از این سر سوهان ها به راحتی مواد اضافی از روی ناخن را بتراشید و فرم درستی را بر روی ناخن ایجاد کنید. یکی از سرسوهان های معروف در کاشت، سر سوهان های مخصوص دورگیری بوده که شما می توانید با استفاده از آن از بروز هرگونه هوا گرفتگی ناخن جلوگیری نمایید.سرسوهان گرد شنی، سر سوهان مخروطی سر تخت از جمله سر سوهان های مهم برای دورگیری شناخته می شود.

انواع سر سوهان دورگیری

سر سوهان هواگیری

شما می توانید با استفاده از این ابزار دورگیری هوای بین مواد و ناخن طبیعی را از بین ببرید. برای اینکار بهتر است که از ابزار مخصوص اینکار که می تواند سر سوهان مخروطی و یا سر سوهان گرد شنی باشد استفاده کنید. شما می توانید برای اینکار از یک حرکت رفت و برگشتی در قسمت ریشه ناخن استفاده نماییید. همانطور که می دانید همیشه هواگیری از ناحیه ریشه ناخن صورت می گیرد و برای اینکار حتما باید دورگیری درست انجام شود.وجود هوا در کاشت سبب می شود که ناخن های کاشت پس از مدتی کنده شده و زمینه تجمعع انواع قارچ ها بر روی ناخن افزایش پیدا کند . از این رو شما می توانید برای جلوگیری از هواگیری و بروز هرگونه آسیب در ناخن های خود از این سرسوهان استفاده نمایید.استفاده از این ابزار سبب شده تا شما بتوانید به راحتی با استفاده از این ابزار مواد را از ریشه ناخن جدا کرده و حدفاصلی بین ناخن و ریشه بگذارید.

سر سوهان دورگیری الماسه

ابزار الماسه در واقع جنس قوی تری دارد و دوام آن نسبت به سایر سر سوهان ها بیشتر است. در اصل عمر این سرسوهان در مقایسه با سایر سر سوهان بیشتر از سه برابر بوده که همین موضوع می تواند محبوبیت آن را بیشتر کند. بسیاری از ناخن کارها استفاده از این مدل ابزار را پیشنهاد می کنند و همیشه در کیف ناخن خود از این مدل سر سوهان دارند. ابزار دورگیری الماسه یکی از پرکاربردترین سرسوهان ها بوده که برای جلوگیری از هواگیری در کاشت ناخن مورد استفاده قرار می گیرد. بر روی بسیاری از ابزار ها رنگ های مختلفی وجود دارد که هرکدام  از این رنگ ها نشان دهنده ویژگی های آن ها است. ابزار زرد رنگ بیانگر نرمی آن بوده و سرسوهان قرمز دارای درجه زبری متوسط و رنگ آبی به معنای زبری بالا آن سر سوهان است. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از انواع این مدل سر سوهان ها را برای سوهان کشی ناخن های خود انتخاب نمایید.

سر سوهان دورگیری الماسه

قیمت انواع سر سوهان

اگر می خواهید برای دستگاه سوهان برقی خود ابزار مخصوص تهیه کنید باید بدانید که قیمت تقریبی این ابزارها در بازار و یا سایت های فروش محصولات آرایشی و بهداشتی این محصول را تهیه کنید. شما می توانید برای خرید این محصول مبلغی بین 100 هزار تومان تا 300 هزار تومان را پرداخت نمایید. به یاد داشته باشید که ابزارهای الماسه نسبت به سایر ابزار ها قیمت بالاتری داشته و شما باید مبلغ بالاتری را برای خرید این مدل ابزار ها پرداخت نمایید.شما می توانید از پک های ابزارها برای سوهان برقی خود استفاده نمایید . در این پک ها انواع ابزار های مختلف وجود داشته که شما می توانید برای دورگیری و یا هواگیری از این ابزار ها استفاده نمایید. سرسوهان شنی، ابزار کاغذی، سرسوهان ولکانو و انواع ابزارها در پک های آماده سر سوهان ها وجود دارد، شما می توانید با خرید آن ها از مزایای آن ها استفاده نمایید.

قیمت انواع سر سوهان

کاربرد سر سوهان دامنی

شما می توانید از این ابزار برای کم کردن حجم مواد از روی ناخن استفاده نمایید. شما می توانید در سوهان کشی های خود از این مدل ابزار برای قسمت های ظریف کاشت کمک بگیرید. قیمت این ابزار در سایت های معتبر از 45 هزار تومان آغاز شده و تا 100 هزار تومان نیز می رسد.شما می توانید از این ابزار برای سوهان کشی های بسیار مهم استفاده کنید.

حسن ختام

ما در این مقاله در خصوص برخی از سرسوهان ها با شما صحبت کردیم. همانطور که می دانید هر ابزار با یک هدفی ساخته شده و شما با استفاده از ان ها می توانید به راحتی کاشت ناخن، سوهان کشی و دورگیری را انجام دهید. برای اینکار کافی است که دستگاه را خاموش کرده و سرسوهان مورد نیاز را بر روی دسته هند پیس جایگذاری کنید. این کار بسیار راحت بوده و باید زمانی که دستگاه خاموش است این کار را انجام دهید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *