اموزش فر رترو با اتو

فر رترو

اگر شما هم جزو آن دسته از خانم هایی هستید که به این مدل فر علاقه مند شده اید به شما توصیه می کنیم تا از این فر به عنوان یک کرلی مو زیبا در مراسم های خود استفاده نمایید. این فر که برخی دیگر آن را با فرهالیودی نیز می شناسند به عنوان یکی از فرهای زیبا و به روز برای شینیون موهای عروس و تمام خانم هایی که به این مدل علاقه دارند، استفاده می شود. شما می توانید با استفاده از اتو مو این فر را بر روی موهای خود و عزیزانتان ایجاد کنید.  برخی از شینیون کارها از بابلیس برای فر کردن موهای خود کمک می گیرند. شما می توانید با استفاده از یک بابلیس و گیره به راحتی بر روی موی سر مشتریان خود فر رترو را شکل بدهید. بهتر است برای اینکار پیش از شروع فر از یک براشینگ تمیز برای اینکار استفاده نمایید.

برای انجام خدمات مو را لمس کنید.

اموزش فر رترو با اتو

اموزش فر رترو با اتو

فر هالیوودی عروس

فرهالیوودی یکی از فرهای مورد علاقه بسیاری از عروس ها بوده است. شما می توانید با انتخاب این فر از یک مدل مو زیبا در شب عروسی خود استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که فر هالیوودی به عنوان یک فر محبوب این روزها در بین بسیاری از شینیون کارها معرفی می شود. فرهالیوودی می تواند برای آن دسته از عروس خانم هایی بهترین باشد که صورت های لاغری دارند و می خواهند شینیون آن ها پرکار باشد. به یاد داشته باشید که این فر زیبا در کنار این که این روزها به عنوان یک مدل موی ترند معرفی می شود، می تواند برای چهره شما مناسب نباشد. از این رو سعی کنید پیش از انتخاب این فر با شینیون کار خود در این خصوص مشورت نمایید.

برای انجام خدمات فر مو هالیوودی را لمس کنید.

فر هالیوودی عروس

آموزش فر رترو عروس

اگر می خواهید فر رترو را یاد بگیرید بهتر است از فیلم های آموزشی استفاده نمایید. برای این کار شما می توانید با کمک گرفتن از این فیلم ها با تکنیک های مهم این مدل مو بیشتر آشنا شوید. برای انجام دادن فر رترو شما در ابتدا باید یک براشینگ تمیز داشته باشید و سپس از یک بابلیس برای انجام دادن این فر استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که شما به گیره های مخصوص شینیون نیز نیاز دارید. برای اینکار بهتر است که با استفاده از گیره ها آن دسته موهایی را که فر کرده اید را جمع کنید و سپس آن را گیره بزنید، سعی کنید بعد از چند دقیقه فر را باز کنید. پس از باز کردن فر رترو شما باید با استفاده از دست فرموها را باز کنید تا موهای شما حالت وز به خودش نگیرد.

قیمت دستگاه فر رترو

برای انجام دادن فر رترو بسیاری از افراد از بابلیس استفاده می کنند شما نیز می توانید برای این منظور از این وسیله استفاده کنید. برای خرید این دستگاه از سایت های معتبر ایرانی هزینه ای معادل 700 هزار تومان تا 1میلیون تومان را می توانید پرداخت کنید. در نظر داشته باشید در هنگام خرید این محصول حتما به این نکات توجه کنید که شما اگر می خواهید به کرات از این وسیله برای ایجاد فر موی رترو خود استفاده کنید، بهتر است که حتما یک دستگاه حرفه ای و قیمت بالا تهیه کنید. اگر هم برای استفاده سالنی می خواهید بهتر است به سراغ برندهای معروف بروید.

قیمت دستگاه فر رترو

فر هالیوودی موی بلند

شما می توانید با داشتن یک فرهالیوودی موی بلند زیبایی خود را در مجالس دورهمی چندین برابر کنید. آن دسته از خانم هایی که موهای بلندی دارند بهتر است از این مدل فر برای موهای خود استفاده کنند. شما می توانید با داشتن فر رترو یا همان فر هالیوودی بر روی موهای خود، زیبایی موهای خود را چندین برابر کنید. به یاد داشته باشید که این مدل فر حجیم بوده و مناسب افرادی است که صورت های لاغری دارند، از طرفی اگر موهای شما بلند و پرپشت است این گزینه می تواند برای شما مناسب باشد. شما می توانید با داشتن فرهالیوودی بر روی موهای خود مدل شینیون ایجاد نمایید.

برای انجام خدمات فر مو هالیوودی را لمس کنید.

فر هالیوودی موی بلند

فر هالیوودی موی بلند

فر هالیوودی موی کوتاه

فرهالیوودی روی موهای کوتاه هم امکان پذیر است، شما می توانید با استفاده از یک بابلیس موهای خود را فر کنید. برای کرلی مو هالیوودی بهتر است  که موهای شما بلند باشد. فرهالیوودی روی موهای کوتاه هم زیباست ولی نمای این فر روی موهای بلند بیشتر است. بنابراین سعی کنید تا با استفاده از فر هالیوودی بر روی موهای بلند خود یک فر زیبا بر روی موهای خود داشته باشید. موهای بلند می توانند گزینه خوبی برای فر هالیوودی یا فر رترو باشند. از این رو اگر موهای شما بلند است از فر رترو برای زیبا شدن موهای خود کمک بگیرید.

برای انجام خدمات فر مو هالیوودی را لمس کنید.

فر هالیوودی موی کوتاه

فر هالیوودی موی کوتاه

فر هالیوودی با بابلیس

شما می توانید با استفاده از بابلیس به موهای خود زیبایی ببخشید. برای اینکار کافی است که با استفاده از یک بابلیس به راحتی موهای خود را فر کنید. شما می توانید برای اینکار از یک بابلیس حرفه ای، گیره و موس مو استفاده کنید. به یاد داشته باشید که این فر آسان است و شما می توانید با تمرین کردن بسیار این فر زیبا را یاد بگیرید. برای اینکار شما می توانید با دیدن فیلم های آموزشی به راحتی این فر زیبا را یاد بگیرید.

برای انجام خدمات فر مو هالیوودی را لمس کنید.

فر هالیوودی با بابلیس

فر هالیوودی با بابلیس

جمع بندی

آموزش فر رترو یا همان فر هالیوودی سبب شده تا بسیاری از خانم ها علاقه مند باشند که از این مدل فرها برای زیبایی موهای خود استفاده کنند. شما می توانید به راحتی با کمک گرفتن از این مدل فر به یک مدل زیبا برسید. فر رترو این روزها به عنوان یکی از مدل موهای زیبا در بین عروس خانم ها دیده شده است. شما می توانید با انتخاب این مدل مو به عنوان یکی از زیباترین عروس های سالن زیبایی باشید. به یاد داشته باشید که این مدل فر برای افرادی مناسب است که صورت های لاغری دارند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *