فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ

بسیاری از خانم ها با آمدن عید نوروز سعی دارند تا با استفاده از روش های زیبایی ابرو، تغییری در چهره خود ایجاد نمایند. در این میان دو روش فیروز و میکرو بلیدینگ دو روش نوین و جدید بوده که این روزها بسیاری از خانم ها به سراغ آن ها می روند. حال سوالی که در این جا مطرح است این است که کدام یک از این دو روش بهتر بوده و شما می توانید از کدامیک برای ابروان خود استفاده کنید؟ تفاوت فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو بسیار ناچیز بوده و می توان تنها یک تفاوت کوچک بین این دو پیدا کرد. در میکروبلیدینگ ابرو به وسیله یک قلم که شامل 12 تا 15 عدد سوزن است، رنگ داخل لایه های زیرین پوست می شود، در فیبروز ابرو هم به همین شکل بوده ولی در فیبروز ابرو رنگدانه ها به لایه های زیرین ابرو نفوذ می کند و ماندگاری فیبروز را افزایش می دهد. در هر دو روش تکنسین به صورت دستی خط هایی در ابروان شما می کشد که همین موضوع می تواند نواحی خالی ابرو را پر کند.

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ

عوارض فیبروز ابرو

شایذ برایتان جالب باشد بدانید که هریک از روش های زیبایی ابرو می تواند عوارضی داشته باشد که شما را بلند مدت اذیت کند. از این رو شما باید پیش از انجام هریک از این روش ها با عوارض آن آشنایی داشته باشید. در برخی از افراد که چشمان حساسی دارند امکان دارد که عوارض چشمی به این صورت باشد. بنابراین از شما می خواهیم در صورت بروز هرگونه اسیبی در نواحی ابرو و چشم خود به سرعت به پزشک متخصص رجوع کنید.

 • التهاب در ناحیه ابرو
 • قرمزی درابرو
 • تورم ابرو
 • عفونت
 • حساسیت
 • امکان رشد گوشت اضافی در ناحیه ابرو

مراقبت بعد از فیبروز ابرو

پس از انجام دادن فیبروز و یا میکرو بلیدینگ ابرو شما نیاز دارید که از آن مراقبت نمایید. از این رو بهتر است پیش از انجام فیبروز، میکرو بلیدینگ و لیفت ابرو با روش های مراقبتی از هریک از این روش های زیبایی آشنا شوید.

 • به مدت سه روز پس از فیبروز آب به ابروهای شما نخورد.
 • از روز اول تا 7 روز از پماد ویتامین آ سه بار در روز استفاده کنید.
 • پس از فیبروز ابرو به مدت یک هفته دچار خارش ابرو خواهید شد، به ابروهای خود دست نزنید.
 • به مدت یک هفته به استخر و سونا نروید.
 • به یاد داشته باشید که با حرکت دادن پوسته ریزی های ابرو، امکان لکه گذاشتن رنگدانه ها افزایش می یابد.

پس از فیبروز ابرو به مدت سه روز نباید آب به ابروهای شما برسد ولی اگر در شرایطی بودید که مجبور شدید صورت خود را بشورید، باید از آب ولرم و یا آب سرد استفاده نمایید. در صورت نیاز باید از شوینده ملایمی چون شامپو بچه برای شستشوی صورت خود استفاده کنید. برای خشک کردن ابروهای خود به هیچ عنوان حوله را روی ابرو خود نکشید بلکه حوله را روی ابرو گذاشته و بردارید. سعی کنید در این مدت در معرض آفتاب شدید قرار نگیرید، چراکه همین موضوع می تواند سبب بروز عوارض شدید برای ابروهای شما بشود.

مراقبت بعد از فیبروز ابرو

فیبروز ابرو بعد از یک هفته

پس از اینکه یک هفته از فیبروز ابروی شما گذشت. روند مراقبتی کمی سبک تر خواهد شد. از این رو بهتر است تا با عکس العملی که پس از یک هفته ابروهای شما به فیبروز نشان می دهد آشنا شوید. پس از گذشت یک هفته از فیبروز ابرو بهتر است در طول روز دوبار ابروهای خود را شستشو دهید. در نظر داشته باشید که پس از هر بار شستشو باید از پماد استفاده کنید. استفاده بیش از اندازه از پماد برای ابروهای شما خوب نیست. بهتر است برای شستشو از یک شوینده صورت ملایم مانند شامپو بچه برای صورت خود استفاده کنید، در هنگام آبکشی دست خود را روی فیبروز ابرو نکشید. در هنگام خشک کردن به هیچ عنوان حوله را بر روی فیبروز ابرو نکشید. در این یک هفته از پمادهایی که AHA،لاکتیک و یا اسکراب پوست دارند استفاده نکنید. به یاد داشته باشید که در این یک هفته ممکن است با قرمزی، التهاب ابرو و خارش مواجه شوید که این امر کاملا طبیعی بوده و جای نگرانی ندارد.

هزینه فیبروز ابرو

برای آگاهی از قیمت فیبروز ابرو بهتر است پیش از تماس با سالن زیبایی محله خود به این نکات توجه داشته باشید. به طور کلی محله ای که شما اینکار را در آن جا انجام می دهید تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت این روش زیبایی ابرو خواهد گذاشت. از طرفی متخصصی که این کار را برای شما انجام می دهد بهمیزان تخصصی که در این کار دارد هزینه را بالا می برد. از این رو اگر می خواهید فیبروز را در شهری چون تهران انجام دهید بهتر است این عوامل را در نظر بگیرید. شما برای فیبروز ابرو برای ابتدای امر در سال 1401 باید مبلغی در حدود 26000000 کنار بگذارید. در مرحله بعد برای ترمیم جلسه ای 400000 و برای ریمو آن باید 24000000 و پس از آن برای ریموو جلسه دوم باید 12000000 پرداخت نمایید.

هزینه فیبروز ابرو

حسن ختام

در این مقاله شما با روش های فیبروز ابرو و هزینه های مربوط به آن آشنا شدید. ولی بهتر است این نکته را به شما توصیه کنم که اگر وقت آزادتری دارید به سراغ فیبروز ابرو بروید چراکه اگر شاغل باشید شما نیاز دارید که در طول روز صورت خود را شستشو داده و به حمام بروید. از طرفی تا یک هفته به احتمال زیاد دچار قرمزی و التهاب پوستی خواهید شد از این رو بهتر است اگر شاغل نیستید این کار را انجام دهید، چراکه این روش زیبایی نیاز به مراقبت داشته و در صورت عدم رعایت این نکات احتمال اینکه رنگدانه به خوبی رنگ نگیرد، بسیار بالا است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *