طراحی ناخن زرد و طوسی

استفاده از رنگ های مختلف به خصوص رنگ های گرم می تواند این امکان را به ما بدهد که به زیبایی از رنگ های دردسترسمان استفاده کنیم. برای این منظور بسیاری از رنگ ها در کنار رنگ زرد می تواند یک ترکیب زیبا را بسازد. شما می توانید برای این منظور به سراغ تمامی رنگ های مکملی بروید که با رنگ زرد یک ترکیب زیبا را می سازد. شما می توانید در این مجموعه از ترکیب رنگ زرد و طوسی برای این منظور استفاده نمایید. طراحی ناخن با این رنگ که یک رنگ خنثی بوده می تواند یک ترکیب زیبا را به شما بدهد. در نظر داشته باشید که شما می توانید با ترکیب کردن لاک زرد و طوسی درکنار یکدیگر به یک ترکیب ناخن آمبره زیبا و یک فرنچ ناخن شیک دست پیداکنید. استفاده از رنگ های خنثی برای بیشتر درخشیدن رنگ های دیگر استفاده می شود.

طراحی ناخن زرد و طوسی

طراحی ناخن زرد و طوسی

لاک زرد پاستیلی

شما می توانید با استفاده از رنگ های پاستیلی به راحتی به یک ترکیب زیبا و حرفه ای دست پیدا کنید. این روزها رنگ های پاستیلی طرفداران بسیاری پیدا کرده اند، بنابراین شما می توانید با استفاده از این رنگ ها به یک ترکیب دلخواه و دوست داشتنی دست پیدا کنید. رنگ زرد پاستیلی یک رنگ زیبا، سبک و ملایم بودخ که شما می توانید در طراحی ناخن بهاره خود از این رنگ کمک بگیرید. شما حتی می توانید از این رنگ برای طراحی ناخن تابستانه نیز استفاده نمایید. ترکیب رنگ زرد پاستیلی در کنار رنگ هایی چون آبی، صورتی و یاسی می تواند شما را به یک ترکیب فوق العاده برساند. استفاده از این رنگ در کنار رنگ سفید می تواند به یک آمبره زیبا بهاری ختم شود. از این رو با استفاده از این رنگ در طراحی های ناخن خود از زیبایی و گرمای این رنگ لذت ببرید.

لاک زرد پاستیلی

لاک زرد پاستیلی

لاک زرد خردلی

به یاد داشته باشید که رنگ زرد تنالیته های مختلفی داشته که شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از انواع رنگ های زرد را برای طراحی ناخن های خود انتخاب نمایید. رنگ زرد خردلی یکی از رنگ هایی بوده که این روزها بسیاری از خانم ها در طراحی های ناخن مینیمال خود از آن ها استفاده می کنند. شما می توانید با استفاده از رنگ های زرد خردلی که ماهیت گرمی دارد، به زیبایی هرچه تمام ناخن های خود کمک کنید. برای این منظور پیشنهاد ما این است که برای فصل های سرد سال چون پاییز و زمستان از این رنگ زیبا در کنار رنگ هایی چون نارنجی استفاده کنید. رنگ زرد خردلی می تواند نمایانگر یک پاییز زیبا به همراه برگ های ریخته شده روز زمین باشد.

لاک زرد خردلی

لاک زرد خردلی

لاک زرد جیغ

اگر طرفدار رنگ های جیغ هستید بهتر است بدانید که شما می توانید با استفاده از لاک زرد فسفری به راحتی به یک ترکیب زیبا و جذاب دست پیدا کنید. شما می توانید با استفاده از این رنگ یک طراحی خاص و شیک را برای خود به ارمغان بیاورید. به یاد داشته باشید که این رنگ می تواند در حالت های مات و براق وجود داشته باشد. شما می توانید با استفاده از لاک ژل زرد جیغ مات به یک فرنچ زیبا مناسب برای فصل های بهار و تابستان برسید. جیغ بودن این رنگ می تواند برای افرادی که به رنگ های خاص علاقه دارند بهترین گزینه باشد. شما می توانید با یک فرم گلدانی به ناخن های خود و با استفاده از رنگ زرد جیغ درکنار رنگ های نود به یک ترکیب زیبا لاک ژل برسید.

لاک زرد جیغ

لاک زرد جیغ

لاک زرد و آبی

اگر طرفدار رنگ های اصلی باشید بهتر میدانید که رنگ هایی چون آبی و زرد چه تاثیری بر روی زیبایی استایل و ناخن های شما خواهند گذاشت. شما می توانید با استفاده از رنگ های اصلی و ترکیب آن ها با رنگ های سرد و گرم به یک طراحی خاص ومنحصر به فرد دست پیدا کنید. به یاد داشته باشید که شما می توانید از ترکیب یک رنگ گرم در کنار یک رنگ سرد برای بهتر دیده شدن آن استفاده نمایید. شما می توانید با مخلوط کردن این دو رنگ در کنار یکدیگر به ترکیب زیبای بهاری وسبک دست پیداکنید. تصور کنید که شما از رنگ های پاستیلی زرد، آبی، یاسی و صورتی برای ژلیش ناخن خود استفاده می کنید. استفاده از خانواده رنگ های پاستیلی در کنار یکدیگر می تواند یک ترکیب تابستانی زیبا را به شما بدهد.

لاک زرد و آبی

لاک زرد و بنفش

یکی دیگر از ترکیب های زیبا و خاص استفاده از رنگ های سرد و گرم در کنار یکدیگر است. شما می توانید با کمک گرفتن از این دو رنگ به یک طراحی زیبا ناخن برسید. استفاده از لاک ژل های پاستیلی زرد و بنفش در کنار یکدیگر می توانند برای فصل تابستان و بهار مناسب باشند. استفاده از رنگ های مکمل در کنار یک دیگر به یک تعادل بصری در چشم بیننده ختم می شود. اگر به طراحی های خاص علاقه دارید می توانید از فرنچ ناخن و ناخن آمبره و طراحی ناخن بهاره با استفاده از این دو رنگ پرطرفدار برسید.

لاک زرد و بنفش

لاک زرد و بنفش

نتیجه گیری

استفاده از رنگ زرد در ترکیب بندی رنگ های سرد و گرم سبب شده تا بسیاری از افراد سعی داشته باشند تا رنگ های سرد و گرم را در کنار یکدیگر داشته باشند. شما می توانید با استفاده از این رنگ ها و کمک گرفتن از رنگ های مکمل در کنار یکدیگر به یک طراحی زیبا برسید. برای این منظور شما می توانید از ترکیب زرد در کنار بنفش، آبی، طوسی و سفید استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که رنگ زرد یک رنگ گرم بوده که از تنالیته های تند آن می توان برای فصول سرد و از تنالیته های سبک آن برای فصول گرم می توان کمک گرفت.

4.4/5 - (10 امتیاز)

4 پاسخ به “طراحی ناخن زرد و طوسی”

 1. فاطمه گفت:

  خیلی خوشگله 😍

 2. ناشناس گفت:

  خیلی خوب هست همش😍

 3. دیانا گفت:

  بد نبود

 4. Tara گفت:

  خیلی خوشگله 🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤❤

  منم میخوام 🙁🥺🥺

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *