ژل ابرو یا صابون لیفت ابرو کدامیک بهتر است؟

اگر به درو و اطرافتان نگاه کنید متوجه خواهید شد که دیگر دوره ابروهای تاتو شده و ابروهای قالبی خیلی وقت است که به پایان رسیده است. این روزها بسیاری از دختران و خانم های جوان سعی می کنند تا با لیفت کردن ابروهای خود، حالت طبیعی آن را حفظ کرده و زیبایی طبیعی خود را به همگان نشان دهند. در این میان برخی از افراد به ابروهای پر پشت علاقه مند بوده و سعی می کنند تا با استفاده از محلول های تقویتی ابروهای خود را پر پشت کرده تا زیبایی آن ها دوچندان شود. حال در این میان یکی از مشکلاتی که افرادی که ابروهای پرپشت دارند، این است که منظم نگه داشتن آن و به سمت بالا کشیدن ابروهای پرپشت بسیار سخت بوده و بهتر است به وسیله یکی از موادی که برای لیفت و بالا کشیدن ابرو از آن استفاده می شود، استفاده کرد. در این میان این روزها بسیاری از افرادی که به ابروهای پر پشت علاقه مند هستند سعی می کنند تا با استفاده از ژل ابرو و صابون لیفت ابروهای خود را به سمت بالا بکشند تا چهره آن ها بشاش تر به نظر آید. همانطور که میدانید ابروهای که به سمت پایین بوده اند می تواند بر روی چهره فرد اثرات بدی بگذارد. بنابراین بهتر است با استفاده از ژل ابرو یا صابون ابروهای خود را لیفت کنید. حال ما قصد داریم تا در این بخش تفاوت های بین ژل و صابون لیفت را برای شما بیان کنیم.

 

ژل ابرو یا صابون لیفت ابرو

ژل ابرو چیست؟

اگر قصد دارید ابروهای خود را لیفت کنید، بهتر است بدانید که ژل یکی از ابزارهای مهمی بوده که می تواند ابروهای شما را به سمت بالا بکشد. برای این کار شما باید اپلیکاتور ژل را که به صورت اپلیکاتور ریمل بوده از داخل ژل خارج کرده و سپس از قسمت تاج ابرو شروع به کشیدن ژل به ابروهای خود بکنید. ژل ابرو باید به تمامی قسمت های ابروی شما از جمله تاج، آرک و دم ابروی خود بزنید. ژل ابرو می تواند به ابروان شما کمک کند تا به سمت بالا کشیده شود و چهره شما شاداب و جوان تر به نظر آید. استفاده از ژل ابرو می تواند پس از استفاده از سایه ابرو و مداد ابرو توصیه شود. برخی دیگر از افراد که از سایه ابرو و مداد برای پر کردن ابروهای خود استفاده نمی کنند، می توانند از ژل ابروی رنگی برای لیفت و رنگی شدن ابروهای خود استفاده کنند. در این میان یکی دیگر از وسایلی که بیشتر افراد برای رنگ کردن ابروهای خود مورد استفاده قرار می دهند، ریمل ابرو است که کار آن تنها رنگ کردن ابروی شما به صورت موقت است و پس از شستشو از بین می رود.

ژل ابرو

صابون لیفت ابرو چیست؟

همانطور که از نام این محصول مشخص است از صابون لیفت  ابرو می توان برای بالا کشیدن قسمت های مختلف ابرو استفاده کرد. برای اینکه بتوانید صابون را به ابروهای خود بمالید به یک براش نیاز دارید که کاملا به براش اپلیکاتور ریمل شباهت داشته شما می توانید با آغشته کردن براش به صابون، آن را به قسمت های گوناگون ابروی خود بمالید. یکی دیگر از مهمترین نکاتی که بهتر است به آن توجه شود، سمت و سوی لیفت کردن ابرو است که توصیه شده است لیفت ابرو از محل رویش ابرو شروع شود و به جهت مخالف برود. برخی از افراد به جای استفاده از صابون های مخصوص از صابون های خانگی خود استفاده می کنند که بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که صابون هایی که حالت شفاف دارند می تواند برای لیفت ابرو مناسب باشند. یکی دیگر از نکاتی که می تواند به لیفت ابروان شما کمک کند، قیچی نکردن ابروهای شما است. بنابراین هیچگاه به قد ابروهای خود  دست نزنید.

صابون لیفت ابرو

تفاوت های ژل ابرو و صابون لیفت ابرو

اگر به دنبال راهی برای پر پشت نشان دادن ابروان خود هستید، بهتر است با مقایسه کردن ژل و صابون یکی از انواع آن را برای بالا کشیدن ابروهای خود استفاده کنید.

  • ژل ابرو خاصیت چسبندگی بالایی دارد ولی صابون ابروها را نمی چسباند.
  • ژل ابرو از خود لکه های سفید باقی نمی گذارد ولی برخی از صابون ها لکه های سفید باقی می گذارند.
  • ژل ابرو گران تر از صابون ابرو است.
  • شما می توانید با استفاده از صابون های شفاف ابروهای خود را لیفت کنید.

توجه به PH صابون ابرو

اگر قصد دارید ابروهای خود را لیفت کنید بهتر است به PH صابون لیفت خود توجه کنید. به طور کلی پوست انسان ها بیشتر به سمت PH اسیدی می رود. از طرفی صابون ها خاصیت قلیایی داشته و این تفاوت میزان PH می تواند سبب شود تا ابروان شما دچار ریزش شود. از طرفی استفاده از صابون های که PH بسیار بالایی دارند می تواند برای لیفت ابروان شما مناسب تر باشد.

بنابراین

اگر قصد دارید تا ابروهای پرپشت و زیبایی داشته باشید، بهتر است به این نکته توجه کنید که لیفت ابرو از طریق استفاده از محصولاتی چون ژل ابرو و صابون لیفت ابرو انجام می شود. بنابراین شما می توانید برای خوش حالت کردن ابروهای خود، از این دو محصول استفاده کنید. برخی از برندهای صابون لیفت ابرو، سبب ایجاد سفیدک هایی روی ابرو می شود. بنابراین بهتر است که از برندهای معتبر استفاده کنید تا ابروهای شما دچار ریزش و کم پشتی نشود.

2.8/5 - (20 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *