ماساژ صورت برای جوانسازی

بسیاری از افراد می دانند که استفاده از ماساژ صورت چه تاثیری بر روی پوست صورت آن ها خواهد گذاشت. از این رو این افراد می کوشند تا با استفاده از ماساژهای گوناگون به جوانسازی پوست خود کمک کنند. شما می توانید در صورتی که می خواهید به جریان خون در صورت خود کمک کنید با استفاده از ماساژ صورت به گردش خون و تحریک کلاژن درلایه درم صورت این عمل را سرعت ببخشید. شما می توانید با انجام دادن ماساژهای روزانه به تحریک سلول های مرده لایه اپیدرم پوست خود کمک کرده وآن ها را به وسیله لایه برداری از سطح پوست خارج نمایید.شما می توانید برای جوانسازی پوست خود نواحی چون غدد لنفاوی، گردن، زیر چانه، نزدیک لب، خط خنده، گونه، چشم، ابرو و پیشانی خود را ماساژ بدهید. به یاد داشته باشید که ماساژ صورت تا حد زیادی می تواند سبب شود که پوست شما لیفت پیدا کرده و دیگر شل به نظر نیاید.

ماساژ صورت برای جوانسازی

آموزش مرحله ماساژ صورت در منزل

اگر می خواهید خودتان در خانه ماساژ صورت را انجام دهید می توانید به راحتی با انجام این سلسله مراتب از داشتن یک ماساژ خوب لذت ببرید. بهتر است این مراحل را به ترتیب انجام دهید.

ماساژ پیشانی

برای اینکار شما انگشتان خود را بین پیشانی و محل رویش موهای خود قرار داده و سپس انگشتان خود را به سمت بالا حرکت داده و پس از آن شما می توانید انگشتان خود را به سمت پیشانی از سمت مرکز به دو طرف حرکت دهید. بهتر است این کار را پنج بار انجام دهید.

ماساژ چشم

برای اینکار انگشتان خود را روی شقیقه گذاشته و سپس از سمت شقیقه به سمت پل بینی حرکت کنید. برای ماساژ دادن پلک می توانید از ابتدای چشم تا انتهای چشم آن را ماساژ دهید. اینکار بهتر است پنج بار انجام شود.

ماساژ گونه ها

برای اینکار انگشتان خود را نزدیک پل بینی قرار داده و سپس به سمت مخالف حرکت کنید. شما می توانید به راحتی با ماساژ دادن گونه های خود به گردش خون در این ناحیه کمک کنید.

ماساژ دهان

انگشت شست و انگشت اشاره را به حالت هفت فارسی درآورده و سپس از بالای لب خود شروع به ماساژ دادن دهان خود کنید.

ماساژ ناحیه چانه و فک

شما می توانید برای ماساژ دادن این ناحیه انگشتان خود را بر روی خط فک قرارداده و سپس به سمت گوش های خود این ماساژ را ادامه دهید.

ماساژ گردن

شما می توانید برای ماساژ دادن گردن خود به راحتی با قرار دادن انگشتان خود زیر خط چانه و کشیدن آن به سمت گوش های خود ماساژ گردن را به راحتی انجام دهید.

آموزش مرحله ماساژ صورت در منزل

ماساژ صورت برای لک صورت

بسیاری از افراد پس از مدتی به دلیل بالا رفتن سن و از همه مهمتر نداشتن یک روتین پوستی روزانه مناسب دچار لک های پوستی می شوند. این افراد نیاز دارند تا با استفاده از روش های مختلف لک های روی صورت خود را از بین ببرند. شما می توانید با استفاده از این ماساژها به کلاژن های لایه درم پوست خود کمک کنید تا بتواند با تولید سلول های جدید به از بین رفتن لک های پوست شما کمک کند. ماساژ صورت در کنار داشتن یک روتین پوستی می تواند برای شما بسیار اثر بخش باشد. از این رو توصیه ما این است که حتما برای از بین بردن لک های صورت خود در کنار ماساژ به روغن تراپی پوست و مزوتراپی صورت نیز بپردازید. البته مزوتراپی صورت باید تحت نظر پزشک انجام شود و خود او صلاح می داند که آیا این روش می تواند برای شما مناسب باشد یا خیر؟

بهترین زمان برای ماساژ صورت

همانطور که می دانید هرکاری زمانی دارد که اگر دقیقا در همان زمان انجام شود می تواند تاثیر خوبی بر روی پوست صورت شما بگذارد. شما می توانید برای ماساژ ناحیه صورت شب را برای اینکار انتخاب کنید. ماساژ شبانه به چروک های روی پوست صورت شما کمک کرده تا بتواند خود را بازسازی کند. از این رو شما می توانید برای مدت 3 هفته از این ماسازها برای خون رسانی به پوست صورت خود استفاده نمایید. بهتر است ماساژ ناحیه صورت از سنین پایین حدود 25 سالگی آغاز شود تا شما بتوانید از اینکار نتیجه خوبی را در دراز مدت دریافت نمایید.

ماساژ صورت برای جوش

اگر جوش دارید بهتر است بدانید که شما نمی توانید به راحتی اینکار را انجام دهید. برای اینکار شما باید ابتدا پوست خود را پاکسازی کرده و سپس به سراغ ماساژ صورت بروید. برای اینکار شما می توانید به راحتی با انجام دادن یک پاکسازی عمیق برای پوست صورت خود به آنچه که در نظر دارید برسید. شما می توانید با انجام دادن یک پاکسازی عمیق به تاثیر پذیری ماساژ بر صورت خود کمک کنید. ماساژ صورت می تواند سبب شود تا پوست صورت شما لیفت داده شده و برای کاهش استرس در شما ضروری به شمار می رود.

ماساژ صورت برای جوش

حسن ختام

ماساژ صورت یکی از روش های مهم و تاثیر گذار برای ایجاد آرامش در شما و پوست صورتتان به شمار می رود. شما می توانید با انجام دادن اینکار به خونرسانی و تحریک کلاژن های موجود در لایه درم پوست صورت خود کمک کنید. داشتن ماساژ به طور روزانه سبب شده تا بسیاری از افراد به آسانی بتوانند از بروز برخی از لک های روی صورت خود جلوگیری کنند. از طرفی شما می توانید با انجام دادن ماساژ در کنار روش های مراقبتی از پوست خود به جوان ماندن پوست خود کمک به سزایی کنید

رتبه این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *