بهترین روش استفاده از میسلار واتر

این روزها بسیاری از خانم های جوان تلاش می کنند تا با داشتن یک روزتین پوستی روزانه و شبانه برای خود،  از بروز بسیاری از مشکلات پوستی جلوگیری کنند. حال بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند نیازهای روزانه پوست خود را برطرف کنند، سعی می کنند تا با استفاده کردن از محصولاتی چون شوینده های صورت، تونرها و کرم های مرطوب کننده و آبرسان نیازهای پوستی خود را تا حد امکان برطرف کنند. حال این روزها نام محصولی جدید در کنار روتین های روزانه افراد به گوش می رسد، که بسیاری از افراد استفاده از آن را ضروری می دانند، میسلار واتر این روزها به عنوان یک پاک کننده مهم برای هر خانمی معرفی می شود. میسلار واتر خاصیت پاک کنندگی صورت و آرایش روی آن را دارد، و شما می توانید برای پاک کردن آرایش چشم خود نیز از آن استفاده کنید. در گذشته پاک کردن آرایش به خصوص آرایش چشم برای خانم ها بسیار سخت و طاقت فرسا بود، ولی این روزها با استفاده از میسلار واتر ها می توان به راحتی آرایش صورت و چشم را پاک کرد.

میسلارواتر در روتین روزانه

میسلار واتر در کدام قسمت از روتین های روزانه و شبانه قرار می گیرد؟

اگر تا به امروز از میسلار واتر ها استفاده نکرده اید، بهتر است یکی از ان ها را خریداری کنید. چرا که وجود آن روی میز آرایش شما ضروری است. به طور کلی میسلار واتر ها قابلیت این را دارند که آرایش موجود بر روی پوست صورت و چشمان شما را به راحتی پاک کنند. وجود میسلار واتر ها سبب شده تا شما به جای استفاده از دستمال مرطوب ها و شیرپاکن ها، از این محلول دوفازی که بر پایه آب و چربی بوده استفاده نمایید. یکی از مزایای این محلول این است که به راحتی می تواند به دلیل محلول در چربی بودن، آرایش های سنگین روی چشم شما را بدون اعمال فشار اضافه ای پاک کند. حال اگر قصد دارید که این محلول دوفازی مهم را در روتین های پوستی خود بگنجانید، می توانید قبل از استفاده از شوینده صورت از میسلار واترها برای پاک کردن صورت خود استفاده کنید. حال در برخی از موارد شما آرایش ندارید، در این صورت بهتر است از میسلار واتر ها پس از شوینده های صورت و قبل از تونرها استفاده کنید.

میسلار واتر چگونه سبب پاک شدن چربی های روی پوست می شود؟

برخی از افراد بر این باورند که اگر در طول روز آرایشی نمی کنند، بهتر است که از روتین های روزانه استفاده نکنند، ولی باید این موضوع را خاطر نشان کنیم که نداشتن آرایش در طول روز دلیلی بر این نیست که پوست شما آلودگی ها را جذب نکرده باشد. بنابراین شما می توانید برای از بین بردن چربی ها و آلودگی های موجود بر روی پوست خود، از میسلار واتر استفاده کنید. دنیای محلول های دوفازی میسلار واتر این قابلیت را دارد که چربی ها، آلودگی ها و تعریق روی پوست را به آسانی پاک کند. همانطور که میدانید میسلار واتر ها پایه امولسیونی داشته و می تواند به راحتی با هدایت یون های آبی خود، چربی ها و آلودگی بر روی پوست را جذب کرده و در خود حل کند. به طور کلی میسلار واتر می تواند با تشکیل دادن دو یون چربی و آبی بسیاری از مواد را به خود جذب کرده و در خود حل کند.

استفاده از میسلارواتر

مزایای استفاده از میسلار واتر

این روزها بسیاری از خانم ها سعی می کنند تا با تهیه بسیاری از مواد آرایشی و بهداشتی علاوه بر زیبایی بخشیدن به خود، لطافت و زیبایی پوست خود را نیز افزایش بدهند. حال استفاده از میسلار واتر نیز می تواند سبب شود که پوست افراد به راحتی تمیز، شفاف و زیبا شود. حال ما قصد داریم تا در این بخش شما را با فواید این محلول پاک کننده آشنا کنیم.

  • پاک کنندگی آسان آرایش صورت و چشم
  • عدم اعمال فشار برای پاک کردن آرایش چشم
  • پاک کنندگی عمیق صورت
  • مناسب برای تمامی پوست ها
  • فاقد الکل در ترکیبات خود
  • فاقد هرگون ماده مضر برای پوست
  • استفاده راحت
  • رطوبت دهی به پوست

میسلار واتر بهترین جایگزین صابون برای شستشوی صورت

بسیاری از خانم ها از گذشته تا به امروز عادت داشته اند که برای پاک کردن آرایش از روی صورت خود، با استفاده از یک صابون صورت خود را می شستند. ولی بهتر است که این نکته را به شما یادآوری کنیم که استفاده از صابون ها برای شستشوی صورت کار درستی نیست. چرا که سبب می شود رطوبت و چربی پوست شما از بین برود و از همه مهمتر پس از خشک کردن پوست خود احساس خشکی پوست به شما دست دهد. بنابراین اگر می خواهید آرایش روی صورت خود را پاک کنید، بهتر است به جای صابون از میسلار واتر استفاده کنید، چرا که این محلول به هیچ عنوان پوست شما را خشک نمی کند و چربی پوست را کاهش نمی دهد.

استفاده از میسلارواتر به جای صابون

بنابراین:

اگر به دنبال محصولی هستید که بدون هیچ مشقتی آرایش صورت و چشمان خود را پاک کنید می توانید از میسلار واتر استفاده کنید، چرا که این محلول دوفازی به دلیل امولسیونی بودنش می تواند به راحتی با جذب یون های چربی آن ها را در خود حل کرده و پوست شما را تمیز و شفاف کند. بنابراین اگر قصد دارید تا این ماده را در روتین روزانه پوستی خود قرار دهید بهتر است آن را قبل از استفاده از شوینده های صورت قرار دهید. از طرفی شما می توانید در صورت نداشتن آرایش نیز، برای پاکسازی پوست خود و آماده شدن برای شستشوی پوست خود، از میسلار واتر ها استفاده کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *