ناخن کاشت راهی برای زیباتر نمایش دادن دستان شما

حتی اگر تا به امروز ناخن های خود را کاشت نکرده باشید، با دیدن ناخن های کاشت خانم ها شما هم وسوسه می شوید که این کار را انجام دهید. چرا که تمامی خانم ها به زیبایی انگشتان و دستان خود بسیار اهمیت می دهند و پیوسته در این تلاش هستند تا با استفاده از انواع لاک ها و استفاده از مانیکور ناخن، به زیباتر شدن انگشتان و دستان خود کمک کنند. اگر می خواهید شما نیز ناخن های زیبا داشته باشید، بهتر است به این نکته توجه کنید که کسی که می خواهد این کار را برای شما انجام دهد با توجه به نوع انگشتان شما و فرم دستان شما تلاش می کند تا مناسب ترین فرم ناخن را برای شما در نظر بگیرید تا دستان شما زیباتر از همیشه به نظر بیاید. اگر شما هم انگشتان بزرگی دارید و حس می کنید که این انگشتان بزرگ نمی توانند زیبایی و ظرافت یک خانم را به منصه ظهور بگذارند، بهتر است از این روش برای ظریف تر نشان دادن انگشتان خود استفاده کنید. بنابراین اگر قصد دارید با ناخن کاشت و انواع آن بیشتر آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم که تا انتهای این مقاله هیجان انگیز در کنار ما بمانید.

ناخن کاشت راهی برای زیباتر نمایش دادن دستان شما

کاشت ناخن طبیعی به چند روش انجام می شود؟

خانم های خانه دار که مدام با آب و شستشو سرکار دارند، بیشتر از هرکسی به کاشت ناخن طبیعی احتیاج دارند. چرا که ناخن های طبیعی شما زمانی که در معرض آب و مواد شیمیایی قرار می گیرد به مرور دچار ضعیف شدن و در نتیجه شکستگی می شود. بنابراین اگر شما هم از این مشکل رنج می برید بهتر است با انواع روش های کاشت ناخن طبیعی آشنا شده و با انتخاب کردن یکی از این روش ها برای همیشه زیبایی و استحکام را به ناخن های خود هدیه دهید. حال ما قصد داریم تا در این بخش شما را با روش های کاشت ناخن طبیعی اشنا کنیم.

 •  کاشت ناخن قالبی
 • کاشت ناخن پودری
 • کاشت ناخن با ژل
 •  استفاده از فرمر
 • کاور ناخن با پودر هلویی

کاشت ناخن قالبی

این نوع روش ناخن کاشت یکی از ساده ترین روش ها بوده که به افرادی که ناخن های ان ها فرم خاصی ندارد، توصیه نمی شود. برای ناخن کاشت به روش قالبی از قالب های آماده ای استفاده می شود که آن ها با استفاده از چسب های مخصوص بر روی ناخن های افراد چسبانده می شود. این نوع روش برای افرادی که با آب کمتر سروکار دارند می تواند گزینه مناسبی باشد، چرا که ناخن های قالبی در اثر برخورد با آب و محیط مرطوب به سرعت کنده می شود.

ناخن کاشت پودری

اگر به دنبال کاشت ناخن هستید، ما ناخن کاشت پودری را به شما معرفی می کنیم، چرا که این روش مدت زمان طولانی تری بر روی ناخن های شما دوام می آورد و به راحتی در برخورد با آب و مواد شیمیایی دچار مشکل نشده و کنده نمی شود. در این روش ابتدا ناخن مصنوعی را با در نظر داشتن فرم دستان شما به ناخن های انگشتان شما می چسبانند و سپس مواد پودری کاشت را بر روی ناخن مصنوعی پخش می کنند و در نهایت با استفاده از یک سوهان برقی فرم ناخن شما را شکل می دهند.

ناخن کاشت پودری

ناخن کاشت ژله ای

اگر می خواهید ناخن های خود را به روش ژلیش یا ژله ای کاشت کنید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که این نوع کاشت مانند کاشت پودری بوده و به جای استفاده از مواد پودری از مواد ژله ای استفاده می شود. یکی دیگر از نکات مهمی که بهتر است به آن توجه شود، استفاده از دستگاه یو وی برای خشک کردن ژل بوده که این ماده به خصوص به هیچ عنوان در معرض هوا خشک نمی شود.

 استفاده از فرمر

در این روش برای اینکه ناخن های شما از حالت سادگی خود در بیاید ناخنکار با استفاده از فرمر که در اصل جنسی شبیه به کاغذ دارد سعی می کند موادی چون ژل و پودر را بر روی ناخن شما پراکنده کند. استفاده از فرمر سبب شده تا کار ناخن کار تمیزتر دربیاد و پس از خشک شدن ژل یا پودر آن را جدا می کند.

کاور ناخن با پودر هلویی

کاور کردن ناخن در اصل همان لمینت ناخن بوده که این روزها به یکی از پرطرفدارترین مدل در میان افرادی که به کاشت ناخن علاقه دارند معرفی می شود. کاور ناخن با پودر هلویی در اصل یک لمینتی بوده که توسط پودر کاشت انجام می شود. این روزها بسیاری از خانم ها به رنگ های طبیعی و نود علاقه مند هستند که همین موضوع سبب شده تا رنگ هلویی به عنوان لاک به یکی از ترندهای این روزها تبدیل شود.  هلویی این روزها که ترند سال 2021 سادگی است می تواند برای کسانی که بآن را انتخاب می کنند انتخاب خوبی به شمار برود.

کاور ناخن با پودر هلویی

جدیدترین ناخن کاشت دخترانه

هر فردی دارای سلیقه واحدی بوده و از همه مهمتر برای هر سلیقه ای می توان یکی از جدیدترین مدل ها را معرفی کرد. این روزها بسیاری از دخترها به رنگ های نود علاقه مند شده و سعی می کنند تا لاک ناخن های آن ها به رنگ های نود متمایل باشد. در این میان برخی از دخترها به مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک، کاشت ناخن دخترانه فانتزی و کاشت ناخن دخترانه کوتاه علاقه مند بوده اند. این روزها بر خلاف چند سال پیش دیگر کمتر کسی به ناخن های بلند علاقه مند بوده و بیشتر افراد تمایل دارند که ناخن های آن ها کوتاه باشد.

آموزش کاشت ناخن ساده به چه صورت انجام می شود؟

بسیاری از خانم ها این روزها به این کار به عنوان راهی برای منبع درآمد نگاه می کنند، بنابراین ما قصد داریم تا در این بخش شما را با مراحل زیبا کردن ناخن های دستان و پاها آشنا کنیم تا در صورت علاقه مند شدن به آن با مراجعه به سالن های آرایشی آن را به صورت کامل یاد بگیرید.

 • زیرسازی
 • تیپ گذاری
 • مواد گذاری

زیرسازی

در تمامی روش ها برای اینکه مواد به درستی روی ناخن قرار بگیرد به زیرسازی نیاز است. برای اینکار که همان مانیکور است به تعدادی وسیله نیاز است تا با استفاده از آنها بتوان به راحتی بیس کار را ایجاد کرد. برای این کار به عقب زن، محلول نرم کننده کوتیکول ناخن، سوهان، بافر، قیچی و ناخن گیر نیاز داریم. برای انجام دادن مانیکور باید با استفاده از کوتیکول ریمور تمامی پوست های اضافه اطراف ناخن ها را پاک کرد و سپس با استفاده از قیچی و عقب زن پوست های اضافی دور ناخن را کند. حال این ناخن می تواند برای تیپ گذاری آماده باشد.

تیپ گذاری

در این مرحله نوع ناخنی که مد نظر شما است انتخاب می شود، شما می توانید در این مرحله ابتدا تیپ را روی ناخن قرار دهید و در صورت مورد تایید بودن آن را چسب بزنید و چند دقیقه صبر کنید تا تیپ به صورت کامل بر روی ناخن اصلی شما ثابت شود. شما می توانید در این مرحله در صورت دلخواه نبودن سایز تیپ آن را به وسیله یک قیچی کوتاه کنید.

مواد گذاری

در این مرحله با توجه به نوع موادی که می خواهیدروی تیپ قرار بگیرد، ابتدا باید تیپ ها و ناخن های شما به وسیله یک محلول ضد قارچ ضد عفونی شود. سپس ناخنکار با استفاده از قلم توپی مواد را برداشته و سعی بر پخش کردن آن بر روی ناخن شما می کند. تا فضای روی تیپ را به صورت کامل بپوشاند.

آموزش کاشت ناخن ساده به چه صورت انجام می شود؟

قیمت کاشت ناخن در سالن های زیبایی

همیشه و در همه حال یکی از مهمترین مسائلی که می تواند بر روی قدرت تصمیم گیری ما اثر بگذارد قیمت یک خدمات آرایشی است. همانطور که میدانیداین کار یکی از کارهای پر زحمت و بسیار وقت گیر بوده که طبیعی است که قیمت آن بالا باشد. حال در این میان عواملی چون میزان حرفه ای بودن ناخن کار، نوع ناخن، استفاده از مواد با کیفیت، زمانی که برای آن صرف می شود و از همه مهمتر رضایت شما می تواند بر روی قیمت  تاثیر گذار باشد. ناخن کاشت عروس نیز با توجه به مدل آن می تواند قیمت قابل توجه ای را به خود اختصاص دهد.

انواع کاشت ناخن

این روزها به دلیل گستردگی سلایق و نیاز افراد کاشت ناخن نیز دارای انواع گوناگونی بوده که هر فردی با توجه به نیاز خود، یکی از انواع آن را انتخاب کرده و کاشت ناخن را انجام می دهد.

 •  ژله ای
 •  دوآل
 •  روش فیبر یا گیاهی
 •  اکلیلی
 •  دیپینگ
 • لمینت ناخن
 •  آکواریوم
 •  سیلک
 •  میکس
 •  فرنچ
 •  مرمریت
 •  بیبی بومر
 • انواع کاشت ناخن

مدل کاشت ناخن 2021

هر سال برخی از مدل های کاشت ناخن در بین افراد ترند می شود. در سال 2021 نیز برخی از مدل ها در بین افراد طرفدارن زیادی داشته که سبب شده تا بسیاری از افراد برای ناخن های خود آن مدل ها را انتخاب کنند.

 •  طرح گل
 •  طرح تابستانی
 •  بالرین با سنگ
 • رژلبی
 •  سه بعدی
 • ناخن عروس
 •  طرح پاستیلی
 •  طرح های مینیمالی
 • مدل کاشت ناخن طرح پاستیلی

چرا ناخن های کاشت کوتاه به خانم ها پیشنهاد می شود؟

بسیاری از خانم ها که به تازگی مادر شده اند برای آنها نگهداری و کار کردن با ناخن های بلند بسیار سخت و طاقت فرسا است و از طرفی داشتن ناخن های بلند با یک بچه نمی تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد. بنابراین ما به این خانم ها پیشنهاد می کنیم که از ناخن های کوتاه برای زیباتر شدن دستان خود استفاده کنند. از طرفی ناخن های کوتاه با توجه به اندازه مناسبی که دارند می توانند شما را در انجام دادن بسیاری از کارها اذیت نکنند. امکان تعویض مدل و لاک بر روی ناخن های کوتاه بسیار راحت تر بوده است. هنگامی که شما ناخن های کوتاه دارید انجام دادن بسیاری از کارها از جمله بستن بند کفش، بالا و پایین کشیدن زیپ لباس ها آسان تر خواهد شد. از طرفی این روزها همه ما از گوشی های موبایل هوشمند استفاده می کنیم، و داشتن ناخن های بلند میتواند ما را از کار کردن با گوشی موبایل بگذارد. بنابراین توصیه ما این است به قد ناخن های خود توجه ویژه ای داشته باشید.

چرا ناخن کاشت کوتاه به خانم ها پیشنهاد می شود؟

بنابراین

اگر شما هم قصد دارید تا ناخن های زیبا داشته باشید می توانید به راحتی با رفتنی به یکی از سالن های آرایشی و انتخاب نوع ناخن خود، یکی از بهترین نوع ناخن های کاشت را داشته باشید و زیبایی را به انگشتان و دستان خود هدیه کنید. این روزها در بین تمامی روش های کاشت، بیشتر افراد به کاور کردن ناخن و ژلیش علاقه مند بوده اند چرا که مانند کاشت ناخن با مواد پودری وقت گیر نبوده است. از طرفی شما می توانید با در نظر داشتن مدل های ترند همان سال کاشت ناخن را به بهترین شکل توسط یک ناخن کار حرفه ای انجام دهید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *