پنکیک در آرایش های امروزی چه نقشی دارد؟

آیا شما هم در آرایش های خود از پنکیک استفاده می کنید؟ اگر پاسختان مثبت است باید بدانید که استفاده از پنکیک سبب میشود که آرایش صورت شما زیباتر و خاص تر به نظر بیاید. امروزه بسیاری از افراد با شناخت نوع پوست خود، سعی می کنند لوازم آرایشی استفاده کنند که نیازهای پوست آنها را برطرف نماید. از طرفی بسیاری از افراد با در نظر گرفتن نوع پوست خود سعی میکنند تا از وسایلی استفاده کنند تا در همه حال زیباترین آرایش را داشته باشند. پنکیک یکی از مهمترین پودرهای آرایشی بوده که می تواند برای آرایش های سبک تر و روزانه به جای کرم پودر مورد استفاده قرار بگیرد. بسیاری از افرادی که پوست های چربی دارند اگر به دنبال یک کاور سبک برای فصل تابستان هستند، می توانند از پنکیک استفاده کنند. پنکیک به دلیل سبک بودن برخلاف بسیاری از کرم پودرها و کانسیلرها می تواند سبب شود تا شما آرایش عمیقی نداشته باشید.

پنکیک

پنکیک یا کرم پودر؟

بسیاری از افراد زمانی که می خواهند برای آرایش خود زیر ساز تهیه کنند نمی دانند که پنکیک مناسب است یا کرم پودر در پاسخ به این سوال بهتر است به این نکته اشاره کنیم که پنکیک ها به دلیل پودری بودن می توانند برای افرادی که پوست چرب دارند مناسب تر باشند، ولی این بدین معنا نیست که افرادی که پوست چرب دارند از کرم پودر استفاده نکنند. بلکه این روزها کرم پودرهای زیادی با توجه به نوع پوست افراد طراحی شده است که می توان از هریک از آنها برای کاور کردن پوست کمک گرفت. بسیاری از افراد زمانی که آرایش می کنند، در نظر دارند که آرایش آنها برای یک مدت زمان طولانی روی پوست آن ها بماند، بنابراین این افراد ترجیح می دهند به جای استفاده از کرم پودر از پنکیک ها برای کاور کردن و زیرسازی آرایش خود استفاده کنند.

پنکیک را با چه چیزی بر روی صورت بزنیم؟

اگر تا به امروز از کرم پودر برای زیرسازی آرایش خود استفاده کرده اید بهتر است به این نکته توجه کنید که پنکیک در مقایسه با کرم پودر کاوربالایی را ندارد و در بسیاری از موارد توانایی این را ندارد که تمامی جوش ها و آکنه های روی صورت شما را بپوشاند. بنابراین ما در چنین شرایطی به شما استفاده از کرم پودر را پیشنهاد می کنیم. حال اگر تا به امروز از پنکیک برای زیرسازی آرایش خود استفاده نکرده اید، بهتر است که بدانید شما برای استفاده از تمامی وسایلی که به صورت پودری هستند بهتر است از انواع براش ها استفاده کنید. چراکه با اسفنج های مخصوص کرم پودر و کانسیلر نمی توان به راحتی پنکیک را که به صورت پودر است بر روی پوست پخش کرد.

استفاده از پنکیک

پنکیک یا پودر فیکس؟

شاید این سوال برای بسیاری از افراد پیش بیاید که آیا می توان به جای پودرهای فیکس آرایش از پنکیک استفاده کرد؟ در پاسخ به این سوال می توانیم بگوییم بله شما می توانید به جای استفاده از پودرهای فیکس که عمدتا پس از کرم پودر و کانسیلر بر روی پوست زده می شود، از پنکیک مناسب پوست خود استفاده کنید. بسیاری از افراد پس از اینکه کرم پودر و کانسیلر را بر روی پوست خود زدند بهتر است برای خشک کردن آن از پنکیک استفاده کنند، تا کرم پودر و کانسیلر ان ها پخش نشود. بنابراین اگر پودر فیکس ندارید می توانید کمی پنکیک را بر روی براش مورد نظر خود زده و سپس آن را بر روی نوای از صورت خود مانند مکان هایی که کانسیلر زده اید استفاده کنید.

پودر فیکس یا پنکیک

بهترین پنکیک های ایرانی

این روزها بسیاری از افراد به دلیل گران بودن محصولات خارجی در تلاش هستند تا با شناسایی بهترین برندهای آرایشی ایرانی بهترین پنکیک ها را خریداری کرده و از ان ها در آرایش های خود استفاده کنند. حال شما می توانید در این بخش از این مقاله با بهترین پنکیک های ایرانی که از نظر استفاده کنندگان بهترین بوده است آشنا شوید، تا پول خود را در راه آزمون و خطا کردن از دست ندهید.

پنکیک مای شماره 10

برند مای یکی از محبوب ترین برندهای آرایشی در ایران بوده است که این روزها بسیاری از افراد از محصولات ان خریداری می کنند. این محصول می تواند برای پوست های تیره و برنزه مورد استفاده قرار بگیرد. از دیگر ویژگی های مهم این پنکیک می توان به مات کنندگی آن بر روی چربی های اضافه پوست اشاره کرد. حال در این میان از نظر برخی از مصرف کنندگان این محصول می تواند به عنوان کانتور خشک و رژگونه نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

 کالیستا سری smooth شماره cp02

برند کالیستا یکی دیگر از برندهای محبوب ایرانی بوده است که در این روزها توانسته است نیاز بسیاری از افراد را برطرف کند. از ویژگی های مهم آن می توان به پوشش مات ان مناسب بودن برای پوست های گندمی، پوشش دهی طولانی و عدم ایجاد خشکی بر روی پوست اشاره کرد. از نظر مصرف کنندگان این پنکیک به هیچ عنوان نمی ماسد و تا ساعات طولانی ماندگاری دارد.

 این لی مدل ivory شماره 10

اگر به دنبال یک زیر ساز خوب برای آرایش های خود هستید می توانید از محصولات این لی استفاده کنید، این پنکیک می تواند به راحتی تمامی عیوب پوست شما را بپوشاند واز همه مهمتر برای پوست های روشن و متوسط بسیار مناسب بوده و می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. ماندگاری طولانی، مات بودن، پوشش دهی مناسب و بافت سبک و نرم آن می تواند برای انواع پوست ها مناسب باشد.

بنابراین

اگر قصد خرید پنکیک را دارید می توانید با در نظر گرفتن نوع پوست خود، یکی از بهترین نوع آن را برای کاور و پوشش دهی پوست خود انتخاب و خریداری کنید. استفاده از انواع پنکیک ها به جای کرم پودرها می تواند یکی از مهمترین راه ها برای داشتن یک آرایش سبک به شمار برود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *