بهترین مارک کانسیلر

اگر می‌خواهید از یک آرایش حرفه ای و تمیز لذت ببرید باید بدانید که از کدام محصولات آرایشی استفاده می کنید. در واقع کانسیلر یکی از محصولاتی بوده که برای گریم صورت و زاویه سازی به همراه کانتور مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با استفاده از کانسیلر نواحی کوچک صورت خود را نمایان کرده و بزرگ کنید. شما می توانید از این محصول برای زیر چشم، روی بینی و بالای لب استفاده کنید. حال اگر می‌خواهید با بهترین مارک کانسیلر آشنا شوید بهتر است به سراغ این برندها بروید.

  • میکاپ فور اور
  •  نارس
  •  لانکوم
  •  این لی
  • میبلین
  •  اساس لادر
  •  تارت
  •  کالیستا
  •  لورال
  •  مک

در این میان کانسیلر کالیستا و این لی جزو برندهای ایرانی بوده که این روزها بسیاری از خانم ها از این مدل کانسیلر ها برای آرایش صورت خود استفاده می کنند.

بهترین مارک کانسیلر

استفاده از کانسیلر برای صورت

شما می توانید در گریم صورت خود از کانسیلر برای پوشاندن برخی از نواحی صورت خود استفاده کنید.کانسیلر در رنگ های مختلفی تولید شده و شما می توانید برای پوشاندن فرورفتگی، جای جوش، جای تاول و خال های روی صورت خود از این محصول استفاده نمایید. استفاده از کانسلر سبب شده تا شما به راحتی عمل زاویه سازی پوست را انجام داده و با بعد دادن به برخی از قسمت های صورت، چهره خود را برای داشتن یک گریم حرفه ای آماده کنید.شما می توانید با در نظر داشتن میزان چاقی و یا لاغری صورت خود از یک کانسیلر برای پر کردن و یا لاغر کردن صورت خود استفاده نمایید. به طور کلی شما می توانید از کانسیلر برای زیر پلک و پوشاندن تیرگی پلک، پوشاندن پلک برای زدن سایه، پاک کردن خرابی آرایش چشم، روی بینی، چانه و لب استفاده کنید.

بهترین مارک کانسیلر ایرانی

اگر به دنبال استفاده از مواد ایرانی هستید به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ برندهای مورد اعتماد ایرانی از جمله کالیستا، شون، این لی، مای، پریم ، روبی سان و سی گل بروید. استفاده از محصولات ایرانی می تواند این تضمین را به شما بدهد که شما از یک محصول اصل و در عین حال معتبر استفاده می کنید. در ضمن این روزها برندهای ایرانی در مقایسه با برندهای خارجی چیزی کم نداشته و شما می توانید با استفاده از این مواد یک آرایش خوب و حرفه ای داشته باشید. در واقع برندهای ایرانی به دلیل آشنایی با تنالیته رنگ پوست خانم های ایرانی محصولی نزدیک به رنگ پوست خانم های ایرانی تولید می کنند. از این رو شما می توانید از برندهایی چون کالیستا، کانسیلرهای نزدیک به رنگ پوست خود را خریداری کنید.

بهترین مارک کانسیلر ایرانی

فرق کانتور و کانسیلر چیست؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای همه پیش می آید این است که چه فرقی بین کانسیلر و کانتور وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که از این محصول برای پوشاندن برخی از نواقص صورت به کار می رود. در حالی که شما می توانید با کانتور که عمدتا چند درجه از رنگ پوست شما تیره تر بوده عمل زاویه سازی صورت را انجام دهید. از دیگر تفاوت های مهم این دو محصول می توان به سلسه مراتب استفاده از آن ها اشاره کرد. به طور کلی کانتور باید پس از استفاده از کرم پودر مورد استفاده قرار بگیرد ولی در استفاده از کانسیلر هیچ ترتیبی وجود ندارد. و اینکه کانسیلر تقریبا هم رنگ پوست شما یا یک الی دو درجه روشن تر از پوست شما بوده در حالی که کانتور باید تیره تر باشد. در واقع کانتور و کانسیلر مکمل یکدیگر بوده و در گریم صورت باید از هر دوی آن ها استفاده شود. از دیگ تفاوت های مهم این دو محصول می توان به نحوه خشک کردن آن ها اشاره کرد، شما برای خشک کردن کانتور باید از برنزرها استفاده کنید و برای خشک کردن کانتور می توانید از پودر فیکس استفاده کنید. در نظر داشته باشید که با توجه به سبک آرایشی خود می توانید در قسمت هایی که کانسیلر زده اید از هایلایتر نیز برای برق آرایش خود استفاده کنید.

قیمت کانسیلر

با توجه به برندی که شما انتخاب می کنید قیمت محصول مورد نظر شما تغییر خواهد کرد. طبیعی است که اگر به دنبال محصولات ایرانی بروید، هزینه شما پایین تر خواهد شد ولی اگر از برندها خارجی استفاده کنید باید هزینه بالاتری پرداخت نمایید. برای اینکار بهتر است به سایت خرید و فروش لوازم آرایشی مراجعه کرده تا سر از قیمت ها دربیاورید. در نظر داشته باشید که تهیه یک کانسیلر اصل خارجی این روزها سخت است، از این رو توصیه ما این بوده که برای جلوگیری از خرید یک محصول فیک، حتما نمونه های ایرانی این محصول را خریداری نمایید. کانسیلر و کانتور دوطرفه یکی دیگر از محصولاتی بوده که این روزها بسیاری از افراد برای راحتی استفاده از آن خریداری می کنند. شما می توانید در صورت نیاز به کانتور این محصول را خریداری کنید.

قیمت کانسیلر

حسن ختام

استفاده از کانسیلر سبب شده تا شما بتوانید به راحتی از تمامی ویژگی های یک آرایش خوب استفاده کنید. در یک گریم برای زاویه سازی و برطرف کردن نواقص صورت از کانسیلر و کانتور استفاده می کنند. شما می توانید با استفاده از کانسیلر نواقص صورت خود را پوشانده و یک آرایش تمیز داشته باشید. به یاد داشته باشید که کانسیلر حتما باید توسط پدر فکس خشک شود، از این رو داشتن یک پودر فیکس نزدیک به تناژ کانسیلر پیشنهاد می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *