9 رنگ کار مو برتر تهرانپارس

آیا شما هم برای زیبایی خود وقت می گذارید و برای ان هزینه می کنید؟ اگر پاسختان مثبت است، قطعا در این راه وقت و هزینه زیادی می کنید. چرا که این موضوع را می دانید که زیبایی در همه حال نیاز به هزینه و زمان دارد و شما قادر نیستید که به تنهایی تمامی کارهای مربوط به حوزه زیبایی خود را انجام دهید. همانطور که می دانید رنگ کردن مو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و این کار بسیار تخصصی معرفی می شود. بهتر است بدانید که آشنایی با انواع رنگ ها، کاتالوگ ها، آشنایی با فرم صورت، آشنایی با رنگ های ترکیبی و دکلره مو جزو مباحثی هستند که یک فرد آماتور تنها با دیدن برخی از ویدیوهای یوتیوب نمی تواند این کار را به طور تخصصی انجام دهد. بنابراین ما در این مقاله قصد داریم تا 9 رنگ کار مو برتر تهرانپارس را به شما معرفی کنیم تا شما نیز به آسانی با متخصص ترین کادر رنگ آشنا شوید.

9 رنگ کار مو برتر تهرانپارس

مرکز تخصصی رنگ و مش در تهرانپارس

بسیاری از ما زمانی که می خواهیم در لاین های مختلف به سراغ سالن زیبایی برویم، ترجیح می دهیم که یک مرکز تخصصی را برای این کار انتخاب نماییم. به طور مثال برای کاشت ناخن به سراغ نیل بار می رویم، زمانی که می خواهیم موهایمان را رنگ کنیم نیز به دنبال مرکز تخصصی رنگ و مش می گردیم. در تهرانپارس نیز مراکز تخصصی رنگ و مش بسیار زیاد بوده و بیشتر خانم های آگاه می دانند که مراجعه به این مراکز بهتر از رفتن به یک آرایشگاه ساده است.

بهناز مرادی رنگ مو

یکی از 9 رنگ کار مو معروف در تهرانپارس بهناز مرادی بوده که این روزها زیبایی را به بسیاری از مشتریان خود هدیه می کند. بهناز مرادی با تسلط کامل بر روی کار خود، برخورد عالی با مشتریان و استفاده از مواد با کیفیت توانسته در همه حال مشتریان زیادی را از شرق تهران به سمت خود بکشاند.

آدرس بهناز مرادی رنگ مو

شما می توانید برای مراجعه به این سالن رنگ مو به نشانی خیابان عابدی مراجعه نمایید.

شماره تلفن بهناز مرادی رنگ مو

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام بهناز مرادی رنگ مو

شما می توانید برای دیدن نمونه کارهای این مجموعه به نشانی @behnazmoradi71 مراجعه کرده و از دیدن نمونه کارهای این مرکز زیبایی لذت ببرید.

نمونه کارهای بهناز مرادی رنگ مو

در این بخش شما را با برخی از نمونه کارهای این هنرمند رنگ کار بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای بهناز مرادی رنگ مو

نمونه کارهای بهناز مرادی رنگ مو

سالن زیبایی در تهرانپارس شرقی

همانطور که می دانید تهرانپارس یکی از محلات مرفه نشین شرق تهران محسوب می شود. از طرفی تهرانپارس به دلیل گستردگی که دارد می تواند تعداد زیادی سالن زیبایی را در خود جای بدهد، از این رو ما در این مقاله تهرانپارس را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم کردیم تا بتوانیم راحت تر آرایشگاه ها ی مطرح این محله را به شما معرفی کنیم.

سالن زیبایی آناهیتا

یکی از مطرح ترین سالن های زیبایی در تهرانپارس شرقی، سالن زیبایی آناهیتا بوده که این روزها بسیاری از خانم های محله برای کارهای مختلف خود از جمله ناخن کاشت، رنگ مو، میکاپ و شینیون به این سالن زیبایی مراجعه می کنند.

آدرس سالن زیبایی آناهیتا

برای مراجعه به این سالن زیبایی می توانید به نشانی تهرانپارس شرقی، خیابان زفرقندی، بین شادالویی و شریفی بروید.

شماره تلفن سالن زیبایی آناهیتا

جهت مشاوره و تعیین وقت، را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی آناهیتا

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج @anahita_beautysalon مراجعه نمایید.

سالن زیبایی غزاله

یکی از 9 رنگ کار مو برتر تهرانپارس در این سالن زیبایی مشغول به کار است. شما می توانید بسیاری از کارهای خود نظیر کاشت ناخن، رنگ مو، بافت مو، اکستنشن مو و سایر کارهای زیبایی خود را در این سالن زیبایی انجام دهید.

آدرس سالن زیبایی غزاله

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی تهرانپارس شرقی، میدان شاهد، کوچه خدابنده لو مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی غزاله

جهت مشاوره و تعیین وقت، را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی غزاله

شما می توانید با مراجعه به پیج @beautysalon_ghazale از نمونه کارهای این سالن زیبایی دیدن نمایید.

آرایشگاه در تهرانپارس میدان پروین

اگر در میدان پروین ساکن هستید می دانید که آرایشگاه های زیادی در این محله وجود دارد. از طرفی اگر هدف شما رنگ کردن موهایتان باشد باید بدانید که شما می توانید به راحتی 9 رنگ کار مو برتر تهرانپارس را در این ناحیه به آسانی بیابید. ما در این بخش بهترین ها در لاین رنگ مو را به شما معرفی می کنیم.

آرایشگاه در تهرانپارس میدان پروین

سالن زیبایی پرنسس

یکی از 9 رنگ کار مو برتر تهرانپارس در این سالن زیبایی مشغول به کار بوده و شما می توانید به آنجا مراجعه نمایید. استخدام بهترین کادر رنگ مو در این سالن زیبایی سبب شد تا بسیاری از خانم ها از سایر مناطق شرق تهران نیز این سالن زیبایی را برای هایلایت مو، سامبره مو، آمبره مو و کراتینه مو خود انتخاب نمایند.

آدرس سالن زیبایی پرنسس

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی تهران پارس شرقی، ضلع جنوبی میدان شاهد بروید.

شماره تلفن سالن زیبایی پرنسس

جهت مشاوره و تعیین وقت، را لمس کنید.

سایت سالن زیبایی پرنسس

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به سایت princess24.ir مراجعه نمایید.

سالن زیبایی ملانی

یکی از 9 رنگ کار مو برتر تهرانپارس در این سالن زیبایی مشغول به کار هستند. شما می توانید بسیاری از خدمات زیبایی و بهداشتی را از این سالن زیبایی دریافت نمایید. از طرفی این سالن زیبایی می تواند به عنوان 9 سالن زیبایی برتر تهرانپارس نیز معرفی گردد، چرا که توانسته در بسیاری از لاین ها رضایت مشتریان خود را دریافت نماید.

آدرس سالن زیبایی ملانی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی بلوار شاهد، خیابان طاری 182 شرقی بروید.

شماره تلفن سالن زیبایی ملانی

جهت مشاوره و تعیین وقت، را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی ملانی

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج @melani_beautysalon مراجعه نمایید.

سالن زیبایی اسمان تهرانپارس

یکی از 9 رنگ کار مو برتر تهرانپارس در این سالن زیبایی هستند، شما می توانید برای کارهایی نظیر رنگ مو، هایلایت مو، آمبره مو، سامبره مو، کراتینه مو و پروتین تراپی موهای خود به این سالن زیبایی بروید. 

آدرس سالن زیبایی اسمان تهرانپارس

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی بالاتر از میدان شاهد، تالار امیران بروید.

شماره تلفن سالن زیبایی اسمان تهرانپارس

جهت مشاوره و تعیین وقت، را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی اسمان تهرانپارس

برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی بهتر است به پیج@ aseman_baeuty مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی اسمان تهرانپارس

شما می توانید در این بخش با برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا شوید.

نمونه کارهای سالن زیبایی اسمان تهرانپارس

آرایشگاه گل رز تهرانپارس

یکی از آرایشگاه های برتر و شناخته شده در تهرانپارس که عنوان 9 سالن زیبایی برتر تهرانپارس را به خود اختصاص داده، آرایشگاه گل رز است. شما می توانید برای کارهایی نظیر فیشیال پوست صورت، پاکسازی پوست، کاشت ناخن عروس، میکاپ عروس، شینیون عروس و خدمات ناخن این سالن زیبایی را انتخاب نمایید.

آدرس آرایشگاه گل رز تهرانپارس

نشانی این سالن زیبایی واقع در تهرانپارس، رسالت شرقی، به سمت مترو تهرانپارس است.

شماره تلفن آرایشگاه گل رز

جهت مشاوره و تعیین وقت، را لمس کنید.

آرایشگاه گل رز تهرانپارس اینستاگرام

گل رز یکی از آرایشگاه های بنام و معروف در تهرانپارس بوده که بسیاری از افراد برای کارهای مختلف در لاین زیبایی به این آرایشگاه مراجعه می کنند. شما می توانید برای رنگ مو، هایلایت مو، آمبره مو و بسیاری از کارهای مخصوص به موهای خود به این آرایشگاه در تهرانپارس بروید. شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به آدرس پیج @ goleroz.p92 مراجعه نمایید. 

در آخر

در حسن ختام این مقاله بهتر است یادآور شویم که ما در این مقاله کوشیدیم تا شما را با بهترین های رنگ مو تهرانپارس بیشتر آشنا کنیم. شما می توانید با بررسی نمونه کارهای هریک از این هنرمندان و بررسی قیمت کار هریک از آن ها، یکی از بهترین رنگ کار مو برتر تهرانپارس را برای کارهای زیبایی مو خود انتخاب نمایید. ما در این مقاله بهترین ها را به شما معرفی کردیم حال اگر حس می کنید افرادی هستند که از قلم ما افتاده اند، آن ها را به ما معرفی کنید تا هنر دستان این عزیزان نیز به نمایش گذاشته شود.

4.7/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *