9 سالن زیبایی برتر اقدسیه

شاید برایتان جالب باشد که بدانید این روزها شغل آرایشگری به عنوان یک شغل خوب و پردرآمد برای خانم ها محسوب می شود، ولی اینقدرها هم راحت نیست. این روزها بازار رقابتی در بین آرایشگرها و سالن داران بسیار داغ بوده و همین امر سبب شده تا هرکدام از این سالن های زیبایی برای افزایش مراجعه کنندگان خود از هر روش تبلیغاتی استفاده کنند. همانطور که می دانید در دنیای امروز روش های نوینی برای تبلیغات وجود دارد که هر فردی با در نظر داشتن بودجه خو، یکی از موثر ترین آن را برای تبلیغ استفاده می کند. ولی ما در این مقاله در تلاش هستیم تا بهترین های محله اقدسیه را به شما معرفی کنیم تا شما بدانید که چه معیارهایی برای انتخاب یک سالن زیبایی برتر در این منطقه از نظر خانم ها مهم است. ما در این مقاله بر اساس نظرسنجی های مراجعه کنندگان سعی داریم تا 9 سالن زیبایی برتر اقدسیه را به شما معرفی کنیم، بنابراین از شما می خواهیم تا انتهای این مقاله هرماه ما باشید.

9 سالن زیبایی برتر اقدسیه

سالن زیبایی محدوده اقدسیه

اگر در محدوده اقدسیه زندگی کنید، قطعا برای شما هم اهمیت دارد که کدام یک از سالن های زیبایی را برای کارهای زیبایی خود انتخاب می کنید. ما در این مقاله با معرفی برخی از این سالن های زیبایی سعی داریم تا شما را با بهترین آرایشگاه های این محدوده آشنا کنیم. ما در این مقاله با تاکید بر بهداشت محیط، بهداشت پرسنل و مهارت کافی کادر به شما بهترین آرایشگاه ها را معرفی میکنیم.

سالن زیبایی بیشمکر اقدسیه

یکی از معروفترین سالن های زیبایی محدوده اقدسیه، سالن زیبایی بیشمکر است. در این سالن زیبایی مدیریت خوب، آرامش محیط و کمک گرفتن از یک کادر حرفه ای توانسته تا حد زیادی بر روی نظر مراجعه کنندگان تاثیر مثبت بگذارد. از این رو شما می توانید با مراجعه به سالن بیشمکر از خدمات متنوعی چون ناخن کاشت، کاشت ناخن عروس، ژلیش ناخن، ژلیکس ناخن و لمینت ناخن استفاده نمایید.

آدرس سالن زیبایی بیشمکر اقدسیه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اقدسیه، نبش بوستان بروید.

شماره تماس سالن زیبایی بیشمکر اقدسیه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی بیشمکر اقدسیه

اگر مایل هستید تا نمونه کارهای این سالن زیبایی را مشاهده کنید می توانید به پیج اینستاگرام @ beyshemcare مراجعه نمایید. شما در این سالن زیبایی می توانید از خدماتی چون لمینت و لیفت مژه، قرینه سازی ابرو، رنگ و مش فوق تخصصی، اکستنشن مو و مراقبت های پوستی استفاده نمایید.

سالن زیبایی نگین اقدسیه

احتمالا تا به امروز نام سالن زیبایی نگین در اقدسیه تهران به گوش شما رسیده است. از نظر بسیاری از خانم ها سالن زیبایی نگین می تواند به عنوان 9 سالن زیبایی برتر اقدسیه معرفی شود. شما می توانید در این سالن زیبایی از خدمات نوینی چون میکروبیلدینگ ابرو، فیبروز ابرو، لیفت مژه، لمینت مژه، اکستنشن مو، فیشیال صورت و پاکسازی پوست استفاده نمایید.

آدرس سالن زیبایی نگین اقدسیه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اقدسیه، نرسیده به بازار صدف، کوچه چهارم بروید.

شماره تلفن سالن زیبایی نگین اقدسیه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه خانم تشکری

در پیج اینستاگرام این سالن زیبایی نمونه کارهای زیادی وجود دارد. شما می توانید با مراجعه به پیج @ tashakori.beautysalon از نمونه کارهای این سالن زیبایی دیدن نمایید.

نمونه کارهای آرایشگاه خانم تشکری

در این بخش شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

نمونه کارهای آرایشگاه خانم تشکری

نمونه کارهای آرایشگاه خانم تشکری

آرایشگاه زنانه در محدوده اقدسیه

اگر شما هم در اقدسیه تهران ساکن هستید و به دنبال بهترین سالن های زیبایی در این محدوده می گردید، ما به شما توصیه می کنیم که به سراغ سالن های زیبایی بروید که در آن مدیریت سالن زیبایی به عنوان یکی از مدیریت های بنام منطقه شناخته شود. از طرفی بهداشت و تمیزی سالن زیبایی برای بسیاری از خانم های منطقه مهم است. از این رو باید بدانید که لیاقت شما بسیار بالاتر از آن چیزی است که تصورش را می کنید، بنابراین ما در این بخش شما را با بهترین سالن های زیبایی از نظر بهداشت، کادر حرفه ای، مدیریت خوب، قیمت و کیفیت بالای کار آشنا می کنیم.

آرایشگاه رعنا اقدسیه

بدون شک یکی از 9 سالن زیبایی برتر اقدسیه، می تواند آرایشگاه رعنا باشد. این آرایشگاه به دلیل داشتن کادر حرفه ای در لاین ناخن، مژه و پاکسازی پوست به عنوان یکی از بهترین آرایشگاه های اقدسیه معرفی می شود. شما می توانید برای کارهایی چون کاشت مژه، لمینت مژه، هایلایت مو، براشینگ، کفسابی پا، پدیکور پا، مانیکور روسی، مانیکور ناخن و ریمو ناخن به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

آدرس آرایشگاه رعنا اقدسیه

اگر برایتان مهم است که به این آرایشگاه مراجعه کنید می توانید به آدرس اقدسیه، روبه روی مسجد امام صادق بروید.

شماره تماس آرایشگاه رعنا اقدسیه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه رعنا اقدسیه

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج @ ranaa_salon مراجعه نمایید.

آرایشگاه دوشس اقدسیه

اگر برایتان مهم است که به 9 سالن زیبایی برتر اقدسیه مراجعه نمایید، توصیه ما این است که آرایشگاه دوشس را از قلم نیندازید. این آرایشگاه توانسته از نظر مشتریان خود به عنوان یکی از بهترین آرایشگاه های شمال تهران معرفی شود. از طرفی کمک گرفتن از یک کادر حرفه ای و دلسوز سبب شده تا روز به روز به تعداد مشتریان این مجموعه افزوده شود.

آدرس آرایشگاه دوشس اقدسیه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اقدسیه، روبروی مجتمع آوا سنتر، ساختمان نیما بروید.

شماره تماس آرایشگاه دوشس اقدسیه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه دوشس اقدسیه

اگر مشتاق هستید که نمونه کارهای این سالن زیبایی را ببینید، می توانید به پیج @ duchessbeauty_pb مراجعه نمایید. شما در این پیج می توانید با نمونه کارهای لاین ناخن، مژه و کوپ بیشتر آشنا شوید.

نمونه کارهای آرایشگاه دوشس اقدسیه

ما در این بخش شما را با نمونه کارهای این سالن زیبایی در بریخی از لاین های زیبایی آشنا می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی دوشس اقدسیه

نمونه کارهای سالن زیبایی دوشس اقدسیه

آرایشگاه عروس اقدسیه

برای بسیاری از ما زمانی که می خواهیم ازدواج کنیم، آرایشگاهی که انتخاب می کنیم بسیار مهم است. از این رو ما در این بخش قصد داریم تا به شما معروف ترین و صد البته بهترین ها را از نظر مراجعه کنندگان معرفی کنیم. 

آرایشگاه صدف اقدسیه

یکی از 9 سالن زیبایی برتر اقدسیه، آرایشگاه صدف است. شما می توانید با توجه به نیاز خود در این سالن زیبایی خدمات دریافت نمایید. آرایشگاه صدف به دلیل داشتن یک کادر منظم و کاربلد توانسته در لاین اصلاح، پاکسازی پوست، داماد و اکستنشن مو در بین رقبای خود صدرنشین باشد.

آدرس آرایشگاه صدف اقدسیه

برای مراجعه به این سالن زیبایی می توانید به نشانی اقدسیه، پاساژ صدف بروید.

شماره تماس آرایشگاه صدف اقدسیه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه صدف اقدسیه

شما می توانید در صورت تمایل برای مراجعه به این سالن زیبایی از نمونه کارهای این سالن زیبایی دیدن نمایید. برای اینکار می توانید به پیج اینستاگرام @ sadaf.barbershop مراجعه نمایید.

آرایشگاه رادا اقدسیه

یکی از معروفترین آرایشگاه های اقدسیه، سالن زیبایی رادا بوده است. شما می توانید برای کارهایی نظیر کوپ، کاشت مژه، کاشت ناخن، رنگ مو، هایلایت مو و ژلیکس ناخن به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

آدرس آرایشگاه رادا اقدسیه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اقدسیه، اتوبان ارتش مراجعه نمایید.

 شماره تماس آرایشگاه رادا اقدسیه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

آرایشگاه اقدسیه تهران

اگر به عنوان یک خانم هنوز هم نمی دانید که برای کارهایی چون رنگ مو، اصلاح ابرو، اصلاح صورت، شینیون و کاشت مژه به کدامیک از آرایشگاه های اقدسیه بروید. ما در اینجا هستیم تا شما را با بهترین آرایشگاه های این منطقه از نظر مراجعه کنندگان آشنا کنیم. بیشتر مراجعه کنندگان بر این باورند که نظافت فضا، نظافت پرسنل، حرفه ای بودن کادر و از همه مهتر کیفیت کار بسیار مهم است. از این رو ما در این بخش با استناد به هریک از این موارد بهترین آرایشگاه های اقدسیه تهران را به شما معرفی می کنیم.

سالن زیبایی مینیاتور اقدسیه

یکی از 9 سالن زیبایی برتر اقدسیه، سالن زیبایی مینیاتور بوده که این روزها بسیاری از خانم ها این سالن را برای کارهای مختلفی چون رنگ مو، کاشت ناخن، فرنچ ناخن، ریمو ناخن، آمبره مو، اکستنشن مو و پارافین تراپی پا انتخاب می کنند. شما نیز می توانید این سالن زیبایی را به دلیل مدیریت عالی، کیفیت کار بالا، قیمت مناسب و از همه مهتر آرام بودن فضای آرایشگاه انتخاب کنید.

آدرس سالن زیبایی مینیاتور اقدسیه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اقدسیه، بالاتر از سفارت چین، روبه روی پاساژ اقدسیه بروید.

شماره تماس سالن زیبایی مینیاتور اقدسیه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

نمونه کارهای سالن زیبایی مینیاتور اقدسیه

ما در این بخش چشمان شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی مینیاتور اقدسیه

نمونه کارهای سالن زیبایی مینیاتور اقدسیه

سالن زیبایی بیوتی اقدسیه

احتمال اگر در اقدسیه ساکن باشید با سالن زیبایی بیوتی آشنایی دارید. این سالن زیبایی در لاین ناخن و مژه توانسته مشتریان زیادی داشته باشد. از این رو شما می توانید برای کارهایی چون لیفت مژه، لمینت مژه، اکستنشن مژه، لمینت ناخن، ریمو ناخن، فرنچ ناخن، دیزاین دائم ناخن، کفسابی پا، کاشت بیبی بومر با پودر، دیزاین سلفونی ناخن، ترمیم ناخن، کاشت ناخن عروس و ژلیش ناخن به این سالن زیبایی بروید.

آدرس سالن زیبایی بیوتی اقدسیه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اقدسیه، خیابان موحد دانش، ابتدای داروخانه زند بروید.

شماره تماس سالن زیبایی بیوتی اقدسیه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی بیوتی اقدسیه

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ marjanbeauty63 مراجعه نمایید.

سالن زیبایی اعظم اقدسیه

یکی از 9 سالن زیبایی برتر اقدسیه، سالن زیبایی اعظم است. شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، كاشت مژه، اكستنشن مو و کفسابی پا به این سالن زیبایی بروید. در این سالن زیبایی به دلیل کیفیت بالای کار، مدیریت عالی و فضای آرام شما می توانید بهترین ها را دریافت کنید.

آدرس سالن زیبایی اعظم اقدسیه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به اقدسیه، مقابل فیروزبخش، جنب بانک صادرات مراجعه کنید.

شماره تماس سالن زیبایی اعظم اقدسیه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی اعظم اقدسیه

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ makeupartist_azamniyazi مراجعه کنید.

آرایشگاه مردانه اقدسیه

شما می توانید برای کارهایی چون اصلاح صورت، اصلاح موهای خود و پاکسازی پوست به پیرایشگاه های مردانه بروید. این روزها خدماتی که به آقایان ارائه می شود کاملا حرفه ای و به روز بوده و سبب می شود تا چهره آن ها زیبا و با طراوت به نظر بیاید. ارائه خدمات داماد نیز در هر پیرایشگاهی ارائه نمی شود. از این رو اگر می خواهی برای شب دامادی خود به پیرایشگاه بروید، بهتر است به سراغ بهترین ها بروید. ما در این بخش شما را با بهترین پیرایشگاه های مردانه در اقدسیه بیشتر آشنا می کنیم تا شما نیز بتوانید به راحتی چهره زیبا و شاداب خود را حفظ نمایید.

پیرایش مو کات

شاید بتوان با صراحت گفت که یکی از 9 سالن زیبایی برتر آقایان در اقدسیه می تواند پیرایشگاه مو کات باشد. شما در این پیرایشگاه می توانید به راحتی موهای خود را آنطور که در تصورات خود تجسم می کنید، ببینید. محیط تمیز و صد البته آرام این پیرایشگاه سبب شده تا آقایان زیادی برای کارهای مختلف به این پیرایشگاه مراجعه نمایند.

آدرس پیرایش مو کات

شما می توانید برای مراجعه به این آرایشگاه به اقدسیه، 22 بهمن، کوچه یاسمن بروید.

شماره تماس پیرایش مو کات

شما می توانید برای تماس با این پیرایشگاه با شماره 22942394 تماس بگیرید.

اینستاگرام پیرایش مو کات

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این پیراشگاه به پیج @moocuttt مراجعه نمایید.

نمونه کارهای پیرایش مو کات

در این بخش شما را با برخی از نمونه کارهای این پیرایشگاه بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای پیرایش مو کات

بهترین آرایشگاه مردانه در اقدسیه

اگر در محدوده اقدسیه ساکن باشید قطعا برای شما مهم خواهد بود که به سراغ کدام یک از پیرایشگاه های مطرح این محدوده می روید. شما به عنوان یک آقا نیاز دارید که در ماه چندین بار موهای خود را اصلاح کنید، چرا که در برخی از آقایان رشد موها بسیار سریع بوده و عدم رسیدگی به آن ها می تواند ظاهر شما را ژولیده کند. از این رو ما در این بخش قصد داریم تا شما را با بهترین آرایشگاه های مردانه در این منطقه بیشتر آشنا کنیم.

آرایشگاه مردانه و داماد کاردان

تصور اینکه شما برای شب دامادیتان ندانید که به کدامیک از پیرایشگاه های اقدسیه بروید، سخت نیست. چراکه در این منطقه پیرایشگاه های زیادی وجود دارد که شما می توانید به سراغ آن ها بروید. ولی اگر به دنبال بهترین پیرایشگاه در این این محله هستید به شما پیشنهاد می کنیم که آرایشگاه مردانه کاردان را انتخاب کنید. شما می توانید در این پیرایشگاه از خدمات متنوع و به روزی در لاین پاکسازی پوست، اصلاح مو، فید مو، اصلاح صورت و رنگ مو استفاده کنید.

آدرس آرایشگاه مردانه و داماد کاردان

شما می توانید برای مراجعه به این پیرایشگاه به آدرس اقدسیه، خیابان فخری زاده مراجعه نمایید.

شماره تماس آرایشگاه مردانه و داماد کاردان

شما می توانید برای تماس با این مجموعه و گرفتن وقت قبلی با شماره تلفن 09220787481 تماس بگیرید.

در آخر

ما در این مقاله شما را با بهترین سالن های زیبایی اقدسیه آشنا کردیم و با معرفی آدرس، شماره تماس و صفحه اینستاگرام هریک از آن ها، برترین ها را به شما معرفی کردیم. حال از شما خواستاریم تا با مراجعه به پیج اینستاگرام هریک از این سالن های زیبایی و بررسی نمونه کارهای آن ها، یکی از این بهترین سالن های زیبایی را برای کارهای زیبایی خود انتخاب نمایید. حال در حسن ختام این مقاله از شما خواستاریم که در صورت فراموشی ما در معرفی بهترین ها، آن ها را به ما در دیدگاه معرفی کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *