9 سالن زیبایی برتر مجیدیه

زیبایی تنها یک کلمه 3 بخشی نیست که ما از آن به راحتی در مکالمه های خود استفاده می کنیم. بلکه این کلمه می تواند در اکثر ابعاد زندگی هر فرد ورود کند. برای یک خانم که می خواهد این کلمه را از نظر خود تعریف کند، زیبایی می تواند شامل آراستگی موها و چهره او باشد. طراوت صورت و داشتن یک چهره شاداب به دور از هرگونه چین و چروک و آثار پیری می تواند تضمین کننده زیبایی هر خانمی باشد. ولی آیا با توجه به پیشرفت روزافزون علم و جوانسازی پوست و چهره، هر فردی می تواند خودش در خانه مراحل زیباسازی شخصی خود را انجام دهد؟ در جواب باید گفت خیر، هر خانمی با توجه به بودجه خود می تواند با مراجعه به سالن های زیبایی مطرح در محله خود از جمله محله مجیدیه تا حد زیادی کارهای مربوط به زیبایی خود را انجام دهد، نا گفته نماند که برخی از خانم ها نیز از خدمات کلینیکی برای جوانسازی پوست و چهره خود استفاده می کنند. ولی ما در این راستا قصد داریم تا شما را با 9 سالن زیبایی برتر مجیدیه آشنا کنیم تا شما بتوانید به راحتی با چهره ای شاداب هرروز صبح به خود سلام کنید.

9 سالن زیبایی برتر مجیدیه

سالن زیبایی مجیدیه جنوبی

اگر شما در مجیدیه جنوبی تهران ساکن هستید و به دنبال چند سالن زیبایی مطرح هستید، ما در اینجا سعی داریم تا شما را با بهترین های این منطقه بیشتر آشنا کنیم.

آرایشگاه آریستا مجیدیه جنوبی

یکی از 9 سالن زیبایی برتر مجیدیه، آرایشگاه آریستا بوده است. شما می توانید برای کارهای مختلفی از جمله کاشت مژه، ناخن کاشت، میکاپ و پاکسازی پوست به این سالن زیبایی مراجعه کنید.

آدرس آرایشگاه آریستا مجیدیه جنوبی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی مجیدیه جنوبی، خیابان همایی، کوچه پهلوان نژاد مراجعه نمایید.

شماره تماس آرایشگاه آریستا مجیدیه جنوبی

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

سالن زیبایی سلنا

یکی از بهترین سالن های زیبایی در مجیدیه، سالن زیبایی سلنا بوده است که شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت مژه، کاشت ناخن، کاشت ناخن عروس، اکستنشن مو و ژلیش ناخن به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

آدرس سالن زیبایی سلنا

برای مراجعه به این سالن زیبایی می توانید به نشانی مجیدیه جنوبی، خیابان استاد حسن بنا، کوچه فرهاد حسینی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی سلنا

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی سلنا

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ selenabeautysalon مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی دریم

ما در این بخش شما را به دیدن نمونه کارهای این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی سلنا

نمونه کارهای سالن زیبایی سلنا

سالن آرایش مجیدیه جنوبی

اگر در مجیدیه جنوبی ساکن هستید و به دنبال یک سالن آرایش مهم و مطرح در این منطقه می گردید، ما در این بخش بهترین های این محدوده را به شما معرفی خواهیم نمود.

سالن زیبایی دریم

بسیاری از خانم ها برای آراسته شدن در مجالس مختلف سعی دارند تا با مراجعه به یک سالن زیبایی خوب در همه حال زیبا و بدون نقص دیده شوند. حال در این میان سالن زیبایی دریم به عنوان یکی از بهترین ها در مجیدیه توانسته است بسیاری از مشتریان خود را به مراجعه کنندگان دائمی تبدیل نماید.

آدرس سالن زیبایی دریم

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی مجیدیه جنوبی، کوچه فرهاد حسینی بروید.

شماره تماس سالن زیبایی دریم

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

نمونه کارهای سالن زیبایی دریم

ما در این بخش شما را با نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی دریم

نمونه کارهای سالن زیبایی دریم

سالن زیبایی باران

اگر می خواهید در یک سالن زیبایی خوب و حرفه ای کار مژه خود را انجام دهید، به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ سالن زیبایی باران بروید.

آدرس سالن زیبایی باران

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی مجیدیه جنوبی، خیابان کرمان، کوچه عقیقی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی باران

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی باران

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ baranbeautysalon7 مراجعه نمایید.

سالن زیبایی مجیدیه شمالی

چناچه در مجیدیه شمالی ساکن هستید و به دنبال آرایشگاه های خوب در این ناحیه هستید ما سعی داریم تا در این بخش شما را با بهترین های مجیدیه شمالی بیشتر آشنا کنیم.

آرایشگاه شکیلا مجیدیه

یکی از 9 سالن زیبایی برتر مجیدیه، به خصوص مجیدیه شمالی آرایشگاه شکیلا بوده است. شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، کاشت مژه، کوپ و میکاپ به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

آدرس آرایشگاه شکیلا مجیدیه

اگر قصد دارید تا برای کارهای زیبایی خود به این سالن زیبایی مراجعه نمایید، می توانید به نشانی مجیدیه شمالی، خیابان خانعلی مراجعه نمایید.

شماره تماس آرایشگاه شکیلا مجیدیه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه شکیلا مجیدیه

اگر قصد دارید تا از نمونه کارهای این سالن زیبایی دیدن کنید می توانید به پیج @ hallshakila مراجعه نمایید.

سالن زیبایی نارنجی

یکی از 9 سالن زیبایی برتر مجیدیه، سالن زیبایی نارنجی بوده که این روزها بسیاری از خانم ها برای کارهای مختلف خود به این سالن زیبایی مراجعه می کنند.

آدرس سالن زیبایی نارنجی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی مجیدیه شمالی، خیابان بنی هاشم، هشت متری اول مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی نارنجی

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

سالن آرایش مجیدیه شمالی

اگر وقت کمی تا مراسم ازدواج خود دارید و به دنبال سالن های زیبایی خوب در مجیدیه هستید، بهتر است با توجه به بودجه خود از بین بهترین های مجیدیه یکی از این سالن های زیبایی که ما در این بخش به شما معرفی می کنیم را انتخاب نمایید. همانطور که می دانید مراسم ازدواج شما یکبار اتفاق می افتد از این رو توصیه ما این است که  کار میکاپ و شینیون خود را به یک سالن خوب و در عین حال کاربلد بسپارید.

آرایشگاه آنا

اگر در محدوده مجیدیه شمالی ساکن هستید قطعا برای شما هم پیدا کردن یک آرایشگاه خوب آرزو است. ما آرایشگاه آنا را به عنوان یکی از 9 سالن زیبایی برتر مجیدیه به شما معرفی می کنیم. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از خدماتی چون براشینگ، اکستنشن مو و بافت مو استفاده نمایید.

آدرس آرایشگاه آنا

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، کوچه زارعی مراجعه نمایید.

شماره تماس آرایشگاه آنا

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

سالن زیبایی الگانت

یکی از بهترین سالن های زیبایی در مجیدیه شمالی، سالن زیبایی الگانت بوده که این روزها بسیاری از خانم های منطقه برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، کاشت مژه و کوپ این سالن زیبایی را انتخاب می کنند. از این رو ما می توانیم با صراحت کامل بیان کنیم که این سالن زیبایی به عنوان یکی از 9 سالن زیبایی برتر مجیدیه در بین خانم ها معرفی می شود.

آدرس سالن زیبایی الگانت

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی مجیدیه شمالی، خیابان بنی هاشم، کوچه شهید نصیبی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی الگانت

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی الگانت

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ mozhdehhonarmand مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی الگانت

در این بخش شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی الگانت

نمونه کارهای سالن زیبایی الگانت

سالن زیبایی مجیدیه تهران

اگر در مجیدیه تهران ساکن هستید و برای کارهایی نظیر کاشت مژه، ناخن کاشت،ژل پولیش ناخن طبیعی، لمینت ناخن و براشینگ به دنبال سالن های زیبایی خوب هستید، ما در این بخش آن ها را گلچین کرده و به شما معرفی می کنیم.

سالن زیبایی پریا

یکی از بهترین سالن های زیبایی مجیدیه جنوبی، سالن زیبایی پریا بوده است. شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت مژه، کاشت ناخن، اکستنشن مو، فرنچ ناخن و لمینت ناخن به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

آدرس سالن زیبایی پریا

اگر قصد دارید تا به این سالن زیبایی بروید، شما می توانید به نشانی مجیدیه جنوبی، خیابان استاد حسن بنا جنوبی، کوچه مرادی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی پریا

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

سالن زیبایی مرسانا

اگر می خواهید با یکی از بهترین سالن های زیبایی در مجیدیه آشنا شوید، بهتر است بدانید که از نظر بسیاری از مراجعه کنندگان این سالن زیبایی به عنوان یکی از بهترین ها در منطقه معرفی می شود. شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت مژه، ناخن کاشت، پارافین تراپی پا، کفسابی پا و کوپ به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

آدرس سالن زیبایی مرسانا

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی مجیدیه جنوبی، خیابان استاد حسن بنا جنوبی، خیابان فراهانی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی مرسانا

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی مرسانا

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ mersanabeauty.ir مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی مرسانا

ما در این بخش شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی مرسانا

نمونه کارهای سالن زیبایی مرسانا

سالن آرایشگاه مجیدیه

اگر در مجیدیه ساکن هستید و به دنبال یک آرایشگاه خوب در این ناحیه هستید، بهتر است بدانید که ما در این بخش تمامی سالن های زیبایی که از نظر مراجعه کنندگان بهترین است را به شما معرفی می کنیم.

  • سالن زیبایی نغمه
  • سالن زیبایی مریم آرا
  • سالن زیبایی ملکه
  • سالن زیبایی آنا
  • سالن زیبایی طرفه
  • سالن زیبایی ره آفرین

سالن آرایش مجیدیه

زیبایی و تمایل ما خانم ها به زیبایی سبب شده تا بسیاری از ما خانم ها هنگامی که به یک مجلس عروسی و یا تولد دعوت می شویم به فکر این بیفتیم که زیبا و آراسته در آن مجلس ظاهر شویم. ما در این بخش با توجه به دغدغه شما خوانندگان عزیز، سعی داریم تا بهترین ها را در لاین میکاپ و شینیون به شما معرفی کنیم. از این رو از شما می خواهیم که اگر در مجیدیه ساکن هستید و به دنبال یک سالن زیبایی خوب برای میکاپ هستید به سراغ این سالن های زیبایی بروید.

سالن آزاده گرایلی

یکی از 9 سالن زیبایی برتر مجیدیه، سالن زیبایی آزاده گرایلی بوده که شما می توانید برای کارهای مختلف خود به این سالن زیبایی مراجعه نمایید. شما می توانید در این سالن زیبایی از خدماتی چون ناخن کاشت، پودر کروم، دیزاین دائم ناخن، فرنچ ناخن و ریمو ناخن استفاده نمایید.

آدرس سالن آزاده گرایلی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی مجیدیه جنوبی، نرسیده به خیابان کرمان مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن آزاده گرایلی

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن آزاده گرایلی

شما می توانید در صورت تمایل برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ azade_gerayli مراجعه نمایید. در این صفحه شما می توانید از نمونه کارهایی مختلفی دیدن فرمایید.

سالن آرایشگاه مجیدیه

چناچه در محله مجیدیه ساکن هستید و به دنبال یهترین سالن های زیبایی در این محله می گردید می توانید به سراغ این سالن های زیبایی که ما در این بخش به شما معرفی می کنیم، بروید. ما در این قسمت با در نظر داشتن دیدگاه تمامی مراجعه کنندگان بهترین های مجیدیه را گلچین کرده و در این بخش به شما معرفی خواهیم کرد.

سالن آرایشگاه طاهره

اگر می خواهید برای کارهایی چون کوپ، کراتینه مو، احیای مو، پروتین تراپی مو و رنگ مو به یکی از بهترین سالن های زیبایی مجیدیه مراجعه کنید، می توانید سالن زیبایی طاهره را انتخاب نمایید.

آدرس سالن آرایشگاه طاهره

شما می توانید برای مراجعه به این آرایشگاه به نشانی مجیدیه جنوبی، خیابان همایی، خیابان مهدوی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن آرایشگاه طاهره

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

جمع بندی

ما در این مقاله شما را با بهترین های مجیدیه شمالی و جنوبی آشنا کردیم. حال شما می توانید با بررسی خود نسبت به نمونه کارهای این سالن های زیبایی یکی از بهترین آن ها که با سلیقه شما همخوانی دارد را برای کارهای زیبایی خود انتخاب نمایید. حال از شما خواستاریم طبق روال سابق در صورتی که با بهترین های مجیدیه آشنایی دارید و ما آن را از قلم انداخته ایم آن را در بخش دیدگاه به ما معرفی نمایید

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *