اکسسوری مو مجلسی

بسیاری از ما زمانی که می خواهیم موهای خود را آرایش کنیم به دنبال اکسسوری مو مجلسی هستیم. ما می توانیم با استفاده از این اکسسوری ها به زیبایی موهای خود را آرایش کنیم. بسیاری از ما خانم ها در خانه با استفاده از سشوار، اتو، بابلیس و برس موهای خود را شینیون و یا کرلی مو را انجام می دهیم. برای این منظور بسیاری از ما برای زیباتر جلوه کردن مدل موهای خود به دنبال یک اکسسوری مو زیبا می گردیم. در این میان اکسسوری های زیادی برای زیبایی موهای ما وجود دارند که شما می توانید با استفاده از آن ها به موهای خود زیبایی ببخشید. برای این منظور شما می توانید به سراغ نگین مو، ریسه مو، گیره های مو و تل های مجلسی برای زیبایی بخشیدن به موهای خود استفاده نمایید. استفاده از اکسسوری مو بر روی موهای نیمه باز، باز و مدل مو اروپایی بیشتر جلوه دارد.

اکسسوری مو مجلسی

اکسسوری مو مجلسی

اکسسوری مو مجلسی

کلیپس مو مجلسی

از گذشته تا به امروز کلیپس به عنوان یکی از اکسسوری های موی جذاب در بین بسیاری از خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با استفاده از این محصول به راحتی موهای خود را ببندید. شما می توانید با استفاده از کلیپس مو، موهای خود را به صورت اکستنشن مو ببندید. کلیپس مو مجلسی در طرح های مختلفی وجود داشته و شما می توانید به راحتی با استفاده از آن به زیبایی موهای خود کمک کنید. برای این منظور شما می توانید از کلیپس های طلایی، نقره ای و کلیپس هایی که با مروارید و یا نگین دیزاین شده استفاده نمایید. کلیپس مو مجلسی برای افرادی مناسب است که سن بالایی دارند و یا اینکه قصد آرایش موهای خود را ندارند.

کلیپس مو مجلسی

کلیپس مو مجلسی

اکسسوری مو فانتزی

این روزها اگر به بازار بروید با اکسسوری های مو فانتزی بیشتر آشنا خواهید شد. شما می توانید برای بستن موهای خود از انواع اکسسوری های مو استفاده نمایید. شما می توانید از سنجاق سرهای فانتزی که در طرح های مختلفی وجود دارد برای بستن موهای خود کمک بگیرید. برای این منظور شما می توانید از سنجاق مویی های رنگارنگ، سنجاق های تق تقی و سنجاق های آهنی برای این منظور استفاده نمایید. اگر به کلیپس، کش سر و تل علاقه دارید می توانید به راحتی آن ها را خریداری کنید. برای این منظور کش های اسکرانچی به عنوان کش های فانتزی زیبا در بازار به عنوان اکسسوری های موی فانتزی به فروش می رسند. شما می توانید از کش های اسکرانچی ساتن، طرح بابونه، طرح گل آفتابگردان و طرح حیوانات به عنوان اکسسوری های فانتزی خریداری نمایید. اکسسوری مو وارداتی در واقع به تمامی اکسسوری های مو گفته می شود که از کشور چین و سایر کشورهای خارجی وارد کشور می شود.

اکسسوری مو فانتزی

اکسسوری مو فانتزی

اکسسوری مو پارچه ای

بسیاری از خانم ها به دنبال استفاده از اکسسوری های پارچه ای برای این منظور هستند. شما می توانید برای اینکه موهای شما حالت زیبایی داشته باشد. از اکسسوری های پارچه ای که اغلب به صورت کش های اسکرانچی هستند، استفاده نمایید. اکسسوری های پارچه ای می توانند به صورت سنجاق های پارچه ای و یا تل های پارچه ای مورد استفاده قرار بگیرند. شما می توانید با خرید این اکسسوری ها به راحتی به زیبایی موهای باز، کرلی مو و شینیون های مینیمال خود کمک کنید. به یاد داشته باشید که شما می توانید به راحتی این اکسسوری ها را با استایل خود هماهنگ کنید. برای این منظور شما می توانید از رنگ های نود و یا رنگ های خنثی برای این منظور استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که اکسسوری مو پارچه ای هرچه ساده تر باشد زیبایی آن بیشتر خواهد بود. از این رو سعی کنید از اکسسوری های ساده برای این منظور استفاده نمایید.

اکسسوری مو پارچه ای

 

اکسسوری مو پارچه ای

تل مجلسی شیک

شما می توانید اگر طرفدار تل های مجلسی هستید با خرید این تل ها بدون نیاز به آرایش مو، به سادگی زیبا شوید. شما می توانید برای این کار با درنظر گرفتن رنگ لباس های خود و نوع میکاپی که انجام می دهید یکی از این تل های مجلسی را برای آرایش موهای خود انتخاب نمایید. به یاد داشته باشید که شما می توانید به راحتی با استفاده از این تل ها بدون نیاز به شینیون و یا رفتن به آرایشگاه برای آرایش موهای خود، تنها با گذاشتن این تل ها بر روی موهای خود زیبایی را به موهای خود هدیه کنید. توجه داشته باشید که اگر در خانه اتو و یا بابلیس مو دارید به شما پیشنهاد می کنیم که با استفاده از آن موهای خود را به صورت صاف و یا فر درآورده و سپس با استفاده از این تل موها به جای اضافه کردن اکسسوری دیگری به موهای خود، زیبایی موهای صاف و فر خود را چندین برابر نمایید.

تل مجلسی شیک

تل مجلسی شیک

 

تل مجلسی شیک

جمع بندی

استفاده از اکسسوری های مو سبب شده تا شما بتوانید زیبایی را به موهای خود هدیه کنید. شما می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از انواع اکسسوری ها را برای بستن موهای خود استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از کش های اسکرانچی به راحتی موهای خود ببندید. استفاده از کش های اسکرانچی بهتر از کش های ساده بوده و سبب می شود تا موهای شما سالم تر بماند. برای این منظور بهتر است از کش های اسکرانچی ساتن استفاده کنید. اگر از تل های مجلسی برای آرایش موهای خود استفاده می کنید بهتر است از رنگ های نود و یا خنثی برای این منظور استفاده کنید، چراکه رنگ های خنثی به راحتی با سایر رنگ ها هماهنگ می شوند.

4.2/5 - (10 امتیاز)

2 پاسخ به “اکسسوری مو مجلسی”

  1. شیوا ۶۰ گفت:

    بی نهایت قشنگ

  2. ناشناس گفت:

    بسیار زیبا عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *