تینت لب

اگر طرفدار اینستاگرام، پینترست و تیک تاک باشید قطعا با تینت لب آشنایی پیدا کرده اید. در بسیاری از آرایش های ساده و روزانه از تینت لب به جای رژ لب و برق لب استفاده می شود. در برخی از موارد از تینت لب به عنوان رژگونه استفاده می شود. در واقع تینت لب یک محصول آرایشی بوده که مانند رژلب احساس سنگینی و چسبندگی بر روی لب های شما ایجاد نمی کند. از طرفی شما می توانید از این محصول به عنوان رنگ لب و برق لب نیز استفاده کنید. در نظر داشته باشید که این ماده در زیر ماسک ثابت بوده و مانند رژ به ماسک نمی مالد، از این رو کاربرد این محصول در روزهایی که همه از ماسک استفاده می کنند می تواند گزینه بهتری به شمار برود. داشتن یک تینت لب می تواند یک رنگ طبیعی بر روی لب های شما ایجاد کند، از این رو توصیما ما این است که اگر به دنبال میکاپ های نچرال هستید از این محصول برای آرایش لب های خود استفاده کنید.

تینت لب

عوارض تینت لب

شاید استفاده از این محصول برای شما مناسب باشد ولی نباید از مضرات آن غافل شد. شما با استفاده از این تینت لب می توانید آرایش لب طبیعی داشته باشید، ولی ممکن است در صورت حساس بودن پوست لب شما دچار خشکی لب و پوسته پوسته شدن لب شوید. این موارد بسیار نادر بوده چراکه فرمولاسیون این محصول در مقایسه با رژ لب از مواد طبیعی تری ساخته شده و همین موضوع می تواند دلیل محکمی بر سلامت این محصول آرایشی باشد. بنابراین توصیه ما این است که به جای رژلب جامد، مایع و برق لب از این محصول استفاده نمایید.

قیمت تینت لب

شما می توانید این محصول را برای آرایش لب های خود خریداری کنید ولی باید بدانید که این روزها در بازار برندهای متفرقه سعی در تولید این محصول داشته اند از این رو توصیه ما این است که برندهای معتبر را از افراد مورد اعتماد تهیه کنید. اگر یک تینت لب اصل را خریداری کنید تقریبا باید مبلغی در حدود ۱۶۰ تا ۲۳۰ هزار تومان پرداخت کنید. از این رو حتما این محصول را از سایت های معتبر و یا مغازه های مورد اعتماد تهیه کنید. بهتر است به این نکته اشاره کنیم که این محصول به عنوان رژگونه هم مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو شما می توانید با تهیه یک تینت لب از خرید رژگونه راحت شوید.

تینت لب و گونه چیست؟

در واقع شما می توانید از یک تینت برای چند منظور استفاده کنید. در همین راستا تینت لب و گونه به همان محصولی گفته می شود که شما می توانید از آن برای مدت زمان طولانی بر روی لب ها و گونه های خود استفاده کنید. در اصل تینت دارای رنگدانه هایی بوده که کاملا طبیعی است و ماندگاری آن به دلیل وجود این رنگدانه ها بر روی پوست شما بالا است. تینت در اصل یک مایع رقیق بوده که شما می توانید از آن برای مدت زمان طولانی تری استفاده کنید. در نظر داشته باشید که این مایع رقیق در برخورد با ذرات تنفس شما بر روی لب فیکس شده و شروع به درخشش بیشتری می کند.

تینت لب و گونه چیست؟

نحوه استفاده از تینت لب

برای استفاده از این محصول براش آن را بر روی لب های خود زده و چندین بار لب های خود را به هم بمالید تا رنگ تینت بر روی لب های شما پخش شود. در نظر داشته باشید که اگر از مقدار بیشتری از این محصول را استفاده کنید لب های شما حالت طبیعی تری خواهد داشت. به این نکته دقت کنید که این محصول مانند رژ لب نیست، چرا که اگر لب های شما ترک داشته باشد زمانی که رژ لب می زنید این ترک خود را نشان می دهد ولی اگر از این محصول استفاده کنید خواهید دید که به هیچ عنوان ترک های لب شما مشاهده نمی شود.  برای استفاده از تینت به عنوان رژگونه می توانید کمی از محصول را بر روی گونه خود زده و آن را با سر انگشت و یا یک براش مخصوص بر روی گونه های خود محو کنید. در نظر داشته باشید که در صورت نداشتن براش آرایشی نیز می توانید با استفاده از انگشت به گونه های خود رنگ و لعاب بدهید.

تینت لب اتود

اگر به دنبال یکی از بهترین برندهای این محصول هستید بهتر است به سراغ این محصول کره جنوبی بروید. تینت لب اتود یکی از بهترین محصولاتی بوده که شما از آن برای آرایش لب و گونه خود استفاده می کنید. خرید این محصول محبوب از سایت های فروش محصولات آرایشی راحت بوده و شما می توانید این محصول را در صورتی که اصل باشد با قیمت ۲۰۰ هزار تومان خریداری کنید. استفاده از تینت لب اتود سبب شده تا شما برای آرایش های طولانی مدت خود نیاز به تمدید رژلب نداشته باشید‌. استفاده از تینت اتود برای آرایش روزانه می تواند گزینه بسیار مناسبی به شمار برود.

تینت لب اتود

حسن ختام

ما در این مقاله در خصوص تینت لب و گونه و معرفی بهترین برند آن به شما توضیحات مفصلی دادیم . حال شما می توانید با خرید یک تینت لب از آرایش طبیعی لب و گونه های خود لذت ببرید. داشتن این محصول می تواند کار را برای شما راحت کند، چراکه در این صورت شما نیازی به خرید رژلب و رژگونه نخواهید داشت. نحوه استفاده از آن بسیار راحت بوده و بدون هیچ وسیله ای می توان آن را بر روی لب و گونه ها پخش کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *