9 سالن زیبایی برتر در سعادت آباد

سالن زیباییمقالاتویژه ها


زیبایی و توجه به آن یکی از مهمترین خواسته های هر خانمی است که پا به سن می گذارد. زیبایی حق طبیعی هر خانمی بوده و همین موضوع می تواند تاثیر زیادی بر روی اعتماد به نفس او بگذارد. توجه به پوست، زیبایی، جوانی و مو می تواند تا حد زیادی بر روی روحیه افراد تاثیر بگذارد. از این رو اگر شما هم در تهران به خصوص محله سعادت آباد ساکن هستید و برای خدماتی چون رنگ مو، کوتاهی مو، میکاپ و خدمات ناخن به دنبال بهترین سالن های زیبایی هستید، به شما پیشنهاد می کنیم تا با ما همراه باشید تا با 9 سالن برتر در سعادت آباد بیشتر آشنا شوید.9 سالن زیبایی برتر در سعادت آباد

آرایشگاه های معروف سعادت آباد

برای ما خانم ها زیبایی بسیار مهم است، به خصوص زمانی که سنمان بالا می رود بیشتر به دنبال نشاط پوست خود هستیم. از این رو توجه به زیبایی، پوست و مو می تواند تا حد زیادی سبب شود تا خانم ها در همان محلی که ساکن هستند به دنبال بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی باشند. در این بخش ما قصد داریم تا آرایشگاه های معروف سعادت آباد را به شما معرفی کنیم.

سالن زیبایی مهتاب

یکی از معروفترین ها در سعادت آباد، سالن زیبایی مهتاب است که بیشتر خانم های خوش سلیقه و دغدغه مند برای استفاده از خدمات زیبایی به این سالن زیبایی مراجعه می کنند. شما می توانید برای استفاده از خدمات متنوع و گوناگون به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

آدرس سالن زیبایی مهتاب

شما می توانید برای استفاده از خدمات این سالن زیبایی به آدرس سعادت آباد، خیابان حق طلب غربی، پلاک 98، واحد 5 مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی مهتاب

برای گرفتن وقت از این سالن زیبایی می توانید با شماره های 02188570594، 0912145029 و 09352249191 تماس بگیرید.

اینستاگرام سالن زیبایی مهتاب

شما می توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام سالن زیبایی مهتاب به آدرس mahtab_beautyvip@ با نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا شوید.

نمونه کارهای سالن زیبایی مهتاب

شما می توانید در این بخش با نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا شوید.

سالن زیبایی لاویسا سعادت آباد

یکی دیگر از سالن های زیبایی های معروف و بنام در محدوده سعادت آباد، سالن زیبایی لاویسا است که بسیاری از افراد و خانم های دغدغه مند به این سالن زیبایی می روند. در این سالن زیبایی کادر حرفه ای مشغول به کار هستند و از همه مهمتر نوع رفتار کادر این سالن زیبایی با افراد بسیار مورد احترام بوده است.

آدرس سالن زیبایی لاویسا

شما میتوانید برای مراجعه به سالن زیبایی لاویسا به آدرس سعادت آباد، سرو غربی چهارراه شهرداری برج سرو طبقه ششم واحد 2 مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی لاویسا

برای گرفتن وقت قبلی از این سالن زیبایی می توانید با شماره 02125917650 تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام سالن زیبایی لاویسا

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به آدرس lavisabeauty@ مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی لاویسا

شما می توانید در این بخش با نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا شوید.

آرایشگاه زنانه سعادت آباد میدان کتاب

اگر در محدوده میدان کتاب ساکن هستید و به دنبال بهترین سالن های زیبایی در این محدوده هستید، ما قصد داریم تا در این بخش شما را با بهترین های میدان کتاب بیشتر آشنا کنیم.

سالن زیبایی آیسل سعادت آباد

یکی از سالن های زیبایی میدان کتاب که بسیار معروف و شناخته شده است، سالن زیبایی آیسل بوده که بسیاری از خانم ها برای انجام دادن کارهای زیبایی و بهداشت خود به آنجا مراجعه می کنند. شما می توانید اگر رفتار و نوع برخورد کارکنان یک مجموعه برایتان اهمیت دارد، به سراغ سالن زیبایی آیسل بروید.

آدرس سالن زیبایی آیسل

شما می توانید برای مراجعه به سالن زیبایی آیسل به آدرس سعادت آباد، میدان کتاب، بلوار سرو غربی، جنب رستوران ایتالیایی، پلاک 150 طبقه دوم مراجعه نمایید.

آرایشگاه زنانه میدان فرهنگ

اگر در میدان فرهنگ ساکن هستید و به دنبال بهترین سالن های زیبایی در این محدوده هستید، شما می توانید با شناسایی بهترین ها در این محدوده برای کارهای مختلف خود به این سالن های زیبایی مراجعه نمایید.

سالن زیبایی چم

اگر به دنبال یکی از بهترین ها در محدوده میدان فرهنگ هستید، به شما سالن زیبایی چم را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از تمامی خدمات این سالن زیبایی در راستای زیباتر شدن چهره خود کمک بگیرید.

سالن زیبایی چم

آدرس سالن زیبایی چم

اگر می خواهید به این سالن زیبایی مراجعه کنید، بهتر است به آدرس سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری سعادت آباد، بین کوچه 4 و 5 شرقی مراجعه کنید.

شماره تماس سالن زیبایی چم

برای تماس و گرفتن وقت قبلی از این سالن زیبایی می توانید با شماره 09120615135 تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام سالن زیبایی چم

اگر می خواهید با نمونه کارهای این سالن زیبایی که در لاین عروس بسیار موفق عمل کرده بیشتر آشنا شوید، شما را دعوت می کنیم تا از پیج chambeautysalon@ دیدن نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی چم

اگر می خواهید با نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا شوید، ما در این بخش شما را با نمونه کارهای پکیج عروس سالن زیبایی چم بیشتر آشنا می کنیم.

خانه زیبایی شهرزاد

یکی دیگر از سالن های زیبایی مطرح و شناخته شده در میدان فرهنگ، خانه زیبایی شهرزاد بوده است که بسیاری از خانم های خوش ذوق و با سلیقه به این سالن زیبایی می روند.

آدرس خانه زیبایی شهرزاد

برای مراجعه به سالن زیبایی شهرزاد می توانید به آدرس میدان فرهنگ، خیابان سرو شرقی مراجعه نمایید.

شماره تماس خانه زیبایی شهرزاد

اگر می خواهید از این خانه زیبایی وقت قبلی دریافت کنید، بهتر است با شماره 22063815 تماس حاصل نمایید.

لیست سالن های زیبایی سعادت اباد

اگر به دنبال لیست کامل آرایشگاه های سعادت آباد هستید، ما در این بخش شما را با برخی از این سالن های زیبایی بیشتر آشنا می کنیم، تا بتوانید آگاهانه بهترین سالن زیبایی را برای خود انتخاب نمایید.

آرایشگاه زنانه گیوا
سالن زیبایی شیوا خاکباز
سالن زیبایی شادی نوروزی
سالن زیبایی ویس سعادت آباد
سالن زیبایی آیناز
سالن زیبایی سیتو
سالن زیبایی سارای سعادت آباد
سالن زیبایی آیتک
سالن زیبایی رونیکا

لیست سالن های زیبایی سعادت اباد

بانک زیبایی سعادت آباد اینستاگرام

اگر در محدوده سعادت آباد ساکن هستید و به دنبال بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی در این محله هستید ما در این بخش می خواهیم شما را با اینستاگرام های سالن های زیبایی سعادت آباد بیشتر آشنا کنیم.
سالن زیبایی سی مای (@simaysaloon)
سالن زیبایی سارا (sara_vip_nailfashion@)
سالن زیبایی موباما (moobamasalon@)

سالن زیبایی سروناز(sarvenaz.beauty@)

آرایشگاه سعادت آباد اینستاگرام

اگر در محدوده سعادت آباد ساکن هستید و به دنبال بهترین سالن های زیبایی در این منطقه هستید، ما به شما در ابتدا اینستاگرام های این سالن های زیبایی را معرفی می کنیم تا با مشاهده نمونه کارهای این سالن های زیبایی یکی از بهترین های آن ها را برای انجام دادن کارهای خود انتخاب نمایید.
arayeshgah.bella@
givasaadatabad@
niliseyfii_beautysalon@
shirinabeauty_salon@
sormehvasmeh_vip@

آرایشگاه زنانه سعادت آباد میدان کاج

اگر در نزدیکی میدان کاج ساکن هستید و به دنبال بهترین سالن های زیبایی در سعادت آباد هستید، پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ سالن های زیبایی بروید که بسیاری از خانم ها و عروس هایی که برای میکاپ و شینیون به آن سالن ها رفته اند، مراجعه نمایید.

سالن زیبایی شیوا خاکباز

یکی از معروفترین سالن های زیبایی در میدان کاج، سالن زیبایی شیوا خاکباز بوده که شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از تمامی خدمات آرایشی بهداشتی آن به ویژه لمینت ناخن، فرنچ ناخن، ناخن کاشت و سایر خدمات استفاده نمایید.

سالن زیبایی شیوا خاکباز

آدرس سالن زیبایی شیوا خاکباز

برای مراجعه به این سالن زیبایی بهتر است به آدرس میدان کاج، خیابان سرو شرقی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی شیوا خاکباز

شما می توانید برای تماس با این مجموعه و گرفتن وقت قبلی با شماره 22098148 تماس حاصل نمایید.

سالن زیبایی تلی

یکی از معروفترین سالن های میدان کاج که از گذشته تا به امروز در این منطقه فعالیت داشته است،سالن زیبایی تلی است. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از تمامی خدمات این سالن زیبایی با بهترین امکانات و کیفیت استفاده نمایید.

آدرس سالن زیبایی تلی

برای مراجعه به سالن زیبایی تلی بهتر است به آدرس میدان کاج، سرو غربی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی تلی

شما می توانید برای تماس با سالن زیبایی تلی با شماره 22098148 تماس حاصل فرمایید.

آرایشگاه خوب برای رنگ مو در سعادت آباد

اگر می خواهید برای عید موهای خود را رنگ کنید یا از تکنیک های هایلایت، سامبره، آمبره و سایر تکنیک ها برای روشن کردن موهای خود استفاده نمایید. ما در این بخش قصد داریم تا شما را با بهترین و معروفترین مراکز رنگ مو در سعادت آباد بیشتر آشنا کنیم.

مرکز زیبایی مونا یزدانی

یکی از بهترین ها در حوزه رنگ مو، مونا یزدانی است که بسیاری از افراد از سراسر تهران برای رنگ کردن موهای خود به این مرکز زیبایی مراجعه می کنند. شما نیز میتوانید برای رنگ کردن موهای خود و از همه مهمتر زیباتر کردن سیمای خود به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

آدرس مرکز زیبایی مونا یزدانی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به آدرس سعادت آباد ضلع جنوب غربي چهارراه سرو ساختمان شماره 42 مراجعه کنید.

شماره تماس مرکز زیبایی مونا یزدانی

شما می توانید برای گرفتن وقت قبلی از این مرکز با شماره های 021 22 11 87 80 , 81 و 0919 081 41 00 تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام مرکز زیبایی مونا یزدانی

شما می توانید با مراجعه به آدرس monayazdani_beautycenter@ با نمونه کارهای مونا یزدانی بیشتر آشنا شوید.

نمونه کارهای مرکز زیبایی مونا یزدانی

ما در این بخش شما را به دیدن نمونه کارهای سالن زیبایی مونا یزدانی دعوت می کنیم.

سالن زیبایی آلفا بیوتی

شما می توانید برای انجام کارهایی چون رنگ مو، هایلایت مو، سامبره مو، هایلایت مو و بالیاژ مو به سالن زیبایی آلفا بیوتی مراجعه نمایید. در این سالن زیبایی بسیاری از کارهای شما در خصوص رنگ مو به راحتی و با بهترین کادر انجام می پذیرد.

آدرس سالن زیبایی آلفا بیوتی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به آدرس سعادت آباد بالاتر از میدان کاج نبش کوچه هفتم پورزند ساختمان میلاد کاج طبقه چهارم واحد ۴۱۲ مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی آلفا بیوتی

شما می توانید برای تماس و گرفتن وقت قبلی از این سالن زیبایی با شماره ۰۲۱۲۲۱۱۹۰۰۳، ۰۲۱۲۲۱۱۹۰۰۳ و ۰۹۱۲۳۹۳۳۴۷۸ تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام سالن زیبایی آلفا بیوتی

شما می توانید با مراجعه به آدرس alfabeauty2025@ با نمونه کارهای سالن زیبایی آلفا بیوتی بیشتر آشنا شوید.

نمونه کارهای سالن زیبایی آلفا بیوتی

در این بخش شما را به مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی آلفا بیوتی دعوت می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی آلفا بیوتی

نمونه کارهای سالن زیبایی آلفا بیوتی

نمونه کارهای سالن زیبایی آلفا بیوتی

نمونه کارهای سالن زیبایی آلفا بیوتی

ارایشگاه بلوار دریا

اگر در بلوار دریا ساکن هستید و به دنبال بهترین سالن های زیبایی در این منطقه هستید، شما می توانید با شناسایی بهترین ها در بلوار دریا برای استفاده از خدمات زیبایی و بهداشتی به آرایشگاه های موجود در این منطقه مراجعه نمایید.

سالن زیبایی تارا

یکی از معروفترین و شناخته شده ترین سالن های زیبایی در محدوده بلوار دریا، سالن زیبایی تارا است که شما می توانید برای انجام شدن خدمات زیبایی و بهداشتی خود به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

آدرس سالن زیبایی تارا

برای مراجعه به سالن زیبایی تارا می توانید به آدرس بلوار دریا مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی تارا

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی و گرفتن وقت قبلی با شماره 09301111288 تماس حاصل فرمایید.

در آخر

اگر به دنبال بهترین سالن های زیبایی در محدوده سعادت آباد، بلوار دریا، میدان فرهنگ، میدان کتاب و بلوار دادمان هستید، می توانید با مراجعه به هریک از سالن های زیبایی که در این مقاله به شما معرفی شد از خدمات زیبایی، آرایشی و بهداشتی ان استفاده نمایید. اگر سالن زیبایی را در سعادت آباد می شناسید که ارزش معرفی کردن دارد، تیم ما خوشحال می شود که آن را به ما معرفی نمایید تا دیگران نیز با نمونه کارهای آن ها بیشتر آشنا شوند.

One Reply to “9 سالن زیبایی برتر در سعادت آباد”

  1. شکیلا گفت:

    من برای عروسیم رفتم مونایزدانی تو سعادت اباد ،همه خیلی خوششون اومد ❤❤❤❤❤❤❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر مشاهده نظرات