سوهان برقی چه مارکی خوبه؟

داشتن ناخن های زیبا برای همه افراد مهم است چه افرادی که ناخن کار هستند و چه افرادی که اقدام به کاشت ناخن می کنند. اگر می خواهید از این راه کسب درآمد کنید بهتر است بدانید که یکی از مهمترین ابزاری که در کاشت ناخن مورد استفاده افراد قرار می گیرد، سوهان برقی است. سوهان برقی در اصل می تواند فرم ناخن شما را تغییر دهد و برای ریمو ناخن و صد البته کاشت ناخن بودن این وسیله بسیاری ضروری و مهم تلقی می شود. حال در این میان اگر به تازگی قصد دارید این محصول را خریداری کنید، ما قصد داریم تا در بین مارک هایی چون استرانگ، نیل مستر و ماراتون ویژگی های هریک از این محصولات را به شما بازگو کنیم تا بتوانید به راحتی در بین تمامی محصولاتی که در بازار وجود دارد یکی از بهترین انواع آن را خریداری کنید. 

سوهان برقی چه مارکی خوبه؟

سوهان برقی استرانگ ۲۰۷

اگر به فکر خرید این وسیله هستید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که یکی از معتبرترین برندهایی که این روزها بسیاری از افراد آن را خریداری می کنند، استرانگ است. اگر بخواهیم خلاصه ای از ویژگی های مهم این محصول را بشماریم بهتر است به این نکات اشاره کنیم. 

در هنگام خرید محصول کره ای را خرید کنید

شاید بهتر باشد بدانید که این محصول در چین نیز ساخته می شود ولی جنس اصل و اورجینال آن به کشور کره جنوبی برمی گرد. بنابراین اگر می خواهید از اصل بودن این محصول مطمئن شوید، بهتر است محصولی را خریداری کنید که ضمانت نامه آن MT SERVICE باشد.

دور موتور دستگاه را بررسی کنید

دور موتور دستگاه های برقی به شما کمک می کند تا به راحتی ازآن وسیله تا مدت ها استفاده کنید. دورموتور این وسیله در صورتی که شما نمونه اصل آن را خریداری نمایید، 30000 دور است. 

قابلیت تنظیم سرعت دستگاه

شما می توانید در زمانی که سوهان کشی می کنید، با تنظیم کردن سرعت دستگاه به راحتی ریمو ناخن، پاک کردن لاک و مانیکور ناخن به روش روسی را به راحتی انجام دهید. 

سوهان برقی استرانگ ۲۰۷

سوهان برقی edelle

یکی دیگر از برندهای مطرح در این کار برند edelle است. سوهان برقی که این برند برای مصرف کنندگان خود تهیه کرده است ویژگی هایی نظیر داشتن پدال برای کنترل سرعت و از همه مهمتر داشتن یک ضمانت نامه دوساله که در صورت خرابی می توانید ان را به صورت رایگان تعمیر نمایید. از دیگر ویژگی های مهم این برند کشور تولید کننده آن کره جنوبی است که بسیاری از افراد به همین دلیل سعی دارند تا این محصول را خریداری نمایند. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به امکان سوهان کشی ناخن های پا نیز اشاره کرد که شما می توانید به راحتی با استفاده از این سوهان، پدیکور را نیز به آسانی در خانه خود انجام دهید. 

سوهان برقی شارژی

بسیاری از افراد با استفاده از این سوهان های برقی می توانند به راحتی کارهایی نظیر کاشت ناخن، ریمو ناخن، لمینت ناخن و بسیاری از کارهایی که مربوط به این زمینه است را به راحتی انجام دهند. از طرفی این دستگاه به دلیل اینکه در طول روز بسیار زیاد روشن می ماند به طبع شارژ آن بسیار زود به اتمام خواهد رسید. بنابراین اگر بتوانید از سوهان های شارژی استفاده کنید دیگر دغدغه این را ندارید که در زمانی که مشتری به شما مراجعه کرده باید چه کاری انجام دهید. در واقع این وسیله می تواند همان سوهان برقی قلمی باشد که بسیاری از افراد آن را برای استفاده خود تهیه می کنند. 

بهترین سوهان برقی موجود در بازار 

اگر می خواهید بدانید که کدام یک از سوهان های موجود در بازار بهترین است بهتر است تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. 

  • سوهان برقی پرومکس 
  • سوهان برقی نیل مستر 
  • سوهان برقی ماراتون
  • سوهان برقی edelle

بهترین سوهان برقی موجود در بازار 

سوهان برقی خانگی 

اگر می خواهید خودتان در خانه کارهای مربوط به کاشت ناخن و از همه مهمتر با صرف کمترین هزینه این کارها را انجام دهید بهتر است به این نکات توجه داشته باشید که شما می توانید با خرید یک سوهان برقی خانگی تمامی نیازهای خود را برطرف نمایید و دیگر به آرایشگاه برای کاشت ناخن،ترمیم ناخن و ریمو نروید. این سوهان مانند سوهان هایی که در سالن های آرایشی استفاده می شود تکمیل نبوده و شما می توانید برخی از کارهای خود را به راحتی در خانه انجام دهید. در این میان استفاده از این وسیله برای افرادی که در خانه مانیکور و پدیکور انجام می دهند می تواند گزینه خوبی به شمار برود. سوهان برقی ناخن ارزان در سایت های معتبر به فروش می رسد و شما می توانید به راحتی ان ها را از طریق این سایت ها خریداری نمایید. سوهان برقی کوچک می تواند این امکان را به شما بدهد که به راحتی آن را در فضای کوچکی از خانه خود جای دهید از طرفی شما با خرید یک سوهان کوچک حتی اگر فقط بخواهید مانیکور و پدیکور انجام دهید دیگر نیازی ندارید که به آرایشگاه بروید. این وسیله برای مصرف خانگی برای بسیاری از افرادی که علاقه ای به رفتن به آرایشگاه ندارند می تواند مناسب و مورد استفاده باشد. 

قیمت سوهان برقی m2

اگر می خواهید به صورت تخصصی کاشت ناخن را ادامه دهید بهتر است از یک دستگاه تخصصی و پیشرفته استفاده کنید. قیمت این سوهان در حال حاضر در بازار به عوامل زیادی بستگی دارد که شما می توانید به راحتی با آنالیز کردن آن ها این محصول را خریداری نمایید. این روزها بسیاری از سایت های فروش برای ترغیب کردن مشتریان برای خریدهای غیر حضوری سعی می کنند تا با ایجاد تخفیف های آخر فصل بسیاری از افراد را به خرید ترغیب نمایند. حال اگر هزینه این وسیله برای شما بسیار بالا است می توانید به راحتی با خرید در حراج های آخر فصل ان را تهیه نمایید. قیمت سوهان برقی پرومکس نیز از این قاعده مستثنی نبوده و شما می توانید به راحتی این محصول را در حراجی های آخر ماه خریداری نمایید. 

تعویض سر سوهان برقی نیل مستر

اگر می خواهید سر سوهان را تعویض کنید باید دسته را به سمت چپ برگرداننده و سپس سر سوهان را در محل خود جایگذاری می کنید. برای جدا کردن سر سوهان دسته دستگاه را به سمت راست بچرخانید تا بتوانید سر سوهان را به راحتی خارج نمایید. 

جمع بندی 

  • سوهان برقی برای افرادی که کاشت ناخن میکنند مناسب است.
  • سوهان برقی خانگی برای مانیکور و پدیکور در خانه بسیار مناسب است.
  • سوهان برقی قلمی برای تازه کاران مناسب تر است. 

سوهان برقی وسیله کار ناخن کارها است اگر شما هم به عنوان یک ناخن کار فعالیت می کنید بهتر است که در صورت استفاده از هریک از این سوهان ها نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص این محصول در اختیار ما بگذارید. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *