فرمر ناخن چیست؟

کاشت ناخن این روزها به عنوان یک روش زیبایی ناخن برای خانم ها معرفی می شود. همان طور که می‌دانید کاشت ناخن انواع مختلفی دارد و هر ناخن کاری با توجه به نیاز مشتری خود یکی از روش های کاشت را انتخاب میکند. کاشت به وسیله فرمر ناخن نیز یکی از روش‌های ناخن کاشت بوده که این روزها بسیاری از ناخن کارها از این وسیله برای کاشت ناخن استفاده می کنند. فرمرناخن در واقع یک وسیله کاربردی برای کمک به کاشت ناخن بوده که اغلب به صورت کاغذی و برچسب ای بوده که بر روی سر ناخن مشتری فیکس شده و با کمک آن می توان قد ناخن مشتری را افزایش داد. در واقع فرمرناخن وسیله ای است که باعث میشود کاشت ناخن پودری و کاشت ناخن ژل به وسیله آن راحت تر انجام شود. فرمرناخن سبب افزایش قد دهی به ناخن افرادی که میخواهند ناخن های بلندی داشته باشند می شود.

کاشت ناخن با فرمر بهتر است یا تیپ؟

گر می خواهید بدانید که کاشت ناخن با فرمر بهتر است یا تیپ باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از فرمرها سبب افزایش قد در ناخن شما میشود و ابزار پس از کاشت از روی سطح ناخن شما جدا خواهد شد. ولی تیپ برای کاشت ناخن حکم میلگرد در در اسکلت بتنی را دارد. در واقع استفاده از تیپ سبب شده تا استحکام ناخن فرد بالا برود چرا که پس از اتمام کاشت تیپ همچنان بر روی ناخن فرد قرار دارد. اما فرمر این قابلیت را ندارد و تنها به وسیله آن میتوان با مواد گذاری قد ناخن را افزایش داد و در واقع مواد کاشته شده روی ناخن بر روی وسیله ای جایگذاری نشده تا استحکام کافی داشته باشد، از این و به همین دلیل است که کاشت با تیپ بهتر است کاشت با فرمر به شمار می رود.

تیپ یا فرمر ناخن

تیپ یا فرمر ناخن

 

انواع فرمر ناخن

همانطور که میدانید فرمرها نیز انواع مختلفی داشتند و شما می توانید با استفاده از آن ها کاشت ناخن خود کمک کند. استفاده از فرم های کاغذی به خصوص فرمت هایی که به صورت پروانه هستند این روزها در بین ناخن کار ها بیشتر به چشم می خورد. ولی با این حال نمونه های دیگری از فرمرها وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید.

 • فرمر یکبار مصرف
 • فرمر چند بار مصرف
 • فرمر کاغذی
 • فرمر مستطیلی
 • فرمر پروانه ای
 • فرمر ذوزنقه ای

فرمر ناخن

فرمر ناخن

قیمت فرمر ناخن

اگر برای کاشت ناخن از فوم ها استفاده می کنید باید با قیمت آنها آشنایی داشته باشید. به طور کلی فرمر ها و بسته بندی چندتایی به مشتریان ارائه می شود از این رو شما می توانید با خرید یک بسته از این فرمر های کاغذی برای چندین بار کاشت ناخن از آن استفاده کنید‌.

 • فرمر آلومینیومی در بسته بندی ۱۰۰ تایی قیمت ۱۴۵,۰۰۰ تومان
 • فرمر کاغذی در بسته بندی ۳۰۰ تایی قیمت ۲۹۰ هزار تومان
 • فرمر پروانه ای در بسته بندی ۱۰۰ تایی قیمت ۱۹۰ هزار تومان
 • فرمر کاغذی در بسته بندی ۵۰۰ تایی قیمت ۵۰۰ هزار تومان

 

"قیمت

"قیمت

آموزش کاشت ناخن با فرمر فلزی

همانطور که می دانید یکی از فرمرهای مطرح در کاشت ناخن ابزار فلزی بود که این روزها برخی از ناخن کارها از آن استفاده می کنند. اگر تمایل دارید که کاشت ناخن را با این فرمر انجام دهید بهتر است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

 • ابتدا ناخن های مشتری را مانیکور کنید
 • فرمر فلزی را بر روی ناخن نصب کرده
 • مواد گذاری را انجام دهید
 • پس از اتمام موادگذاری فرمر را جدا کنید

در نظر داشته باشید که شما می‌توانید با استفاده از فرمر کاشت ناخن پودری و ژلیش ناخن را انجام دهید.

 

فرمر ناخن

فرمر ناخن

 

ترمیم کاشت ناخن با فرمر

همان‌طور که می‌دانید کاش ناخن پس از مدتی نیاز به ترمیم دارد. از این رو شما می‌توانید با استفاده از ابزار ترمیم کاشت انجام دهید. برای این کار کافی است فرمر را بر روی ناخن قرار داده و با توجه به وضعیت ناخن مشتری برای قد دادن به ناخن مواد گذاری را انجام دهید. در برخی از موارد دیده شده که برخی از مشتری‌ها ناخن های کوتاهی دارند و می‌خواهند با استفاده از ابزارقد ناخن های خود را بلند کنند. این افراد می توانند با استفاده از فرمرناخن های بلندی داشته باشند. ترمیم کاشت ناخن مانند کاشت ناخن بوده و برای ترمیم با فرمر نیاز است که مواد گذاری به صورت کامل انجام شود.

فرمر ناخن

 

آموزش نصب فرمر ناخن

بسیاری از افراد که می خواهند کاشت ناخن را انجام دهند سعی دارند تا با استفاده از فرمر یک کاشت زیبا داشته باشند. ولی موضوعی که در اینجا مطرح هست این است که چگونه می توان از فرمر استفاده کرد؟ اگر از ابزارهای های کاغذی استفاده می کنید به خصوص ابزارهای پروانه ای بهتر است که ابتدا ابزار را از روی چسب جدا کرده و سپس آن را بر روی ناخن قرار داده و قسمت پایین ابزار را باز کرده و قسمت بالای فرمر را به یکدیگر چسبانده و سپس پس آن را از دو طرف به دیگر به چسبانید و بر روی ناخن خود قرار دهید.

 

فرمر ناخن

فرمر ناخن

 

حسن ختام

استفاده از فرمر در کاشت به عنوان یک وسیله برای افزایش قد مورد استفاده قرار می گیرد. ولی بهتر است به این عکس توجه کنید که کاشت با فرمر نسبت به کاشت با تیپ استحکام کمتری داشته و ممکن است کاشت شما پس از مدتی بشکند ولی این موضوع بیشتر در کاشت ناخن با مواد پودری صدق می کند. استفاده از هارد ژل ها و پلی ژل ها می تواند با استفاده از فرمرها گزینه خوبی به شمار برود‌.

3.6/5 - (16 امتیاز)

One Reply to “فرمر ناخن چیست؟”

 1. شادی غفاری گفت:

  به به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *