فرنچ ناخن آراستگی دستان شما است

ما خانم ها همیشه و در همه حال در اندیشه این هستیم که در همه جا زیبا و آراسته ظاهر شویم. این آراستگی می تواند به زیبایی و مرتب بودن موهای ما، آرایش صورتمان و لباس هایی که انتخاب می کنیم برگردد، ولی بهتر است از این موضوع غافل نشویم که ناخن های ما نیز نقش بسیار مهمی را در زیبایی دستان ما ایفا می کند. در واقع ما با انگشتان خود بسیاری از کارها را انجام می دهیم و پیوسته باید به این نکته توجه داشته باشیم که زیبایی ناخن های انگشتان ما می تواند علاوه بر القای حس خوب به خود ما، افرادی که با آن ها در ارتباط هستیم را نیز به طرز موثری تحت تاثیر قرار دهد. فرنچ ناخن یکی از روش هایی بوده که این روزها بسیاری از خانم ها از آن برای آراستگی و زیبایی ناخن های خود استفاده می کنند. فرنچ ناخن رنگی در فصل تابستان بیشتر از ناخن فرنچ سفید و ناخن فرنچ صورتی در بین افراد پر طرفدار است. چرا که در تابستان به دلیل گرمای هوا، بسیاری از روانشناسان توصیه کرده اند که بهتر است از رنگ هایی استفاده کنیم که تیره نبوده و روشن است تا حس خنکی و سبکی را به ما القا کنند.

فرنچ ناخن چیست؟

اگر تا به امروز با فرنچ آشنا نشده اید بهتر است تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید تا علاوه بر آشنا شدن با فرنچ با انواع آن و روش دیزاین آن نیز آشنا شوید. به بیان ساده تر فرنچ ناخن لایه ای از لاک بوده که فرقی ندارد چه رنگی باشد که در قسمت بالای ناخن شما زده می شود و رنگ آن با رنگ لاکی که بر روی کل ناخن شما زده شده است متفاوت است. بسیاری از ناخن کارها از رنگ های هلویی و نود برای زدن لاک به کل ناخن استفاده می کنند، و برای قسمت بالای ناخن شما از رنگ سفید، مشکی و سایر رنگ ها کمک می گیرند. این روزها در بین بسیاری از نوعروس ها نیز، فرنچ ناخن عروس به یک ترند تبدیل شده است. اگر می خواهید در فصل گرم تابستان ناخن های خود را دیزاین کنید، بهتر است فرنچ ناخن رنگی را برای خود انتخاب کنید، چرا که این طرح کاملا با حال و هوای تابستان سازگاری داشته و زیبایی خاصی به دستان شما می بخشد.

فرنچ ناخن آراستگی دستان شما است

فرنچ ناخن طبیعی چیست؟

بسیاری از خانم ها بنا بر دلایلی علاقه ای به کاشت ناخن نداشته و سعی می کنند تا با تقویت کردن ناخن های خود، سلامتی و زیبایی را در ناخن های طبیعی خود  داشته باشند. در این میان بسیاری از خانم ها دوست دارند تا تمامی طراحی ها، از جمله فرنچ ها به صورت طبیعی انجام شوند. بهتر است در این بخش با مراحل طراحی ناخن بیشتر آشنا شوید.

 • مانیکور ناخن
 • زدن لاک پایه
 • فرنچ ناخن طبیعی

مانیکور ناخن

شما برای انجام هر یک از خدمات ناخن به مانیکور ناخن نیاز دارید، بنابراین بهتر است آن را جدی بگرید. در اصل مانیکور ناخن به حمام ناخن گفته می شود که تمامی آلودگی ها و کثیفی ها را از سطح ناخن شما پاک کرده و زیرساز تمیزی را برای انجام کاشت ناخن، فرنچ و ژلیش به شما می دهد. مانیکور ناخن در اصل پوست های اضافی دور ناخن شما را پاک کرده و از همه مهمتر سطح ناخن شما را از هرگونه آلودگی و کثیفی پاک می کند.

زدن لاک پایه

برای این نوع طراحی، نیاز به لاکی است که در سطح ناخن شما پخش شود و تمامی فضای ناخن شما را بپوشاند. استفاده از لاک های رنگ روشن می تواند گزینه خوبی برای پوشاندن سطح ناخن شما باشد. در این میان استفاده از رنگ هایی چون رنگ های نود و رنگ هلویی می تواند به زیبا و جذاب تر شدن ناخن شما کمک کند.

فرنچ ناخن طبیعی

در این مرحله نوبت به استفاده از برچسب فرنچ می رسد که در قسمت بالایی ناخن شما زده شده و سپس رنگ مورد نظر شما در آن قسمت زده می شود. استفاده از رنگ هایی چون سفید، مشکی و سایر رنگ ها می تواند به زیباتر شدن ناخن شما کمک کند. فرنچ ناخن رنگی نیز این روزها در بین افراد به یک ترند تبدیل شده است و بسیاری از افراد سعی می کنند برای جلوگیری از تکرار رنگ های مختلف را برای فرنچ ناخن خود انتخاب کنند.

فرنچ ناخن طبیعی چیست؟

آموزش فرنچ ناخن با لاک ژل

این روزها بسیاری از افراد به دنبال کاشت ناخن هستند، ولی کاشت ناخن به وسیله پودر به دلیل داشتن بوهای بد نمی تواند برای بسیاری از افراد مناسب باشد. بنابراین کاشت ناخن پودری جای خود را به کاشت ناخن با ژل داده است چرا که ژل در مقایسه با پودر سالم تر بوده و می تواند برای افرادی که بیماری هایی تنفسی چون آسم دارند مفید باشد. حال در این میان بسیاری از افراد علاقه مند هستند تا با کاشت ناخن با ژل، طراحی های خود را به بهترین شکل انجام دهند. برای این کار بهتر است با مراحل فرنچ با لاک ژل آشنا شوید.

زیرسازی

برای اینکه بتوانید این نوع طراحی را انجام دهید در گام اول نیاز دارید تا ناخن های خود را مانیکور بکنید. چراکه برای کاشت با لاک ژل زیر ساز ناخن های شما باید تمیز و عاری از هرگونه آلودگی باشد.

زدن لاک ژل برای قسمت بالای ناخن

پس از اینکه مانیکور به اتمام رسید، برای قسمت بالایی ناخن شما با استفاده از برچسب فرنچ، لاک ژل که عمدتا به رنگ سفید است را بر روی قسمت بالایی ناخن شما پخش می کنند. سپس با استفاده از قلم مخصوص فرنچ ناخن سعی می کنند تا لاک ژل را بر روی قسمت بالایی ناخن شما پخش کنند. سپس پس از پخش کردن لاک ژل برای خشک شدن آن به مدت چند دقیقه ناخن های انگشتان شما، زیر دستگاه یو وی می ماند تا لاک به صورت کامل خشک شود.

زدن لاک ژل پایه

برای این مرحله نیز مانند مرحله بالا، لاک پایه را بر روی قسمت پایینی ناخن زده و با استفاده از قلم طراحی فرنچ لاک را بر روی ناخن شما متراکم می کنند و سپس برای خشک شدن لاک از دستگاه یو وی به مدت چند دقیقه استفاده می کنند تا لاک ژل روی ناخن شما به سرعت خشک شود.

فرنچ ناخن کوتاه یا فرنچ ناخن بلند مسئله این است

اگر برای اولین بار است که می خواهید کاشت ناخن داشته باشید، بهتر است به اندازه ناخن های خود توجه داشته باشید، چرا که بی توجهی به این موضوع می تواند سبب شود که شما با ناخن کاشت خود ارتباط برقرار نکرده و هرچه زودتر نسبت به ریمو ناخن خود اقدام کنید. حال در این میان بسیاری از افرادی که کاشت انجام می دهند، بسیار علاقه مند به طرح های فرنچ هستند. در این میان طراحی ناخن کوتاه و بلند همیشه به یک مسئله فوق العاده مهم در بین افراد تبدیل شده است که این موضوع خود جزو مباحث قابل بحث است. به طور کلی اگر اهل ناخن های بلند هستید، بهتر است به این نکته  توجه کنید که داشتن ناخن های بلند در کنار زیبایی که دارد، مصائب زیادی برای شما خواهد داشت. شما با داشتن ناخن های بلند ساده ترین کارها از جمله تایپ کردن، بستن بند کفش و بستن دکمه های لباس خود را نمی توانید انجام دهید و برای انجام دادن آنها باید وقت زیادی را تلف کنید. حال اگر به جای ناخن های بلند، ناخن های کوتاه را انتخاب کنید، شاید به ظاهر، زیبایی ناخن های بلند را نداشته باشد ولی شما آسان تر می توانید کارهای روزانه خود را انجام دهید.

فرنچ ناخن تیز

برای ناخن فرنچ طرحدار از چه موادی استفاده می شود؟

بسیاری از افراد زیاد به سادگی و طرح های ساده علاقه ندارند و دوست دارند طرح های ناخن آن ها نیز طرحدار و شلوغ به نظر برسد. بنابراین برای خلق این طرح های شلوغ و زیبا بهتر است از برخی از تکنیک ها استفاده کرد تا ناخن ها زیباتر نمایان شوند. استفاده از لاک های طراحی، قلم موهای مخصوص طراحی ناخن، اکلیل، نگین و ملیله می تواند برای طراحی این نوع ناخن ها زیبا و منحصر به فرد به نظر بیاید. بسیاری از افراد به ناخن فرنچ مشکی علاقه دارند که می توان برای دیزاین آن از لاک های تیره و مشکی استفاده کرد.

برای ناخن فرنچ طرحدار از چه موادی استفاده می شود؟

مدل فرنچ ناخن 2021

ناخن های ما فرم خاصی دارند که توجه به این موضوع می تواند سبب زیباتر شدن دستان ما بشود. بسیاری از ناخن کارها بر این باورند که برخی از مدل های خاص ناخن به برخی از دست ها نمی آید. بنابراین هر فرم ناخنی می تواند برای هر دست و انگشتی مناسب باشد. فرنچ نیز از این موضوع مستثنی نیست و فرم دستان شما می تواند بر روی فرنچ شما نیز اثر بگذارد. در این میان با توجه به نوع انگشتان و دستان شما فرنچ به این چند دسته تقسیم بندی می شود.

 • فرنچ ناخن گرد
 • فرنچ ناخن تیز
 • فرنچ ناخن گلدونی
 • فرنچ ناخن بادامی
 • ناخن فرنچ هلویی
 • ناخن فرنچ شیک
 • فرنچ آمبره
 • فرنچ رنگی ناخن کوتاه
 • فرنچ رنگی تابستانی
 • فرنچ ناخن پاستیلی
 • فرنچ رنگی ناخن تیز

این روزها بسیاری از عروس ها نیز به این مدل فرنچ ها علاقه مند شده اند و مدل ناخن فرنچ عروس را از این مدل ها انتخاب می کنند، کاشت ناخن عروس برخلاف گذشته که بسیاری از عروس ها به یک ناخن مصنوعی اکتفا می کردند، این روزها بیشتر از گذشته باب شده است.

ناخن فرنچ شیک

بنابراین

 • اگر زیباییدستان شما برایتان مهم است، از فرنچ  استفاده کنید.
 • اگر می خواهید در شب عروسی خود انگشتان زیبایی داشته باشید، فرنچ  را انتخاب کنید.
 • اگر دنبال فرنچ تابستانی هستید، فرنچ های پاستیلی را انتخاب کنید.
 • ناخن های طرح دار مناسب افرادی است که طرح های شلوغ را می پسندند.
 • فرم ناخن شما در طراحی آن اهمیت بالایی دارد.
4.4/5 - (8 امتیاز)

One Reply to “فرنچ ناخن آراستگی دستان شما است”

 1. ناشناس گفت:

  عاشق اینجور رنگهام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *