مانیکور روسی جدیدترین روش برای حمام ناخن 

زیبایی ناخن های دست و پا همیشه یک دغدغه بزرگ برای خانم ها بوده است. داشتن ناخن های تمیز و لاک زده در بالا بردن اعتماد بنفس یک خانم می تواند تاثیر بسزایی بگذارد. چند سال پیش که هنوز ردپایی از کاشت ناخن به آرایشگاه ها باز نشده بود، بسیاری از خانم ها با انجام دادن یک مانیکور ساده اقدام به لاک زدن می کردند و از همین راه علاوه بر تمیز کردن سطح ناخن خود، با لاک زدن ظاهر آن را نیز زیبا می کردند. ولی این روزها دیگر خانم ها مشکل پسند شده اند و کاشت ناخن را ترجیح می دهند به زدن یک لاک ساده بر روی ناخن، چراکه کاشت ناخن به هر روشی که انجام شود، زیبایی خاصی را به دستان خانم ها می بخشد. حال مانیکور روسی می تواند یک روش جدید و مدرن برای تمیز و آماده کردن ناخن شما برای کاشت به شمار برود. اگر قصد دارید بیشتر با این روش آشنا شوید، بهتر است که ما را همراهی کنید تا با رمز و راز مانیکور روسی بیشتر آشنا شوید. 

مانیکور روسی جدیدترین روش برای حمام ناخن 

مانیکور روسی چیست؟

همه ما زمانی که برای یک مدت طولانی کاشت ناخن انجام می دهیم به مرور با پیشرفت این عرصه بیشتر آشنا می شویم. مانیکور روسی نیز یکی دیگر از روش های نوین برای حمام ناخن به شمار می رود که بسیاری از ناخن کارها در سالن های زیبایی از این روش استفاده می کنند. مانیکور روسی در اصل مانیکور خشک بوده که تنها با استفاده از یک سری ابزار می توان آن را انجام داد، و نیازی به آب گرم، صابون و شامپو بچه ندارد. سوهان برقی در این روش حرف اول را می زند و ناخنکار با استفاده از آن و سر سوهان مانیکور روسی، عقب زن، قیچی مانیکور روسی و نیپر این مانیکور را برای مشتری خود انجام می دهد. قبل و بعد مانیکور ناخن بسیار تغییر خواهد کرد و همین موضوع سبب شده تا افرادی که ناخن کاشت نمی کنند نیز ناخن های خود را مانیکور کنند. 

فواید مانیکور روسی

در واقع شما می توانید با هر نوع روش مانیکوری که انجام می دهید ناخن های خود را تمیز کرده و بستر آن را برای لاک زدن آماده کنید. از فواید مانیکور روسی می توان به تمیز کردن سطح ناخن و از بین بردن کوتیکول های دور ناخن به صورت عمیق اشاره کرد. اگر بخواهیم بگوییم که این مانیکور برای چه سبک از کاشت مفید تر بوده است، بهتر است بدانید که این روش برای کاشت هایی که بر مبنای مواد ژل بوده انجام می شود چرا که بستر ناخن را خیلی تمیز تر از یک مانیکور خیس می کند. شما با انجام دادن این کار می توانید بهداشت ناخن های خود را تا حد بالایی ارتقا ببخشید، چرا که ناخن های ما هم مانند بدنمان به حمام و تمیز شدن نیاز دارند، پس از آن ها غافل نشویم. 

فواید مانیکور روسی

آموزش مانیکور روسی ناخن

اگر می خواهید طرز مانیکور روسی را به طور کامل یاد بگیرید، بهتر است بدانید که این روش نیاز به یک سری آموزش های تخصصی دارد چراکه کار با سوهان برقی برای افرادی که مبتدی هستند بسیار سخت بوده و ممکن است که به ناخن مشتری آسیب زده شود، بنابراین توصیه ما این است که اگر می خواهید مانیکور روسی را به طور کامل یاد بگیرید و از این طریق ناخن کاشت انجام دهید، در یک دوره حضوری شرکت کرده تا بتوانید تمامی اشکالات خود را در این دوره برطرف نمایید. حال ما قصد داریم تا در این مقاله به طور کامل شما را با این روش آشنا کنیم تا با مراحل مقدماتی آن بیشتر آشنا شده و این کار را انجام دهید. 

آماده کردن وسایل مورد نیاز 

برای انجام دادن هر کاری آماده کردن مقدمات ان بسیار مهم و ضروری قلمداد می شود.برای انجام دادن مانیکور روسی بهتر است اگر می خواهید وسایل آن را خریداری کنید این لیست را در هنگام خرید خود همراه داشته باشید. 

 • سوهان برقی 
 • سر سوهان های مانیکور روسی 
 • سر سوهان کاجی 
 • سر سوهان روسی 
 • سوهان مانیکور حالت اشکی 
 • نیپر کلاسیک 
 • قیچی مانیکور 
 • عقب زن یا پوشر 

ناخن مشتری را از شر کوتیکول ها خلاص کنید

شما اگر از روش مانیکور ناخن که به صورت کلاسیک انجام می شود، اقدام به مانیکور ناخن مشتری خود بکنید، می دانید که اولین گام برای شروع یک حمام ناخن صحیح عقب زدن کوتیکول های ناخن است. برای این کار شما می توانید با استفاده از یک عقب زن یا پوشر تمامی کوتیکول های مزاحم روی ناخن خود را به عقب هل بدهید. بسیاری از ناخن کارهای حرفه ای سعی دارند تا از یک عقب زن حرفه ای برای این کار استفاده کنند. در این میان عقب زن کلاسیک که دارای سری تیز است می تواند برای ساید وال های ناخن شما بسیار مفید باشد چراکه با قسمت گود عقب زن نمی توان به راحتی کوتیکول های ساید وال ها را کنار زد. بنابراین بهتر است که از پوشری استفاده شود که دارای دوسری گرد و تیز است تا بتوان به راحتی از شر کوتیکول های مزاحم راحت شد. 

ناخن مشتری را از شر کوتیکول ها کنید

سرسوهان اشکی را به سوهان برقی وصل کرده و شروع به سوهان کشی کنید

اگر می خواهید این مانیکور را به صورت کامل انجام دهید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که سر سوهان شنی اشکی می تواند سبب شود تا زیر کوتیکول ناخن شما به راحتی تمیز شده و از همه مهمتر بستر ناخن شما بزرگتر از سابق شود. برای این کار بهتر است از یک سر سوهان مانیکور جنس شنی استفاده نمایید، این سر سوهان حالت اشکی داشته و از همه مهتر باید رنگ آن آبی باشد. 

در هنگام سوهان کشی به این نکات توجه نمایید

توجه به این نکته در هنگام سوهان کشی بسیار مهم است. اگر قصد دارید کوتیکول های ناخن خود را از سمت چپ سوهان کشی بکنید بهتر است که سمت چرخش آن را از راست تنظیم کنید و اگر می خواهید سمت راست را سوهان بکشید سمت سوهان را روی چپ تنظیم نمایید. مهمترین نکته ای که بهتر است به آن توجه داشته باشید این است که شما می توانید تنها از طریق صفر کردن سوهان برقی تغییر جهت را اعمال کنید. پس از سوهان کشی بهتر است با یک مسواک تمامی پودرهای اضافی که روی ناخن شما پخش شده است را تمیز کنید. 

در هنگام سوهان کشی به این نکات توجه نمایید

قیچی برای دورگیری کوتیکول های دور ناخن

برای اینکه کوتیکول های اضافی را از سطح ناخن جداکنید، بهتر است که به وسیله یک قیچی مخصوص تمامی کوتیکول های اضافی را قیچی کرده و آن ها را از بین ببرید. پس از قیچی کردن کوتیکول ها می توانید به وسیله یک سوهان دستی قد ناخن خود را تا حدودی کوتاه نمایید، ولی به این نکته توجه داشته باشید که کناره های ناخن را نباید بیش از حد سوهان کشی کرد، چرا که سبب پایین آمدن استحکام ناخن شما و در نتیجه لب پر شدن آن می شود. 

سوهان کاغذی برای یک دست کردن سطح ناخن

شما می توانید به وسیله یک سوهان کاغذی به راحتی سطح ناخن خود را یکدست کنید، برای این کار بهتر است که ابتدا با این سوهان بر روی ناخن خود خراش ایجاد نمایید، تا در صورت ژلیش ناخن یا ناخن کاشت مواد به راحتی بر روی سطح ناخن شما قرار بگیرید. سر سوهان توپی شنی پوست های دور ناخن را از بین برده و بستر ناخن را تمیز می کند. 

زدن پد کلینزر و استفاده از بافر در مرحله نهایی

اگر می خواهید تمامی کثیفی و چربی های دور ناخن خود را از بین ببرید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که پد کلینزر می تواند به راحتی این کار را برای شما انجام دهد، در هر بار مانیکور کردن به دلیل از بین بردن کوتیکول ها، این مواد به صورت پودر بر روی انگشتان شما پخش می شود، از این رو برای پاک کردن آن از پد کلینزر استفاده می کنند.استفاده از یک بافر برای از بین بردن پودرهایی که در نوک ناخن شما جمع شده است بسیار کمک کننده است. برای یادگیری عمیق شما در انتها فیلم مانیکور روسی ناخن را در این قسمت قرار داده ایم تا شما تمامی مراحل را به راحتی یاد بگیرید.

تفاوت مانیکور روسی با مانیکور معمولی 

دانستن تفاوت این دو می تواند تا حد زیادی سبب شود تا افراد با آگاهی بیشتری این روش را انتخاب کنند. مانیکور معمولی یا همان مانیکور خیس به راحتی تنها به وسیله یک پوشر، بافر، کوتیکول ریمور، سوهان دستی و نیپر انجام می شود. در این روش شما برای مرطوب کردن کوتیکول های دور ناخن از آب گرم، شامپو بچه و صابون استفاده می کنید. ولی در مانیکور روسی به هیچ ماده سیالی نیاز نبوده و شما تنها با استفاده از یک سوهان برقی می توانید کار خود را به راحتی انجام دهید. 

قیمت مانیکور روسی

یکی از مهمترین عواملی که بهتر است به ان توجه کنید این است که این روش از روش کلاسیک خود گران قیمت تر بوده و طبیعی است که کار آن نیز از یک مانیکور ساده بیشتر باشد. اگر می خواهید بدانید که قیمت مانیکور روسی چقدر است؟ بهتر است بدانید که عوامل زیادی می تواند بر روی قیمت مانیکور ناخن شما تاثیر گذار باشد. 

 • منطقه مراجعه شما
 • میزان تجربه ناخن کار 
 • میزان زمانی که برای این کار در نظر گرفته شده 
 • خدمات دیگری که به شما در کنار مانیکور ارائه می شود

قیمت مانیکور روسی

قیمت قیچی مانیکور روسی

اگر می خواهید قیچی مانیکور روسی را خریداری کنید، بهتر است این نکته را بدانید که برند محصولی که شما قصد خرید ان را دارید تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت آن می گذارد. حال در این میان یکی از برندهای خوب و پر طرفدار برای این سبک از مانیکور برند استالکس بوده که بسیاری از وسایل مربوط به مانیکور روسی را تهیه کرده است. اگر بخواهیم بازه ای برای قیمت این محصول از این برند تعیین کنیم، بهتر است بدانید این قیچی ها از قیمت 200 هزار تومان شروع و به 450 هزار تومان ختم می شود. 

قیچی استالکس

در آخر

 • مانیکور روسی روسی دقیق برای تمیز کردن و از بین بردن کوتیکول های ناخن شما است. 
 • مانیکور روسی برای کاشت ناخن با ژل بسیار مناسب بوده است.
 • داشتن یک سوهان برقی برای این روش ضروری است. 
 • مانیکور روسی بستر ناخن شما را بزرگتر می کند.

اگر به عنوان یک ناخن کار یا یک فرد مبتدی این مانیکور را انجام داده اید، با درمیان گذاشتن نظرات خود در قسمت دیدگاه علاوه بر اطلاع رسانی ما را نیز در جهت ارتقا سطح دانش افراد خوشحال می کنید.

3.4/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *