مدل شینیون مو با پیراهن بلند

خانم ها زمانی که به یک مجلس دعوت می شوند، سعی می کنند تا با داشتن یک میکاپ و یک شینیون جذاب به زیبا دیده شدن خود کمک کنند. شما می توانید اگر به لباس های بلند علاقه دارید و از آن ها استفاده می کنید با توجه به نوع یقه لباس خود یکی از بهترین و زیباترین مدل های شینیون را برای موهای خود انتخاب نمایید. شما می توانید اگر از لباس های یقه باز استفاده می کنید، از شینیون های باز، نیمه باز و اروپایی برای این منظور استفاده نمایید. ریخته شدن موهای شما رو شانه هایتان زیبایی بینظیری به سیمای شما خواهد داد. اگر یقه لباس شما بسته است و یا اینکه لباس شما جزو لباس های پوشیده است شما می توانید برای نمایان کردن بهتر مدل لباس خود از شینیون های بسته برای این منظور استفاده کنید. به یاد داشته باشید که لباس هایی که شما در مجالس عروسی می پوشید عموما در قسمت بالاتنه کار شده است، از این رو بهتر است از شینیون ومدل موهای بسته برای بهتر دیده شدن لباس های خود استفاده نمایید.

مدل شینیون مو با پیراهن بلند

مدل شینیون مو با پیراهن بلند

شینیون لاکچری

بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که شینیون های امروزی ساده و اروپایی بوده و بیشتر عروس ها در اروپا و ایران از این مدل شینیون ها استفاده می کنند. اما اگر شما می خواهید شینیون لاکچری و شلوغی داشته باشید بهتر است این موضوع را با میکاپ آرتیست خود در میان بگذارید تا با صلاح دید او از این مدل شینیون ها استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که برخی از شینیون های  شلوغ و لاکچری برای آن دسته از میکاپ های عربی و لباس های عروس سبک عربی بهتر است. بنابراین اگر سبک لباس عروس شما عربی است بهتر است که در خصوص این موضوع با میکاپ آرتیست خود صحبت کنید.

شینیون لاکچری

شینیون لاکچری

شینیون جدید

یکی از عبارت های پر جستجو در هر سال شینیون جدید است. شما می توانید به راحتی با مشاهده نمونه کارهای داخل پیج های شینیون کارهای عروس با مدل شینیون جدید برای عروس و همراه آشنا شوید. این روزها به دلیل علاقه مندی بسیاری از دخترخانم ها به سبک های اروپایی بیشتر شینیون عروس به صورت ساده بوده و بیشتر عروس ها به داشتن یک شینیون عروس مینیمال بسنده می کنند. شما می توانید زمانی که برای مشاوره نزد میکاپ آرتیست و شینیون کار خود می روید در خصوص این موضوع صحبت کنید. مدل شینیون ساده و شیک جدید یکی از صحبت هایی بوده که شما در روز مشاوره با شینیون کار خود در این خصوص صحبت خواهید کرد.

شینیون جدید

شینیون جدید

مدل شینیون ساده و باز

بسیاری از عروس ها وافرادی که می خواهند به عروسی بروند در تلاش هستند تا با استفاده از شینیون های ساده و باز به یک مدل زیبا دست پیدا کنند. شما می توانید با استفاده از مدل شینیون ساده و باز به راحتی به یک آرایش موی جذاب برسید. به یاد داشته باشید که شما با استفاده از شینیون های باز زیباتر دیده می شوید. این مدل شینیون برای افرادی مناسب تر است که لباس های بازی می پوشند و بهتر است که این افراد با استفاده از شینیون های باز به زیبایی صورت و لباس خود کمک کنند. شما می توانید برای اینکار از کرلی مو استفاده کنید اگر موهای شما بلند است توصیه ما این است که با استفاده از فر مو به زیبایی موهای خود کمک کنید. مدل کرلی مو به همراه تل مو برای مناسبت هایی چون اعیاد، جشن تولد و بله برون می تواند بهترین گزینه برای زیبایی موهای شما به شمار برود.

مدل شینیون ساده و باز

مدل شینیون ساده و باز

مدل شینیون اروپایی ساده

بسیاری از خانم ها می دانند که این روزها بسیاری از افراد به دنبال شینیون های اروپایی هستند. شما می توانید با استفاده از این مدلها به یک مدل مو زیبا دست پیدا کنید. بهتر است پیش از انتخاب مدل شینیون خود به مدل میکاپ و لباس خود توجه کنید. چراکه مدل لباس شما تا حد زیادی بر روی مدل موهای شما اثر می گذارد. اگر لباس شما پوشیده است بهتر است از مدل های بسته کمک بگیرید. اگر لباس شما پوشیده بوده و بر روی بالاتنه لباس شما دانتلی کار نشده بود می توانید از مدل مو ساده باز نیز استفاده کنید. اگر لباس شما یقه باز و یا به صورت دکلته است به شما پیشنهاد می کنیم از مدل موهای باز و یا کرلی مو برای زیباتر شدن چهره خود استفاده کنید.

مدل شینیون اروپایی ساده

مدل شینیون اروپایی ساده

مدل شینیون نیمه باز اروپایی

یکی از مدل موهای جذاب برای بسیاری از خانم ها شینیون های نیمه باز بوده است. شما می توانید با استفاده از این مدل شینیون ها به راحتی به یک زیبایی خاصی برسید. برای این منظور شما می توانید اگر به مراسم تولد، جشن عروسی و یا بله برون دعوت شده اید از این مدل شینیون برای زیبایی موهای خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید که اکسسوری مو مجلسی به شما در زیباتر شدن شینیون های نیمه باز اروپایی کمک می کنند. از این رو شما سعی کنید تا با استفاده از اکسسوری های مختلف به زیبا تر شدن مدل موهای باز خود کمک کنید. شما می توانید برای مراسم بله برون خود و یا جشن نامزدی و یا حنا بندان خود از این مدل شینیون نیمه باز اروپایی استفاده نمایید. شینیون نیمه باز برای صورت گرد می تواند به زیباترشدن این افراد کمک کند. از این رو یکی از پیشنهادهای ما برای این افراد استفاده از شینیون های نیمه باز است.

مدل شینیون نیمه باز اروپایی

مدل شینیون نیمه باز اروپایی

جمع بندی

همیشه زمانی که به یک مجلس دعوت می شوید به لباسی که قرار است بپوشید توجه کنید، چراکه به شخصه معتقد هستم که لباس نقش بسیار مهمی در انتخاب نوع شینیون موهای شما خواهد داشت. به یاد داشته باشید که شینیون مو برای لباس های پوشیده مناسب تر است. شینیون های نیمه باز به صورت کرلی برای آن دسته از خانم هایی بهتر است که لباس های باز می پوشند. از طرفی به یاد داشته باشید که موهای شما اگر به صورت باز باشد زیبایی موهای شما در صورتی که رنگ شده است، چندین برابر خواهد شد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *