نصب مژه فیشر به چه صورت است؟

اگر طرفدار استفاده از مژه های موقت هستید باید بدانید که این روزها مژه فیشر توانسته در بین خانم ها نفوذ بیشتری داشته باشد. این نوع مژه به دلیل نرم و یکدست بودن سبب شده تا بسیاری از خانم ها به دنبال خرید آن باشند. برای نصب این مدل مژه ها نیاز است که شما ابتدا مژه های خود را با شوینده های مناسب شستشو دهید و سپس با استفاده از یک موچین مژه را برداشته و آغشته به چسب کرده و در خط مژه خود بچسبانید. در نظر داشته باشید که این مژه ها یکدست بوده و شما می توانید بدون هیچ نگرانی آن ها را به نقاط مختلف مژه خود بچسبانید. فراموش نکنید که بسیاری از افراد با چسباندن مژه های فیشر به بن مژه پایین خود می خواهند که مژه های طبیعی داشته باشند. در همین راستا مراقب باشید اگر می خواهید این کار را خودتان انجام دهید، آسیبی به خود نزنید.

نصب مژه فیشر به چه صورت است؟

کاشت مژه فیشر

شاید ندانید که کاشت مژه فیشر به عنوان یک روش کاشت موقت معرفی می شود و شما می توانید از این مژه برای چند ساعت استفاده کنید.‌فقط در نظر داشته باشید که جنس این مدل مژه در مقایسه با مژه های ریسه ای معمولی از جنس نرمی بوده و وزن آن بسیار سبک است. کاشت مژه فیشر دقیقا مانند کاشت مژه های معمولی بوده و شما می توانید به راحتی با تهیه ابزار مورد استفاده این کاشت را در خانه بدون مراجعه به آرایشگاه انجام دهید.

قیمت مژه فیشر

شما می‌ توانید برای خرید این مدل مژه، به سایت های فروش مواد آرایشی سری بزنید. به طور میانگین شما می‌توانید برای خرید این مژه پرطرفدار هزینه ای بین ۲۵ هزار تومان تا ۳۰ هزار تومان را برای یک ریسه مژه فیشر پرداخت نمایید. استفاده از مژه های ریسه ای در کاشت مژه این امکان را به شما می دهد که بتوانید برای دفعات بیشتری کاشت مژه موقت داشته باشید.

مژه فیشر ال

یکی از مژه های پرطرفدار در دنیا این مدل مژه است. شما با استفاده از مژه فیشر ال می توانید ظاهری طبیعی تر داشته باشید. استفاده از این مژه ها سبب شده تا چشمان شما حالت مصنوعی نداشته باشد. مژه فیشر ال به صورت ال بوده و همین موضوع می تواند سبب شود که مژه ها بیشتر به حالت مژه های طبیعی شما نزدیک بشوند. شما می توانید با تهیه یک ریسه از این مدل مژه، زیبایی را به چشمان خود هدیه کنید. قابل ذکر است که بدانید این روزها بسیاری از هنرپیشه های خارجی از این نوع مژه برای کاشت مژه های خود استفاده می کنند.

مژه فیشر ال

مژه ریسه ای کایلی

این روزها مژه های فیشر به نام مژه کایلی نیز در بازار شناخته شده است. در واقع باید گفت که سلبریتی معروف کایلی جنر برای اولین بار از این مدل مژه استفاده کرده بود، و همین موضوع سبب شد تا بسیاری از افراد به استفاده از این مدل مژه علاقه پیدا کنند. در واقع فرم چشم کایلی جنر و طبیعی بودن این مژه ها سبب شده که بسیاری از افراد مژه فیشر را به اسم مژه کایلی بشناسند. بنابراین اگر می خواهید این مژه را تهیه کنید تعجب نکنید که ممکن است بازهم اسم های بیشتری در بازار برای این نوع مژه بشنوید.

اموزش کاشت مژه کایلی

اگر می خواهید از این نوع مژه برای کاشت استفاده کنید باید بدانید که روش کاشت و چسباندن آن فرقی با مژه های معمولی ندارد. پیش از آن باید بدانید که می خواهید مژه های شما طبیعی به نظر برسد و یا حجیم باشد. اگر به دنبال مژه های حجیم هستید به سراغ مژه والیوم و کاشت مژه نیمه دائم بروید. ولی اگر می خواهید از روش های موقت استفاده کنید بهتر است که ابتدا بشتر کار را برای کاشت مژه فراهم کنید.

  • مژه های خود را بشویید.
  • مژه فیشر را از ریسه جدا کرده به چسب آغشته کنید و به بن مژه خود بچسبانید.
  • کمی موچین را بر روی محل مورد نظر قرار دهید تا اطمینان حاصل کنید که مژه چسبیده است.

در نظر داشته باشید که اگر می خواهید مژه های شما به صورت هیدن باشد، حتما از بن مژه پایین برای چسباندن مژه کایلی استفاده نمایید.

اموزش کاشت مژه کایلی

پالت مژه کایلی

همانطور که تا الان مشاهده کرده اید برخی از این مژه مصنوعی ها درون پالت قرار دارند و برخی به صورت ریسه ای و یا متری در بازار به فروش می رسند. اگر در آرایشگاه از این مژه استفاده می کنید پیشنهاد ما این است که برای کاهش دادن هزینه های خود مژه ها را به صورت ریسه ای و متری خریداری کنید. ولی اگر شما قصد دارید که برای خود در خانه کاشت موقت مژه انجام دهید می توانید از نمونه های پالت مژه کایلی خریداری کنید. استفاده از مژه های پالتی برای افرادی که مصرف کمی دارند مناسب خواهد بود. از این رو به این نکته پیش از خرید توجه کنید.

در آخر

ما در این مقاله در خصوص مژه فیشر، مژه کایلی و نحوه کاشت آن به شما توضیحات کافی دادیم. در همین راستا شما می توانید با خریداری این نوع مژه و انجام دادن کاشت آن به راحتی در خانه، خود را برای رفتن به یک عروسی مهم آماده کنید. مهم ترین نکته ای که باید بدانید این است که استفاده از این مدل مژه سبب شده تا چشمان و مژه شما حالت طبیعی داشته باشد. از طرفی این مژه به دلیل اینکه نرم و یکدست است مژه های شما را کاملا طبیعی نشان می دهد. وزن سبک و انعطاف پذیری بالا این مژه سبب شده تا افرادی که علاقه ای به کاشت ندارند، با استفاده از این مژه ها کاشت موقت مژه را انجام دهند.

3.4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *