ویژگی های مهم میز ناخن

شاید تابه حال به این موضوع فکر نکرده باشید که ابعاد و اندازه تمامی وسایلی که ما از آنها استفاده می کنیم تا چه حد می توانند بر روی راحتی و آسایش ما تاثیر بگذارند، بنابراین ما قصد داریم تا در این مقاله شما را با استانداردهای میز ناخن که این روزها به یک وسیله کاربردی تبدیل شده است، آشنا کنیم. اگر به تازگی دوره مبتدی کاشت ناخن را گذرانده اید، شما نیاز دارید تا برای اینکه از این حرفه استفاده نمایید، سالنی برای ارائه خدمات داشته باشید. برای این کار بهتر است که در ابتدا مکانی را با توجه به بودجه خود اجاره یا خریداری کنید و سپس تمامی وسایل مورد نیاز برای یک سالن را خریداری کنید. یکی از وسایل مهم برای کاشت ناخن، میز ناخن بوده که بسیاری از ناخن کارها متمایل هستند تا از به روزترین مدل ها برای سالن های خود خریداری کنند. ما در این مقاله می خواهیم قبل از اینکه شما میز ناخن را خریداری کنید، شما را با ویژگی های مهم آن آشنا کنیم، تا خریدی هوشمندانه داشته باشید.

ویژگی های مهم میز ناخن

میز ناخن چیست؟

شاید برایتان جالب باشد که میز ناخن در گوگل با عنوان میز ناخن کار نیز جستجو می شود. در واقع این میز برای افرادی که ناخن کار هستند در اولویت قرار دارد و بسیاری از افراد سعی دارند تا در سالن های خود از این محصول استفاده کنند. میز ناخن به میز مانیکور نیز شهرت دارد و ناخن کارها برای انجام دادن کارهای نظیر مانیکور ناخن، کاشت ناخن، ریمو ناخن و لمینت ناخن از این میز کاربردی استفاده می کنند. این میز برخلاف میزهای معمولی که در خانه ما وجود دارد دارای یک کشوی سرتاسری بوده که ناخن کار می تواند وسایل مورد نظر خود را درون ان بگذارد. استفاده از کشوهای کنار میز می تواند فضای کافی را برای گنجاندن وسایل اضافی به ناخن کار بدهد. داشتن یک چراغ قوی روی میز، به سبب تامین نورپردازی تاکیدی در چنین فضایی برای تامین نور کافی لازم است.

میز ناخن کار ساده چه ویژگی هایی دارد؟

بسیاری از افراد هنگامی که می خواهند این محصول را خریداری کنند، تنها به زیبایی آن توجه می کنند و ویژگی هایی چون سازگاری، متناسب بودن آن با بدن و از همه مهمتر جنس محصول را مورد بررسی قرار نمی دهند. توجه نداشتن به این موارد سبب می شود تا افراد محصولی صرفا زیبا را خریداری کنند و این موضوع می تواند سلامت و ایمنی خود ناخن کار را نیز تهدید کند، از این رو پیشنهاد ما در هنگام خرید این محصول این است که حتما به اندازه های استاندارد آن، جادار بودن، راحتی، جنس مواد استفاده شده در آن، تعداد کشوها، نحوه قرار گیری پاها زیر میز و ارتفاع آن توجه کنید. یک میز ساده ناخن، علاوه بر اینکه زیبایی منحصر به فردی دارد می تواند به شما این امکان را بدهد که برای مدت زمان طولانی روی آن بنشینید و کار مشتریان خود را انجام دهید.یک میز ساده باید علاوه بر داشتن کشوها برای قرار دادن وسایل مورد نظر، محلی برای قرار دادن ابزارهایی چون نیپر، پوشر و لاک ها داشته باشد.

میز ناخن کار ساده چه ویژگی هایی دارد؟

میز ناخن کار جدید

اگر می خواهید از مدل های جدیدی که در بازار وجود دارد خریداری کنید، بهتر است به این نکات توجه داشته باشید که مدل های زیادی در بازار برای جلب مشتریان وجود دارد ولی شما باید محصولی را خریداری کنید که تمامی نیازهای شما را پوشش بدهد. اگر قصد دارید مدل های جدیدتری را برای سالن خود خریداری کنید، بهتر است به این نکات توجه داشته باشید.

جنس میز کار مهم است

این روزها بسیاری از تولید کننده به دنبال استفاده از مصالح مختلف و متفاوت برای جذب مشتری هستند. از این رو طبیعی است که در کنار مصالحی کاربردی چون فلز، چوب و شیشه محصولات دیگری چون ممبران، هایگلاس، ام دی اف، شیشه های لاکوبل و سایر محصولات نیز دیده شود. از این رو هر فردی می تواند با توجه به نیاز خود یکی از این نوع مصالح را برای میز خود انتخاب کند. ممبران و هایگلاس جزو فرآورده هایی بوده که در ساخت انواع کابینت های مدرن از آنها استفاده می کنند. از این رو طبیعی است که از آن ها در ساخت میز ناخن نیز استفاده شود. شیشه ها همیشه خطرناک بوده اند و می توانند احساس خطر را در مشتریان ایجاد نمایند. از این رو اگر قصد دارید از میزهای شیشه ای برای سالن خود استفاده کنید، حتما از شیشه های سکوریت و لمینت شده برای این منظور استفاده نمایید.

داشتن پریز در داخل میز ناخن

همانطور که همه ما میدانیم دو وسیله بسیار مهم برای افرادی که ناخن کار هستند، سوهان برقی و دستگاه یو وی بوده است. از این رو داشتن پریز در میز می تواند این امکان را به شما بدهد که به راحتی از این وسایل استفاده نمایید. استفاده از یک چراغ متصل به روی میز می تواند سبب شود تا شما به راحتی از یک نورپردازی تاکیدی برای متمرکز شدن بسیار روی ناخن مشتری استفاده نمایید. از این رو داشتن سیم کشی در این میزها می تواند یکی از مهم ترین حسن های این میزهای کاربردی برای ناخن کارها باشد.

داشتن پریز در داخل میز ناخن

تمیزی آسان

یکی دیگر از ویژگی های مهم میزهای ناخن تمیزی آسان آن بوده است. همانطور که می دانید یکی از اصول مهم مشتری مداری تمیزی میز کار و سالن شما بوده است. از این رو در هنگام خرید مدل جدید، به این نکته توجه داشته باشید که بتوانید به راحتی میز ناخن را به وسیله یک دستمال خیس پاک کنید و نیازی به استفاده از شوینده های قوی برای پاک کردن لکه ها نداشته باشید.

ابعاد و اندازه استاندارد برای میز ناخن

همیشه و همه جا ابعاد و اندازه حرف اول را می زند. شما می توانید با داشتن یک میز استاندارد ایمنی و سلامت خود و مشتریانتان را تامین کنید. برای مثال هرچه ارتفاع میز کمتر باشد شما مجبور هستید که سر خود را بیشتر خم کنید و همین موضوع می تواند در آینده سبب آرتروز گردن و عارضه های نخاعی در شما بشود. یک میز استاندارد 2 کشو دارای طول 120 سانتی متر، عرض 60 سانتی متر و ارتفاع 75 سانتی متر بوده است.

میز ناخن فلزی

این روزها در بسیاری از دکوراسیون های مینیمال از المان هایی که فلزی بوده اند استفاده می کنند. حال در این میان میز ناخن فلزی نیز جزو مدل هایی بوده که در بسیاری از سالن های ناخن مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد. میز فلزی در واقع یک میزی بوده که پایه های آن فلزی بوده و قسمت اصلی آن از چوب یا شیشه ساخته شده است. این روزها استفاده از رنگ های طلایی به عنوان پایه های میز بیشتر از هر رنگی ترند شده است.

ساخت میز ناخن

اگر قصد دارید این محصول بسازید بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که شما با توجه به نیاز خود این میز را طراحی کرده و در نرم افزارهای سه بعدی مدل سازی نموده و سپس آن را می سازید. در نظر داشتن اندازه های استاندارد الزامی بوده و حتما باید سعی کنید از مصالح با کیفیت و مقاوم در برابر رطوبت و هوا استفاده نمایید. به طور مثال شما نباید از چوبی استفاده کنید که در برابر آب مقاومت ندارد. برای ساخت میز ناخن حتما از چوب های بزرگ استفاده کنید و سعی کنید تا جای ممکن از اتصال های چسبی خودداری کرده و با استفاده از پیچ و مهره و چسب اتصال های گیردار را ایجاد نمایید.

ساخت میز ناخن

میز ناخن قیمت

اگر می خواهید بدانید که یک میز چه قیمتی دارد، بهتر است این نکته را بدانید که یک میز خوب و با کیفیت قیمت بالایی خواهد داشت. در بازار یک میز ساده و معمولی از یک میلیون تومان شروع شده و تا 5  میلیون تومان می رسد. از این رو بهتر است با توجه به بودجه خود و تمامی نکاتی که در خصوص میز ناخن و ایمنی آن وجود دارد، یک محصول خوب و با کیفیت را انتخاب کرده و آن را خریداری کنید.

جمع بندی

  • میز ناخن یک وسیله کاربردی در سالن های کاشت ناخن است
  • میز ناخن باید مقاومت بالایی در برابر نیروهای وارد بر خود داشته باشد
  • میز ناخن فلزی این روزها برای افرادی که دکوراسیون مدرن را می پسندند، مناسب است

از این رو اگر شما هم قصد خرید این محصول را دارید می توانید با مطرح کردن نیازها، سوالات و پیشنهادات خود در خصوص این محصول کاربردی به ما و تمامی تولید کنندگان این محصول کمک کنید تا کیفیت این محصول تا حد زیادی بالاتر برود. از طرفی ما از تمامی تولید کنندگان میز ناخن در کشور تقاضا داریم تا در صورت تمایل، در خصوص محصولات ایرانی و با کیفیت خود در سایت اول نظر نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارند.

4.3/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *