طراحی ناخن نارنجی و سبز

پاییز با تمام زیبایی هایش به رنگ های نارنجی برگ هایش می بالد، چراکه این رنگ در مقایسه با رنگ های دیگر بیشتر اصالت این فصل را حفظ کرده است. رنگ نارنجی را در میوه های پاییزی هم می توانیم مشاهده کنیم.خرمالو و کدو تنبل نماینده های فصل پاییز هستند. شما می توانید اگر به مد وفشن علاقه دارید در استایل پاییزی خود از این رنگ استفاده نمایید. برای این منظور شما می توانید با قرار دادن این رنگ در برخی از لباس های خود، به حال وهوای پاییزی رنگ و بوی دیگری بدهید. در همین راستا با استفاده از این رنگ در طراحی ناخن خود می توانید از زیبایی ناخن های خود لذت ببرید. در این میان رنگ های نارنجی و سبز به عنوان رنگ های زیبا در کنار یکدیگر می توانند بهترین طراحی را برای شما خلق کنند. شما می توانید برای این منظور از رنگ سبز تیره برای طراحی ناخن پاییزی استفاده کنید.

طراحی ناخن نارنجی و سبز

طراحی ناخن نارنجی و سبز

ناخن نارنجی شبرنگ

همیشه طرفداران رنگ های خاص به دنبال این هستند که از رنگ های زیبا و شیک برای طراحی ناخن های خود کمک بگیرند. رنگ نارنجی به عنوان یک رنگ گرم توانسته تا حد زیادی طرفداران خود را در فصل های سرد سال حفظ کند. شما می توانید با استفاده از رنگ نارنجی شبرنگ به یک طراحی زیبا و منحصر به فرد دست پیدا کنید. استفاده از یک رنگ شبرنگ برای کسانی که خاص پسند هستند، گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود. ترکیب لاک ژل نارنجی شبرنگ در کنار یک رنگ سفید می تواند به ناخن آمبره زیبا منتهی شود. شما می توانید ابتدا ناخن خود را با یک لاک ژل سفید بپوشانید و سپس با کمک گرفتن از لاک ژل نارنجی بر روی ناخن های خود خطوط نامنظمی را بکشید. برای این کار شما به یک قلم سه صفر نیاز دارید تا با استفاده از آن به راحتی بر روی ناخن خود خطوط پیوسته بکشید. طرح ناخن نارنجی فسفری یکی از نمونه های رنگ شبرنگی بوده که این روزها بسیاری از افراد از آن در طراحی های ناخن خود استفاده می کنند.

ناخن نارنجی شبرنگ

ناخن نارنجی شبرنگ

طرح ناخن نارنجی جیغ

رنگ نارنجی اگر در تناژ روشن باشد می تواند به عنوان یک رنگ جیغ معرفی شود. از این رو بهتر است اگر به رنگ های جیغ علاقه دارید از این رنگ در طراحی ناخن های خود استفاده نمایید. رنگ نارنجی در کنار رنگ آبی که به عنوان رنگ مکمل آن معرفی میشود می تواند به عنوان یک ترکیب زیبا مناسب ارائه باشد. ترکیب این دو رنگ در طراحی ناخن آمبره می تواند برای بسیاری از افراد جذاب و دوست داشتنی باشد. از طرفی اگر می خواهید از یک فرنچ ناخن شلوغ استفاده نمایید می توانید این دو رنگ را در کنار یکدیگر قرار دهید. برای این منظور یک رنگ آبی ملایم را برای کل سطح ناخن خود انتخاب کرده و پس ازآن قسمت فرنچ را با یک قلم سه صفر بر روی آن مشخص کرده و با استفاده از رنگ نارنجی آن قسمت را بپوشانید.

طرح ناخن نارنجی جیغ

طرح ناخن نارنجی جیغ

طرح ناخن نارنجی سفید

رنگ سفید به عنوان یک رنگی که فاقد رنگدانه است، اگر در کنار هر رنگی بنشیند می تواند زیبایی و چشمگیر بودن آن رنگ را افزایش دهد. یکی از رنگ های جذاب در طبیعت رنگ نارنجی بوده که این روزها بسیاری از خانم ها طرفدار آن هستند. شما می توانید با هم نشینی این دو رنگ در کنار یکدیگر به یک ترکیب زیبا دست پیدا کنید. در بیبی بومر ناخن بهتر است که این دو رنگ را درکنار یکدیگر داشته باشید. به یاد داشته باشید که شما می توانید از رنگ های پاستیلی برای طراحی استفاده کنید. ترکیب رنگ نارنجی پاستیلی در کنار رنگ سفید می تواند به طراحی ناخن بیبی بومر زیبا منجرشود. کاشت ناخن نارنجی سفید یکی از ترکیب های فوق العاده زیبا بوده که بسیاری از خانم ها برای دیزاین ناخن های خود از آن استفاده می کنند. شما می توانید با استفاده از این ترکیب یک طرح ناخن مینیمال ساده برای ناخن های خود ایجاد نمایید.

طرح ناخن نارنجی سفید

طرح ناخن نارنجی سفید

ناخن نارنجی پاستیلی

همیشه رنگ های پاستیلی طرفداران خاص خود را دارند، شما می توانید با استفاده از این رنگ زیبا در کنار سایر رنگ های پاستیلی دیگر به یک ترکیب زیبا دست پیدا کنید. همانطور که می دانید رنگ آبی به عنوان یک رنگ مکمل برای رنگ نارنجی معرفی میشود. شما می توانید با استفاده از رنگ های پاستیلی دیگر در کنار یکدیگر به راحتی به یک ترکیب زیبا در طراحی دست پیدا کنید. رنگ های پاستیلی چون رنگ صورتی، یاسی، بنفش، سبز، زرد و آبی در کنار رنگ پاستیلی نارنجی می تواند به یک ترکیب زیبا منجر شود. به یاد داشته باشید که شما می توانید با استفاده از رنگ های پاستیلی یک ترکیب زیبا برای فصل های بهار و تابستان بسازید. از دیگر فواید این رنگ این است که رنگ های ملایم تر آن برای تابستان و بهار مناسب هستند.

ناخن نارنجی پاستیلی

ناخن نارنجی پاستیلی

نتیجه گیری

استفاده از رنگ نارنجی می تواند به عنوان یک رنگ زیبا در پاییز به ترکیب رنگ بندی شما در استایل و ناخن کمک کند. شما می توانید با استفاده از رنگ های جیغ، شبرنگی و فسفری رنگ نارنجی به یک ترکیب خاص دست پیدا کنید. به یاد داشته باشید که استفاده از رنگ های نارنجی تاحد زیادی می تواند گرما را به شما منتقل کند. استفاده از رنگ های پاستیلی نارنجی به شما کمک می کند که به یک ترکیب زیبا و در عین حال بهاری و تابستانی دست پیدا کنید.

4/5 - (15 امتیاز)

One Reply to “طراحی ناخن نارنجی و سبز”

  1. Tara گفت:

    بد بودن 😶😶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *