پدودیسک چیست؟

دیسک پدیکور یا به عبارتی  پایه سر سوهان برقی پا که برای پدیکور پا از آن استفاده می شود. در واقع این پایه بر روی هندپیس سوهان برقی بسته شده و برای پدیکور پا و کفسابی پا از آن استفاده می شود. این محصول جدید مزایای زیادی برای ناخن کار و خود فرد دارد و آن هم بالا رفتن سرعت کار است. از این وسیله برای سوهان کشی استفاده می شود. پدو دیسک از جنس آلیاژ ضد زنگ فولاد بوده که همین موضوع می تواند نشانه خوبی برای ضد زنگ بودن این سری سوهان به شمار برود. از دیگر ویژگی های مهم این محصول می توان به  سری مدورآن اشاره کرد که همین موضوع سبب می شود که سر سوهان به راحتی بر روی کف و پاشنه پا بنشیند. پدو دیسک دارای سه درجه سختی 80،100 و 180 بوده که با توجه به میزان تجمع سلول ها در کف پا می توان از درجات زبر تر برای سوهان کشی استفاده کرد. درجه 80 زبرتر از سایر درجات بوده و اگر به دنبال درجه نرم هستید به سراغ 180 درجه بروید. این محصول دارای سر سوهان کاغذی مجزا بوده و شما می توانید آن را بعد از هربار استفاده تعویض کنید.

پدودیسک چیست؟

دستگاه پدودیسک

یکی از دستگاه های نوین که این روزها برای پدیکور و کفسابی پا مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه پدو دیسک است. این دستگاه به صورت یکجا برای کفسابی پا طراحی شده و از ان نمی توان برای سوهان کشی ناخن های دست استفاده کرد. این دستگاه برای افرادی که می خواهند در خانه پدیکور پا و کفسابی را انجام دهند، پیشنهاد خوبی است. از ویژگی های مهم این محصول می توان به دور بالای موتور آن اشاره کرد که همین موضوع سبب شده تا در چند دقیقه سوهان کشی پای شما تمام شود. سبک و خوش دست بودن این محصول سبب شده تا بسیاری از افراد به جای رفتن به سالن زیبایی و انجام پدیکور در آن جا، به دنبال خرید این محصول باشند. از دیگر مزایای مهم پدودیسک می توان به بالا بودن بهداشت اشراه کرد. زمانی که شما یکی از این محصول را برای استفاده شخصی خود تهیه می کنید دیگر نیازی به مراجعه به سالن زیبایی ندارید. در سالن های زیبایی ناگزیر شما از وسایل و ابزاراهای عمومی استفاده می کنید که همین موضوع می تواند احتمال ابتلای شما به عفونت های قارچی را بالا ببرد. بنابراین توصیه ما این است که حتما یکی از این دستگاه های پدودیسک را برای استفاده خانگی خود تهیه کنید.

قیمت دیسک پدیکور

قبل از اینکه بخواهیم درباره قیمت پدودیسک با شما صحبت کنیم بهتر است در همین بخش درباره مزایای آن با شما صحبت کنیم تا قانع شوید که این محصول ارزش خرید را دارد. استفاده از دیسک پدیکور یا همان پدودیسک در صورتی که شما دستگاه سوهان برقی داشته باشید می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. استفاده از این محصول با افزایش سرعت کار شما، می تواند از خستگی زیاد ناشی از پدیکور پا با سوهان و رنده دستی جلوگیری کند. از طرفی استفاده از این دستگاه سبب شده تا افراد مبتدی که تسلط کافی بر سوهان و رنده دستی ندارند، بتوانند به راحتی با استفاده از این سر سوهان کف پای خود را سوهان کشی کنند. بنابراین اگر قصد خرید این محصول را دارید باید بدانید که قیمت این محصول در اسفند 1401، 170 هزار تومان است. در صورتی که می خواهید از یدک آن استفاده کنید می توانید بسته یدک 50 عددی آن را به صورت جداگانه تهیه کنید.

قیمت دیسک پدیکور

قیمت سر سوهان دیسکی

اگر می خواهید سر سوهان دیسکی تهیه کنید باید بدانید که قیمت این محصول در این تاریخ چقدر است و آیا با توجه به نیاز شما خرید دستگاه پدو دیسک به صرفه تر است یا استفاده از سر سوهان دیسکی در کنار داشتن سوهان برقی؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در صورتی که شما درستگاه سوهان برقی داشته باشید این محصول می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. فرقی ندارد که شما در سالن پدیکور و کف سابی پا انجام می دهید یا در خانه برای خود اینکار را می کنید. استفاده از سر سوهان دیسکی برای کسانی که ناخن کار حرفه ای هستند بهتر است چراکه سرعت کار آن ها را بالا برده و خستگی آن ها را کم می کند. ولی اگر خودتان می خواهید در خانه برای خودتان پدیکور و کف سابی را انجام دهید بهتر است که از دستگاه پدو دیسک برای اینکار استفاده کنید و خرید دستگاه سوهان برقی تنها برای این منظور مناسب نیست، مگر اینکه بخواهید کاشت ناخن را هم امتحان کنید.

قیمت سر سوهان دیسکی

حسن ختام

در انتهای این مقاله یاد آور می شویم که پدیکور و کف سابی پا یکی از مهمترین کارهایی است که برای سلامتی پا باید انجام شود. مراجعه شما به سالن های زیبایی برای این منظور می تواند گزینه خوبی باشد. ولی برخی از افراد ترجیح می دهند که از وسایل عمومی برای کار آن ها استفاده نشود. بنابراین این افراد بهتر است در خانه با توجه به مسئله بهداشت از دستگاه های پدو دیسک برای پدیکور و کف سابی پا خود استفاده نمایند. داشتن یک دستگاه شخصی که هم تمیز است و هم به کار شما سرعت می دهد می تواند یک گزینه خوب برای انجام پدیکور و کف سابی پا باشد. شما می توانید برای خرید این محصول به سایت های فروش محصولات آرایشی مراجعه کرده و بهترین برند دستگاه پدو دیسک و سر سوهان دیسکی را تهیه کنید. در نظر داشته باشید که محصولات خریداری شده شما حتما ضد زنگ باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *