پینچر ناخن چیست؟

یکی از وسایل کاربردی برای کاشت ناخن پینچر ناخن است. اگر ناخن کار باشید و یا جزو افرادی باشید که به طور مداوم کاشت ناخن انجام می دهند می توانید به وسیله یک پینچرناخن به یک کاشت خوب و حرفه ای دست پیدا کنید. برای این منظور ما قصد داریم تا در خصوص این محصول برای شما در این مقاله توضیح بدهیم. در واقع پینچر ناخن یک محصول کاربردی بوده که به وسیله آن می توان به آسانی برای افرادی که ناخن های پهنی دارند کاشت ظریفی را انجام داد. در بسیاری از کاشت ها از تیپ استفاده نمی شود، بنابراین بهتر است برای خانم هایی که ناخن های پهنی دارند از پینچر یا همان گیره ناخن استفاده کرد. از این وسیله کاربردی در کاشت ناخن با پودر و ژل می توان استفاده کرد. پینچر ناخن در سه نوع گیره ای، کلیپسی و انبری مورد استفاده قرار می گیرد.

Nail pincher

Nail pincher

انواع پینچر ناخن

همانطور که در بالا گفته شد پبنچر ناخن انواع مختلفی دارد، شما می توانید برای کاشت ناخن از انواع مختلف آن استفاده نمایید. پینچرها در سه نوع گیره ای، کلیپسی و انبری موجود بوده و شما می توانید از آن ها در کاشت با فرمر، ژل و پودر استفاده نمایید.

پینچر کلیپسی

این پینچر نسبت به سایر پینچرهای مورد استفاده در کاشت ناخن سایز کوچکی داشته و بسیار کاربردی تر و راحت تر است. شما می توانید برای کاشت های ظریف از این محصول استفاده نمایید. فنر این محصول از جنس فلز ضد زنگ بوده و شما می توانید با استفاده از آن برای مدت ها کاشت ناخن را انجام دهید.

پینچر گیره ای

این پینچر برای کاشت ناخن بدون تیپ مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با استفاده از این پینچر به راحتی برای ناخن هایی که پهن هستند از یک گیره خوب برای ظریف نگه داشتن کاشت ناخن خود استفاده نمایید. در ساخت این محصول از فلز ضد زنگ استفاده شده و شما می توانید به راحتی با استفاده از این محصول کاشت ناخن را به ظریف ترین حالت ممکن دربیاورید.

پینچر انبری

یکی دیگر از انواع پینچرها که این روزها مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد، پینچر انبری بوده که بسیاری از ناخن کارها از آن استفاده می کنند. جنس این پینچر از فلز ضد زنگ بوده و به راحتی می توان با استفاده از آن به ناخن های پهن و بزرگ حالت داد. استفاده از این محصول می تواند سبب شود که شما به ناخن های بد فرم خود بهتر بتوانید فرم و قوسی که می خواهید را بدهید. پینچر انبری در اندازه های مختلف در بازار به فروش می رسد و شما می توانید با استفاده از این محصول به راحتی به ناخن های خود فرم بدهید.

انواع پینچر ناخن

طرز استفاده از پینچر ناخن

اگر شما هم قصد دارید از پینچر ناخن استفاده نمایید، بهتر است بدانید که چگونه می توانید از این محصول استفاده نمایید. برای این منظور ما در این بخش شما را با طرز استفاده از این وسیله بیشتر آشنا خواهیم کرد.

طرز استفاده از پینچر ناخن

مانیکور را انجام دهید.

ابتدا برای کاشت ناخن مانیکور و زیرساز ناخن را انجام دهید. سعی کنید کوتیکول های اضافی را با یک نیپر ببرید. در نظر داشته باشید که شما می توانید از کوتیکول ریموور هم استفاده کنید. شما می توانید با سوهان برقی نیز به صورت مانیکور خشک، این کار را به سرعت انجام دهید. پس از آن براقی و چربی اضافی ناخن را به وسیله پد و کلینزر از بین ببرید. با استفاده از یک سوهان و یا بافر بر روی سطح ناخن خود خراش ایجاد نمایید. با اینکار سطح ناخن خود را برای یک کاشت ناخن اصولی و خوب آماده خواهید کرد.

فرمر را بر روی ناخن بچسبانید.

برای این منظور می توانید اگر قصد دارید از فرمر برای کاشت ناخن خود استفاده نمایید، به راحتی با قرار دادن فرمر بر روی ناخن خود و اندازه دادن آن بر روی هر ناخن کار کاشت ناخن با پودر و یا ژل را انجام دهید. برای این منظور می توانید به راحتی فرمر مورد نظر را بر روی ناخن قرار داده و مواد گذاری را بر روی ناخن خود شروع نمایید.

پینچر را ببندید.

شما می توانید اگر از کاشت پودر استفاده می کنید به راحتی پس از مواد گذاری پیش از خشک شدن مواد بر روی ناخن خود از یک پینچر برای ظریف کردن کاشت ناخن خود کمک بگیرید. پینچر را بین فرمر و ناخن بگذارید تا پینچر به جمع شدن مواد بر روی ناخن شما کمک کند. پس از خشک شدن مواد بهتر است پینچر را از روی ناخن خود باز کرده و به سراغ سوهان کشی ناخن بروید. در کاشت ناخن با ژل نیز شما می توانید پیش از قرار دادن دست در دستگاه یووی از پینچر برای ظریف کردن ناخن های خود استفاده نمایید. شما می توانید پس از خارج کردن دست از دستگاه به آسانی پینچر را از روی انگشتان خود باز کرده و سوهان کشی را آغاز کنید.

حسن ختام

استفاده از وسایل و ابزارهای مربوط به کاشت ناخن این امکان را به شما می دهد که بتوانید به راحتی یک کاشت ناخن خوب و در عین حال بدون نقص برای مشتریان خود داشته باشید. استفاده از پینچر نیز این امکان را به شما می دهد که بتوانید به راحتی با استفاده از یک محصول کاربردی به ظریف شدن ناخن های خود کمک کنید. برای این منظور شما می توانید اگر ناخن های پهنی دارید که در کاشت ناخن بد فرم دیده می شود برای ظریف نمایان کردن ناخن های خود از یک مدل از پینچرهای ناخن استفاده نمایید.

3.7/5 - (19 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *