ژل عنکبوتی خالق طراحی های زیبا برای ناخن های شما

اگر اهل کاشت ناخن باشید قطعا یک سالی است که اسم ژل عنکبوتی ناخن یا اسپایدر ژل را شنیده اید. همه ما خانم ها زمانی که کاشت ناخن انجام می دهیم در تلاش هستیم تا طرح های زیبا و جذابی را برروی ناخن های دستان خود ایجاد کنیم برای این کار به جای عوض کردن روش کاشت یا لاک ناخن بهتر است طراحی آن را عوض کنید. شاید بپرسید مگر ژل عنکبوتی به طراحی ناخن مربوط می شود؟ بلی این ژل ها یکی از موادی بوده که برای طراحی ناخن بسیار موثر بوده و بسیاری از افراد برای ایجاد تنوع از این مدل برای طراحی ناخن های خود استفاده می کنند. بسیاری از ناخن کارها این روزها برای اینکه بتوانند مشتریان خود را ثابت نگه دارند در تلاش هستند تا با استفاده از روش های نوین طراحی مشتریان خود را حفظ کرده و میزان رضایت آن ها را بالا ببرند. 

ژل عنکبوتی خالق طراحی های زیبا برای ناخن های شما

ژل عنکبوتی چیست؟

اسپایدر ژل چیست؟ شما می توانید با استفاده از این ژل به راحتی ناخن های خود و مشتریان خود را طراحی کنید. برای اینکار کافی است که روش کار با این ژل که مورد استفاده بر روی هر نوع ناخنی است را یاد گرفته و به راحتی از این طریق دیزاین را شروع کنید. از ویژگی های منحصر به فرد این نوع ژل ها، خاصیت کشسانی بوده که سبب شده تا طراحی با آن بسیار راحت باشد. بنابراین اگر می خواهید از این ژل برای طراحی و دیزاین ناخن های مشتریان خود استفاده نمایید، بهتر است که با استفاده از یک خلال دندان یا ابزار مناسب برای اینکار به راحتی دیزاین ناخن مشتری را انجام دهید. در واقع اگر به دنبال ژل طراحی ناخن هستید می توانید اسپایدر ژل را به عنوان یک ژل طراحی انتخاب نمایید. 

دیزاین ژل عنکبوتی به چه صورت است؟

این ژل برای افرادی که مبتدی هستند می تواند گزینه خوبی به شمار برود. چرا که این افراد به راحتی می توانند این کار را انجام دهند. دیزاین این ژل به این صورت بوده که شما می توانید با استفاده از خلال دندان و یا ابزار مناسب برای دیزاین این ژل را که خاصیت کشسانی دارد را به راحتی بر روی ناخن خود پخش کنید. برای این کار بهتر است که ابتدا ناخن کاشت مشتریا را انجام داده و پس از زدن لاک ژل یا هر نوع لاکی که بر روی ناخن او می زنید از این ژل ها برای دیزاین روی لاک استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی هایی که این ژل ها دارند این است که این ژل ها تنها در زیر دستگاه یو وی خشک می شوند و شما نمی توانید آن ها را مانند لاک های معمولی خشک نمایید. طرح ژل ناخن دخترانه می تواند با استفاده از این ژل صورت بپذیرد. 

اموزش زدن ژل عنکبوتی

نحوه استفاده از اسپایدر ژل یکی از مهمترین مباحثی بوده است که افراد علاقه مند هستند تا آن را فرا بگیرند. برای فراگیری استفاده از این نوع ژل ها بهتر است که با دیدن این ویدیو که آموزش زدن ژل عنکبوتی است آن را به صورت کامل فرا گرفته و از آن برای دیزاین ناخن های مشتریان خود استفاده نمایید. 

بلومینگ ژل و ژل عنکبوتی

بسیاری از افراد قبل از اینکه از اسپایدر ژل برای دیزاین ناخن های خود استفاده کنند، سعی می کنند تا با استفاده از بلومینگ ژل که حالت رقیق و خیسی دارد بستر ناخن را برای دیزاین آماده کنند. شما می توانید ابتدا لاک ژل مناسب را بر روی ناخن خود بزنید و سپس انگشت خود را در زیر دستگاه یو وی قرار داده و سپس بلومینگ ژل را بر روی ناخن خود زده و در نهایت قبل از اینکه ناخن را زیر دستگاه قرار دهید با استفاده از ژل عنکبوتی طراحی ناخن را به اتمام رسانده و سپس ناخن دست خود را زیر دستگاه یو وی قرار دهید تا طراحی های روی ناخن شما به سرعت خشک شود. طرح ژل عنکبوتی یکی از طرح های پر طرفدار در بین افراد بوده که به وسیله آن می توانند به راحتی ناخن های خود را در خانه و بدون نیاز به فردی که متخصص است این کار را انجام دهند. طراحی با بلومینگ ژل برای افرادی که می خواهند ناخن های زیبا و جذابی داشته باشند توصیه می شود. 

بلومینگ ژل و ژل عنکبوتی

آموزش طراحی با ژل روی ناخن

اگر می خواهید با طراحی ژل ها بر روی ناخن بیشتر آشنا شوید، بهتر است که این موضوع را بدانید که کار با آن ها بسیار آسان بوده و هر فردی در خانه بدون نیاز به هیچ ناخنکاری تنها با استفاده از ابزارهای آن می تواند این کار را به راحتی انجام دهد. یکی از معروف ترین ژل های يراحی اسپایدر ژل است که این روزها بسیاری از افراد از آن برای طراحی ناخن های خود استفاده می کنند. 

قیمت ژل عنکبوتی ناخن

اگر به دنبال این هستید که با قیمت این محصولات بیشتر آشنا شوید بهتر است به این نکات توجه داشته باشید که ژل عنکبوتی ناخن به دلیل این یک ژل طراحی محسوب می شود قیمت نسبتا بالایی داشته و شما اگر می خواهید برای سالن خود این مدل ژل را خریداری کنید بهتر است به مراکز خرید مواد کاشت ناخن که عمدتا در منوچهری تهران واقع شده است مراجعه نموده و ژل عنکبوتی مورد نیاز خود را خریداری نمایید. ولی اگر خودتان در خانه مشغول دیزاین ناخن های خود هستید بهتر است این نکته را دوستانه به شما بگوییم که هر زوزه مواد زیادی برای دیزاین ناخن تولید می شود که اگر شما بخواهید همه آن ها را تنها برای مصرف شخصی خود خریداری کنید باید هزینه بسیار زیادی را برای این منظور پرداخت کنید. بنابراین توصیه ما این است که حتما اگر در خانه کاشت  ناخن را انجام می دهید تمامی وسایلی که مربوط به دیزاین ناخن است را خریداری نکنید. خرید ژل عنکبوتی برای افرادی که ناخن کار حرفه ای هستند بیشتر از هر موارد دیگری توصیه می شود. 

قیمت ژل عنکبوتی ناخن

قیمت بلومینگ ژل 

اگر قصد دارید به عنوان یک طراح ناخن طرح های زیبایی از جمله طرح ماربل را بر روی ناخن کاشت مشتری خود انجام دهید، بهتر است از بلومینگ ژل برای این کار را استفاده نمایید. بلومینگ ژل یکی از ژل های کاربردی به شمار می رود که شما می توانید به راحتی با خرید آن از سایت های معتبر به آسانی دیزاین های متنوعی را بر روی ناخن مشتریان خود انجام دهید. حال اگر می خواهید با قیمت این محصول بیشتر آشنا شوید، بهتر است بدانید که قیمت بلومینگ ژل بسیار متاثر از مارک و برند این محصول بوده است و شما می توانید این محصول را از 70 هزار تومان تهیه نمایید. 

قیمت بلومینگ ژل 

جمع بندی 

  •  زل عنکبوتی خاصیت کشسانی دارد.
  • ژل اسپایدر تنها در دستگاه یو وی خشک می شود.
  • ژل عنکبوتی به شما کمک می کند تا طراحی منحصر به فردی داشته باشید. 

همه ما به دنبال طراحی های جدی بر روی ناخن های دست و پای خود هستیم. اگر تا به امروز از این روش برای دیزاین ناخن های دست و پای خود استفاده کرده اید بهتر است در قسمت دیدگاه نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص این روش طراحی در اختیار ما و افرادی که به این روش علاقه مند شده اند بگذارید. 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *