کرلی مو

با جستجو کردن در پینترست و اینستاگرام قطعا متوجه می شوید که بسیاری از بازیگران خارجی به دنبال کرلی مو هستند. در واقع کرلی مو یکی از روش های موقت آرایش مو بوده که در دسته شینیون قرار نمی گیرد. آن دسته از افرادی که به دنبال موهای باز هستند می توانند از این مدل مو برای آرایش موهای خود کمک بگیرند. کرلی مو در اصل همان فر کردن مو بوده که این روزها بسیاری از افراد که طرفدار موهای شینیون شده نیستند از آن برای آرایش موهای خود کمک می گیرند. کرلی مو با اتوی مو امکان پذیر است. شما می توانید با کرلی کردن موهای خود به آسانی در جشن های خود بدرخشید. داشتن یک فر طبیعی بر روی موها به خصوص انتهای موهای شما می تواند در یک مجلس زنانه غوغا کند. از طرفی شما می توانید با استفاده از برخی ابزار های مربوط به کرلی مو بدون نیاز به حرارت موهای خود را فر کنید.

کرلی مو

کرلی مو

آموزش کرلی موی کوتاه

اگر موهای شما کوتاه است و نمیدانید که از کدام روش برای آرایش موهای خود استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ کرلی کردن موهای خود بروید. شما می توانید با استفاده از یک اتو مو و یا یک بابلیس این کار را به راحتی در خانه انجام دهید. برای اینکار ابتدا موهای خود را بشورید و سپس آن را خشک کرده و پس از آن از یک اسپری دوفاز مو برای محافظت از موهای خود استفاده نمایید. بابلیس و یا اتوی مو را برداشته و شروع به فر کردن موهای خود کنید. کار با بابلیس کمی آسان تر است ولی اگر بابلیس ندارید می توانید به راحتی با استفاده از یک اتو مو اینکار را انجام دهید. برای این منظور موهای خود را دور اتو بپیچید و سپس دست خود را به صورت مورب گرفته و به سمت پایین بکشید. برای اینکار شما می توانید جهت دست خود را به گونه ای تنظیم کنید که حرکت دست شما از بالا به پایین به صورت مورب باشد.

آموزش کرلی مو با اتو

آموزش کرلی مو با اتو

آموزش کرلی مو با اتو

اگر موهای شما کوتاه است و می خواهید موهای خود را با اتو کرلی کنید می توانید با رعایت کردن نکات زیر به راحتی این کار را انجام دهید.

  1. ابتدا به کل موهای خود به جز ریشه های مو اسپری دوفاز بزنید سپس با استفاده از یک شانه تقسیم موهای خود را به 4 بخش تقسیم کرده و گیره بزنید.
  2. از جلوی موهای خود شروع کنید. کمی از موهای خود را در اتو مو قرار داده و سپس با استفاده از اتو موهای خود را کرلی کنید. برای اینکار سعی کنید موهای خود را در جهتی قرار بدهید که بتوانید به راحتی به صورت مایل موهای خود را از بالا به سمت پایین اتو بکشید تا موهای شما فر شود.
  3. اینبار قسمت پشت موهای خود را اتو بکشید برای اینکار مقداری از موهای خود را درون اتو قرار داده و سپس با همان شیب مورد نظر موهای خود را کرلی کنید. بهتر است پس از انجام دادن کار برای ثابت ماندن حالت فر بر روی موهای خود از یک اسپری تافت استفاده نمایید.

مدل موی کرلی مجلسی

شما می توانید اگر به کرلی مو علاقه دارید از این روش برای آرایش موهای خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که کرلی مو یک روش باز است. شما اگر می خواهید به یک مهمانی دوستانه ، تولد و یا مراسم نامزدی بروید این مدل مو می تواند برای آرایش موهای شما بهترین باشد. بسیاری از افراد برای مراسم بله برون، نامزدی و حتی جشن عروسی خود از این مدل مد استفاده می کنند شما نیز می توانید با کرلی کردن موهای خود در جشن خود و یا عزیزانتان بدرخشید. در این بخش شما را به دیدن برخی از مدل های کرلی مو دعوت می کنیم.

مدل موی کرلی مجلسی

مدل موی کرلی مجلسی

آموزش کرلی مو با بابلیس

اگر می خواهید با بابلیس موهای خود را کرلی کنید می توانید این کار را به آسانی در خانه انجام دهید. برای اینکار شما می توانید به راحتی با استفاده از یک بابلیس موهای خود را فر کنید. برای اینکار بهتر است کارهایی که به شما توضیح می دهیم را به دقت انجام دهید.

  • اسپری دو فاز به ساقه های مو خود بزنید
  • موهای خود را به 4 قسمت مساوی تقسیم کنید
  • از جلوی مو خود شروع به بابلیس کشیدن بکنید
  • بابلیس را روی موهای خود قرار داده و آن را از بالا به سمت پایین بکشید
  • پس از استفاده از بابلیس از اسپری تافت برای ثابت ماندن موهای خود کمک بگیرید.

کرلی با بابلیس راحت تر از کرلی با اتو است. ازطرفی اگر نه بابلیس دارید و نه اتوی مو شما می توانید به راحتی با استفاده از یک پارچه موهای خود را فر کنید. برای این منظور پارچه را روی سر خود فیکس کنید و سپس موهای خود را از دو طرف دور آن بپیچید و سپس کمی آب بر روی آن اسپری کنید و با این حالت بخوابید، فردا صبح که از خواب بیدار شدید موهای خود را باز کنید تا موهای خود را به حالت فر ببینید.

حسن ختام

شما می توانید اگر به کرلی مو علاقه دارید با استفاده از بابلیس و اتوی مو اینکار را در خانه به تنهایی انجام دهید. در نظر داشته باشید که کرلی مو این روزها به عنوان یک مدل مو محبوب در بین بسیاری از خانم ها مورد استقبال قرار گرفته شده است. بنابراین شما می توانید به راحتی با انجام دادن آموزش هایی که در این مقاله به شما داده شده موهای خود را کرلی کنید.

4.3/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *