9 سالن زیبایی برتر ستارخان

همواره توجه به زیبایی و بهداشت در خانم ها به عنوان یک حسن بزرگ به حساب می آید. توجه به زیبایی می تواند به پوست، مو و ناخن معطوف شود. مراقبت های پوستی شامل فیشیال پوست، پاکسازی پوست، میکرودرم و سایر کارهای تخصصی است. نگهداری از مو و ناخن هم می تواند به صورت پروتئین تراپی مو، کراتینه مو، استفاده از انواع ماسک مو، مانیکور ناخن، پدیکور ناخن، کفسابی پا و پارافین تراپی دست و پا باشد. از این رو اگر تا به امروز از این مراقبت ها استفاده نکرده اید به شما توصیه می کنیم که برخی از این مراقبت ها را انتخاب نموده و از همین امروز از سرمایه های جوانی خود محافظت کنید. در این راستا تیم اول نظر کوشیده است تا شما را با بهترین سالن های زیبایی در مرکز تهران آشنا کند. از این رو اگر در منطقه ستارخان تهران ساکن هستید، ما قصد داریم تا 9 سالن زیبایی برتر ستارخان را به شما معرفی کنیم.

9 سالن زیبایی برتر ستارخان

سالن زیبایی الهه جعفری

اگر به دنبال 9 سالن زیبایی برتر ستارخان هستید، پیشنهاد ما به شما سالن زیبایی الهه جعفری بوده است. شما می توانید در این سالن زیبایی از هنر دستان هنرمندان مشهور ستارخان استفاده کنید. در این سالن زیبایی از کادر حرفه ای در هر لاین کمک گرفته شده تا رضایت مشتریان در همه حال به دست آورده شود.

آدرس سالن زیبایی الهه جعفری

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی خیابان ستارخان، نرسیده به پل شیخ فضل ا…، جنب خشکبار ایوب مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی الهه جعفری

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی الهه جعفری

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج @ baanojafari سری بزنید و از نمونه کارهای آن دیدن فرمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی الهه جعفری

در این بخش با برخی از نمونه کارهای این سالن آشنا خواهید شد.

نمونه کارهای سالن زیبایی الهه جعفری

نمونه کارهای سالن زیبایی الهه جعفری

سالن زیبایی شایگان شهرارا

یکی از 9 سالن زیبایی برتر ستارخان، می تواند بدون شک سالن زیبایی شایگان شهرآرا باشد. در این سالن کادر حرفه ای، ماهر و خوش برخورد مشغول خدمات رسانی به مشتریان هستند. بنابراین نباید نگران باشید چراکه بیشتر مشتریانی که به این سالن زیبایی مراجعه کردند، از خدمات این سالن بسیار راضی بوده اند.

آدرس سالن زیبایی شایگان شهرآرا

شما می توانید به نشانی شهرآرا، آرش مهر، کوچه 32 مراجعه کنید.

شماره تلفن سالن زیبایی شایگان شهرارا

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی شایگان شهرارا

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج @ beauty_shaygan مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی شایگان شهرارا

در این بخش شما را به دیدن نمونه کارهای این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی شایگان شهرارا

نمونه کارهای سالن زیبایی شایگان شهرارا

سالن زیبایی رویال ستارخان

یکی از 9 سالن زیبایی برتر ستارخان، سالن زیبایی رویال ستارخان بوده که این روزها به عنوان یک مرکز مهم برای آرایش و شینیون عروس معرفی می شود. شما می توانید برای بسیاری از کارهای مربوط به حوزه زیبایی و بهداشت خود به این سالن زیبایی معروف مراجعه نمایید.

آدرس سالن زیبایی رویال ستارخان

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی ستارخان، خیابان ولدخانی بروید. نشانی این سالن زیبایی بسیار سر راست بوده و شما می توانید به راحتی حتی بدون وسیله به آسانی به این سالن زیبایی بروید.

شماره تلفن سالن زیبایی رویال ستارخان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

سالن زیبایی آمیتیس ستارخان

اگر به دنبال بهترین ها در ستارخان هستید، به شما توصیه می کنیم که به سراغ سالن زیبایی آمیتیس بروید. شما در این سالن زیبایی می توانید بهترین خدمات را در لاین کوپ، رنگ مو، کاشت ناخن عروس، هایلایت مو، آمبره مو، پاکسازی پوست، فیشیال پوست، بافت مو و اکستنشن مو دریافت نمایید.

آدرس سالن زیبایی آمیتیس ستارخان

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی ستارخان، انتهای کوثر اول، خیابان زاهدی، بن بست گلشن شرقی مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی آمیتیس ستارخان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی آمیتیس ستارخان

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ amitis_salonbeauty مراجعه نمایید.

سالن زیبایی سمیه بانو

یکی از معروف های ستارخان بدون شک سالن زیبایی سمیه بانو بوده که این روزها بسیاری از خانم ها از مرکز، غرب و جنوب تهران به سراغ این سالن زیبایی می روند. شما نیز اگر در ستارخان ساکن هستید به شما توصیه می کنیم که یکبار این سالن زیبایی را امتحان نمایید، شاید شما هم مشتری همیشگی این مجموعه شوید.

آدرس سالن زیبایی سمیه بانو

شما می توانید برای مراجعه به این سالن به آدرس ستارخان، بین شادمهر و بهبودی بروید.

شماره تماس سالن زیبایی سمیه بانو

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی سمیه بانو

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی @ somayehbanoo.ir مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی سمیه بانو

ما در این بخش شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی در لاین رنگ مو، هایلایت مو، آمبره مو، سامبره مو و کوتاهی مو دعوت می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی سمیه بانو

نمونه کارهای سالن زیبایی سمیه بانو

نمونه کارهای سالن زیبایی سمیه بانو

سالن زیبایی برق الستوم

یکی از معروف ترین محلات ستارخان، برق الستوم بوده که شما می توانید در این ناحیه به سراغ معروفترین سالن های زیبایی بروید. ما در این بخش شما را با معروف ترین های این ناحیه آشنا می کنیم.

سالن زیبایی شاهکار

یکی از معروف های برق الستوم ستارخان، سالن زیبایی شاهکار بوده که بسیاری از خانم ها این سالن زیبایی را برای کارهای مخصوص به زیبایی خود انتخاب می کنند. شما می توانید به عنوان اولین مشتری این سالن از تخفیف های ویژه این سالن استفاده نمایید.

آدرس سالن زیبایی شاهکار

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی خیابان ستارخان، برق الستوم، کوچه اصلانی مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی شاهکار

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی شاهکار

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ arezoo_karamii مراجعه نمایید.

آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در ستارخان

بسیاری از ما خانم ها بنا بر دلایلی چون موخوره، تنوع و بلندی بیش از حد موهای خود را پس از گذشت مدتی کوتاه می کنیم. در این میان بسیاری از خانم ها خودشان کار کوتاهی موهای خود را انجام می دهند و برخی دیگر برای کوتاهی مو به سراغ یکی از بهترین آرایشگاه های محل خود می روند. ما نیز در این قسمت سعی داریم تا شما را با آرایشگاه های خوب برای کوتاهی در ستارخان آشنا کنیم تا شما پس از این به سراغ بهترین کوپ کارهای ستارخان بروید.

آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در ستارخان

مریم هیرکات ستارخان

یکی از معروفترین سالن های زیبایی بری کوپ در ستارخان، سالن مریم هیرکات بوده که شما می توانید برای کوتاهی به سراغ این آرایشگاه بروید. 

آدرس مریم هیرکات ستارخان

برای مراجعه به این آرایشگاه می توانید به نشانی ستارخان، سازمان آب بروید. شما در این سالن زیبایی می توانید موهای خود را به هر مدلی که می خواهید دربیاورید.

شماره تلفن مریم هیرکات ستارخان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

آرایشگاه سرمه پل ستارخان

اگر می خواهید برای کوتاهی مو به سراغ یکی از بهترین های ستارخان بروید، پیشنهاد ما به شما آرایشگاه سرمه پل ستارخان است. شما می توانید در این سالن زیبایی بیشتر مدل ها به روز را بر روی موهای خود داشته باشید.

آدرس آرایشگاه سرمه پل ستارخان

برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی ستارخان، ضلع شمال غربی پل ستارخان، اول خیابان حاجی پور امیر بروید.

شماره تلفن آرایشگاه سرمه پل ستارخان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه سرمه پل ستارخان

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ behnaz_sorme مراجعه نمایید.

آرایشگاه روشن ستارخان

یکی دیگر از 9 سالن زیبایی برتر ستارخان، سالن زیبایی روشن بوده که این روزها مشتریان زیادی را از ساید نقاط مرکز و غرب تهران به سمت خود می کشاند. شما می توانید از این سالن زیبایی خدماتی چون کوپ، رنگ مو، کاشت مژه، لیفت مژه، اکستنشن مو، بافت مو، هایلات مو کراتینه مو را دریافت نمایید.

آرایشگاه روشن ستارخان

آدرس آرایشگاه روشن ستارخان

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی ستارخان، خیابان تاکستان، اولین کوچه سمت چپ مراجعه نمایید.

شماره تلفن آرایشگاه روشن ستارخان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

بهترین کوپ کار ستارخان

اگر به سراغ یکی از بهترین کوپ کارهای ستارخان هستید، بهتر است بدانید که مهارت، سرعت و تمیزی کار در کوتاهی مو بسیار مهم و حائز اهمیت است. بنابراین شما می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام هریک از این سالن ها، به مهارت، سرعت و تمیزی کار هریک از این هنرمندان پی ببرید.

سالن زیبایی فرخنده ستارخان

یکی از 9 سالن زیبایی برتر ستارخان، سالن فرخنده است. شما می توانید در این سالن زیبایی خدمات زیادی را در لاین های مختلفی چون کوپ، شینیون، بافت مو، میکاپ و ناخن دریافت نمایید. سالن زیبایی فرخنده می تواند در لاین عروس نیز در بین رقبای خود در سایر مناطق حرفی برای گفتن داشته باشد. بنابراین اگر به دنبال یک عروس سرای خوب در ستارخان هستید بهتر است به سراغ این سالن زیبایی بروید.

آدرس آرایشگاه فرخنده شهرآرا

برای مراجعه به این سالن زیبایی مطرح در ستارخان می توانید به آدرس ستارخان، شهرآرا، بین کوچه نیلوفر و کوروش بروید.

شماره تلفن آرایشگاه فرخنده ستارخان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی فرخنده

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ farkhondeh_beauty_salon مراجعه نمایید.

سالن زیبایی فریماه

یکی دیگر از بهترین کوپ کارهای ستارخان در این سالن زیبایی مشغول به کار هستند. شما می توانید خدماتی نظیر کاشت ناخن، کوپ مو، شینیون مو، بافت مو و سایر خدمات مربوط به زیبایی را از این سالن زیبایی دریافت نمایید.

آدرس سالن زیبایی فریماه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی ستارخان،  شهر آرا مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی فریماه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

سالن زیبایی ناهیرا

یکی از 9 سالن زیبایی برتر ستارخان، سالن زیبایی ناهیرا بوده که این روزها بسیاری از خانم ها این سالن زیبایی را انتخاب می کنند. شما می توانید با بررسی نمونه کارهای این سالن زیبایی، برای کارهای زیبایی خود این سالن را انتخاب نمایید.

آدرس سالن زیبایی ناهیرا

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی خیابان ستارخان، خیابان دوم مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی ناهیرا

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی ناهیرا

شما می توانید با مراجعه به اینستاگرام این سالن زیبایی با نمونه کارهای این مجموعه بیشتر آشنا شوید. برای این کار بهتر است پیج @ nahirabeauty را دنبال کنید.

در آخر

ما در این مقاله شما را با 9 سالن زیبایی برتر ستارخان آشنا کردیم، حال این شما هستید که با بررسی هریک از این سالن های زیبایی یکی از آن ها را انتخاب می کنید. شما می توانید برای کارهایی نظیر رنگ مو، هایلایت مو، آمبره مو، سامبره مو، کراتینه مو، کاشت مژه، لیفت مژه، اکستنشن مژه و خدمات ناخن به سراغ این آرایشگاه ها بروید. حال از شما می خواهیم طبق روال سابق اگر از قلم ما معرفی بهترین های ستارخان افتاده است، آن را در بخش دیدگاه به خوانندگان اول نظر معرفی کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *