9 ناخن کار برتر سعادت آباد

یکی از کارهایی که اکثر خانم ها به آن علاقه دارند، کاشت ناخن و طراحی انواع طرح ها بر روی ناخن های دست و پای آن ها است. داشتن ناخن های کاشت علاوه بر زیبایی می تواند حس اعتماد به نفس را در یک خانم بالا ببرد. شما هم اگر تا به امروز کاشت ناخن انجام نداده اید می توانید با انجام دادن آن زیبایی و از همه مهتر اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. حال ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین ها این لاین بیشتر آشنا کنیم تا شما بتوانید به راحتی یکی از بهترین مراکز ناخن و صد البته بهترین ناخن کار منطقه خود را شناسایی نمایید. ما در این مقاله به صورت اختصاصی به معرفی 9 ناخن کار برتر سعادت آباد می پردازیم تا شما بتوانید از هنر دستان این هنرمندان خلاق در این منطقه استفاده نمایید.

9 سالن ناخن برتر سعادت آباد

ناخن کار خوب سعادت اباد 

همانطور که می دانید ناخن کاری این روزها به عنوان یکی از بهترین مشاغل برای خانم ها معرفی می شود. از این رو کاملا طبیعی است که شما به دنبال یک ناخن کار حرفه ای و کاربلد باشید. حال اگر در محله سعادت آباد ساکن باشید برای شما نیز مهم خواهد بود که بهترین مرکز تخصصی ناخن و صد البته بهترین ناخن کار این محدوده چه کسی است؟ ما در این بخش قصد داریم که بهترین ناخن کارهای سعادت آباد را به شما معرفی کنیم.

خدمات ناخن مونا احمدی

بدون شک یکی از بهترین در این منطقه مونا احمدی بوده که این روزها در بین بسیاری از رقبای خود توانسته بهترین باشد. شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، ریمو ناخن، ترمیم ناخن و کاشت ناخن عروس به این سالن تخصصی ناخن مراجعه نمایید.

آدرس خدمات ناخن مونا احمدی

شما می توانید برای مراجعه به 9 سالن ناخن برتر سعادت آباد به نشانی سعادت آباد، سرو غربی، خیابان صدف مراجعه نمایید.

شماره تماس خدمات ناخن مونا احمدی

جهت مشاوره و تعیین وقت از این مجموعه را لمس کنید.

سالن ناخن میدان کاج

اگر در این میدان ساکن هستید و به دنبال بهترین سالن ناخن در این محدوده هستید می توانید از بین سالن هایی که به شما معرفی می کنیم یکی از این سالن ها را برای کاشت ناخن خود انتخاب نمایید.

سالن ناخن میدان کاج

مرکز ناخن سعادت آباد

یکی از مراکز مهم و تخصصی در این لاین سالن ناخن سعادت آباد بوده که این روزها بسیاری از افراد از شهرک غرب، بلوار دریا، میدان صنعت و بلوار پاکزاد به این مرکز ناخن مراجعه می کنند. شما نیز می توانید برای کاشت ناخن و طراحی آن از این سالن تخصصی ناخن کمک بگیرید.

آدرس مرکز ناخن سعادت آباد

برای مراجعه به این سالن ناخن می توانید به نشانی سعادت آباد، میدان کاج، ضلع شمال غربی میدان مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن ناخن سعادت آباد

جهت مشاوره و تعیین وقت از این مجموعه را لمس کنید.

نمونه کارهای سالن ناخن سعادت آباد

در این بخش شما را با برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی آشنا می کنیم.

 

نمونه کارهای سالن ناخن سعادت آباد

نمونه کارهای سالن ناخن سعادت آباد

کاشت ناخن سعادت آباد

درسعادتآباد مراکز کاشت ناخن به سبب نیاز مشتریان زیاد بوده و بسیاری از خانم ها سعی دارند تا با شناسایی بهترین ناخن کارهای منطقه کارهای مخصوص به ناخن خود را به آنها بسپارند. ما در این قسمت قصد داریم تا شما را با 9  ناخن کار برتر سعادت آباد بیشتر آشنا کنیم.

کلینیک ناخن فرزانه دهقان

شما می توانید با مراجعه به این سالن ناخن از تمامی خدمات ارائه شده در این سالن ناخن استفاده نمایید. شما در این سالن ناخن می توانید ناخن های خود را با کمک بهترین های کلینیک فرزانه دهقان کاشت کنید. بنابراین یکی دیگر از پیشنهاد های تیم اول نظر این مرکز ناخن به شما است.

آدرس کلینیک ناخن فرزانه دهقان

شما می توانید برای مراجعه به این کلینیک تخصصی به نشانی سعادت آباد، سرو غربی مراجعه نمایید.

شماره تماس کلینیک ناخن فرزانه دهقان

جهت مشاوره و تعیین وقت از این مجموعه را لمس کنید.

سالن ناخن کاج

شما می توانید یکی دیگر از بهترین های سعادت آباد، تحت عنوان سالن ناخن کاج را انتخاب نمایید. شما در این سالن ناخن می توانید خدمات متنوعی از جمله کاشت ناخن، پودر کروم، کاشت ناخن با شوگر افکت و بسیاری از طراحی های نوین را دریافت نمایید.

سالن ناخن کاج

آدرس سالن ناخن کاج

بهتر است برای مراجعه به این سالن ناخن به نشانی سعادت آباد، سرو شرقی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن ناخن کاج

شما می توانید برای گرفتن وقت قبلی از این سالن ناخن را لمس کنید.

قیمت کاشت ناخن در سعادت آباد

همانطور که می دانید برای تمامی آرایشگاه ها نرخ مصوبه تعیین می شود. ولی متاسفانه هیچ کدام از این سالن های ناخن و آرایشگاه ها این نرخ ها را از مشتریان خود اخذ نمی کنند. بنابراین شما باید بدانید که در سعادت آباد نرخ کاشت ناخن، ژلیش ناخن، ریمو ناخن و ترمیم ناخن به چه میزان است. همانطور که می دانید قیمت کاشت ناخن پودر با کاشت ناخن ژل فرق می کند و کاشت ناخن با ژل گران تر از مواد پودری است. از طرفی شما برای هربار لاک ژل زدن بر روی ناخن های دست خود باید هزینه آن را به صورت جداگانه پرداخت نمایید. همانطور که می دانید هر روش کاشت نیاز به ترمیم ماهیانه دارد که هزینه آن سوای هزینه لاک ژل و کاشت محاسبه می گردد.

نیل بار سعادت آباد

این روزها بسیاری از افراد برای خدماتی چون کاشت ناخن، ریمو ناخن، ترمیم ناخن، لاک ژل و سایر خدمات مربوط به ناخن به نیل بارهای منطقه خود می روند. سعادت آباد نیز یکی از مناطق تهران بوده که بسیاری از ناخن کارها در این منطقه نیل بار خود را تاسیس می کنند. از این رو این موضوع می تواند دلیل خوبی برای وجود این مقدار نیل بار در این منطقه به شمار برود. با ما همراه باشید تا شما را با 9 ناخن کار برتر سعادت آباد که در نیل بار خود فعالیت می کنند آشنا کنیم.

نیل بار سعادت آباد

آرایشگاه اسپورت نیل

بدون شک یکی از 9 سالن ناخن برتر سعادت آباد، آرایشگاه اسپورت نیل بوده که این روزها بسیاری از افراد به خصوص خانم های منطقه این آرایشگاه را برای کارهای ناخن خود انتخاب می کنند. ما نیز به عنوان یکی از بهترین نیل بارها این آرایشگاه را به شما معرفی می کنیم تا شما بتوانید کارهای مخصوص به ناخن خود را در این سالن حرفه ای انجام دهید.

آدرس آرایشگاه اسپورت نیل

شما می توانید برای مراجعه به این سالن ناخن به نشانی شهرک غرب، بلوار فرحزادی مراجعه نمایید.

شماره تماس آرایشگاه اسپورت نیل

جهت مشاوره و تعیین وقت از این مجموعه را لمس کنید.

ناخن کار در علامه شمالی

اگر در محدوده علامه شمالی ساکن باشید و به دنبال بهترین ناخن کار در علامه شمالی باشید. پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ ناخن کارهایی بروید که در کار خود ماهر هستند و در همه حال رضایت مشتریان خود را به دست آورده اند. ما در این قسمت شما را با برخی از این ناخن کارها آشنا می کنیم.

سالن ناخن رخساره

اگر بخواهیم اولین پیشنهاد را در علامه شمالی به شما بدهیم، بدون شک سالن ناخن رخساره می تواند گزینه اول باشد. چراکه بسیاری از افراد برای انجام دادن کارهای مربوط به ناخن خود این سالن را انتخاب کرده و به آنجا می روند. 

آدرس سالن ناخن رخساره

شما می توانید برای مراجعه به این سالن تخصصی به نشانی سعادت آباد، علامه شمالی، نبش بیستم شرقی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن ناخن رخساره

جهت مشاوره و تعیین وقت از این مجموعه را لمس کنید.

اینستاگرام سالن ناخن رخساره

شما می توانید با رفتن به پیج اینستاگرام این سالن ناخن با نمونه کارهای این سالن ناخن بیشتر آشنا شوید. شما می توانید برای مشاهده نمونه های بیشتر به پیج @rokhsarehbeauty_salon مراجعه نمایید.

مرکز ناخن سایه

یکی دیگر از 9 ناخن کار برتر سعادت آباد می تواند به مرکز ناخن سایه تعلق داشته باشد. شما می توانید به راحتی با مراجعه به این سالن ناخن از تمامی خدمات آن با بهترین کیفیت استفاده نمایید.

مرکز ناخن سایه

آدرس سالن ناخن سایه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن ناخن به آدرس شهرک غرب، بلوار دریا، صرافیهای جنوبی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن ناخن سایه

جهت مشاوره و تعیین وقت از این مجموعه را لمس کنید.

سالن زیبایی همراز سعادت اباد

شاید سالن زیبایی همراز در سعادت آباد یک سالن تخصصی ناخن به شمار نرود. ولی این سالن زیبایی توانسته است در همه لاین ها توجه مشتریان خود را جلب کرده و از هر نظر بهترین باشد. جالب است که بدانید این سالن زیبایی می تواند به عنوان 9 سالن زیبایی برتر سعادت آباد نیز معرفی شود.

آدرس سالن زیبایی همراز سعادت آباد

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی سعادت آباد، سرو غربی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی همراز سعادت آباد

جهت مشاوره و تعیین وقت از این مجموعه را لمس کنید.

در آخر

ما در این مقاله شما را با بهترین های منطقه سعادت آباد آشنا کردیم. شما در این مقاله با بهترین ناخن کارهای سعادت آباد براساس میزان رضایتمندی مشتریان آشنا شدید، حال این خود شما هستید که تصمیم می گیرید که کدامیک از این ناخن کارها را برای خدمات ناخن خود انتخاب نمایید. کادر حرفه ای، نحوه برخورد با مشتری، فضای آرام و از همه مهتر دسترسی و داشتن جای پارک برای هریک از این سالن های ناخن می تواند یک امتیاز خوب محسوب شود. بنابراین پیش از مراجعه به این سالن ها تمامی این موارد را در نظر بگیرید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *