9 ناخن کار برتر شهرک غرب

همه ما خانم ها دوست داریم که در همه حال آراسته و زیبا به نظر بیاییم ولی آیا می توان به راحتی به این خواسته رسید؟ باید گفت اگر خودتان بخواهید همه کارها را انجام دهید، قطعا نمی توانید پس بهتر است برای انجام دادن کارهای خود از افراد کاردان و کاربلد کمک بگیرید. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین ناخن کارهای تهران به خصوص 9 ناخن کار برتر شهرک غرب بیشتر آشنا کنیم. شما می توانید با سپردن برخی از کارها به افراد حرفه ای و کاربلد بهترین ها را از آنها بخواهید. همانطور که می دانید یک ناخن کار حرفه ای در همه حال زمان را مدیریت می کند و سعی دارد تا رضایت مشتریان خود را در همه حال به دست بیاورد. یک ناخن کار خوب این موضوع را به خوبی درک کرده است که مشتری با خود مشتری می آورد، از این رو سعی دارد تا با ارائه بهترین ها رضایت مشتریان خود را در همه حال کسب نماید.

9 ناخن کار برتر شهرک غرب

ژلیش ناخن شهرک غرب

ژلیش ناخن این روزها به یکی از بی رقیب ترین روش های کاشت در بین ناخن کارها تبدیل شده است. از این رو طبیعی است که بسیاری از افراد به دنبال این باشند که ناخن های خود را ژلیش کنند. در شهرک غرب نیز بسیاری از افراد سعی دارند تا با انجام دادن ژلیش ناخن زیبایی را به ناخن های خود هدیه کنند. حال ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین مراکز ژلیش ناخن بیشتر آشنا کنیم.

سالن ناخن نهایت

قطعا اگر اهل کاشت ناخن باشید این نیل بار معروف در شهرک غرب را می شناسید. سالن ناخن نهایت یکی از معروفترین نیل بارهایی بوده که خدمات متنوعی در خصوص رنگ مو، کوتاهی مو و ابرو نیز به مشتریان خود ارائه می کند. پیشنهاد اول تیم اول نظر به شما سالن ناخن نهایت بوده که این روزها مشتریان زیادی را از سایر مناطق به سمت خود کشانده است.

آدرس سالن ناخن نهایت

شما می توانید برای مراجعه به سالن یکی از 9 ناخن کار برتر شهرک غرب به نشانی شهرک غرب، روبه روی میلاد نور مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن ناخن نهایت

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن ناخن نهایت

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این سالن ناخن به صفحه اینستاگرام آن به نشانی @ nahayatnail مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن ناخن نهایت

ما در این بخش شما را با برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای سالن ناخن نهایت

نمونه کارهای سالن ناخن نهایت

نمونه کارهای سالن ناخن نهایت

نمونه کارهای سالن ناخن نهایت

مرکز ناخن پریسا ذوالفقاری

یکی دیگر از برترین مراکز ناخن در شهرک غرب بی شک مرکز ناخن پریسا ذوالفقاری است. شما می توانید بسیاری از کارهای ناخن خود نظیر فرنچ ناخن، کاشت بیبی بومر، کاشت ژلیش و کاشت ناخن عروس را از این سالن ناخن دریافت نمایید.

آدرس مرکز ناخن پریسا ذوالفقاری

شما می توانید برای مراجعه به این سالن ناخن به آدرس شهرک غرب، بلوار دریا مراجعه نمایید.

شماره تماس مرکز ناخن پریسا ذوالفقاری

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

مرکز تخصصی ناخن در غرب تهران

اگر به دنبال یک مرکز تخصصی ناخن در غرب تهران هستید بهتر است به سراغ مراکزی بروید که در آنجا آرامش و بهداشت فضا در اولویت قرار دارد. چرا که بسیاری از ما زمانی که برای کارهای ناخن خود به سالن ناخن می رویم اغلب یا خسته و یا بی حوصله هستیم از این رو بهتر است مرکزی را برای کاشت ناخن انتخاب کنیم که در آنجا آرامش حاکم است. حال ما در این بخش می خواهیم شما را با بهترین مراکز ناخن در شهرک غرب بیشتر آشنا کنم با ما همراه باشید.

مرکز تخصصی ناخن در غرب تهران

سالن کاشت ناخن کاج نیل

حتما اگر در محدوده شهرک غرب باشید با مرکز ناخن کاج نیل آشنایی دارید. این مرکز ناخن در کنار اینکه کار کاشت ناخن انجام می دهد دارای یک فروشگاه بزرگ اینترنتی بوده که بسیاری از ناخن کارهای منطقه وسایل مورد نظر خود را از این فروشگاه تامین می کنند. شما می توانید در این سالن ناخن بسیاری از کارهای ناخن نظیر ترمیم ناخن، پودر کروم، کاشت پودر و بسیاری از روش های کاشت و طراحی را دریافت نمایید.

آدرس سالن کاشت ناخن کاج نیل

شما می توانید برای مراجعه به یکی از 9 ناخن کار برتر شهرک غرب به نشانی شهرک غرب، بلوار خوردین مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن کاشت ناخن کاج نیل

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

ندا نیل بار

یکی دیگر از بهترین های شهرک غرب در حوزه ناخن، ندا نیل بار بوده که توانسته به سبب خدماتی که به مشتریان خود ارائه می کند در همه حال بهترین باشد. شما نیز می توانید برای انجام دادن کارهای ناخن خود به این نیل بار معروف در شهرک غرب مراجعه نمایید.

آدرس نیل بار ندا

شما می توانید برای مراجعه به این نیل بار به نشانی شهرک غرب، بلوار دریا مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن ناخن ندا

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

نمونه کارهای نیل بار ندا

در این بخش شما را با برخی از نمونه کارهای این سالن ناخن بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای نیل بار ندا

نمونه کارهای نیل بار ندا

نمونه کارهای نیل بار ندا

سالن زیبایی گلها شهرک غرب

اگر به سراغ بهترین مرکز ناخن در شهرک غرب هستید می توانید به سالن زیبایی گلها بروید. شما در این سالن زیبایی می توانید با استفاده از بهترین کادر ناخن، زیباترین ناخن ها را داشته باشید. 

آدرس سالن زیبایی گلها شهرک غرب

شما می توانید برای رفتن به یکی از 9 سالن ناخن برتر شهرک غرب به آدرس شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان رامشه مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی گلها شهرک غرب

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

سالن تخصصی ناخن پریا شهرک غرب

یکی از بهترین سالن های تخصصی در شهرک غرب، سالن ناخن پریا بوده که این روزها به عنوان یکی از شناخته شده ترین سالن های ناخن در بین خانم ها معرفی می شود.

سالن تخصصی ناخن پریا شهرک غرب

آدرس سالن تخصصی ناخن پریا شهرک غرب

شما می توانید برای مراجعه به این سالن تخصصی به نشانی 

شماره تماس سالن تخصصی ناخن پریا شهرک غرب

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

ترمیم ناخن بلوار دریا

همانطور که می دانید شما برای ترمیم ماهیانه ناخن های خود نیاز دارید که به سراغ یکی از بهترین های محل خود بروید. برای این کار ما کار شما را راحت کردیم و در این بخش شما را با بهترین مراکز ترمیم ناخن در شهرک غرب به خصوص بلوار دریا بیشتر آشنا می کنیم.

سالن زیبایی ویولت

یکی از معروفترین سالن های زیبایی در این محدوده سالن زیبایی ویولت بوده که بسیاری از افراد این سالن زیبایی را برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، لاک ژل زدن، ژلیش ناخن، تمدید ژل پولیش روی ناخن طبیعی و بسیاری از کارها انتخاب می کنند. یکی دیگر از پیشنهاد های تیم ما این سالن زیبایی است.

آدرس سالن زیبایی ویولت

شما می توانید برای مراجعه به یکی از 9 ناخن کار برتر شهرک غرب به نشانی سعادت آباد، بلوار دریا، مطهری شمالی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی ویولت

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی ویولت

بهتر است برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به نشانی @violetbeautycenter مراجعه نمایید.

سالن ناخن مهسا

شک نداشته باشید که اگر به سراغ یک سالن ناخن حرفه ای در شهرک غرب هستید سالن ناخن مهسا می تواند یکی از بهترین سالن های ناخن در این محدوده معرفی شود. 

سالن ناخن مهسا

آدرس سالن ناخن مهسا

شما می توانید برای مراجعه به این سالن ناخن به نشانی شهرک غرب، بلوار دریا مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن ناخن مهسا 

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

آرایشگاه اسپرت استایل شهرک غرب

یکی دیگر از بهترین ها در محدوده شهرک غرب و سعادت آباد، آرایشگاه اسپرت استایل بوده که این روزها بسیاری از افراد برای انجام دادن کارهای نظیر فیشیال پوست، رنگ مو، اکستنشن مو و بسیاری از کارها به آن جا می روند. در این میان این سالن زیبایی توانسته است از نظر مشتریان در بین 9 سالن زیبایی برتر سعادت آباد نیز قرار بگیرد. از این رو یکی از پیشنهاد های ما به شما انتخاب این سالن زیبایی برای کاهای ناخن شما است.

آدرس سالن زیبایی اسپرت استایل

شما می توانید برای مراجعه به یکی از 9 ناخن کار برتر شهرک غرب به نشانی شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان حسن سیف مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی اسپرت استایل

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

در آخر

ما در این مقاله شما را با بهترین های شهرک غرب در حوزه کاشت ناخن آشنا کردیم. این شما هستید که انتخاب می کنید کارهای ناخن خود را به دست ماهر کدام یک از این ناخن کارها بسپارید. شما می توانید برای مراجعه به هریک از این سالن های ناخن با شماره هایی که در قسمت شماره تماس ذکر شده تماس بگیرید و وقت قبلی خود را رزرو نمایید. حال از شما میخواهیم که در این راستا به تیم اول نظر کمک کنید و اگر سالنی از قلم افتاده آن را به ما معرفی نمایید.

5/5 - (4 امتیاز)

One Reply to “9 ناخن کار برتر شهرک غرب”

  1. ناشناس گفت:

    ممنون از معرفی خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *