9 ناخن کار برتر پونک

 شاید برایتان جالب باشد که بدانید ناخن یکی از اعضای مهم در زیبایی دستان هر فردی به شمار می رود. در این میان خانم ها به دلیل اهمیت به زیبایی دستان خود همواره می کوشند که با انجام دادن خدمات زیبایی در این حوزه شادابی را به دستان و صد البته انگشتان خود هدیه کنند. حال اگر کمی دقت کنید خواهید دید که دیگر دوره زدن یک لاک ساده بر روی ناخن ها خیلی وقت است که سر آمده و بسیاری از خانم ها می کوشند تا با داشتن کاشت ناخن،ژل پولیش روی ناخن طبیعی و انواع خدمات ناخن دستانی زیبا داشته باشند. بنابراین طبیعی است که شغل ناخن کار این روزها به یکی از پرطرفدارترین مشاغل در بین خانم های جوان در بیاید. از طرفی ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با 9 ناخن کار برتر پونک آشنا کنیم، تا شما نیز بتوانید از هنر دستان بهترین ناخن کار در پونک استفاده نمایید.

بهترین ناخن کار در پونک

سالن تخصصی ناخن پونک

با گسترش کاشت ناخن و فراگیر شدن آن در تمامی شهرهای ایران، بسیاری از ناخن کارها کوشیند که دیگر در سالن های زیبایی به عنوان یک ناخن کار فعالیت نکنند، بلکه خودشان به اصلاح آقای خودشان باشند. بنابراین کاملا طبیعی است که افرادی که توانستند از پس هزینه های سالن ناخن بر بیایند یک سالن تخصصی برای فعالیت خود ایجاد کردند. در این میان پونک نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بسیاری از ناخن کارها در این منطقه به یک قطب در این حوزه تبدیل شده اند. قطعا اگر اهل جستجو کردن در گوگل باشید با عنوان ناخن کار خوب پونک بیشتر آشنا می شوید. وجود یک مرکز تخصص ناخن می تواند هم برای ناخن کار و هم برای مشتری یک فضای خوبی محسوب شود، چراکه یک مرکز تخصصی راحت تر برای مشتری وقت می گذارد و به نیازهای آن ها رسیدگی می کند. از طرفی وجود سالن های تخصصی باعث شده تا بسیاری از مشتریان راحت تر در فضای سالن آرامش داشته و با ناخن کار خود رابطه دوستانه ای داشته باشند.حال ما قصد داریم شما را با بهترین ها آشنا کنیم.

سالن زیبایی مهتا

یکی از معروفترین سالن های زیبایی در محدوده پونک، آرایشگاه مهتا بوده که بسیاری از خانم ها برای انجام دادن کارهای مخصوص زیبایی این سالن را انتخاب می کنند. از بین نظرسنجی هایی که در بین مشتریان انجام شده این سالن زیبایی در لاین ناخن به خصوص ژلیش ناخن توانسته به عنوان یکی از بهترین ها شناخته شود. از این رو ما در این بخش شما را با این سالن زیبایی بیشتر آشنا می کنیم.

آدرس سالن زیبایی مهتا

نشانی این سالن واقع در پونک، بلوار عدل، خیابان اردیبهشت است. شما می توانید برای مراجعه به این سالن در لاین ناخن از قبل وقت خود را هماهنگ نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی مهتا

جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی از این سالن، را لمس کنید.

اینستاگرام و نمونه کارهای سالن زیبایی مهتا

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن به آدرس @farhnaz.azizian مراجعه نمایید. سالن زیبایی مهتا در اینستاگرام خود تمامی نمونه کارهای خود را در لاین های مختلف نیز به نمایش گذاشته، از این رو اگر قصد دارید برای خدمات دیگری به این سالن زیبایی بروید، بهتر است در این صفحه نمونه کارهای این سالن را ببینید.

اینستاگرام و نمونه کارهای سالن زیبایی مهتا

اینستاگرام و نمونه کارهای سالن زیبایی مهتا

کاشت ناخن سردار جنگل

همانطور که می دانید سردار جنگل یکی از مناطق مهم در پونک بوده که بسیاری از ناخن کارها در این محدوده کار می کنند. از این رو اگر شما در این محدوده ساکن هستید بهتر است با بهترین های سردار جنگل بیشتر آشنا شوید. شما می توانید خدماتی چون کاشت ناخن، ترمیم ناخن، ریمو ناخن، ژۀیش ناخن، پدیکور پا، مانیکور ناخن و کفسابی پا را از بهترین های کاشت ناخن سردار جنگل دریافت نمایید. حال برای آشنا شدن با حرفه ای ترین ناخن کارهای این محدوده لیست زیر را به دقت مطالعه کرده و با مشاهده نمونه کارهای آن ها یکی از بهترین ها را انتخاب کنید.

ژلیش ناخن پونک

سالن زیبایی آنیل سردار جنگل

یکی از معروفترین سالن های زیبایی در محدوده سردار جنگل، سالن زیبایی آنیلبوده که به عنوان بهترین ناخن کار در پونک معرفی می شود. شما می توانید اگر در این ناحیه زندگی می کنید برای کارهای ناخن خود به این سالن زیبایی مراجعه نمایید. سالن آنیل سردار جنگل یکی از بهترین سالن های معروف در غرب تهران بوده که بسیاری از افراد برای سایر خدمات زیبایی نیز به این سالن مراجعه می کنند.

آدرس سالن زیبایی آنیل سردار جنگل

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به آدرس اتوبان همت غرب، خیابان سردار جنگل، نبش کوچه سعید نیا مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی آنیل سردار جنگل

جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی از این سالن، را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی آنیل سردار جنگل

اگر می خواهید با نمونه کارهای این سالن زیبایی آشنا شوید می توانید به آدرس @samiranadarlou_beauty مراجعه کنید.

سالن ناخن ویوگ

شاید اگر در محدوده سردار جنگل باشید نام این سالن زیبایی را شنیده باشید، ولی بهتر است بدانید که این سالن زیبایی به عنوان یکی از بهترین سالن ها در زمینه ناخن معرفی شده است. بنابراین با خیالی راحت کارهای مربوط به ناخن خود را به اینجا بسپارید.

سالن ناخن ویوگ

آدرس سالن زیبایی ویوگ

برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی سردار جنگل شمالی، انتهای خیابان پنج تن، خیابان نوروزپور مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی ویوگ

جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی از این سالن، را لمس کنید.

اینستاگرام سالن ناخن ویوگ

برای مشاهده نمونه کارهای این سالن به آدرس @viog.beautylounge مراجعه نمایید.

آرایشگاه لاک قرمز پونک

اگر می خواهید برای استفاده از خدمات ناخن به یکی از حرفه ای ترین های پونک مراجعه نمایید، آرایشگاه لاک قرمز می تواند بهترین گزینه به شمار برود.این آرایشگاه در تلاش است تا با انجام دادن انواع کاشت ، ترمیم و ریمو مشتریان خود را در همه حال راضی نگه دارد. از طرفی در این سالن از افرادی که مبتدی هستند به هیچ عنوان کمک گرفته نمی شود و کادر ناخن کاملا حرفه ای و کاربلد هستند.

آدرس آرایشگاه لاک قرمز پونک

اگر قصد دارید به این آرایشگاه مراجعه نمایید می توانید به آدرس پونک شمالی بزرگراه اشرفی اصفهانی خیابان کربلائی احمد پلاک 1 مرکز خرید بوستان مراجعه نمایید.

شماره تماس آرایشگاه لاک قرمز پونک

جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی از این سالن، را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه لاک قرمز پونک

شما می توانید در صورت تمایل برای مشاهده نمونه کارهای این سالن ناخن به آدرس @lakeghermez80 مراجعه نمایید.

ناخن کار ستاری

همان طور که می دانید محدوده ستاری، پونک و سردار جنگل در غرب تهران واقع شده اند و بسیاری از افراد در این مناطق ساکن هستند. بنابراین می توان با صراحت گفت که نیاز به ناخن کارهای حرفه ای در این محدوده ها بیشتر از سایر مناطق تهران دیده می شود. همچنین بسیاری از خانم ها محل کارشان در غرب تهران واقع شده و بیشتر زمان خود را در محیط کار می گذرانند ، از این رو برایشان مهم است که در همان محدوده یک سالنی را پیدا کنند و برای خدمات ناخن به آنجا مراجعه کنند. حال تیم اول نظر قصد دارد تا بهترین ناخن کارهای این محدوده را به شما معرفی کند.

ناخن کار ستاری

سالن ناخن مریم

در این ناحیه سالن ناخن مریم به عنوان یکی از شناخته شده ترین و بهترین ناخن کار در پونک در این منطقه فعالیت می کند. بسیاری از خانم ها از محلاتی چون همیلا، شاهین، عدل، سردار جنگل و سیمون بولیوار این سالن را برای کارهای ناخن خود انتخاب می کنند.

آدرس سالن ناخن مریم

شما می توانید برای مراجعه به سالن 9 ناخن کار برتر پونک به نشانی ستاری جنوب به سمت شمال، بالاتر از پاساژ کوروش، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه اول، واحد پنجم مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن ناخن مریم

جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی از این سالن، را لمس کنید.

اینستاگرام و نمونه کارهای سالن ناخن مریم

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن ناخن به پیج @ maryam.nail.center مراجعه نمایید.

اینستاگرام سالن ناخن مریم

اینستاگرام سالن ناخن مریم

سالن ناخن شکیلا

یکی دیگر از بهترین ناخن کار در پونک می تواند سالن ناخن شکیلا باشدکه این روزها در بین افراد شناخته شده است. شما می توانید بسیاری از خدمات نوین در حوزه ناخن را از این آرایشگاه بخواهید.

آدرس سالن زیبایی شکیلا

برای مراجعه به سالن 9 ناخن کار برتر پونک می توانید به آدرس بزرگراه همت، بعد از بزرگراه ستاری، خیابان کبیری طامه، بالاتر از خرمشاد،پلاک 26، طبقه دوم مراجعه نمایید.

سالن ناخن ندا ذوالقدر

یکی دیگر از معروف های ستاری در حوزه ناخن ندا ذوالقدر بوده که توانسته این روزها بسیاری از افراد را مشتری خود کند. شما می توانید در این سالن ناخن که به صورت تخصصی به مشتریان خود فقط خدمات ناخن را ارائه می کند بهترین کاشت ها و زیباترین طراحی ها را داشته باشید.

آدرس سالن ناخن ندا ذوالقدر

برای مراجعه به سالن 9 ناخن کار برتر پونک به نشانی ستاری شمال به جنوب، روبه روی مجتمع کوروش، نبش پیامبر غربی، پلاک 59، واحد 4 مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن ناخن ندا ذوالقدر

جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی از این سالن، را لمس کنید.

سالن زیبایی افرا پونک

اگر دراین محدوده ساکن باشید قطعا آوازه سالن زیبایی افرا به گوشتان رسیده است. سالن افرا در تمامی حوزه های زیبایی و بهداشتی فعالیت داشته و بسیاری از خانم ها به خصوص تازه عروس ها این آرایشگاه را برای انجام دادن کارهای خود انتخاب می کنند. در این میان این آرایشگاه به دلیل داشتن بهترین کادر ناخن توانسته است در بین سالن های تخصصی ناخن در پونک حرفی برای گفتن داشته باشد. بنابراین اگر می خواهید زیبایی ناخن های دستان و پاهای شما تضمین شده باشد بهتر است که این سالن زیبایی را انتخاب نمایید. سالن زیبایی افرا در لاین هایی چون کراتین، احیا، رنگ مو، فیشیال پوست، میکاپ، شینیون و انواع بافت مو توانسته در بین سایر آرایشگاه های مطرح در پونک اولین باشد.

ژلیش ناخن پونک

اگر کمی با کاشت ناخن آشنایی داشته باشید می دانید که کاشت ناخن به دو دسته مهم کاشت مادر که همان کاشت پودر است و کاشت ژلیش تقسیم بندی می شود. از طرفی این روزها بسیاری از خانم ها سعی دارند تا یک کاشت راحت و در عین حال بی دردسر را برای خود انتخاب نمایند. بنابراین ژلیش ناخن می تواند یک انتخاب خوب برای مشتریان و صد البته ناخن کار باشد. شاید برایتان جالب باشد که کاشت پودری در کنار زیبایی که به دستان شما میدهد می تواند بسیار وقت گیر، پر دردسر و از همه مهمتر بد بو باشد، چراکه استفاده از مواد پودری به خصوص لیکویید می تواند تنفس را برای افراد سخت کند. از این رو توصیه ما این است که اگر به کاشت ناخن علاقه مند هستید حتما کاشت ژله ای را برای ناخن های خود انتخاب کنید. 

ژلیش ناخن پونک

کاشت ناخن سیمون بولیوار

اگر در محدوده سیمون بولیوار ساکن هستید و دنبال بهترین مراکز ناخن در این محدوده هستید می توانید با در نظر داشتن برخی از فاکتورهای یک مرکز ناخن خوب، بهترین ناخن کار در محدوده خود را انتخاب کرده و برای انجام دادن کاشت ناخن، ترمیم ناخن و سایر خدمات ناخن به آن جا مراجعه نمایید. داشتن یک کادر حرفه ای، خوش برخورد، استفاده از مواد با کیفیت و از همه مهمتر قیمت مناسب سبب می شود تا افراد به راحتی مرکز ناخن مناسب خود را پیدا کنند.

سالن ناخن ونوس 

یکی از معروفترین سالن های ناخن در محدوده سیمون بولیوار، سالن ناخن ونوس است. شما می توانید با مراجعه به این سالن ناخن از بسیاری از خدمات نوین و ویژه این سالن استفاده نمایید. شما می توانید بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت از این سالن زیبایی دریافت نمایید. 

آدرس سالن ناخن ونوس

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به آدرس انتهای اشرفی اصفهانی، سیمون بولیوار، خیابان فکوری، کوچه گلسرخ، پلاک 6 مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن ناخن ونوس

جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی از این سالن، را لمس کنید.

اینستاگرام سالن ناخن ونوس

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به اینستاگرام این سالن به آدرس @venus__beautysalon مراجعه کرده و تمامی نمونه کارهای کادر ناخن و سایر لاین ها را در این پیج مشاهده نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی ونوس

در این قسمت شما را با برخی از نمونه کارهای اسن سالن زیبایی بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی ونوس

نمونه کارهای سالن زیبایی ونوس

سالن ناخن نگار

یکی دیگر از بهترین ناخن کار در پونک به خصوص در این ناحیه سالن ناخن نگار است. شما می توانید در این سالن زیبایی بسیاری از خدمات ناخن را با بالاترین کیفیت دریافت نمایید. ترمیم ناخن، ریمو ناخن، کاشت ناخن، ژلیش ناخن و سایر خدمات پدیکور پا تمامی خدماتی هستند که شما می توانید در این سالن زیبایی از کادر حرفه ای نگار دریافت نمایید.

آدرس سالن زیبایی نگار

برای مراجعه به این سالن زیبایی می توانید به آدرس سیمون بولیوار، بلوار فکوری مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی نگار

جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی از این سالن، را لمس کنید.

سالن ناخن مهرسا عزیزی

یکی دیگر از بهترین ناخن کار در پونک مهرسا عزیزی بوده که این روزها بسیاری از افراد برای انجام دادن کارهای مخصوص ناخن خود به او مراجعه می کنند. شما می توانید برای انجام پدیکور پا، کفسابی پا و بسیاری از خدمات مخصوص ناخن دست و پا به این سالن بروید.

آدرس سالن ناخن مهرسا عزیزی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به آدرس انتهای اشرفی اصفهانی، سیمون بولیوار، بعد از خیابان معین، جنب درمانگاه نادری، پلاک 23 طبقه اول

شماره تماس سالن زیبایی مهرسا عزیزی

جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی از این سالن، را لمس کنید.

در آخر

ما در این مقاله شما را با مراکز تخصصی ناخن در تهران به خصوص در محله پونک آشنا کردیم. شما باید توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب مرکز ناخن نمونه کارهای آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید و سپس تصمیم بگیرید که کدام سالن را برای خدمات ناخن انتخاب نمایید. همچنین لازم به ذکر است که سالن هایی که سعی دارند از مشتریان خود قیمت های پایین بگیرند به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند چراکه با توجه به قیمت های سالن های دیگر و مواد مصرفی، کیفیت کار را به شدت کاهش خواهند داد. از این رو از شما می خواهیم که به هیچ عنوان این سالن ها را برای خدمات ناخن انتخاب نکنید. حال ما از شما خوانندگان همیشگی خواستاریم که اگر سالنی را می شناسید که تیم ما فراموش کرده  که در این مقاله معرفی کند، شما آن را به خوانندگان اول نظر معرفی کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *