بیبی بومر سفید مشکی

برای افرادی که اهل کاشت ناخن هستند قطعا مهم است که از روش های جدید کاشت ناخن برای دیزاین ناخن های خود استفاده کنند. این افراد می توانند از روش هایی چون بیبی بومر(ناخن آمبره)، فرنچ ناخن، طرح ناخن مینیمال استفاده کنند. شما اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به بیبی بومر علاقه مند هستید می توانید به سراغ بیبی بومر سفید مشکی بروید. ترکیب این دو رنگ در کنار هم می تواند یک طرح خاص را به شما بدهد. استفاده از رنگ های سفید و مشکی می تواند این امکان را به شما بدهد که به راحتی از رنگ های خنثی که با هم در تضاد هستند به بهترین حالت ممکن استفاده نمایید. آمبره سفید مشکی می تواند گزینه خوبی برای کاشت ناخن در محرم باشد. شما میتوانید با استفاده از این دو رنگ به یک ترکیب چشمگیر و در عین حال کلاسیک دست پیدا کنید.

بیبی بومر سفید مشکی

بیبی بومر سفید مشکی

فرق بیبی بومر و امبره

بهتر است بدانید که این دو هیچ تفاوتی با هم ندارند و در واقع فقط اسم های آن ها با هم متفاوت است. شما می توانید برای انجام دادن این مدل طراحی دو رنگ را که با هم متناسب هستند را انتخاب کرده و سپس با ترکیب آن دو و محو کردن آن ها در نقطه میانی به ترکیب بیبی بومر دست پیدا کنید. شما می توانید برای این منظور به سراغ رنگ هایی بروید که با هم ست می شوند. برای این منظور بهتر است بدانید که شما می توانید از رنگ های مکمل، رنگ های خنثی در کنار سه رنگ اصلی و رنگ های سرد و رنگ های گرم در کنار یکدیگر نیز استفاده نمایید.

فرق بیبی بومر و امبره

فرق بیبی بومر و امبره

بیبی بومر طوسی

یکی از رنگ هایی که به سادگی با بیشتر رنگ های اطراف شما سازگار بوده و به راحتی ست می شود، رنگ طوسی است. شما می توانید به راحتی با در نظر داشتن رنگ های مورد علاقه خود در کنار رنگ طوسی به یک ترکیب زیبا دست پیدا کنید. توجه داشته باشید که شما می توانید به آسانی با داشتن یک بیبی بومر طوسی در کنار رنگ هایی چون سفید، مشکی، صورتی و زرد به یک ترکیب زیبا دست پیدا کنید. ما در این بخش شما را به مشاهده برخی از مدل های آمبره طوسی دعوت می کنیم.

بیبی بومر طوسی

بیبی بومر طوسی

بیبی بومر رنگی

با آمدن فصل بهار بسیاری از خانم ها به سمت رنگ های شاد و رنگی می روند. شما می توانید به راحتی با انتخاب رنگ های شادی چون آبی، نارنجی، صورتی و یاسی به یک ترکیب زیبا دست پیدا کنید. بیبی بومر رنگی این امکان را به شما می دهد که در فصل های گرم سال شما به سراغ رنگ های شاد و سبک در کنار یک طراحی شیک بروید. شما می توانید در این میان از ترکیب کردن رنگ های مکمل در کنار یکدیگر استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که استفاده از رنگ های خنثی در آمبره رنگی می تواند سبب شود تا ترکیب به دست آمده زیبا تربه نظر برسد. شما می توانید اگر به رنگ های پاستیلی علاقه دارید به سراغ این رنگ ها بروید. برای اینکار ترکیب رنگ های صورتی، یاسی، آبی و سبز در کنار رنگ هایی چون سفید می تواند به زیبایی بیبی بومر ناخن های شما کمک کند.

بیبی بومر رنگی

بیبی بومر رنگی

فرنچ بیبی بومر

ترکیب بیبی بومر در کنار فرنچ ناخن می تواند یک طراحی خاص و منحصر به فرد را بسازد. شما می توانید با داشتن یک بیبی بومر زیبا به راحتی بر روی آن یک فرنچ زیبا داشته باشید. برای این منظور شما می توانید ابتدا آمبره ناخن را ایجاد کرده و سپس قسمت فرنچ ناخن را طراحی نمایید. شما می توانید برای رنگ فرنچ خود از همان رنگی که در ترکیب بیبی بومر استفاده کرده اید کمک بگیرید. فرنچ آمبره برای افرادی مناسب است که خود را ماکسمالیست می دانند. چراکه ترکیب دو طراحی درکنار هم شاید شلوغ به نظر برسد ولی برای این افراد شلوغی و ترکیب رنگ های مختلف بهترین است.

فرنچ بیبی بومر

فرنچ بیبی بومر

بیبی بومر آبی

رنگ آبی برای بسیاری از افراد همیشه نماد آرامش است. شما می توانید با استفاده از این رنگ درطراحی های ناخن های خود زیبایی و سادگی را به ناخن های خود بدهید. به یاد داشته باشید که رنگ آبی به عنوان یک رنگ آرام و ملایم معرفی می شود، از این رو شما می توانید برای طراحی های بهاری و تابستانی ناخن های خود از این رنگ استفاده نمایید. داشتن یک آمبره آبی رنگ بر روی ناخن های شما می تواند حس خنکی را به شما بدهد. همانطور که می دانید رنگ آبی نماد آب را دارد و شما می توانید با طراحی آب، دریا و امواج دریا بر روی ناخن های خود از داشتن طرح های تابستانی بر روی ناخن های خود لذت ببرید. به یاد داشته باشید که شما می توانید به راحتی با طراحی بیبی بومر آبی بر روی ناخن های خود از سادگی و زیبایی آن لذت ببرید.

بیبی بومر آبی

بیبی بومر آبی

حسن ختام

بیبی بومر یکی از روش های نوین طراحی ناخن بوده که این روزها بیشتر خانم ها به دنبال آن هستند. شما می توانید با آگاهی داشتن از قانون ترکیب رنگ به سراغ ترکیب هایی بروید که زیبایی ناخن های شما را چندین برابر نماید. در نظر داشته باشید که شما می توانید با داشتن یک آمبره رنگی در تابستان احساس خنکی را در خود ایجاد نمایید. باید این را دانست که بیبی بومر یک طراحی شیک و پرطرفدار بوده که با بیشتر فرم های ناخن سازگاری دارد.

4.4/5 - (10 امتیاز)

One Reply to “بیبی بومر سفید مشکی”

  1. یسنا خان احمدلو گفت:

    عالی بود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *