دستگاه فن مژه چیست؟

فن مژه مانند تمامی فن های معمولی کار کرده و شما می توانید از آن استفاده کنید. اصولاً دستگاه فن برای خشک کردن یک جسم مرطوب به کار می رود. از این رو باید از این دستگاه باید برای خشک کردن مژه در هنگام کاشت مژه و اکستنشن مژه استفاده کرد. داشتن این فن در لاین مژه سبب شده تا حساسیت های چشمی افراد به شدت کاهش پیدا کند. از طرفی این دستگاه دارای یک فوم داخلی بوده که شما می توانید آن را مرطوب کنید، تا بتوانید از رطوبت آن استفاده کنید. این دستگاه پرکاربرد به صورت شارژی بوده و شما می توانید آن را با خود حمل کنید چراکه سایز آن کوچک است. دستگاه فن مژه برای آرایشگران و افرادی که در خانه کار کاشت و اکستنشن انجام می دهند نیز مناسب است. از این جهت که شارژی است می تواند برای تمامی جاهایی که پریز برق نزدیک شما نیست، مناسب باشد.

دستگاه فن مژه چیست؟

کاربرد فن مژه

اگر تا به امروز از این دستگاه استفاده نکرده اید باید بدانید که این دستگاه به عنوان یکی از پرکاربردترین وسایل در لاین مژه معرفی شده است. استفاده از آن سبب شده تا مراجعه کنندگان شما دیگر از عوارض کاشت و اکستنشن خود ناله نکنند. چراکه در برخی از موارد به دلیل رعایت نکردن بهداشت از سوی مژه کار فرد پس از کاشت مژه و اکستنشن مژه دچار عوارض چشمی می شود. از دیگر کاربردهای مهم این دستگاه، این است که شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن مژه های چسب زده شده مشتری خود را خشک کنید و همین موضوع سبب تمیزی و سریع شدن کار شما می شود. از طرفی شما هرچه به عنوان یک مژه کار از وسایل کار راه انداز استفاده کنید، سرعت کار خود و در نتیجه تعداد مراجعه کنندگان خود را افزایش می دهید. از این رو اگر تا به امروز از این وسیله استفاده نکرده اید به شما توصیه می کنیم که خرید این محصول را در اولویت قرار دهید. شما برای سایر مصارف خود نیز می توانید از این محصول کوچک استفاده کنید ولی در بازار این محصول برای لاین مژه معرفی می شود.

قیمت فن مژه

قیمت این محصول در سایت های مختلف فرق می کند.‌ اما اگر می خواهید این جنس را به صورت اورجینال تهیه کنید بهتر است از سایت های معتبر فروش مواد آرایشی این محصول را بخرید. شما می توانید برای خرید این محصول در بهمن ماه ۱۴۰۱ مبلغی بین ۱۸۵ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان پرداخت کنید. داشتن یک فن مژه برای کار شما جزو واجبات است، بنابراین سعی کنید یکی از بهترین نوع آن را خریداری کنید تا عمر این محصول برای شما بیشتر باشد. این وسیله به این دلیل که الکتریکی است امکان مستهلک شدن قطعات داخلی آن بالا است، بنابراین سعی کنید از آن برای مدت زمان طولانی استفاده نکنید و در صورت خراب و یا تمام شدن باتری آن، حتما پیش از اینکه یه دستگاه آسیبی وارد شود، باتری آن را تعویض کنید.

قیمت فن مژه

انواع فن خشک کن مژه

همانطور که در بازار مشاهده کرده‌اید، این محصول انواع مختلفی دارد که شما می توانید آن را با توجه به نیاز خود خریداری کنید. به طور مثال اگر برای مشتری از این محصول استفاده می کنید می توانید از مدل های خوابیده آن خریداری کنید. و یا اگر برای کاشت مژه در منزل برای خود خریداری می‌کنید، گزینه فن مژه ایستاده نیز می تواند گزینه خوبی محسوب شود. برخی از فروشگاه ها مدل های پنکه ای آن را نیز به فروش می رسانند. یه یاد داشته باشید که باتری این محصول ۴۰۰ میلی آمپر بر ساعت است که شما می توانید با شارژ کردن آن در طول روز برای چندین مرتبه از آن استفاده کنید.

قیمت پنکه برای کاشت مژه

اگر می خواهید از فن های بامزه بازار استفاده کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که از پنکه برای کاشت مژه کمک بگیرید. اشتباه نکنید این همان پنکه ای که در تابستان استفاده نمی کنید نیست، بلکه این مدل فن ها به حالت پنکه بوده و بسیار ریز و خوش دست است. شما می توانید از این مدل برای کاشت مژه در منزل و یا حتی برای سالن خود استفاده کنید.‌قیمت این محصول که به عنوان یکی از محبوب ترین فن های مژه در بین مشتریان شناخته شده مبلغی بین ۱۵۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان است. بنابراین اگر می خواهید این محصول را تهیه کنید حتما به این موضوع توجه کنید که این قیمت مربوط به بهمن ماه ۱۴۰۱ است.  شما می توانید با خرید این پنکه که در ناخن کاشت هم مورد استفاده است برای خشک کردن لاک معمولی و چسب ناخن مصنوعی استفاده کنید. در بسیاری از موارد ناخن کارها از این مدل پنکه ها برای کار خود خریداری می کنند.

قیمت پنکه برای کاشت مژه

در انتها

ما در این مقاله درباره انواع فن مژه، کاربرد آن و خصوصیات آن ها به شما توضیحات مفصلی دادیم. شما می توانید با مطالعه این مقاله و توجه داشتن به تمام نکات آن، یکی از بهترین نوع فن مژه را برای کاشت و اکستنشن مژه خریداری کنید. یادآور می شویم که استفاده از این فن سبب کاهش عوارض پس از کاشت می شود. بنابراین سعی کنید برای خشک کردن چسب کاشت و اکستنشن از این فن ها کمک بگیرید. در آخر نیز بهتر است بدانید که این فن ها به صورت شارژی بوده و شما می توانید از این محصول در هر مکانی استفاده کنید. استفاده از این فن ها سبب شده تا شما مجبور نباشید نزدیک پریز برق بنشینید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *