لاک آبرنگی ترند تابستان داغ

بسیاری از ما تابع ترند و مد هستیم و سعی می کنیم در هر فصلی با توجه به آن فصل و حال و هوایش لباس های مخصوص را به تن کنیم، ولی این موضوع به این جا محدود نمی شود و بسیاری از افراد که عموما افرادی جزئی نگر هستند سعی می کنند تا رنگ لاک و طراحی آن را نیز طبق فصل، ترند و مد سال اجرا کنند. حال این روزها که دست بر قضا در تابستان نیز هستیم بسیاری از خانم های خوش سلیقه کوشیده اند تا با استفاده از لاک ناخن آبرنگی که ترند سال 2021 هست دیزاین ناخن خوبی داشته باشند. بنابراین اگر شما نیز به این طراحی زیبا و خاص علاقه مند شده اید، بهتر است هرچه زودتر این مقاله را مطالعه کنید و برای دیزاین ناخن های خود، نزد یک ناخن کار حرفه ای بروید. 

لاک آبرنگی ترند تابستان داغ

لاک آبرنگی چیست؟

اگر می خواهید بدانید این لاک چیست؟ بهتر است در ابتدای مقاله این موضوع را خاطر نشان کنیم که لاک آبرنگی از خانواده لاک ژل ها بوده است ولی با این تفاوت بزرگ که این لاک ژل برخلاف سایر لاک ژل ها به دستگاه یو وی نیاز ندارد. بنابراین شما می توانید به راحتی از این لاک ژل بر روی ناخن های کاشت و طبیعی خود استفاده کنید. از دیگر ویژگی این لاک ها، حالت آبرنگی آن بوده که سبب می شود افراد حس خوبی از این نوع لاک بگیرند و حال و هوای تابستان برای آن ها تداعی شود. 

آموزش لاک آبرنگی

بسیاری از ما به دلیل اینکه ناخن کار نیستیم با بسیاری از تکنیک های کاشت ناخن و دیزاین آن آشنا نیستم، ولی ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه طرز استفاده لاک آبرنگی آشنا کنیم. 

ابتدا مانیکور روسی انجام شود

برای اینکه بتوانید از لاک ژل استفاده نمایید، در مرحله نخست از مانیکور روسی استفاده نمایید. برای این کار شما می توانید با استفاده از یک سوهان برقی این کار را انجام دهید.

بیس ژل فراموش نشود

قبل از اینکه اقدام به زدن لاک ژل بکنید، بهتر است از یک بیس ژل برای زیرساز لاک ژل استفاده نمایید. یادآوری این نکته خالی از لطف نیست که بیس ژل در داخل دستگاه یو وی خشک می شود.

لاک پایه را بزنید

لاک پایه ای که انتخاب می کنید عمدتا از نوع لاک ژل است، برای زمینه لاک های آبرنگی توصیه ما این است که حتما از لاک سفید استفاده نمایید. پس از زدن لاک ژل سفید، برای خشک شدن آن به مدت 60 ثانیه ناخن را در دستگاه یو وی قرار دهید. 

تاپ مات بهترین گزینه برای بیس لاک آبرنگی است

اگر می خواهید که لاک ناخن آبرنگی شما بر روی ناخن دستتان جلوه خوبی داشته باشد، توصیه ما این است که حتما از تاپ مات به جای تاپ شاین استفاده کنید. 

تاپ مات بهترین گزینه برای بیس لاک آبرنگی است

لاک آبرنگی را بر روی ناخن خود بزنید

شما می توانید به راحتی در این مرحله این لاک را بر روی ناخن خود بزنید. برای این کار بهتر است از طرح های بی قاعده و نامنظم استفاده کنید تا ناخن شما زیباتر شود. در این مرحله شما با استفاده از یک قلمی که به الکل یا کلینزر آغشته شده است باید برای محو کردن لاک ژل آبرنگی تمام فضاهای خالی بین لاک ژل ها را از بین ببرید.در آخر بهتر است بدانید که این لاک بدون دستگاه یو وی به سرعت خشک می شود. طریقه استفاده لاک ناخن آبرنگی به این صورت است، بنابراین شما می توانید به راحتی ناخن خود یا مشتریان خود را طراحی نمایید. 

مدل لاک آبرنگی 

شما می توانید با استفاده از رنگ های مختلف این لاک دیزاین زیبایی را بر روی ناخن های خود و مشتریان خود ایجاد کنید. حال در این میان برخی از ناخن کاران خلاق سعی دارند تا با طراحی هایی که بر روی ناخن مشتریانشان انجام می دهند، از لاک آبرنگی برای رنگ آمیزی طراحی های خود استفاده نمایند. از این رو مدل های زیادی برای استفاده از این لاک وجود دارد، که شما می توانید از آن ها استفاده نمایید. 

مدل لاک آبرنگی 

قیمت لاک آبرنگی

اگر می خواهید این لاک را خریداری کنید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که شما می توانید لاک آبرنگی خرید را از طریق سایت های معتبر انجام دهید، و برای خرید یک لاک از این سر شهر به ان سر شهر نروید. بنابراین توصیه ما این است که با مراجعه به سایت های معتبر این لاک ها را که عموما قیمت های خوبی دارند را خریداری نمایید. خرید آبرنگ طراحی ناخن این روزها از سایت های معتبر قابل اجرا است. قیمت آبرنگ طراحی ناخن یکی از مواردی بوده که این روزها جستجوی بالایی داشته و بیشتر افراد برای دیزاین ناخن های خود از آن استفاده می کنند. 

لاک ژل سفید

شما میتوانید برای بیس لاک های آبرنگی خود از لاک ژل سفید استفاده نمایید. در واقع لاک سفید این قابلیت را دارد که با هرنگی تطابق پیدا کند و از همه مهمتر هر نگی بر روی آن می نشیند و زیبایی خود را در همه حال حفظ می کند. لاک ژل سفید یک لاک ژل پایه بوده و از آن می توان به عنوان بیس زیرساز لاک ژل کهکشانی، لاک ژل کریستالی، پودر کروم و لاک ژل عنکبوتی استفاده کرد. 

لاک ژل سفید

آبرنگ ناخن

برخی از افراد با دیدن نقاشی های آبرنگی حس و حال خوبی می گیرند، از طرفی آبرنگ به دلیل ترکیب فوق العادش با آب می تواند بسیار طبیعی و دلنواز به نظر برسد. لاک ژل آبرنگی در اصل این قابلیت را دارد که به راحتی طراحی خوبی را به ناخن های دستان شما هدیه کند. در واقع استفاده از این محصول یکی از تکنیک های دیزاین ناخن به شمار می رود. طرح ناخن آبرنگی یکی از ترند های سال 2021 بوده و بسیاری از افراد به آن علاقه مند شده اند. 

در آخر

  • لاک ژل آبرنگی یکی از تکنیک های طراحی ناخن است
  • لاک ژل آبرنگی به وسیله الکل محو می شود
  • لاک ژل آبرنگی نیازی به دستگاه یو وی ندارد
  • لاک ژل آبرنگی زیبای خیره کننده ای به ناخن های شما می دهد

اگر شما هم تجربه استفاده از این لاک را داشته اید، خوش حال می شویم که در قسمت دیدگاه ما را با تجربه خود در خصوص این لاک ژل آشنا کنید. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *