لاک سرخابی اکلیلی

رنگ سرخابی امسال به عنوان رنگ ترند سال 2023 معرفی شده است. شما می توانید با استفاده از این رنگ در ترکیب بندی طراحی ناخن های خود از مزایای یک رنگ شاد و زیبا بهره مند شوید. شما می توانید اگر به لاک ژل های ساده علاقه دارید از آنها استفاده نمایید، استفاده از لاک ژل های ساده برای آن دسته از خانم هایی که طرفدار طرح ناخن مینیمال هستند، بهترین گزینه به شمار می رود. اما اگر از سادگی ناخن های خود خسته شده اید بهتر است به دنبال روشی برای بیرون آمدن از این سادگی باشید. شما می توانید به راحتی با استفاده از یک اکلیل ساده به زیبایی ناخن های خود را دیزان کنید. برای این منظور ابتدا از لاک ژل سرخابی خود استفاده کرده و سپس با استفاده از اکلیل قسمت بالا و پایین ناخن خود را بپوشانید. شما می توانید به راحتی با استفاده از لاک ژل های اکلیل دار بدون نیاز به استفاده از اکلیل ناخن های خود را از سادگی دربیاورید.

لاک سرخابی اکلیلی

لاک سرخابی اکلیلی

ناخن سرخابی پلنگی

یکی از طراحی های مورد علاقه برخی از خانم ها، طرح های پلنگی بوده که این روزها بسیاری از خانم ها از آن برای دیزان ناخن های خود استفاده می کنند. شما می توانید از طراحی ناخن سرخابی پلنگی برایفرنچ ناخن 2023 استفاده کنید. شما می توانید به راحتی برای قسمت فرنچ ناخن های خود از رنگ سرخابی به همراه الگوی پلنگی استفاده کنید. برای این منظور شما می توانید ابتدا مانیکور ناخن خود را انجام داده و سپس لاک ژل پایه را برای کل ناخن بزنید و سپس با استفاده از رنگ سرخابی به راحتی قسمت فرنچ ناخن را ایجاد نمایید. پس از فرنچ کردن می توانید با استفاده از لاک ژل مشکی طرح پلنگی را بکشید. کاشت ناخن با رنگ سرخابی به شما یک طراحی زیبا و ترند خواهد داد.

ناخن سرخابی پلنگی

ناخن سرخابی پلنگی

لاک سرخابی جیغ

رنگ سرخابی در بین رنگ های هم خانواده خود به عنوان یک رنگ شاد و تیز معرفی می شود. با این حال بسیاری از خانم ها به دنبال لاک ژل های جیغ هستند. این افراد می توانند به راحتی با استفاده از رنگ های جیغ به یک ترکیب بسیار خاص دست پیدا کنند. برای این منظور بسیاری از افراد می توانند به راحتی با استفاده از ناخن آمبره سرخابی و یا فرنچ ناخن سرخابی به یک ترکیب زیبا به همراه یک رنگ جیغ دست پیدا کنند. شما می توانید با استفاده از این رنگ یک طرح جذاب بهاری را به ارمغان بیاورید. به یاد داشته باشید که اگر طرفدار طراح های فانتزی و دخترانه باشید، استفاده از رنگ های جیغ بیشتر از هر رنگی به چشم می خورد.

لاک سرخابی جیغ

لاک سرخابی جیغ

فرنچ ناخن سرخابی

در همه حال با آمدن ترندهای جدید و جذاب همچنان فرنچ ناخن به عنوان زیباترین ناخن های سال معرفی می شود. فرنچ ناخن به دلیل داشتن سادگی و زیبایی همیشه به عنوان یک طرح پرطرفدار معرفی می شود. شما می توانید با استفاده از فرنچ ناخن 2023 به یک ترکیب زیبا دست پیدا کنید. همانطور که میدانید در این سال رنگ سرخابی به عنوان یک رنگ ترند سال معرفی شده است. با این حال آن دسته از خانم ها که به دنبال فرنچ ناخن هستند می توانند با کمک گرفتن از این رنگ یک فرنچ زیبا و جذاب را برای خود خلق کنند. شما می توانید با استفاده از رنگ هایی که با سرخابی تناسب دارد به یک ترکیب زیبا برسید. برای اینکار سعی کنید از رنگ های ملایم تر برای پوشاندن کل سطح ناخن استفاده کرده و سپس با استفاده از رنگ سرخابی قسمت فرنچ ناخن را طراحی نمایید. شما می توانید به راحتی با ایجاد یک فرنچ سرخابی پلنگی از یک طرح ماکسیمال بهره مند شوید.

فرنچ ناخن سرخابی

فرنچ ناخن سرخابی

لاک سرخابی براق

همیشه بسیاری از افراد در بین رنگ های مات و براق رنگ های براق را انتخاب می کنند، چراکه این رنگ ها به دلیل داشتن جذابیت منحصر به فرد می تواند به زیبایی ناخن های شما کمک کند. ناخن های مات در مقایسه با ناخن های براق زیبایی کمی دارد و افرادی که از این مدل لاک ژل ها استفاده می کنند، به دنبال طراحی های خاص و شیک هستند. شما می توانید با استفاده از یک لاک ژل سرخابی زیبا به یک ترکیب زیبا و جذاب در کنار طراحی های تابستانه و بهاری برسید.

لاک سرخابی براق

لاک سرخابی براق

لاک سرخابی با چه رنگی ست میشه؟

یکی از دغدغه های افرادی که به دنبال استفاده از لاک ژل های سرخابی هستند، این است که این رنگ با چه رنگ های به یک ترکیب زیبا می رسد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که شما می توانید این رنگ را در کنار رنگ هایی چون سفید، زرشکی، بنفش، صورتی، سبز، مشکی و آبی ببینید. شما می توانید با کمک گرفتن از این رنگ ها در کنار رنگ سرخابی به یک ترکیب زیبا در کنار طراحی های منحصر به فرد این رنگ دست پیدا کنید. شما می توانید طراحی ناخن فرنچ، ناخن آمبره، طراحی ناخن مینیمال و طراحی ناخن ماکسیمال داشته باشید.

 لاک سرخابی با چه رنگی ست میشه؟

لاک سرخابی با چه رنگی ست میشه؟

نتیجه گیری

رنگ سرخابی به عنوان یک رنگ شاد و یک رنگ زیبا در بین بسیاری از خانم ها شناخته می شود. شما می توانید از این رنگ در طراحی ناخن بهاری و تابستانه خود استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که رنگ سرخابی تناژ تیره ای دارد از این رو اگر می خواهید این رنگ را متعادل کنید بهتر است از رنگ های روشن تر استفاده نمایید. رنگ های پاستیلی نیز در کنار این رنگ به عنوان یک ترکیب منحصر به فرد می تواند نمایان شود. از این رو سعی کنید تا برای متعادل کردن این رنگ در طراحی های خود از چند رنگ دیگر کنار آن استفاده نمایید.

4.1/5 - (36 امتیاز)

8 پاسخ به “لاک سرخابی اکلیلی”

 1. ناشناس گفت:

  عالی ودلربا بودن

 2. ناشناس گفت:

  این عکس های قشنگ قشنگ از کجا میارین

 3. نارین بخشی گفت:

  عالی بود و قشنگ بود مرسی

 4. کیمیا گفت:

  عالی

 5. آرین گفت:

  بازی خیلی خوبیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *