مدل مو و ارایش برای عقد محضری

شاید برای بسیاری از ما دخترخانم مراسم عقد محضری یکی از مهم ترین رویدادهای زندگیمان باشد. عقد محضری همان طور که پیداست در محیط محضر انجام می پذیرد. شک نداشته باشید که شما در محضر باید حجاب داشته باشید ازاین رو بهتر است که اگر می خواهید برای عقد محضری خود برنامه ریزی کنید به این نکته توجه کنید که شما باید برای ناحیه سر خود حجاب داشته باشید. ولی با این حال شما می توانید برای قسمت جلوی موهای خود از یک مدل مو زیبا استفاده کنید. به یاد داشته باشید که با وجود محدویت ها شما می توانید از یک میکاپ عقد زیبا استفاده نمایید. ما در این مقاله شما را با انواع مدل موها و میکاپ عروس در عقد محضری آشنا خواهیم کرد. به یاد داشته باشید که این اگر می خواهید عکس از مراسم عقد خود داشته باشید، بهتر است که یک میکاپ زیبا درکنار یک لباس دلربا داشته باشید.

مدل مو و ارایش برای عقد محضری

مدل مو و ارایش برای عقد محضری

مدل میکاپ و شینیون عقد

برای بسیاری از نوعروسان مدل میکاپ و شینیون بسیار مهم بوده و آن ها همواره سعی دارند تا با کمک گرفتن از به روزترین مدل های شینیون عروس و میکاپ در شب عقد خود زیباترین باشند. شما می توانید با توجه به نوع لباس خود یکی از بهترین میکاپ های متناسب با رنگ لباس خود را انتخاب نمایید. بهتر است از میکاپ لایت، اروپایی و سبک آرایش اسموکی برای میکاپ شب عقد خود کمک بگیرید. به یاد داشته باشید که شینیون عقد شما به دلیل اینکه در محضر باید حجاب داشته باشید بهتر است از یک کرلی مو برای جلوی موهای خود کمک بگیرید. از طرفی شما می توانید برای حجاب روز عقد خود از توربان ها استفاده کنید.

مدل میکاپ و شینیون عقد

مدل میکاپ و شینیون عقد

آرایش لایت برای عقد محضری

بسیاری از دخترخانمها به آرایش های لایت علاقه دارند، شما می توانید با استفاده از این مدل آرایش به آسانی با ظاهر کردن زیبایی های طبیعی خود به زیباتردیده شدن چهره خود کمک کنید. به یاد داشته باشید که آرایش لایت همیشه می تواند به عنوان یکی از بهترین آرایش های مورد نظر شما مطرح شود. شما می توانید با استفاده از رنگ های سایه لایت به راحتی خودتان یک آرایش لایت زیبا داشته باشید. از طرفی به یاد داشته باشید که رنگ های سایه هرچه کم رنگ تر باشد به لایت شدن آرایش شما کمک می کند. شما می توانید برای این منظور از رنگ هایی چون آجری، کرم، بژ، قهوه ای و طلایی برای این منظور استفاده نمایید.

آرایش لایت برای عقد محضری

آرایش لایت برای عقد محضری

میکاپ عقد دخترانه

میکاپ شما نوعروس های زیبا در روز عقدتان بسیار مهم است، اگر هم قصد عکاسی در این روز را دارید شما می توانید به راحتی با داشتن یک میکاپ زیبا در این روز بدرخشید. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از انواع میکاپ های پر طرفدار برای این روز را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که هرچه ساده تر باشید زیباتر هستید. این روزها دیگر دیگر به فکر این نیست که با آرایش تغییر کند، بلکه همه دخترخانم ها با انتخاب یک آرایش لایت به زیبایی های چهره خود کمک می کنند. استفاده از میکاپ دخترانه برای شما بسیار مناسب تر از آرایش های غلیظ و عربی است.

میکاپ عقد دخترانه

میکاپ عقد دخترانه

مدل ارایش عقد ایرانی

اگر می خواهید برای عقد محضری خود آرایش داشته باشید بهتر است از یک آرایش ملایم و لایت برای این موضوع استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که آرایش های کم، ملایم و لایت به زیباتر شدن چهره شما کمک خواهد کرد. شما می توانید برای این منظور از آرایش های لایت، اروپایی و دخترانه استفاده نمایید. داشتن یک آرایش زیبا در مراسم عقد شما می تواند سبب شود تا شما توانید به زیبایی در این روز بدرخشید.

مدل ارایش عقد ایرانی

مدل ارایش عقد ایرانی

آرایش ساده برای عقد محضری

اگر به دنبال آرایش ساده برای عقد خود هستید بهتر است بدانید که شما می توانید با استفاده از یک کرم پودر مناسب، پرایمر، کانسیلر، کانتور و تینت لب می توانید به یک آرایش ساده دست پیدا کنید. برای این کار سعی کنید از یک کرم پودر مناسب برای پوشاندن صورت خود استفاده کنید. اگر روی پوست شما جای جوش و لک وجود دارد، بهتر است با استفاده از کانسیلر آن را بپوشانید. استفاده از کانتور نیز سبب می شود تا شما بتوانید به راحتی صورت خود را زاویه سازی کنید. به یاد داشته باشید که شما خودتان نیز می توانید در خانه با استفاده از برخی این وسایل یک میکاپ زیبا و ساده داشته باشید.

آرایش ساده برای عقد محضری

آرایش ساده برای عقد محضری

میکاپ لایت عقد

میکاپ لایت عقد به شما کمک می کند که بتوانید به آسانی به  یک آرایش زیبا برای مراسم عقد خود دست پیدا کنید. شما می توانید با داشتن یک میکاپ زیبا و لایت در روز عقدتان بدرخشید. شما می توانید اگر خودتان آرایش عقد عروس را آموزش دیده اید اینکار را خودتان به تنهایی انجام دهید. اما اگر شما در اینکار مسلط نیستید می توانید از یک میکاپ آرتیست حرفه ای کمک بگیرید. بهتر است برای داشتن یک میکاپ لایت از رنگ هایی چون کرم، بژ، نخودی، صورتی و یاسی استفاده نمایید.

میکاپ لایت عقد

میکاپ لایت عقد

جمع بندی

بسیاری از دخترخانم ها برایشان مهم است که در شب عقدشان زیبا ظاهر بشوند. شما می توانید با استفاده از یک میکاپ زیبا و یک شینیون حرفه ای در این شب بدرخشید. شما می توانید از یک میکاپ لایت، اسموکی و اروپایی برای این منظور کمک بگیرید. سعی کنید که در این شب از یک آرایش ساده استفاده کنید، هرچه ساده تر زیباتر، شما می توانید با برطرف کردن مشکلات صورت خود به راحتی با داشتن یک آرایش لایت به زیبایی حقیقی خود دست پیدا کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *