7 ناخن کار برتر قیطریه

داشتن حس خوب نسبت به خود همیشه و در همه حال برای ما خانم ها مهم بوده و هست. توجه به جزئیات می تواند یکی از نقاط مهم تمایز خانم ها با آقایان باشد. پس طبیعی است که خانم ها بیشتر از آقایان به زیبایی خود توجه نمایند. زیبایی خانم ها این روزها دیگر به رنگ مو، هایلایت و انواع میکاپ ها منتهی نمی شود، بلکه یک خانم می داند که توجه به زیبایی ناخن هایش برای او احساس خوبی را به ارمغان می آورد. بنابراین می توان گفت که نیاز جامعه امروز به خصوص زنان این است که ناخن های زیبا و ظریف داشته باشند، حال در این میان بهترین ناخن کار قیطریه می تواند این نیاز را به خوبی برطرف کند. ولی آیا می توان به هر ناخن کار تازه وارد و اماتوری اعتماد کرد؟ در پاسخ باید گفت خیر، زیبایی دستان شما بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد، بنابراین ما در این مقاله قصد داریم تا به طور تخصصی درباره 7 ناخن کار برتر قیطریه با شما صحبت کنیم، تا شما بتوانید به یک مجموعه حرفه ای در این زمینه اعتماد کنید.

بهترین ناخن کار قیطریه

مرکز ناخن الینا

اگر در محدوده قطریه ساکن باشید مطمئنا مرکز ناخن الینا را می شناسید. این مرکز در این منطقه از نظر بسیاری از مشتریان توانسته است به عنوان بهترین مرکز تخصصی ناخن شناخته شود. از طرفی استفاده از کادر حرفه ای در زمینه های کاشت و طراحی ناخن سبب شده تا مرکز ناخن الینا بتواند به عنوان معروف ترین مرکز در منطقه شناخته شود. 

آدرس مرکز ناخن الینا

اگر می خواهید این مرکز را برای کارهای ناخن خود انتخاب کنید بهتر است با نشانی آن آشنا باشید. نشانی این مرکز ناخن واقع در پل صدر، جنب بولینگ عبدو است.

شماره تماس مرکز ناخن الینا

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن ناخن الیناز

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای سالن ناخن الیناز به پیج @pikaho.tattoo.nail مراجعه کرده و با نمونه کارهای این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

سالن زیبایی فرشته ها

سالن زیبایی فرشته ها ثابت کرده است که در لاین ناخن می تواند با رقبای خود رقابت کند. در این سالن زیبایی لاین ناخن به عنوان یک لاین پرکار و همیشگی در همه حال رضایت مشتریان خود را به دست آورده است. شما می توانید انواع کارهای مربوط به ناخن را در این سالن زیبایی با بهترین خدمات دریافت نمایید.

آدرس سالن زیبایی فرشته ها

نشانی این سالن زیبایی واقع در سلیمانی غربی، نبش خسروی شمالی است.

شماره تماس سالن زیبایی فرشته ها

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام و نمونه کارهای سالن زیبایی فرشته ها

شما می توانید برای آشنایی با نمونه کارهای این مجموعه به آدرس پیج @fahimeh_rashidi_eyebrows مراجعه نمایید.

اینستاگرام و نمونه کارهای سالن زیبایی فرشته ها

اینستاگرام و نمونه کارهای سالن زیبایی فرشته ها

سالن زیبایی سمیه غفارپور

سمیه غفارپور یکی از بنام ترین سالن های زیبایی در محدوده قیطریه به شمار می رود. شما می توانید برای کاشت ناخن، ریمو ناخن، ترمیم ناخن، کاشت ناخن عروس و بسیاری از کارها که مربوط به ناخن دست و پا است این سالن زیبایی را انتخاب نمایید.

آدرس سالن زیبایی سمیه غفارپور

برای مراجعه به این سالن زیبایی بهتر است به نشانی نبش بلوار کاوه، کوچه نیکو مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی سمیه غفارپور

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام و نمونه کارهای سالن زیبایی سمیه غفارپور

شما می توانید برای آشنایی با نمونه کارهای این مجموعه به آدرس پیج @ghafarpour_beautysalon مراجعه نمایید.نمونه کار بهترین ناخن کار قیطریه

اینستاگرام و نمونه کارهای سالن زیبایی سمیه غفارپور

سالن زیبایی بلانش

بسیاری از خانم های منطقه این سالن زیبایی را به عنوان بهترین سالن زیبایی در محدوده قیطریه می شناسند. در این سالن زیبایی خدمات زیادی از جمله میکاپ، رنگ مو، فیشیال صورت و خدمات ناخن به مشتریان ارائه می شود. شما نیز می توانید با مراجعه به اینستاگرام این سالن زیبایی و مشاهده نمونه کارهای آن، این سالن را برای خدمات ناخن انتخاب نمایید. سالن زیبایی بلانش توانسته با استفاده از بهترین کادر ناخن اکثر نیاز مشتریان خود را برطرف نماید. از طرفی مشتریانی که این آرایشگاه را انتخاب کرده اند آن را به عنوان بهترین سالن ناخن به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند.

آدرس سالن زیبایی بلانش

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به آدرس جنب پارک قیطریه، خیابان روشنایی شرقی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی بلانش

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

سالن زیبایی سولماز

اگر به دنبال بهترین ناخن کار قیطریه هستید به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ سالن زیبایی سولماز بروید. در این سالن زیبایی بسیاری از خدمات متنوع در خصوص کاشت ناخن، ژلیش ناخن و طراحی دائم ناخن به مشتریان ارائه می گردد. از این رو توصیه ما این است که برای کارهایی نظیر ترمیم ناخن و ریمو ناخن این سالن زیبایی را انتخاب نمایید.

سالن زیبایی سولماز

آدرس سالن زیبایی سولماز

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به آدرس بلوار کاوه مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی سولماز

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

سالن زیبایی بیوتی مارک

بسیاری از خانم های این منطقه کار ناخن کادر سالن زیبایی بیوتی مارک را قبول دارند. چراکه طراحی های ناخن کادر این سالن زیبا و به روزترین طراحی ها را برای مشتریان خود طراحی می کنند. از این رو این سالن زیبایی می تواند در لاین ناخن در منطقه قیطریه یکی از بهترین ها به شمار برود.

آدرس سالن زیبایی بیوتی مارک

شما می توانید برای مراجعه به7 سالن ناخن برتر قیطریه به نشانی بلوار صبا، خیابان فاطمیه، خیابان میرزاپور مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی بیوتی مارک

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

سالن زیبایی تینا بیوتی

برای پیدا کردن بهترین ناخن کار قیطریه می توانید به سالن زیبایی تینا بیوتی بروید. در این سالن زیبایی بسیاری از خدمات ناخن با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. 

سالن زیبایی تینا بیوتی

آدرس سالن زیبایی تینا بیوتی

برای مراجعه به 7 سالن ناخن برتر قیطریه می توانید به نشانی خروجی منظریه، خیابان رحمانی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی تینا بیوتی

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

آرایشگاه زنانه دلجو

یکی از بهترین سالن های زیبایی در قیطریه در تمامی زمینه ها آرایشگاه دلجو بوده که این روزها مشتریان زیادی برای انجام شدن کارهای مختلف به آن جا می روند. در این میان این آرایشگاه توانسته در لاین ناخن نیز به یکی از مهمترین برندهای منطقه تبدیل شود.

آدرس آرایشگاه زنانه دلجو

شما می توانید برای مراجعه به 7 ناخن کار برتر قیطریه به آدرس بین پل صدر و پل رومی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی دلجو 

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

در آخر

ما در این مقاله بهترین ناخن کارهای منطقه قیطریه را به شما معرفی کردیم. شما می توانید با سر زدن به پیج این سالن های زیبایی و مقایسه نمونه کارهای این سالن ها، یکی از بهترین ها را برای انجام دادن کارهای ناخن خود انتخاب نمایید. جالب است که بدانید در منطقه قیطریه آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زیادی وجود دارد ولی براساس نظرسنجی ها این سالن ها و آرایشگاه ها بالاترین میزان رضایت را از مشتریان خود اخذ کرده بودند. 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *