9 ناخن کار برتر پاسداران

بدون شک زیبایی ناخن در همه حال برای ما مهم تلقی شده و بیشتر ما خانم ها خواهان این هستیم که در همه حال زیبا و با اعتماد به نفس به نظر بیاییم ولی آیا برای داشتن این حس خوب می توان تنها به یک لاک ساده اکتفا کرد؟ باید گفت خیر با استفاده از یک لاک ساده نمی توان همیشه و در همه حال ناخن های زیبا و بدون عیب داشت. بنابراین توصیه ما این است که با کمک یک ناخن کار حرفه ای پاسداران ناخن های خود را دیزاین نموده و اعتماد به نفس خود را چندین برابر نمایید. ما در این مقاله در تلاش هستیم تا شما را با 9 ناخن کار برتر پاسداران آشنا کنیم تا شما نیز بتوانید به راحتی با بهترین های این محله بیشتر آشنا شوید. این روزها هر فردی تصور می کند که می تواند یکی از بهترین ها باشد، ولی ما این ابهام را از بین می بریم و به شما ثابت می کنیم که چه کسانی لایق نام بهترین هستند.

9 ناخن کار برتر پاسداران

نیل بار پاسداران

این روزها برخی از ناخن کارها سعی دارند تا با تاسیس نیل بار خود به جای اجاره یک میز در آرایشگاه ها آقای خود باشند. نیل بار ها در برخی از مناطق تهران به عنوان محبوب ترین مکان برای کاشت ناخن، پدیکور ناخن، مانیکور ناخن، کاشت ناخن با پودر، کاشت ناخن با ژل و ژلیش ناخن شناخته شده است. حال ما در این بخش می خواهیم در محله پاسدارن شما را با 9 ناخن کار برتر پاسداران آشنا کنیم.

سالن ناخن حسنا قادری

بدون شک یکی از 9 ناخن کار برتر پاسدارن می تواند در مرکز زیبایی حسنا قادری باشد. شما می توانید در این سالن ناخن بسیاری از خدمات از جمله کاشت ناخن عروس، ژلیش ناخن، ترمیم ناخن، انواع دیزاین ناخن، دیزاین دائم ناخن و بسیاری از روش های مراقبتی از ناخن را دریافت نمایید.

آدرس سالن ناخن حسنا قادری

شما می توانید برای مراجعه به این سالن ناخن به نشانی پاسداران، خیابان موسوی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن ناخن حسنا قادری

شما می توانید برای مراجعه به این سالن ناخن و گرفتن وقت قبلی را لمس کنید.

اینستاگرام سالن ناخن حسنا قادری

توصیه ما این است که برای مشاهده نمونه کارهای این سالن ناخن به نشانی @hosna.beauty1 مراجعه نمایید.

مرکز ناخن sheen beauty

شما می توانید در این مرکز ناخن بسیاری از کارهای مربوط به کاشت ناخن، ترمیم ناخن، ریمو ناخن و از همه مهمتر کارهای مربوط سلامت و بهداشت پا را انجام دهید.

مرکز ناخن sheen beauty

آدرس مرکز ناخن sheen beauty

برای مراجعه به این مرکز ناخن می توانید به نشانی خیابان پاسداران، گلستان پنجم، ضلع شرقی میدان هروی، خیابان موسوی مراجعه نمایید.

شماره تماس مرکز ناخن sheen beauty

شما می توانید برای تماس با این مجموعه را لمس کنید.

اینستاگرام مرکز ناخن sheen beauty

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی @shinbeauty_nail مراجعه نمایید.

آموزش کاشت ناخن پاسداران

بسیاری از خانم هایی که در پاسداران ساکن هستند تمایل دارند تا با فراگیری تمامی نکات کاشت ناخن، به عنوان یک ناخن کار حرفه ای در این عرصه فعالیت کنند. حال در پاسداران مراکز زیادی برای آموزش کاشت ناخن به هنرجویان وجود دارد که ما سعی داریم تا در این بخش شما را با آن ها آشنا نماییم.

آکادمی کاشت ناخن حسنا قادری

آکادمی کاشت ناخن حسنا قادری در کنار اینکه به عنوان یکی از بهترین مراکز کاشت ناخن شناخته شده به عنوان یکی از مراکز آموزش نیز معرفی شده است. آدرس، شماره تلفن و اینستاگرام این آکادمی در قسمت ابتدایی این مقاله به صورت کامل شرح داده شده است.

مرکز کاشت sheen beauty

یکی دیگر از مراکز آموزش در پاسداران، این مرکز کاشت بوده که بسیاری از خانم های علاقه مند به کاشت ناخن می توانند این سالن ناخن را برای کاشت ناخن خود انتخاب نمایند. آدرس، شماره تلفن، اینستاگرام در بالای این مقاله موجود است.

ناخن کار خوب در هروی

یکی از محلات به نام و معروف پاسدارن، هروی بوده که این روزها بسیاری از نیل بارهای معروف در این ناحیه مستقر شده است. شما می توانید برای یافتن بهترین ناخن کار هروی این مقاله را به دقت بررسی کنید تا بتوانید با ماهر، کاربلد و حرفه ای ترین ناخن کار در این محدوده آشنا شوید.

سالن زیبایی مصی

اگر به سراغ 9 ناخن کار برتر پاسدارن می گردید، بهتر است به سراغ سالن زیبایی مصی بوید. در این سالن زیبایی کادر حرفه ای، خوش برخورد و کاربلد ناخن همیشه در منطقه به عنوان معروفترین ناخن کار شناخته شده است. 

سالن زیبایی مصی

آدرس سالن زیبایی مصی 

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی هروی، خیابان وفامنش، ساختمان ایران زمین مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی مصی

برای تماس با این مجموعه را لمس کنید.

سالن زیبایی گلچهره

یکی از معروف ترین های پاسداران، سالن زیبایی گلچهره بوده که این روزها توانسته در لاین ناخن به عنوان یکی از بهترین ها معرفی شود. 

آدرس سالن زیبایی گلچهره

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی هروی، جنب داروخانه، برج هروی بروید.

شماره تماس سالن زیبایی گلچهره

شما می توانید برای تماس گرفتن با این مجموعه را لمس کنید.

ترمیم ناخن هروی

ترمیم ناخن یکی از مواردی بوده که هر ماه می تواند هر فردی که کاشت ناخن دارد را درگیر نماید. ما در اینجا قصد داریم تا شما را با بهترین مراکز برای ترمیم ناخن در هروی آشنا کنیم تا شما بتوانید با خیالی راحت کارهای مربوط به ترمی و ریمو ناخن خود را به دست این هنرمندان بسپارید.

ترمیم ناخن هروی

سالن زیبایی فروزان هروی

یکی از 9 ناخن کار برتر پاسدارن در این سالن زیبایی هستند. اگر برایتان عذاب آور است که با ناخن های هوا گرفته و زشت مواجه شوید بهتر است که کار ترمیم ناخن های خود را به سالن زیبایی فروزان هروی بسپارید. 

نشانی سالن زیبایی فروزان هروی

برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی هروی، خیابان گلستان پنجم، نبش مکارن جنوبی بروید.

شماره تلفن سالن زیبایی فروزان هروی

برای تماس با این مجموعه و گرفتن وقت قبلی را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی فروزان هروی

برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی می توانید به پیج @forouzan.beauty.salon مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی فروزان هروی

ما در این بخش شما را با برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی فروزان هروی

نمونه کارهای سالن زیبایی فروزان هروی

نمونه کارهای سالن زیبایی فروزان هروی

سالن زیبایی آمورفی

یکی دیگر از 9 ناخن کار برتر پاسداران در سالن زیبایی آمورفی مشغول به کار هستند. شما می توانید برای کارهایی چون کاشت ناخن عروس، ژلیش ناخن، کاشت ناخن با پودر، پدیکور پا، مانیکور ناخن و انواع طراحی های به روز به این سالن مراجعه نمایید.

نشانی سالن زیبایی آمورفی

آدرس این سالن زیبایی بسیار سر راست بوده و شما می توانید به راحتی به آنجا مراجعه نمایید. برای این کار به نشانی هروی، خیابان وفامنش، نبش خیابان آزادی مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی آمورفی

شما می توانید برای تماس با این مجموعه را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی آمورفی

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج @omorfi_salon مراجعه نمایید.

معرفی ناخن کار حرفه ای

همه ما خانم ها در هر محله ای که باشیم به دنبال ناخن کار حرفه ای هستیم تا بابت زیبایی ناخن هایمان خیالمان راحت باشد . ما در این بخش قصد داریم تا شما را با بهترین ناخن کارهای محله پاسداران و هروی بیشتر آشنا نماییم.

سالن زیبایی کارنلین

یکی از 9 ناخن کار برتر پاسدارن در این سالن زیبایی مشغول به کار است. شما می توانید به راحتی با مراجعه به این سالن زیبایی از تمامی خدمات ناخن آن با بهترین و بالاترین کیفیت استفاده نمایید.

نشانی سالن زیبایی کارنلین

برای مراجعه به این 9 ناخن کار برتر پاسداران می توانید به نشانی پاسداران، گیلان غربی مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی کارنلین

شما می توانید برای تماس با این مجموعه را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی کارنلین

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج@ carnelian_beautysalon مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی کارنلین

ما در این بخش شما را با نمونه کارهای سالن زیبایی کارنلین بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی کارنلین

سالن زیبایی رزانا

یکی دیگر از بهترین های پاسداران در لاین ناخن، سالن زیبایی رزانا بوده که این روزها بسیاری از خانم های این محل این سالن زیبایی را برای کارهای مخصوص به ناخن خود انتخاب می کنند. جای دارد در این جا یادآوری کنیم که این سالن زیبایی به عنوان 7 سالن زیبایی برتر پاسداران معرفی شده و بسیاری از خانم ها برای کارهایی نظیر رنگ مو، کاشت مژه، پاکسازی پوست و سایر کارهای حوزه زیبایی به این سالن زیبایی مراجعه می نمایند.

آدرس سالن زیبایی رزانا

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی پاسداران، خیابان دولت، نبش اختیاریه و دیباجی مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی رزانا

جهت تماس با این سالن زیبایی رزانا را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی رزانا

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی @rozana_salonbeauty مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی رزانا

ما در این بخش شما را با نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی رزانا

مرکز تخصصی ناخن

اگر به دنبال یک مرکز تخصصی در حوزه ناخن باشید باید بدانید که هر مرکزی نمی تواند به عنوان بهترین و معروف ترین مرکز ناخن شناخته شود. چراکه از دید یک خانمی که برای انجام دادن کارهای ناخن به آنجا مراجعه می کند، مرکز ناخنی بهترین است که بتواند در گام اول بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند. ماهر و کاربلد بودن ناخن کار رمز اصلی انتخاب شدن است. خوش برخورد بودن در همه حال می تواند گزینه خوبی برای ناخن کارها به شمار برود. از این رو اگر به عنوان ناخن کار تا الان نتوانسته اید مرکز تخصصی ناخن داشته باشید و یا یک نیل بار برای خود دست و پا کنید بهتر است به این نکات حتما توجه داشته باشید.

الهه ثابت ناخن

یکی از مراکز تخصصی در پاسدارن، مرکز تخصصی ناخن الهه ثابت بوده که این روزها خانم های زیادی به آنجا میروند. شما نیز میتوانید این مرکز ناخن را در لیست مراکزی که باید به آن مراجعه کنید قرار دهید.

آدرس الهه ثابت ناخن

شما می توانید برای مراجعه به این مرزک ناخن به نشانی پاسداران، روبروی مرکز خرید گلستان بروید.

شماره تماس الهه ثابت ناخن

برای گرفتن وقت را لمس کنید.

در آخر

ما در این مقاله با هدف معرفی بهترین ناخن کارهای منطقه پاسدارن کوشیدیم تا بتوانیم بهترین ها را به شما معرفی نماییم. شما می توانید اگر قصد دارید برای کاشت ناخن اقدام کنید به سراغ یکی از سالن هایی که معرفی کردیم بروید. از طرفی اگر قصد دارید در این لاین به عنوان ناخن کار، مشغول شوید می توانید به سراغ موسسات معتبر در این منطقه بروید. حال آنچه شرط بلاغ بود با شما گفتیم، این شما هستید که با بررسی بهترین ها، انتخاب می کنید که زیبایی ناخن های خود را به چه سالن و کدام ناخن کار بسپارید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *